Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
25. únor 2010

Sarlottko, bouřlivé snaženíčko proběhlo o víkendu a teď čekáme na výsledek 😀 ! Ale když to nevyjde, tentokrát to zvládnu možná i s úsměvěm 😵 ! Pořád jsem tak pozitivně naladěná, až se tomu sama divím! 😉

aja.83
25. únor 2010

A k tomu výhra v loterii 😀 , no kdo by nebyl pozitivně naladěn, cooo? 😀 😀 😀

sarlotta
25. únor 2010

super🙂 držím pěstičky🙂)) chce to nové těhulky do tabulky 😉

paajaa
25. únor 2010

Aji: držím palce, aby to snaženíčko opravdu mělo své ovoce. Dobrou náladu si drž co nejdéle. 😉 😉

cajori17
25. únor 2010

Ahoj holky,u nas krasne sviti slunicko,ted jsem byla vencit pejska.....A uklizim ,jak dabel,prevlikam postele,peru,vysavam a ted si chci po zime poklidit balkon..do 14 h mam prace dost a pak prijde pritel z prace..

holky snazilky,nebojte se ,taky se brzy dockame,musime si hold na sve stesticko pockat 🙂

farmarska
25. únor 2010

ahoj Pájínko, ráda tě tu vidím 🙂 já jsem taky netě
hule a vometám tu už poměrně dlouho 😝 teda chvíli jsem si zatěhulila, ale už jsem zase jalová a mimi doma žádné. Kočko ale jak říkáš, žádné smutnění, s usměvem jde všechno lépe a i my se těch miminek dočkáme! 😵 Jinak Páji jo jo mamka mi to vrací, času na smutné myšlenky nezbejvá 😀
miraxíčku , kerinko tak mne mrzí když čtu , že máte doma s holčičkama trápeníčko 😢 Tý jo snad se vám brzy vykurýrujou!! Takový malinešký bobíčci to jsou a takhle je to zlobí 😔
mirax jo těhulování je príma, člověk je šťastnej jako blecha z každý nový dobrý kontroly 😵 Ale já bych se ho už klidně zřekla!Chtěla bych počít-otěhotnět-srdíčko a hned pak rodit! všechno hezky odbejt v jednom týdnu, žádný dlouhý čekání a nervy 😀 😀 Mě už to věčný těhulení a pak nic z toho nebaví 😝
kerinko určitě nic nezanedbáš, s tvojí láskou k malé a pečlivostí, to prostě nejde 😉

farmarska
25. únor 2010

mirax ted to čtu, gratuluju k bobanoj v nočníku!! 🙂 🙂 Je to boží co všechno neudělá mamině s malým dítkem radost vid 😉 😀 😀 😀

farmarska
25. únor 2010

ají ty preverzáku! tak sna o hovnech jo 😀 😀 😀 a to máš takhle často? 😀 😀 😀 😀

farmarska
25. únor 2010

murynko neboj, můj manža taky dlooouho po Robertkoj nechtěl a ted jezdí odevzdávat i spemoně a páří se napovel 😉 😎 Né že by teda po miminku nějak zvášť toužil, ale toužím já, to stačí 😀 🤐 a jemu už ta představa nepřijde tak hrůzná 😀 😀

farmarska
25. únor 2010

jéé já si snad dneska naordinuju před spaním sen o hovnech! a čím hoven víc tím líp! 😀 a nejen že do nich budu dupat, klidně se v nich i vykoupu 😀 páč jestli to funguje ,tak alspon bude z čeho zaplatit ten doplatej za elektriku 😎

farmarska
25. únor 2010

tý jo, jako holkýý co mi to děláte, já si tu zase povídám sama se sebou 😨 😝

aronek
25. únor 2010

farmi, mně to nějak blbne 😠 , tak jsem to vzdala a budu odpoledne 😉

kopa
autor
25. únor 2010

Mě to taky blblo,měla jsem napsaný příspěvek a ztratil se mi 🤐 🤐 🤐 🤐 tak jdu psát znova 🙄

kopa
autor
25. únor 2010

Kerrie to je mi líto,že máte trápeníčko s očíčkama 😔 snad vám doktoři pomohu co nejdříve!

Paaji nejsi žádná brzda!!Hlavně nepřemýšlej,že jsi tu zůstala jako poslední 🙄 🙄 Holt prostě někomu to jde dříve,někomu později 😅 Podívej,bude jaro sluníčko,na manžílka taky příjde jaro a určo se zadaří 😵 😵 Moc vám to přeji 😵 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

Sarlott já právě včera měla strach,že těch 2,99 je málo.Tak sjem ještě večer studovala net a našla že je to o.k. 😉

Nici mě tedko testík ukázal už 25DC 😉

Aji takové sny o hovínkách 😀 😀 😀no ještě lepší a účinější je když do něj šlápneš v reálu néé? 😀 😀 😀kdyžtak přijed,u nás jich je dost 😀 😀

kopa
autor
25. únor 2010

my jsme byli na procházce,je tam krásně 😵 😵 😵
Jinak přítelák na tom pohovoru dopadl dobře,ted jen jestli postoupí do dalšího kola 😅
Jo a začínají mi asi nevolnosti 😅 přítelák došel s dvěmi koblihy a já je nemohla rozdejchat dvě hodiny 😝

mirax
25. únor 2010

taky mi to chvíli nenačítalo...

farmí...tohle bude pro tebe hrozný..to čekání a strachy během těhu..úplně tě chápu, že budeš klidná a šťastná až teprve budeš držet mimčo v náručí...kolikrát má člověk pocit, že // rovná se dítě a jak často to tak není ☹ ☹ ☹
nejhorší je, člověk si po tom 12tt tak jako odfoukne a bohužel i někdy později se to zvrtne..tady na koníkovi se vás sešlo s podobným údělem víc, ale celkově si myslím, že už to tak časté není.
Je dobře, že máš v manželovi dobrého spolupracovníka 😉 , že jste oba tak stateční a nevzdáváte se..zvlášť ty...jsi opravdu moc statečná 🙂 🙂 🙂 ..to určitě dělá ten zdravý vesnický vzduch v krakonošově 🙂 🙂 🙂

jooo a bobek vnočníku..to je jeden z nejlepších dárků od děťátka pro maminku 😀

včera mi manžel donesl krásnou kytku..jen tak...hned s ena něj vypálila, co provedl 😀 ..s kým, že mě podvádí 😀 😀 😀

oba mrňousové spí, zkusím si bucnout...ale už nějak nemůžu přes den zabrat, zlaté těhu, to jsem spala snad i za chůze 😉

farmarska
25. únor 2010

mirax néé vzduch, za to můžete vy! 😀 strašně jste mi pomohly a pomáháte! 😵
ty jsi teda éro, manža s kytkou a ty hned s podezřením 😀 😀
já taky dostala kytici, hned jak jsem přijela ted z nemocnice, tak manža s Robertem jeli nakoupit a oba mi přivezli kytíci růží, jako že jsou rádi, že už mne mají doma 🙂 bylo to od nich moc milé, uplně mne to dojalo 😵 a bylo to snad taky prvně, co jsem nepodezřívala, že je za tím nějaká sviňárna 😀 😀

mirax
25. únor 2010

farmíí 😀 😀 ..manža se smál..., ale taky chvíli koukal jak malej Jarda 😉

teď sem vylezla na balkón pač krásně svítí sluníčko..a venku teplo a úplný jaro...až mě to nějak dojalo a málem mi ukáplo..já sem střelená, ale v šestinedělí, tak mám nárok, co?

Já už se na jaro těšíím. letos byla zima krásná, ale teď s těma dětma už to chtělo nějaký lepší terén a konečně teplo. Těším se, až s Tobíkem vyrazíme s novým kolem-odrážedlem 🙂

markee
25. únor 2010

ahojky holky,
tak já dnes vstávala před sedmou a vezla malou do školy,pže jsem musela pro mamku a pak do města. Ona na pracák a já nejdřív k psycholožce a pak na pracák. U psycholožky to bylo o ničem,pže nemám debku. Na pracáku jsem čekala přes hodinu než na mě přišla řada. Samozřejmě mi nenabídla nic a šla jsem během 5 minut zas pryč. Teď jsem byla pro malou ve školce a dodělávám oběd-teda už jen brambory. Mám hlad jak vlk,takže jsem jí snědla sváču co nosí ze školky a kousek sušenky co jsem našla na stole 😀 No bufeťák hadr 😀
Jinak venku je opravdu krásně,jen na tenisky to není,pže je mám látkové a bílé,takže jsem je měla hned jak prase. Ale měla jsem tričko s 3/4 rukávy a mikču na zip a vůbec nebyla zima. Nabíjím si pěkně baterky.
Ve čtyři máme schůzi,kvůli karnevalu,takže teď si chci odpočinout,než zas půjdu do riflý,chjo.

aronek
25. únor 2010

zase blbne kůň ☹

katyna6
25. únor 2010

Ahoj holky
tak už se skoro hoďku pokouším dostat na koníka,taky mi to blbne 😠 .U nás je dne krááásný jaro.Svítí sluníčko,příjemný vzdoušek...to je hned líp na světě.I když bych věděla,čím to ještě víc doladit 😵

katyna6
25. únor 2010

kopinko,markee-moc vám to holky přeju,že jste z ordinací šly s úsměvem!To potěší!!!Držím vám i prďolkům palečky!! 🙂 🙂

aronku jak je,už to máš za pár,že?Těšíš se,nebo bojíš?

kerrie
25. únor 2010

Holky, děkuju moc všem za rady ohledně očiček.......snad to brzo bude dobrý 🙂

farmarska
25. únor 2010

ahoj hollký mě blbnul taky, hajzl nenačítal se a já už začínala mít absťák! 😉 Tý jo ted se divím sama sobě, jak dlouho jsem to takhle bez vás mohla vydžet! 😅 😅
Jinak u hlásím u nás taky už konečně sluníčko 😵
kerie snad jooo!! 🙂

katyna6
25. únor 2010

kerrie-malá je nádherná,teď jsem koukala na fotky.Snad se ty očička brzo zahojí a už budete mít pokoj.kamarádka s malým taky měli tohle trápení a museli chodit na protahování kanálků-Tak ať vám to dobře dopadne!! 😉

farmarska
25. únor 2010

markee hlavně aŤ nenastydneš, ted v tvém stavu! todle počasí je zrádné 😉
kopi těhunevolnosti tfůůůj! 😝 😝

martinkal
25. únor 2010

Ahoj holky 🙂
taky mi celé dopoledne nešel kůň 😠

Byli jsme s manžou na procházce, úúúúúžasnýýýý - dnes je JARO 😀 😀 😀, dali jsme si zmrzku s čokoládovou polevou z měkáče a já nastavovala obličej k sluníčku a vdechovala teploučko . Akorát jak už chodím zakloněná kvůli megabřuchu 🙂 , tak mě po půl hoďce bolely záda a musela jsem domu. ☹

Přemlouvám Lucinku, aby vylezla a já mohla hodiny trávit s kočárkem venku, kór když je tak krásně 🙂

martinkal
25. únor 2010

Jenže ona má radši tatínka, ten jí promlouval u bříška před olympiádou, ať se narodí po olympiádě 😀 , takže ona ho poslouchá a čeká až na příští týden, potvůrka jedna maličká 😀

katyna6
25. únor 2010

ahoj martinko-to víš,je to holka,ta bude víc držet na tatínka 😉 😉

martinkal
25. únor 2010

Ahoj katynko, a co ty? Jak to vypadá s tebou? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru