Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
23. únor 2010

Ahoj holky 🙂

tak zatím nic, do půlnoci jsem cítila takové tlaky, že chvilkama jsem myslela, že mám Lucinky hlavičku mezi nohama 😀 , a od půlnoci je klid 😝 Docela jsem myslela, že to v noci přijde 😉
Zítra začínám 39tt, tak bych to už brala 😉, no musíme ještě počkat 🙂

Eeliško porodku mám daleko asi 1km, takže to je v pohodě, ale manžel pracuje v Praze, tj. 90 km, tak, aby to pak stihl, snad jo, máme rychlý auto, tak snad jo 😉

Nebojte než odjedu do porodky dám vám vědět, než přijede stihnu Vám to popsat a pak vyrazíme 😀 😀 😀

sarlotta
23. únor 2010

martinkal tak už jsi na konci čoveče🙂)))))))))) paráda... a sluníčko už Vám bude svítit do kočárku 😉

martinkal
23. únor 2010

Sarlotko, to sluníčko už všichni potřebujeme jak sůl co? A modré nebe, a zelenou trávu a listí na stromech a zpěv ptáčků a teplíčko.......Jéééé já chci jaro 😉

aronek
23. únor 2010

martinkal, to je dobře, že jsi celá 😀 pak jsem na řadě já a ještě bych chtěla vydržet 😉

nicollka
23. únor 2010

marti tak prdolka už trénuje na cestu ven ;)

Sluníčko je opravdu super i tady, už jen aby to tu všechno uschlo, ty chodníky plné vody po kotníky to je hrůza.

Holky mě je zle :( a zlobí mě žal. štávy. A je mi pořád zima to nechápu, včera sem měla takovou zimnici, nedokázala jsem se zahřát ani v posteli tak sem si dala horkou vanu a konečně jsem se zahřála, teď už na mě leze zase ta zima :( sakryš..myslíte že to může být od nervů?

martinkal
23. únor 2010

Aronku já bych už raději rodila, však to znáš, neohnu se pořádně, nemůžu spát v mé oblíbené poloze na břiše, nemám pas 😀 . Dneska se mi zdálo, že jsem si oblékla džíny a tričko a tak jsem se sobě v tom snu líbila 🙂 , no to si ještě počkám, než se tohoto dočkám 😀 😀 😀

Nicolko, to bude od nervů. Už se ti manžel nějak ozval?

tercie
23. únor 2010

Ahoj holky, co novýho? 😉

aronek
23. únor 2010

martinkal, však já se taky těším až bude malý venku, ale měl by vydržet alespoň do března 😉

martinkal
23. únor 2010

Ahoj Tercí, ještě jsme 2 v 1 😀

martinkal
23. únor 2010

Aronku do března zbývá 6 dní 🙂 , a my už máme přes 4 kg, tak na co čekat 😀

handm
23. únor 2010

Aronku, taky hustý...☹ Někteří doktori si myslí, že je to hrozně fajn, čekat a čekat, asi... No, tak hlavně že budeš mít malého brzy u sebe!🙂 🙂 🙂

Marti, jéé, ještě nerodíš!🙂 Ale sen dobrej 🙂 Mě se zas dneska zdálo, že jsem pracovala na pitevně, zkoumali jsme srdce a z ničeho nic se pani pitvaná zvedla a s tím rozříznutým hrudníkem a šla telefonovat 😝 tfuj...
A to jsem se ani nedívala na žádné hrůzné filmy.. 😀

nicollka
23. únor 2010

Nene ještě se neozval ale já mu ráno volala, jen sem řekla čau, pošleš nám nějaký prachy? on řek jen čau nemám, jak dojdou tak pošlem a zase jen čau a hotovo

martinkal
23. únor 2010

Nikolko, to je divný, přece kvůli takový kravině se nemůžete takhle rozejít? Nemůže v tom být něco jiného nebo jiná? ☹

aronek
23. únor 2010

martinkal, já počítám, že máme taky přes 4kg, ale přesněji budu vědět v pondělí, to jdu na první monitor do nemocnice 😉

aronek
23. únor 2010

nicol, to je mi líto, že se to nezlepšilo 😢 Hlavně to o těch penězích má snad napadnout jeho, ne? 😠 Víš kde je??

martinkal
23. únor 2010

Aronku taky máte termín jen 9 dní po nás 😉

aronek
23. únor 2010

martinkal, no právě 😒 Porodíš a jsem na řadě 😀

tercie
23. únor 2010

My máme taky 4kilový vyhlídky, to jsem zvědavá 😀

Marti tak nic jo? Já už čekala sms nebo tak něco 😀

Nicol nic si z toho nedělej, můj manža taky neřeší jestli mám prachy, a to jsme spolu... musím si říct, když potřebuju. Snad se umoudří a dáte to zas sohromady, i když je mi jasný, že už to hlavně z tvojí strany nebude jako dřív, když tě vlastně defacto takhle podrazil a nechal tě ve štychu. Jak píše MArti,nemáš nějakej signál, že by v tom bylo něco jinýho, než že tě viděl blbnout s kámošem? Protože i jestli byl napitej, tohle je krapet přehnaná reakce... nebo jestli čeká že přilezeš a budeš se omlouvat...? Achjo, chlapi pitomý...holky neměli bysme se bez nich kolikrát líp???????

Holky já se picnu z tý sociálky, já nevim jestli jenom já mám takovej pech nebo co, ale končila mi ta podpůrčí doba, protože jsem na PN dlouho, tak jsem volala dr jestli to tam má,protože jim to prej socka posílá, a s předstihem, aby to stihli prodloužit...ale můj dr nemá nic... tak jsem volala do phy na čccz tam mě odkázali na Varskou ossz...tam jsem dostala papír,žádost o prodloužení podp. doby, že mi ho má potvrdit účetní v práci...tak jsem jí to hned poslala a ona se mi ozvala dneska po týdnu!!! že s tím nemá nic společnýho a že mi to pošle na čssz, ale teda neví, jestli mi to vůbec kdy pošlou zpátky... Já už jsem z toho na nervy, od nikoho jsem neslyšela, že by měli takový problémy. A nemocenská tenhle měsíc mi taky ještě nepřišla a to jsem jí minule měla už 15týho... Jak u blbejch na dvorečku 🙄

nicollka
23. únor 2010

jojo je v práci v ostravě. Holky já nevím ale já chci být asi sama, já se nechci zase stresovat a pořád dokola.

martinkal
23. únor 2010

Nikolko, tak mi přijde, že už ho nemiluješ, a neodcizili jste se, když je pořád takhle pryč? ☹
A navíc pokud chceš být sama a je ti bez něj líp....., to mě se po manžovi stýská i když jde třeba jen na fotbal 🙂 ,a jemu taky, píšeme si SMS i když jde nakoupit 😀.
Ale pamatuji si, že prvního manžela jsem pak taky už nemilovala, po tom, co mi dělal, a byla jsem šťastná za každou minutu kdy jsem ho neviděla a přála si, aby odešel a už se nevrátil 😠

martinkal
23. únor 2010

Tercííí taky jsem se těšila, že už to budu mít za sebou a Lucinku u sebe 😉

nicollka
23. únor 2010

marti no právě když je doma víc jak 3 dny tak už si říkám kéž už jde zase do práce :( Bohužel. Stýská se mi ale spíš že jsem ted sama a bez koruny, ale jinak ... asi to tak bude.

martinkal
23. únor 2010

Niki a jak jste spolu dlouho? A jak dlouho ti tyhle pocity trvají?

nicollka
23. únor 2010

Jsme spolu 4 roky, vdaná jsem skoro 2 roky. No trvá to určitě půl roku možná dýl. Já se pořád snažila, vše dusila v sobě, ale už to nezvládám a už to nechci.

cajori17
23. únor 2010

ahoj holky,Nicol myslis ze ti bez nej bude lip?

martinkal
23. únor 2010

Niki a proč jste se snažili o druhé dítko? To rozbitý vztah zpravidla neslepí 😒

nicollka
23. únor 2010

marti ja ani nevim, ani ne na lepeni vztahu , ja se porad videla jak budem v novym domecku a jak to vsechno bude skvely a hezky...no

caj to nevim, snad bude..ted mam takovy smiseny pocity ani nevim poradne co citim..asi protoze takto byva pryc porad tak mozna si neuvedomuju ze vlastne je to na porad

cajori17
23. únor 2010

Nicol,myslim ze to chce proste jen cas, pak si ubedomis ,jak to je ,snad ti bude brzy bude lip s manzelem nebo bez nej

cajori17
23. únor 2010

holky komu muzu poslat IP s dotazem?

cajori17
23. únor 2010

jsem otravna,ale jsem ve zvlastni situaci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru