Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. únor 2010

jako má svojí hlavu,dřív jsem mu do toho kecala,ted na to prdím. 🤐 At se snaží taky sám.

tercie
24. únor 2010

Ahoj holky, už jste viděly?
http://www.novinky.cz/domaci/193033-poslanci-sc... HUrááá 😉 Snad to projde i senátem 🙂

A jdu si počíst 🙂

tercie
24. únor 2010

Holky že se vracím k těm kozám jo, někdo by měl vymyslet nějakou faaakt účinnou očkovací vakcínu, na tu kozí chřipku 😀 😀 😀

Ještě nemám komplet dočteno, ale moooooooooc veliký palce Markee na kontrolu 😉

kopa
autor
24. únor 2010

Terci kdyby se ta mateřská vrátila bylo by to super 😵 😵 😵 Jsem to počítala a měla bych o 3500kč více 😅 jsou to zloději 😀 😀 😀

tercie
24. únor 2010

Tak mám dočteno,Kopi ještě ke všemu máš kozy za roh...jéje, asi nám vir mutuje 😀 😀😀😀

S tou mateřskou jo,jsou to smetáci,sobě si na prachy nešáhnou, a těm co mají už takhle málo by brali. Škoda mluvit,akorát bych se po ránu nasrala 😉

handm
24. únor 2010

Já už se ráno nasr... u hokeje, tak je to jedno :-d😀😀😀 ještě že to nakonec dopadlo dobře.. 😀

kopa
autor
24. únor 2010

holky ted jsem napsala švagrovce,že teda nepříjdem.Že jsem taky na pn a že jsem těhotná 😅 😀 😀 no to bude ještě prča v rodině 😀

tercie
24. únor 2010

Kolik vlastně byl ten hokej? Ať to nemusim hledat... Ještě že jsme na to nekoukali, to by byl manža zas vzteklej akorát 😀

kopa
autor
24. únor 2010

Tercie byl 3:2 a myslím že posledního gola dali v prodloužení

tercie
24. únor 2010

Kopi dík za info, o prodloužení jsem se dočetla, ale skóre tam nepsali 😀

nicollka
24. únor 2010

ak pohovor skončil, dal mi testík říkal že se nemám bát, že skoro nikdo neprošel a já prošla :D

No zítra rozešle smsky tak uvidím jestli mě vezme, plat stále nevím, prý nejhorší prodavačka za min.rok měla 14tis, nejlepší 17tis. Nástup podle zákona min mzda prodavačky - to sem se bohužel nedozvěděla kolik to je, tak to zkusim nějak najit někde na netu.
Velká výhoda že jsem Slavkovačka, obrovská nevýhoda že mám dítě a jsem samoživitelka :(

Vidim to tak 50%na50%

Jo a taky řikal že tento rok je teda mnohem horši než ten minulý, že lidi nemaj prachy.

tercie
24. únor 2010

Nicol tak držím palce na zítra, ať prácička vyjde 😉
Já jsem si vždycky říkala, radši vzít horší a mít nějakej příjem, a poohlížet se a hledat příležitost sehnat něco lepšího 😉 Víš jak, v práci potkáš různý lidi a nikdy nevíš, kam se pak můžeš ještě dostat 😉

markee
24. únor 2010

Ahojky,tak kdo chce vědět,jak jsem dopadla?

nicollka
24. únor 2010

jááá

handm
24. únor 2010

Nicol, tak držím palce, at to vyjde!!!
Markee, nenapínej!🙂🙂

markee
24. únor 2010

Nicolko,tak pan doktor nenadával,byl v pohodě. Já se bála,že něco bude,že je to brzo atd. No podle zvětšené dělohy říkal,že na těhu to vypadá. Pak byl utz a byl hned hotov. Otočil monitor na mě a tam krásné miminko s tlukoucím srdíčkem. Odpovídáme 7+5 máme 13-14mm(dnes jsem 7+2). Dal mi kys.listovou a za 14dní kontrola.
Sestřička mě zvážila,což teda fakt 67kg je děs,změřila tlak a příště mi naberou krev. Dostala jsem žádanku na genetiku a už jsem se objednala na příští úterý 2.3. na konzultaci.

markee
24. únor 2010

Jsem nervní stejnak. Částečně to ze mě spadlo,ale tak prostě až po odběrech a výsledcích budu buď nejklidnější a nebo totál v prdýlce.
No a teď ještě vymyslet,co s tou prací,zda vůbec na pohovor jít 😖

cajori17
24. únor 2010

Marke moooooooooooooc gratuluji parada!!! 😀

markee
24. únor 2010

Díky

handm
24. únor 2010

markeeee, moc gratuluju!!!!!!!!!!§ Super začátek, tak ted aby to takhle krásně pokracovalo!!!🙂🙂🙂 😵 😵 😵 😵

markee
24. únor 2010

Holky pražandy,jak se nejlíp dostanu k Apolináři a kde tam máme zaparkovat? Pojedeme na ty odběry-cca za 5týdnů.

aronek
24. únor 2010

markee, moc a moc gratuluji 😀 😀 😀

nicollka
24. únor 2010

Markee gratuluji krásné zprávy :D

m.aa.b
24. únor 2010

Markétko gratuluju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 to je skvělá zpráva a příští týden budu moc moc moc moc moc moc moc držet palce 😵 😵 😵 jestli se nepletu tak den po Tobě má kontrolu i Kopinka, že? Tak cholky moje budu vám moc držet palce 😉 😉 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jináč my byli včera v Pronatalu a pak doktor mě moc povzbudil - dostala jsem ještě nějaký lék navíc, který šance zvyšuje o 10%!!! Což je neuvěřitelné 😵 😵 😵 Jinak vše je v porádku, žádný genetický či jiný problém není (tedy až na tu moji anovulaci 😅 ) No a pojišťovna to prý ted schvaluje celkem rychle takže je dost možné že už za 14 dní budou léky připraveny 😵 😵 😵 😵

Teď jen najít nějakou práci kam bych aspon na čas nastoupila abych měla nárok na mateřskou - obzvlášt když ji ted zase srovnají 😅 😵 😉

Jo a Farmi opravdu jsi tu moc chyběla - také jsem dočítala ty vaše rozhovory o kozách 😀 😀 😀 😀 😀 Jsem ráda že jsi zpět 😵

Nikolko drž se a já Ti držím palce ať Ti to vyjde s prací. CHlapi jsou prostně někdy fakt na ránu 😠

Taky už se těším až nám tu přibudou nová miminka 😉 😵 Marti a Aronku 😀 😉

mirax
24. únor 2010

markee!!..úplně mě oběhla husí kůže...z radosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
gratuluju a strašně moc a moc držím palce, aby bylo miminečko zdravé!

Holky, Bětulka má rýmu ..je to hrozný u takhle malého kojence..přitom kojím o 106 a myslela, jsem , že kojené děti nic nechytnou..chudinka moje malá, hrozně to v ní chrčí..v noci spinkala, ale já ne pač vydávala děsný zvuky!
Bříško už ji netrápí, ale teď zas tohle..
Jsem nevyspaná 😔

m.aa.b
24. únor 2010

Markee na ten pohovor jdi - nenastoupit můžeš vždycky, ale nech si raději zadní vrátka 😔 i když já jsem přesvědčená o tom že je potřebovat nebudeš 😉 😀

m.aa.b
24. únor 2010

Markétko a co fotečka byla 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

markee
24. únor 2010

Holky moc a moc díky.
Fotečku jsem si nebrala,fakt ji nemám. Možná až časem,ale teď ne no.

markee
24. únor 2010

Tak jedu odvézt manžu švárovo autem na bus. Jede nám pro autíčko do opravy. Vrátí se mi tak kolem třetí hodinky. Chjo,celej den máme každý rozlítanej. Tak zatím papa.

handm
24. únor 2010

http://www.apolinar.cz/porodnice/index.htm
markee, koukala jsem na stranky, dá se parkovat tam, ale záleží jak bude plno...
tam po okolí nic moc, dá se pak kolem Přírodovědecký fakulty na Albertově dole, co si matně pamatuju.. do těch míst moc nepřijdu, anebo na Karláku jsou parkovací místa placený samozřejmě..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru