Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

martinkal
9. bře 2010

Mosquito, my se začali snažit po 2 MS a 3 jsem už nedostala, takže napoprvé se zadařilo 😉

mosquito
9. bře 2010

Martinko, takhle by se mi to taky líbilo 🙂 Už nikdy neřeknu příteli, že nechci 😎

cajori17
9. bře 2010

holky ,ja jdu dat psika vycurat pred barak a hned prijdu..... 🙂

cajori17
9. bře 2010

eli,tak co ?slo ti to ?

cajori17
9. bře 2010

nikde nikdo?tak si jdu delat veceri........

mari111
9. bře 2010

teda to byl krásnej porod, to ten epidural fakt tak zaberá ??? ta se tvařila jak kdyby se nic nedelo, asi ji to fakt nebolelo 😨

mosquito
9. bře 2010

Já jsem tu, ale jen abych řekla, že už jdu 🙂 Mám spoustu prádla na žehlení a prsty jsem dneska procvičila dost. Připadám si jako v práci. Pořád něco píšu 🙂

Holky, ani nevíte, jak mi to tu pomáhá a to jsem si ještě včera myslela, že sem už ani nepáchnu, protože ty těhulky okolo - to mi vhánělo slzy do očí... Jenže ty těhulky okolo jsou naopak super protože to je důkaz, že ne všechno se povede napoprvé - teď zrovna běží v TV reklama, kde se to říká. Jen už nevím, na co je 🙂

Mějte se a všem jen to nej!!!

mosquito
9. bře 2010

mari - třeba to nějak sestřihli 🙂 Já bych hrdinka nebyla. Nesnáším bolest. Nechám si píchnout cokoliv jen aby to nebolelo.... Mně přijde zajímavý ten porod do vody.... Třeba v ČK ho umožňují, ale v ČB už ne...

cajori17
9. bře 2010

mosquito,tak se mej hezky pa

mari myslis ten porod z youtube?

tercie
9. bře 2010

Hezkej večer berušky, tak jsem tu a jdu dočíst, aby mě žádnej drb neutek 😀

mari111
9. bře 2010

caj,ne ten jak nechala odkaz Mosq.
Mosquito to ja jsem na injekce zviknutá a do zad kor, ja mám špatné záda,víš. A netrap se těhulkama okolo, my sme byli na tom stejně jak ty a taky sme se dočkali a ty se taky na 100% dočkáš 😉 uvidíš 🙂 a s žehlením opatrně aby tě nezačalo bolet bříško,ju. Radej si k tomu sadni

ee.liska
9. bře 2010

caj jj šlo, zítra to nastuduju 😀 děkuju
mari taky mi přišla jaksi nezúčastněná ale bylo to supr 🙂

mari111
9. bře 2010

tercinko achoj

markee
9. bře 2010

Tak já udělala jídlo na zítra a upekla Nescafé řezy. Já mám vždy na něco chuť tak to udělám a pak to nejim. No jsem zvědavá na zítřek,zda si dám 😅

ee.liska
9. bře 2010

mosquito, to je mi líto úplně tě chápu☹ ale mě bylo úplně stejně, koukala jsem i na diskuze kde jsou jen těhule, třeba na společný termín a tak, ale nějak mi to jinde nesedlo, tady všechny znám a mám ráda 😀
vždycky jsem měla období, kdy jsem těhulím záviděla a propadala depresím a pak zase přívaly naděje, že prožily to samé co já a přesto jsou těhulky a pak i maminky tak že to určo vyjde i mě

mosquito
9. bře 2010

jsem žena = multifunkční - žehlím, sleduju zprávy a jsem i zde 🙂

Holky, právě že už je to dobrý, už tu s vámi můžu být i když jste těhule 🙂

mari111
9. bře 2010

tak jsem holky pustila ten porod přítelakovi, bo chce k porodu ,co sem teda ráda, sama tam nechci bejt a on prej zmlati doktora že mi tam čumí a ubližuje a pak za to že dělá zle našemu miminku

mari111
9. bře 2010

si šikulka mos 🙂

tercie
9. bře 2010

Mosquito řeknu ti akorát jedno...já těhule nemohla do tý doby, než jsem zjistila,že ne každá to taky měla jednoduchý, a za každým tt tady, je většinou hodně bolestivej příběh... takže já už se nikdy na těhulku křivě nepodívám 😀
Držím palce ať se taky brzo dočkáš,a že se dočkáš, to je jednou jistý 😉

Eli veliká gratulka k NT,super výsledky, jen tak dál😉 A z Farmi si nic nedělej,ona to s tím hermafroditkem tak nemyslela 😀😀😀

Markee jéé nescafé řezy to zní krásně... Já měla k večeři jogurt s rohlíkem 😉 😀

A na porody teď koukat teda nebudu 😀 Za chvíli se dočkám přímýho přenosu, tak nač si kazit iluze 😀

mari111
9. bře 2010

no nevím jestli tomu epiduralu tak věřit, jinak bych do toho fakt šla ,no ale ja mám ještě časúúúúúúúúúúúú

markee
9. bře 2010

Mari 😀 😀 😀 😀 😀
Já teda si to pustila taky a musím říct,že bych ani nechtěla,aby manža stál u nohou. Fakt to nemusim, on sám teda by to taky nechtěl a nebudu ho nutit dělat něco co nechce. Hlavně,že tam byl se mnou podpíral mě při kontra,pak při porodu povzbuzoval a pusinkoval a tak. Stál u hlavy,držel mi za ruku a trpěl se mnou.

markee
9. bře 2010

No já vždy,když si to pustím,což je možná podruhý od vlastního porodu,co koukám na něčí, tak se mi připomene můj vlastní jak jsem tlačila. No,pak mě z toho bolí bříško 😀 😀 😀

tercie
9. bře 2010

MAri teda přítel má dobrý představy 😀 o porodu 😀
Já jak jsem si říkala, aby si mě neznechutil, nebo něco, tak že bude stát jenom u hlavy...taky jsem si to malovala, ale jak jsme se byli podívat v porodnici, tak jsem zjistila, že mají porodní lůžko přesně proti obrovskýmu oknu a všechno se v něm odráží i když jsou zatažený žaluzky 😀 Ještě varianta rodit ve dne, to by snad šlo, ale málem mě vomejvali když jsem to viděla 😀

cajori17
9. bře 2010

já si to taky ted pustila a chcilkama mi to pripada drsny ty zabery ,ale ta pani tam vubec nekrici.............

markee
9. bře 2010

Tercinko,tak to je blbý,že se to odráží. Švagrová rodila na Bulovce a tam teda maj taky proti oknu,ale maj klasické závěsy-zatažené pořád a díky tomu to vidět není. Ale švára je takovej,že se podívá. Míša né,ale tak já bych to asi taky nedala. Jen mě mrzí,že nechce přestříhnout pupečník. No nevadí.

markee
9. bře 2010

Cajori,já nevím,ale moc se nemá křičet,pže tím si ubíráš sílu. Já teda mručela 😀 Prý pořád: nemručte! 😀 No nedalo se to. Ale křičet fakt ne. A rodit s epi taky ne,v první době porodní jo,ale při 2 době porodní bych to nechtěla.

mosquito
9. bře 2010

terci - tak tak. Každé těhu má svůj příběh a každému miminku a jeho mamince to přeju. A teď obzvlášť právě kvůli tomu, co špatného se nám všem tady přihodilo....

Holky a dívaly jste se na ten porod do vody? Ten je bobma, ale holka už rodila po čtvrtý, prvně do vody, ale prostě to vypadá jako hračka.... Takovýhle pěkný porody to chce si pouštět, ne ten řev a ty bolesti 🙂

ee.liska
9. bře 2010

mari já mu to chci taky pustit 😀 no neboj, ono to pěkně uteče, nedávno tu hlásila // murynka 😀
mos 😎
terci dík 🙂 já vím je to farmi, 😀 😀 😀 😀
markee, taky jsem zastánce manži u hlavy 😎

mari111
9. bře 2010

marke proč ne epidural???

mari111
9. bře 2010

jo a k tem chlapum jen at videj co musi ženska vydržet aby byli aj oni štastny

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru