Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
18. čer 2009

ahoj holky, dnes už je čtvrtek 😅

u nás borůvky ještě nejsou 😕 jahodová éra tu ale byla asi před týdnem.

holky taky jsem koukala včera na Ulici, fuj hnus to byl. Jen mne udivili dvě věci...ultrazvuk jí dělal přes břicho, ne ten vnitřní a pak mne udivilo, jak byla pak doma vzteklá na toho svýho... 😅 Jak jste to měly vy? To já bych se teda vztekat a rozčilovat nezvládla, já jen bulela a objímala se, pak čuměla do blba 😔 to vztekání to přišlo možná později až po pár dnech a to jsem se teda rozčilovala ne na manžu, ale na svět, jak je nespravedlivej 😠

holky já todle nechci už znova... ☹ ☹ ☹
a zítra už je pátek 😔

farmarska
18. čer 2009

holky kde jste?? Mám si jít zatím podojit? 😕

Miraxíku tobě už je na zvracení? si nevolnosti doteď neměla, jen tu únavu a na mdlo ne? 😕
Né že bych ti je přála, ale je to dobře, alspon víš, že je vše jak má 🙂

paajaa
18. čer 2009

Krásné ráno všem

Farmi: v té Ulici by to vypadalo celkem blbě, kdyby ji dělali vnitřní UTZ, tak to vzali přes břicho. A je i divné, že si ji tam rovnou nenechali a dali jí na výběr. mě si tam nechali rovnou. Ale doufám, že teď už toto téma dlouho v Tv nebuvidíme. farmi? drž se a věř, že to bude dobré.

Mury: neboj výsledky jistě budou dobré

Sarlott: to je super, že MS dorazila. tělo krásně naskočilo 😉

Bobi: hned bych šla na borůvky s tebou

Mirax: golfky jsou krásný. To se bude Tobíkovi jezdit

farmarska
18. čer 2009

pájí nějak mne zas opouštějí síly 😅 😔
asi si zase půjdu udělat těhu testík, vždycky když tam uvidím ty dvě krásný tlustý čáry, tak mne to nakopne 😀

Pájí, však jí nemuseli přímo ukazovat pipinu 😀 to mohli nějak zakamuflovat 😀
Pájí mne si tam taky nenechali 😕 dokonce mne poslal domů s tím, že mám přijít až v pondělí a to byl čtvrtek. Měla jsem teda jet okamžitě do nemocnice, kdyby se něco dělo..
ale samo, že jsem nejela 😅 😅 😅

bobinka22
18. čer 2009

Farmi:
doufam ze bude zitra vse v poradku.Verim ze ano a drzim palecky.

Ja jsem porad brecela a nemohla jsem se podivat na pritele,byla jsem ticho a jak na me promluvil tak mi zacaly tect slzy.

Me doktor rekl at se do tynde objednamdo nemocnice.Sla jsem tam na druhy den a za 3 dny mi udelali revizy.

Paji: tak pojed? 😀
Jdu jen s nasima,tak to bude ticho,kdyby brachu nechali doma a nemusel do skoly sel by s nama.A to by byla sranda.Kdyz jsme spolu tak se jen smejeme.Bo on ma 11 let a je to rostak.Porad ma blbosti v hlave...ted uz se uci chudaaaak. 😀 😀

farmarska
18. čer 2009

no jo na mne taky když manža promluvil, tak jsem spustila ještě víc 😅 😅 😅

holky musím jít podojit 🙄 tak mi tu zatím nezlobte a chovejte se slušně 😉 😀

murynka
18. čer 2009

vendul ne ne to mi nabíral můj dr.výsledky možná už zítra 😔
no uvidíme jak na tom pootom budeš ty 😅 pořád přemýšlím co když řeknou pozitivní co jako budeme dělat ☹
já na plodovku nechci 😢 😢

ten kočárek je hezký viděla jsi můj 😵 mám ho také v albíčku výbavička pro miminko je to dorjan a celá sestava vyjde kolem 10 tis.ale je úžasný ke mě se hodí a jezdí se sním krásně za 14 dní ho objednáme 😀

sarlotta
18. čer 2009

Ahojík holky🙂

Farminkooooo zítra už je pááááátek.....a bude srdíčko a úsměv ju. 😉

Mirax kočárek je super krásný...

Holky no na co to čumíte..na to já se nedívám 😀

Paajaa jj naskočilo, záda mě bolí jak čert...ale to je normálka, když se něco děje cítím t v kříži 😀 😝

Na první rev. jsem šla na druhý den po utz a při druhé si mě tam nechali zrovna..řekla bych že záleží na intenzitě krvácení a na tom zda je volný chirurg 😉

farmarska
18. čer 2009

holky už jsem zase tu 🙂

sarlotko řeknu ti ten tejden se mi vůbec nevlekl ale strašně rychle utekl! 😕 Jak se ho bojím, tak se přibližuje mílovými kroky 😅

holky ale abych vám pořád tady jen nedepčila, tak se vás pro změnu na něco zeptám 😀
co pijete???

myslím jako tak převážně během dne...
já totiž ted momentálně piju hlavně různý minerálky, ty střídám (magnezku, poděbradku, koruní, ...) a čaje. Sem tam to proložím džusem a občas zahřeším a nalemsnu se trochu coly. Jde mi totiž o to, že jsem někde četla, že není dobrý pít pořád minerálky, že to snad tělu škodí 😕 jenže vodu my máme ze studně a tu já se nepřevařenou pít bojím, takže u mne šťávy moc nepřipadaj v úvahu. A taky ty minerálky mám radši 😀
Je ale pravda, že dokavaď jsme ještě před pár lety bydleli v paneláku, tak jsem šťávu pila, páč tam byla voda z kohoutku normálně městská, chlorovaná, nebo nějak ošetřená. A je pravda, že to jsem dítko donosila 😅
jsem už asi blázen, hledám různý souvislosti a do všeho šťourám 😝

paajaa
18. čer 2009

Farmi: tak si klidně udělej testík, když tě to uklidní.

Jinak já piju jen "holou" vodu bez bublin. Doma někdy minerálku, ale jen málo. A taky dost čaje. Vždycky si ráno uvařím v práci svůj půllitrový 😀 hrnek zeleného čaje.
myslím si, že když ti minerálky střídáš, tak to snad zas tak škodit nemůže- spíš na linii 😀

murynka
18. čer 2009

paji testy bych nezloušela ☹ mě také ukázal krásné dvě a jak to bylo 😔 😔
navíc v nějakém týdnu HCG klesá hladina se stabulizuje a čárka je světlejší to by jí moho pěkně vyděsit 😔

jinak já co jsme těhu tak piji čaj,minerálky bz příchuti s bublinkami 😀 ,štávu,máme vodu ze studny ale do kuchyně mi jde normální pitná voda 😉 ...a hřeším na cole 😀 😀 tu můžu po litrech 😅

tercie
18. čer 2009

Ahoj holky, kecafonka tercie se hlásí do klubu 🙂

farmarska
18. čer 2009

ahoj sestro moje 😉 a co ty lemsáš? 🙂

farmarska
18. čer 2009

myry jak jsi to myslela, že ti jde ze studny do kuchyně pitná? 😕

tercie
18. čer 2009

Naždár ségra, tak se nám to krátí k tý 30tce co? Bléééééé 😀 Jako co piju jo? No přece všechno co teče!!!! 😀

murynka
18. čer 2009

farmi ne ze studny 😀 všude nám jde ze studny jen do kuchyně máme normállní městskou pitnou vodu 😉 studenou teplá jde opět ze studny 😉

kerrie
18. čer 2009

ahoj holkyyyy..........já jsem hamba.....teť teprve jsem vstávala 😀

kerrie
18. čer 2009

Mirax..............borůvky jsou už i u nás v HK..........manža byl včera na houbách, tak mi jich přenesl mističku na zobání 🙂

murynka
18. čer 2009

borůvky jsou i u nás 😀 včéra jsme koupila litr za 80 kč 😉

tercie
18. čer 2009

to nám do baráku teče voda z lesa z potoka, jen užitková, tqkže na pití musíme kupovat balenou. Ale zase jsme kachní rodinka, tak se můžem ráchat ve vaně dosytosti a nemusíme mít strach že zbankrotujem. Taky jsme si proto pořídili tu největší vanu, rohovou, 170cm 😀

borůvky bych si taky dala, s mlíkem a lívancema, třeba 😉

mabe
18. čer 2009

Ahoj holky, uz jsou boruvky? Ja jedu zitra na tyden na chaloupku do jeseniku, tak se na nejaky podivam. 😉

Jinak u me zatim nic nove. Konci me MS a hura na snazenicko. Tento mesic to nepodcenim. 😉

A k tem serialum. Pripada me, ze posledni dobou jsou tam same potraty. At uz ordinace, ulice atd. Nebo sem si toho predtim nevsimala.

tercie
18. čer 2009

Mabe ono to tam předtím nebylo, to se těhulilo jedna báseň, až to bylo trapný, že to maj všechny bez problému. Tak jim asi někdo připomněl, že realita bývá i jiná, no a sešlo se jim to náhodou ve dvou seriálech současně...
Mě taky ms skončila, tak uvidíme jestli vychytáme ovulku 😉

mabe
18. čer 2009

Terci, mozna to tak je, ze konecne udelali realitu. Vsak my vime, kolik nas je - hodne. 😖 My sme tomu nechali volny prubeh teprve minuly mesic, ale to snazenicko nic moc. A tedka se do toho oprem. Ne nasilne, ale trosku tomu pomuzeme. 🙂

tercie
18. čer 2009

Já měla taky teprve druhou ms, a nechci to nějak hrotit, mám strach pro změnu z MA. Nejradši bych byla, kdyby se to povedlo úplnou náhodou... jenže to nehrozí. Při naší frekvenci že bysme se náááhodou trefili do ovu 😀 A jak pomáháš ty, měříš bt, nebo testíkuješ?

farmarska
18. čer 2009

terci my jsme taky kachňáci 🙂 a taky se nemusí bát že zbankrotujeme, díky vlastní studni 😀

ale nejvíc by se mi líbilo to jak to má udělaný murynka..koupat se dosytosti, prát si i zalejvat,dopuštět bazén, ale v kuchyni mít studenou městskou. To maj fakt dobrý! 🙂

mabe mě se taky zdá, že se ted s těma potratama v seriálech roztrhl pytel... ale boužel ne jen v seriálech, zdá se mi, že to je teď šllený i naživo 😖

mirax
18. čer 2009

Tak už vás dočítám, T. mi usnul..konečně, jupí 😉 , udělal jsme si polívku a teď ještě mlsám koláček 🙂

farmíí..já piju magnézku , tak půl až jednu láhev denně, pak hodně bylinkové čajíky a normální vodu z kohoutku se šťávou nebo ředím džus a jednou denně slabé kafe s mlíkem.
Kéž by ti to zítra dobře dopadlo 😔
Všichni tady na tebe myslíme...jinak s emi taky zdá, že to docela uteklo...

Tak.. už je mi zase špatně, jdu si lehnout a dýchat 😉 ..přepokládám, že u toho usnu 😅

mabe
18. čer 2009

Terci, ja uz BT merim pres rok. Po vysazeni HA jsem mela sileny cykly - krvaceni, dlouho ruzny atd. Takze vim, jak to chodi a tak. No a tedka konecne na krvaceni minuly mesic pomohl utros. Takze jsem rada, ze je vse jak ma. Ja mela MA vzdy v cervnu v 8tt - 2007-2008. Uz jsem psychicky nachystana a plno testu. Zjistily me tedy stitnici a tot vse.

tercie
18. čer 2009

farmi mě na začátku těhu chutnala hrozně grepová magnézka, pak mattonka pomeranč a pak jsem je nemohla ani cejtit, tak už jen vodu, ale po litrech, měla jsem pořád hroznou žízeň.
A nesejčkuj furt, tobě se to podruh nestane, prostě ne!! 😉

Mirax to já teprve snídala, měla jsem zm,rzlý housky, pozdě jsem je vytáhla z mrazáku tak jsem musela čekat 😀

tercie
18. čer 2009

Mabe já měla smůlu vždy v dubnu -2008 a 2009. Jinak o štítnici by ti tu mohla vyprávět stroužek, ta si zažila taky svý. Hlavní je, aby doktoři dali do kupy hormony a pak už to bude dobrý 🙂

mabe
18. čer 2009

Terci, strouzka samozrejme znam z diskuze stitnice. Ja ji mam stabilizovanou od brezna, takze mam zelenou, ale chtela jsem pockat jeste na hemosku. Ta dopadla taky dobre. Tak snad uz nam nic nebrani v ceste. A do tretice vseho dobreho. Je jasny, ze se budu strachovat, ale kdyz to 'nezkusim'....Urco nam to uz vyjde. Smula se unavi. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru