Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

casia
8. únor 2010

ale jde to kopi, dík... už se taky začínáme asi snažit, tak tu budu občas zevlovat, asi zavolám tý Tvý gyndařce, ještě hledám.. 😉

tercie
8. únor 2010

Byla jsem si udělat večeři holky, už jsem tu.

Dnešek stojí za hovno. Pardon...

cajori17
8. únor 2010

Ahoj holky,prave docitam a beha mi z toho mraz po zadech.....Farminko-je mi to moc lito a myslim na tebe-zivot je opravdu nekdy kruty a nespravedlivy... 😢

miru.j
8. únor 2010

Ahojte babulky,dnes som Vas len citala 😔 ,strasne je mi luto farminky...chudatko 😢 ☹ 😔 .Ja som dostala depresiu,hned po tej zdrvujucej sprave ☹ ...ako je to mozne,vsetko bolo v poriadku a zrazu toto 😒 .Myslela som,ze uz ani na konika nepridem,je to strasne deprimujuce 😔 ,ale nedalo mi nezareagovat a poslat aspon pozdrav a silu. ...Farminko modlim sa aby si bola silna a zvladla to,moc na teba myslim 😔

martinkal
8. únor 2010

Holky pořád myslím na Farmínku, pořád se mi vrací 18. březen 09 kdy jsem se to dozvěděla a 19. březen, kdy jsem musela porodit mrtvou holčičku 😢 😢 😢 😢

Asi půjdu spát, ať tenhle den zaspím.

tercie
8. únor 2010

Marti,kéž by ten zítřejší byl lepší... kdyby to měla aspoň brzo za sebou...snad ji nebudou dlouho trápit ☹

kopa00
8. únor 2010

Casio to je dobře, jsi snažilka 😵
Zkus zajít k té mé doktorce,je príma,vždycky mě povzbudí a je s ní sranda.

kopa00
8. únor 2010

Taky,myslím na Farminku 😢 😢 😢 😢
Vždyt si vemte co poslední měsíce přežila a jak byla silná 😔

tercie
8. únor 2010

Kopi právě, ale aby už to nebylo příliš víš... Člověk snese hodně, ale ne všechno tak najednou...

kopa00
8. únor 2010

Tercíku já vím,vůbec bych se nedivila,kdyby se Farminka z toho zhroutila 😔 🤐
Vždyt si vem jak pomáhala rodině v těžkých chvílích a takhle se jí za to nahoře odměněj 🙄 🤐 🤐

tercie
8. únor 2010

Mirax koukala jsem do albíčka, je to puclinka, je moc krásná 😵 😵 😵

Kopi co na to říct.. musíme jen doufat, že to zase zvládne... Ale má přece nás tady, a my jí v tom nenecháme...

Slyšíš Farmísku? Nejsi na to sama, jsme s tebou, a budem, kdykoliv nás budeš potřebovat!!!

mirax
8. únor 2010

Teď to čtu..
holky...to je strašná rána 😢 😢 😢..nemám slov...úplně mě polilo horko...
Farmi, už je toho nějak moc..snad budeš mít sílu to vše zvládnout. Myslím na tebe...
Život je opravdu nespravedlivý a těch zkoušek jsi teď už měla opravdu hodně. To si nezasloužíš!
Farminko...bože, já snad neusnu...

aronek
8. únor 2010

pořád myslím na farmi a je mi pěkně blbě 😖 k průjmu se přidalo pálení žáhy a zvracení ☹ doufám, že to zvládne

tercie
8. únor 2010

Holky Farminka to určitě ví, že na ní myslíme. teď jen aby to netrvalo dlouho a měla to za sebou, pak bude den ze dne líp a líp...s naší podporou...snad sem za námi bude chodit...
Já už dneska taky nemůžu, půjdu spát. Jak budu zítra něco vědět, tak vám hned napíšu.
V rámci možností se dobře vyspěte a nenervujte se, Mirax ať neztratíš mlíčko a Aronku ty taky, buď v klidu.
Se mě to kecá, já taky nejsem, ale Farminka by nám určitě vynadala holky, úplně jí slyším 😉

jitie
8. únor 2010

achjo, musim na ni pořád myslet ☹
Farminka to zvládne, je to silná holka!!!!!!

Míšo, máme se s Filipem dobře, teď nás teda trápí rýma, tak odsáváme, ale jinak všechno ok
za 14 dnů bysme mohli jet na chalupu, tak se ti určitě ozvu 😉
a co ty a Lukášek??????

aji, děkuju za pochvalu 🙂

jinak to lítání miminek je hnus, já shlídla kousek toho videa a musela sem to vypnout, je to strašný jak s těma mimčama hážou

aronek
8. únor 2010

jdu spinkat, nějak není nálada ☹

if.v
8. únor 2010

ahoj holky, psala Farminka - dostala něco na uklidnění a tlumočím zbytek zprávy: Vy se ale holky nenervujte a koukejte se do toho snažení a těhulování opřít, bo musíte bojovat, zadarmo vám nikdo nic nedá...zbytek je smutný, depresivní, snad to Farminka zaspí aspoň tuto noc

if.v
8. únor 2010

a taky vám mám vyřídit, že na nás všechny moc myslí a chybíme jí. Všechny nás má moc ráda..chce se mi plakat..jak mi to přijde nespravedlivé..nikomu nic neprovedla, ach jo ☹

kagatkaga
8. únor 2010

holky to je fakt strašný co se stalo farmince....já dnes probrečela celý den ☹ ☹ ☹ ....umřel nám skoro po 16letech pejsek 😢 😢 😢 a ted se dočtu o farmince....to byl strašný den!!!

Držte se všichni ostatní....mě drží nad vodou naše 3měsíční holčička 😔 😉

kopa00
9. únor 2010

Ahoj holky 🙂
Ivčo díky za zprávy o Farmince a dík za smsku 😉
Pořád myslím moc na Farminku 😔 Hlavně at to má holka rychle za sebou at jí netrápí 😔

nicollka
9. únor 2010

Ahoj holky tak se zase hlásím, byla jsem úplně mimo. v 8večer mě začala bolet hlava, v 23h jsem začala zvracet a v 4h ráno jsem šla konečně spát a včera celý den jsem jen proležela, rohlíky čaj a spánek, bylo mi hrozně sem myslela že snad umřu. Jo a to mamka to tak měla před 4 dnama a malej v sobotu, my v neděli večer, tak už sme si to snad vybrali.

Co tady nového?

Jinak mi řekla doktorka že ten utrogestan 2x denně 17tý den od prvního špinění, jenže první špinění došlo s Canestenem a to 14dc a dnes už pravé hnědé špinění co už sem měla minulý cyklus misto mrchy. Tak mám počítat ode dnes jsem 20dc. To jsou asi krásné anovuláky.

markee
9. únor 2010

Dobré ráno,
já teda holky spala jak zabitá,ale je to tím,že jsem šla radši spát až po jedenácté večer. Teď ráno bych brečela,ale musím si to zakázat. Prostě je to šílený,hrozně nespravedlivý a je mi Farminky moc líto,strašně moc líto, ono to ani slovy nejde říct jak je to šílený. A pro mě je to až moc živý. Hned se mi to vše vybavilo,ještě víc než jsem teď našla // a věděla jsem co se může dít.
Moc jí pozdravujte,že jí posílám hodně moc síly.

My jedeme za chvilku pryč a vrátíme se snad kolem poledne. Uvidím,kdy se tu ukážu.

paajaa
9. únor 2010

Dobré ráno,
po nějaké době zase nakukuju a taková hrozná zpráva. 😢 😢 😢 😢 Farmi, drž se kočko. Mám tě moc ráda. !!!!

Jinak já by včera na krvi kvůli tomu progesterolu a prolaktinu a příští týden asi zavolám Dr. pro výsleky, protože do 8.března to nevydržím.

Tak se všechny opatrujte.

sirella
9. únor 2010

Ahoj holky,dobré ránko
Přišla jsem vás jen pozdravit...nějak mi není do řeči
Včera jak jsem četla o Farmince tak jsem byla úplně vyřízená.Celou noc jsem nemohla spat a usnula až nad ránem ...na chvilku...Je mi to všechno moc líto 😔
Kdo s ní budete mluvit nebo SMS-kovat tak ji moc pozdravujte

aronek
9. únor 2010

Ahoj, tak u nás minus sedm a hustě sněží. Pořád myslím na farmi ☹

kerrie
9. únor 2010

Ahoj všem............taky na Farminku myslím...........honilo se mi to hlavou celou noc..........hlavně aby to měla co nejdřív za sebou 😢

martinkal
9. únor 2010

Ahoj holky
pořád myslím na Farminku, připadá mi, že to znova prožívám. Ani nemám chuť na jídlo a něco dělat ☹

V noci se mi zdály divné sny..... 😢

Farmíí zvládni ten dnešek a pak šup domů, tam ti bude o něco lépe.

kytiii
9. únor 2010

Včera jsem už po dočtení nebyla vůbec schopná reagovat. Je mi to moc líto, co se Farmi stalo, život je pěkná kurva, hlavně proto, co si Farmi v poslední době prožila, to je tak nespravedlivé ☹ ☹ ☹ Moc Ti , Farminko, posílám hodně síly ke zvládnutí, jsme tady všichni s Tebou ☹ Drž se!!!

katyna6
9. únor 2010

Dobré ráno holky,já toho taky moc nenaspala,pořád myslím na Farmi,hlava mě bolí jak střep.Hlavně,aby to beruška měla brzo za sebou a pak už pomalu léčila tělo i dušičku.Ach jo,ani nějak nemám chuť do psaní...

sarlotta
9. únor 2010

Dobré ránko, taky jsem v noci moc nespala, malý má jakousi blbou rýmu, ucpaný nos, v noci hučel 😒
Farminko jsi moc hodná, že ještě myslíš na nás .... je to nespravedlivé a nepochopitelné a nezasloužíš si to.
Vrať se za náma jak jen to půjde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru