Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
24. únor 2010

mury, tak přeji aby to malá zvládla jen s minimem slzyček 😉

murynka
24. únor 2010

aronek děkuju co ty?už se ti to krátí co 😀

aronek
24. únor 2010

mury no právě 😖 už aby byl v kočárku 😀 , nemůžu vůbec spát i na otočení se musím vzbudit 😖

cajori17
24. únor 2010

Ahoj holky,zrovna jsem docitala vcerejsek a moc jsem se u toho pobavila...... 🙂 Ted jdu delat brambory zapecene s brokolici,se syrem a smetanou....

Joa na patek jsem objednana na tu gyndu,protoze jsem zas 42 dc a mrcha nikde a test negativni ☹

katyna6
24. únor 2010

murynko-neboj,malá to zvládne.Mně stejně vždycky připadá,že tohle mamky zvládají hůř,než ty miminka.mamina sice ještě nejsem,ale chápu to.Proč nemáš mury žádnou fotečku malé?

caj-to tě mrcha takhle zlobí pokaždý?Aspoň v tomhle já mám naštěstí všechno ok.

sarlotta
24. únor 2010

cajori, mňam🙂)) na gyndu držím palce... chtělo by to upravit cyklus, kontryhelový čajík, sarapis...ale neboj ono se to podaří.. tělíčko se umoudří až bude správný čas.

Mury snad neplánuješ tam omdlít🙂))) to bude ok, neboj, malá bude krásná.

cajori17
24. únor 2010

no driv bylo vse ok,az od vanoc mi to takhle blbne.Je totiz mozne ,ze to souvisi i se stitnou zlazou se ktrou se lecim.....uvidim, v patek bubu vedet vic....

kopa
autor
24. únor 2010

Tak na na krvi mi naštěstí brali jen jednu ampuli 😅 nesnáším na to koukat 😀

Farminko ráno než jsem šla na krev tak jsem trošku dočetla 😀 😀 😀 😀 teda debata o kozách 😀 😀 po přečtení vaší diskuze,jsem se pak při oblékání podívala na ty svoje kozy a mě nejdou dolů ale jdou do strany 😀 😀 😀 mám prostě mega balony,ba dokonce mi konečně začala sedět podprda 😀 😀 😀

Jinak Farmi já už jsem zdravá jak rybička,takže ty výsledky bych měla mít O.k.Akorát jsem zapomněla doktorce říct,že beru ten duphík,páč jsem tam měla hodně odběrů na hormony.

kopa
autor
24. únor 2010

Handm,já měla nařízeného budíka na 4,že budu koukat na hokej 😀 😀 v noci jsem ho vypla 😀 😀 a ještě jsem měla sen o Jágrovi 😅 😀 😀 😀 a to není můj typ 😀 😀 😀 😲

laada
24. únor 2010

jůůůůůů čau ženy Kopi těhule 😀 😀 😀 😀 😀 super a moc gratuluju 😵

kopa
autor
24. únor 2010

Markét ,musíš to vydržet na ty nušničky.Já dneska byla na krvi a byli tam dvě malá dovjčátka jéé ty řvali 😅 😔 Bylo mi jich moc líto,ale to píchnutí uší je za chvilku,trošku si malá pobrečí a bude zase dobře.Držím palečky.

Paaji tak my by jsme asi 5 denní abstinenci nevydrželi 😅 i když ted jsem spolu nespali asi 4 dny,já se bojím 😅 😅 Takže ted přítelák jako furt chce 😅 ale má smůlu.V tomhle jsem fakt sobec.

Jinak už mě přestali bolet záda 😀

Volala jsem švagrovce,že bysme se přišli podívat na Tomíka.Jenže říkala,že má strašnou rýmu a zánět nosohltanu,tak tam raději asi nemáme chodit že? 😨

kopa
autor
24. únor 2010

Ahoj Laadi 😵
Díky za gratulaci.nedávno jsem koukala na Vítečka,je moc krásný 😵 Jo pokavat naše mímo bude kluk,bude se taky jmenovat Vítek 😀 😀 Přítel jednoznačně rozhodnul 😉

kopa
autor
24. únor 2010

a ta mateřská by se mi taky hodila lepší 😅 ale to by stejně asi dali až od dalšího roku?? 😅 páč když jsem to počítala,tak bych taky o dost peněz přišla 😠

katyna6
24. únor 2010

Tak jdeme s naším pesanem na chvilku ven,je to ďáblík,ale zase nám pokaždý spraví náladu,jak řádí.Zatím pa holky.

cajori17
24. únor 2010

Kopi, a kdy se dozvis vysledky z krve?

kopa
autor
24. únor 2010

Cajori mám si volat v úterý a pak se domluvíme na kontrolu.Já byla sledovaná i minulé těhu a vždy jsem měla všecko v pořádku,tak myslím,že to bude o.k.

farmarska
24. únor 2010

uf tak já jsem dneska pylná, musím se pochválit 🙂 ale to jen díky mamce, která se rozhodla mne odrovnat 😀 no ale už mám deset bochníků chleba na sušení nákrájeno, barák postíranej, vypráno, vysušíno, poskládáno a ted jsem dopřipravila schodiště, za chvíli ho půjdeme natírat 😝
Ted dávám pauzu, ale ani tu nemůžu pořádně užít, bo mi tu zvonil pošťák, přinesl vyučtování za elektriku a málem jsem se položila, páč máme doplácet 5tis 😅 a to šetříme 😅 😅 No to bude ten můj mít zase depku, až dorazí dom z práce a zjistí to..to zase bude diskuzí o tom, že sám z jednoho platu to neutáhne.. Já jsem ted ještě sice na pokladně, ale jak dlouho ještě, moc ne a pak jsem opět bez dítěte i bez práce 🙄 🙄 🙄
No to je dneska den na... 😒

sarlotta
24. únor 2010

farmísku...hele to neřeš, máš nárok odpočívat... nějaká práce se najde..budou aspoň sezoní brigádky za chvilku jak se oteplí a pak hajdy do těhulení 😎

cajori17
24. únor 2010

Kopi,drzim pesti ,urcite vse bude v poradku.......

Farmi,to je mi lito,snad to nebude tak horky...Musime verit,ze bude zas lip

kopa
autor
24. únor 2010

Farmíku tak účtu za elektriku se taky děsím 😅 😅 😅 Farmíku určo se práce naka najde 😉 ted hezky odpočívej a nabírej síly. 🙂

handm
24. únor 2010

KOpi, no, měla sem ten budik taky vypnout, ale manžel stejně pak musel odjet do práce.. ale byly to nervy
a taky jsem měla divoký sny.. že jsem byla na tom NT a Dr mi nejdřív řekla, že mám nějakou divnou "dírku" vedle normální "dírky" a že tam mám nějakou vešku.. a když mi pak její kolega, což v tom snu byl známý mných rodičů dělal UTZ (naštěstí přes břicho), tak výsledek byl, že vše ok, akorat si mimo ma dat pozor na česnek a že neví, jak to vyjde s leprou...
no probudila jsem se uplně zpocená... 😀😀😀 😝

Farmi, nemáš v 6nedělí náhodou odpočívat?! A netrap se prací, ono se něco najde, jak píše šarlotka aspon brigádně, léto se blíží a pak už zas budeš jistě těhulka!!🙂

kopa
autor
24. únor 2010

Handm teda to byl sen 😀 😀 😀 😀 😀ještě lepra do toho 😀 😀

sarlotta
24. únor 2010

Handm🙂))) mě se zdá furt něco...samé kraviny... asi nám to tlačín na mozek🙂 😎

kopa
autor
24. únor 2010

přítelák byl včera na úp,dostal doporučenku do jedné známé pojištovny.Včera tam volal asi pětkrát,ta pani tam furt nebyla a s nikým jiným to nešlo prý řešit.Když se konečně paní dovolal,řekla mu at příjde dneska v 10hod.ráno a pošle životopis na tu pozici.Kouknul na net a na jejich stránkách ta pozice ani nebyla.Tak tam teda jel dneska na tu 10hod a tam mu řekli,že ta pani dneska nemá čas,má poradu.jako jel přes celou Prahu,tak ted to jede vysvětlit na pracák 😠 😠 😠

sarlotta
24. únor 2010

kopi, to nevíš, že z pracáku ještě nikdo nidky práci nenašel ? měl b si obcházet firmy, které se mu líbí a rozdávat životopis, nebo aspoň svůj telefon...nidky nevíš kde se něco najednou uvolní... no a nejlíp po známosti něco... neříkej, že nemáte někoho z rodiny někde zaměstnaného, kde by se něco našlo...třeba i nižší pozice, aby neseděl doma. 😉

cajori17
24. únor 2010

Sarlot,presne ja byla na pracaku asi rok a pul,hned po skole a nikdy mi nic nenasli,pohovory jsem si zarizovala sama....

handm
24. únor 2010

No, prostě pekelny holky 😀😀😀 ale je fakt, že se mi ted zda furt něco, kravina jedna větší než druhá 😀

Kopi,s prací je to debilní, no, i když je fakt, že přes pracák to asi nepůjde.. jenže je fakt, že na netu sice pozice jsou, ale na každou se hlásí x lidí...
Fakt mám pocit, že jedině přes známý... jak říká šarlotka..

kopa
autor
24. únor 2010

Sarlott no já vím přes známé,to mu už nabízela jeho matka,ale to zas nechce aby byl protekční atd...
Jako já vím,že přes pracák nic nenajde já byla taky tenkrát půl roku doma.

Ale zapomněla jsem vám napsat,že zrovna zítra ráno jde na pohovor,včera mu volali.

sarlotta
24. únor 2010

kopi na to bych se vyprdla - být protekční... no a co a kdo není ?
tak na zítřek palušky... at jsou prašulky na mimíska🙂

kopa
autor
24. únor 2010

Sarlott ona dělá v bance,a přítelák už tam pracoval v nakem managmentu,jenže ta práce mu dost neseděla.Takže pochybuji,že by ho tam vzali.Navíc od své matky nic nechce.
No mohlo by to zítra vyjít 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru