Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mateta888
8. únor 2010

Ahoj ve spolek, 😖
farminky je moc líto nechápu to 😕 , jsme plus mínus stejně a já byla u dr v pátek a pokaždé se jí ptám jestli mám ještě čekat nějakou jobovku a ujistila mě, že ted už nic nehrozí kromě předčasnýho porodu, všechny výsledky mám dobrý tak . . . . .. nechápu to . Zítra jdu na srdíčko a docela se ted bojím. 🤐 i když mrnouska už sem tam cítím.

sarlotta
8. únor 2010

tercii já se asi zblázním, to je šílené, čemu můžeš věřit, v co doufat ?

maarrtina
8. únor 2010

tak s \farminkou je mi to moc líto. Pořád jsem chodila pročítat.
Terci a jak píšeš ty ty co ho mají si toho neváží.

tercie
8. únor 2010

Šarlot bohužel asi ničemu... protože čím víc věříš a doufáš, tím víc tě to pak srazí na kolena...

Holky těhulky netrapte se,musíte si říct že vašich miminek se to netýká... já vím je to hnusně sobecký teď asi, ale život je někdy fakt krutej, musíme užívat dokud to jde, to štěstí že je všechno v pořádku.

kopa00
8. únor 2010

Sarlott nevěřit ničemu 😔 😔ach jo,je mi moc smutno 😔 Chudák Farminka.Ona je silná,určitě to zvládne.

sarlotta
8. únor 2010

terci, budu se muset vnutit na utz dřív, nebo se potento... dokud nebudu cítit pohyby tak jsem furt jak na jehlách a můžu si nutit pozitivní mylšení jak chci...

aja.83
8. únor 2010

Ježiši holky, co to čtu? Farminko, je mi to strašně moc líto! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ach jo, to snad není možný! Co se to děje? ☹ Ten život je tak nespravedlivej! Drž se, Farmi! 😢

tercie
8. únor 2010

Šarlot pro tvůj klid... lepší než se nervit. JAk budeš cítit pohyby tak je to lepší,ale stejně furt přemýšlíš, jestli tomu cvrčkovi něco nechybí... Já neměla UZ už od 23tt, a dokontroly ještě 14 dní...
Holky kdybych mohla tak se snad opiju.

handm
8. únor 2010

No to je v pr.eli..........:-( ☹ 😠 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
nemám jiný slova, sakra......
jak je tohle možný...........
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ za to všechno, čím si farminka musela projít loni si tohle fakt nezasloužila :( ☹ ☹ ☹ ☹
nikdo si tohle nezaslouží..............
to je fakt na ho.no...

pardon za ty slova

tercie
8. únor 2010

Handm byla bych i sprostější, kdyby to pomohlo ☹

markytaj
8. únor 2010

Také mě napadají jen samá sprostá slova. Farminko, je mi moc líto, co se Ti stalo 😢 😢 😢

handm
8. únor 2010

já to fakt nechápu, jak se tohle děje a proč...
☹ ☹ ☹ ☹ ☹
mam slzy nakrajíčku.. kolega na mě čumí jak blázen..

aja.83
8. únor 2010

Holky, mně je z toho taky úplně smutno 😢 ! Proč se tohle děje? Já už tomu vážně nerozumím ☹

wergina
8. únor 2010

Ten život je tak nespravedlivej ☹ Co všechno si už musela vytrpět. Je mi to moc líto 😔 Naprosto vím, jak se chuděrka musí cítit a co strašného ji teprve čeká ☹ taky mě to potkalo v tomto období 😔

casia
8. únor 2010

Je mi to strašně líto Farmi, cítím s Tebou, bože dneska je tak všechno na hovno 😔 😔 😔 😠

zlababa07
8. únor 2010

Ježíši, to ne!!! Ach jooo, farmíku, drž se ☹ Holky, co se mohlo stát? A hlavně proč??? Je mi to vážně moc líto, tohle by se prostě nemělo dít 😔

tercie
8. únor 2010

Žlabi to se stává, prostě se srdíčko zastaví... Na kurzu nám o tom vyprávěla ta PA co nám přednáší, jí se to stalo u prvního miminka, zastavilo se jí srdíčko těsně před porodem... Byla na hekárně,napojená na monitoru a najednou ticho... Taky děsný...
Je mi to tak strašně moc líto 😢

kerrie
8. únor 2010

Neeeeeeeeeee, to neeeeeeeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Pořád jsem věřila, že je to nějaký omyl a Farminčino miminko bude v pořádku....................je mi to strašně líto..............proč se vůbec tohle děje.......sakra ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Farminečko, jsme všechny s Tebou!!!!!

kerrie
8. únor 2010

Kopi.........ahojík, ráda Tě vidím...

kopa00
8. únor 2010

Ahoj Kerrie,taky tě ráda vidím 😵
Stejně jsem to bez vás nemohla vydržet 😅 😀
Moc mě mrzí co jsem tu minulý týden rozjela za diskuzi a všem se omlouvám 😔 😔
Musím držet při sobě!

kopa00
8. únor 2010

myslela jsem musíme 😉

kerrie
8. únor 2010

Kopi, každej může ujet...........hlavně že Ti to došlo a je zas vše v pořádku. 😔

tercie
8. únor 2010

Kerri gratuluju k prvnímu měsíci Emičky 🙂 Jak se má, kočička?

kerrie
8. únor 2010

Tercinko.............Farminka je v nemocnici v Hradci, nevíš? 😔

tercie
8. únor 2010

Víš že jsem se na to ani nezeptala já vůl... Kerri vážně nevím ☹ Nechci jí teď psát, ale kdyby se ozvala, tak se zeptám, jo?

kerrie
8. únor 2010

Tercinko, to nevadí...........já jen jestli to náhodou nevíš.............v HK je aspoň jistota, že by byla v dobrých ruku.......jsou tu dobrý doktoři. A kdyby něco potřebovala třeba přinýst nebo jakoukoliv pomoc, tak bych za ní zaběhla........jsem z HK........... 😔

tercie
8. únor 2010

Zkusím to zjistit, jak to půjde...a nebo jestli chceš, dám ti na ni číslo?

kerrie
8. únor 2010

Tercinko...........já jí teď nebudu otravovat............ale až s ní budeš mluvit, tak jí vyřiď, že jsem tu, kdyby cokoliv potřebovala a klidně jí dej můj telefon.......... 😔

tercie
8. únor 2010

Kerrie dobře, budu na to pamatovat 🙂

martinkal
8. únor 2010

Ahoj holky ☹ ☹ ☹
bože co to tady čtu? Farmííí ☹

Najednou se mi vrátil březen 2009, kdy jsem se dr. na UZ ptala Je vše v pořádku? A ona odpověděla: Právě, že ne, nevidím akci srdíčka ☹ . V tu chvíli jsem se propadla někam hluboko, na samé dno.... 😢 😢 😢
Byla jsem ve 22tt a byl konec.

A teď tady píšete, že srdíčko přestalo bít i v den porodu. No já se z toho asi zblázním. Už aby spinkala v postýlce, pak to bude fajn.

Dneska manžílek složil postýlku a koupili jsme matraci KOKOS + POHANKU.

Na Farminku myslím a posílám jí hodně sil, bude je potřebovat. Mám tě ráda Farmí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru