Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
11. bře 2010

ahoj holky, hezký ráno 🙂 tak jsem vás už tak napůl dočetla a to jsem se zase natlemila, nejvíc když si představím aronka se zašpuntovaným nosem 😀 😀 Jen ještě takovej detail...raději ani moc nezejvej 😀 😀
holky jinak musím říct, že ten císař není fakt až tak hroznej, narozdíl od porodních bolestí před tím, když si je prožijete 😅 asi je to dost individuální, ale i ten řez, mě se hojil rychle a dobře nějak mě to ve starání Robči neomezovalo, snad krom toho prvního dne.)
markee nebud smutná! mimi bude ok. a hotovo 😎 žádnou blbou práci ted nepotřebuješ 😉
holky až budete v těch Bohnicích, tezervujte tam jedno místečko i pro mne 😉
m.a.buš jsem taky ráda, že jsem vás poznala, ale už stačí jo 😉 , už se nechci líp poznávat, už chci taky vedle sebe mimino 😀 😀
jo a jeden vzkaz pro bezprdelníka...flair, jsi šŤastnej člověk 😀

farmarska
11. bře 2010

holky a jinak vám řeknu, že pro mne ani tendle rok není nic moc 😝 minulej byl debilní (smrt taťky, strejdy, dva potraty) no a tendle co začal, tak šup, porod v pátém měsíci, nemůžu najít práci, a včera mi volala, že nečekaně umřela teta z pátého kolene, že šla před dvěma týdny do nemocnice na nějakou banální operaci se žlučníkem, oni jí otevřeli a zjistili, že je všude prolezlá rakovinou 😔 a to před tím nikdy moc nemarodila, no prostě nic tomu nenasvědšovalo-rána z čistého nebe.
Tak mi teda řekněte, kdy jako bude nějakej ten lepší rok, páč tendle u nás stejně debilní jako ten loňskej a už mě to fakt neba 😠

farmarska
11. bře 2010

jo držím palečy k dnešním kontrolám, obzvlášť martince a aronkoj! 😵

farmarska
11. bře 2010

holky jako já nechci aby vás terci předběhla 😠 já totiž jako nechci aby tercule v dalších devíti měsících rodila vůbec 🙄 jako s kým si pak budu kecat! Takže jako tercí, žádný porody, dokavad i já nepočnu, neodnosím a neporodím! 😎 žádný hledání čípku, žádný otvírání,..hezky si napust vanu, šup do ní a jako verliba, koukej Lukýse udržet v břiše alspon dva roky 😀 😀

farmarska
11. bře 2010

no tohle! jako já si tu povídám sama! 😨 jako dneska jseš ajo kde? 😠
no nic, nebudu tu trapnit a jdu si raději nakrmit, za hodku mi přijede mamka a pak spolu pojedeme do pekárny pro pytle s tvrdým pečivem, at maj žvížátka co žrát 🙂

farmarska
11. bře 2010

tak jako já už teda fakt jdu 😝 😝 😝 😝
jsem třeba čekala, že mi někdo popřeje před tím alspon někdo hezký ráno 😝 ale jak to tu vidím tak tydy to je jak u medvědů..je zima tak ještě přezimujete co 🙄

aronek
11. bře 2010

Ahoj, přeji dobré ráno a jdu dočíst 😀

aja.83
11. bře 2010

Ahoj holčinky! Přeji hezké ráno! 😵
Farmííí, já jsem se potřebovala dneska za ten včerejšek dospat 😵 ! A mám splněno, dnes do růžova 😀 😵

aronek
11. bře 2010

http://chomutovsky.denik.cz/miminka/foto-anketa...

hlasujte prosím pro Annu, je z březňátek a nějak nám prohrává 😠

aja.83
11. bře 2010

Aronku, hlasovala jsem! 😉 Ta je krásná! 😵

aronek
11. bře 2010

aji, dík, můžeš každou hodinu 😉

handm
11. bře 2010

Dobré ranko, samomluvky 😀😀😀
téééda, těšila jsem se, jak tady najdu, že Lucinka už je na světě a ono se jí potvůrce pořád nechce 😀 Marti, co tam máš v tom pupíku tak super?!😀

nicollka
11. bře 2010

Ahoj holky tak jsem zase tu. Mamku našla jeji nej. kamarádka které sem volala a teď je u ní. Já jen musela zrušit nástup do práce

Zuzi tak ať už to rychle uteče a pod stromečkem budete mit ten nejkrásnější dárek.

Mě bolí pořád prsa no teda dost, jsou tak o číslo větši uff. Dnes jdu volat znovu doktorce, páč tam měla volno.

markee
11. bře 2010

Dobré ráno,tak jsem se s lepší náladou nevzbudila ☹ V noci jsem byla na záchodě a když jsem se utírala,tak jsem měla-pardon- výtok takový blivný a trošku do hněda. Takže strach,co se děje. Ráno už dobrý,ale prostě nevím co si o tom mám myslet ☹
Teď tu bulim Míšovi,kvůli tomu samému co včera. Prostě na mě vše doléhá-to,že jsou tu pořád pražáci,pak ta práce a stres z výsledků z odběru-čekaj mě za 14dnů přesně. No,určo to přejde tahle nálada. Kéž by to dnes,nejlépe teď odplulo. ☹

kopa
autor
11. bře 2010

Dobrý ránko 🙂
Markee nebud smutná 😠 😠 Na práci se vykašli a soustřeď se na mimíka 🙂 Markee já měla taky takový výtok a bylo to jen jednou od té doby nic,tak to bude v pořádku.A kdyby se ti něco nezdálo,tak si zajdi k dr.

tercie
11. bře 2010

Brý ránko 🙂 Co je novýho? Jdu číst!!

aronek
11. bře 2010

markee a nemůžeš vzít malou a třeba na týden odjet??

markee
11. bře 2010

Aronek,já bych nejdradši vypadla na vždy 😀
Já budu v klidu až odjedou. Jen se bojím,kdy to bude ☹ 😠 Pořád a pořád tu jsou. Jasně,včera jsme se neviděli,ale jen ten pocit,že zas přijdou prudit-je děsný.
Já nemám ke komu jet. U mého táty to nejde. U mojí mamky by to šlo,ale je tam nuda-teda jako být tam celý týden. U mojí babi s dědou je to takový jo a ne,pže děda je starý a spoustu věcí ví nejlíp. No a pak už nikoho nemám. Chjo. Nojo, musím to vydržet. V pondělí pojedeme do Prahy-Míša na krev a pak společně na Avatar,takže to si tam užiju 😀

aronek
11. bře 2010

markee, tak courej po kamarádkách 😀 tím to taky uteče 😉

tercie
11. bře 2010

Markee nebuď smutná,to jen blbnou hormonky, nic nebude tak horký a odběry budou v pořádku 😉

Nicol to je dobře že jste maminu našli. K tomu dr si určitě zajdi, protože to je fakt divný ty tvoje cykly 😉

Farmi tak já se kvůli tobě mám jako zašpuntovat zespodu, abys měla s kým drbat jo? 😀 Ty jsi fakt dobračka, ségro 😀

Aronku taky jsem hlasovala 😉 A držím ti, a Martince pěsti na kontrolu!!!

Handm, Marti přece psala, že má v pupíku kolotoč 😀

tercie
11. bře 2010

Jéé už 36tt...ty brďo... 😕 😀 😀 😀

Markee švagrová říkala že byli na Avataru a prej je to super. A jdete na 3D?
Já to takhle měla když jsme bydleli ještě na podzim u tchánovců, i se švagrovou. Taky vždycky za mnou přišla, když jsem nejvíc chtěla bejt sama, a přitáhla i s malou a kecala mi o věcech který mě vůbec nezajímaly, a udělaly tam binec, pak mi to tam všechno nechaly a vypadly... nebo mi ji ráno nosila do postele, že má v kadeřnictví nabarvený hlavy, nebo dělá trvalou a ona tam zlobí... To mě sralo neskutečně, ale já se před ní nemohla ani zamknout... ježiš ještě že už to je pryč... Ale úplně vím, jaká bezmoc to je...

aronek
11. bře 2010

terci já 40tt 😀 lámeme to přesně o měsíc 😉

tercie
11. bře 2010

Aron no jo vlastně 🙂 Já si to teď totiž pošoupla správně jak to má bejt, předtím jsem to počítala podle ovulky a to bych měla 36 až v neděli, měla jsem ovu 17DC, o 3 dny později, ale i dr to počítá podle PMS tak abych nebyla za joudu co neumí počítat 😀

markee
11. bře 2010

Tercinko no koukám,žes to taky neměla lehké. No aspoň víš jaké to mám-už 4 roky pořád stejné a neměnící se. Pže prostě nikomu to nevadí,všichni jsou štastný- no aspoň se tak tváří i když jim to nežeru ani náhodou. Já stojím nohama na zemi.
Týjo holky vám to letí 🙂 Nojo,za chvilku budou miminečka 😉

cajori17
11. bře 2010

Ahoj holky,moc se omlouvam,ze jsem se vcera vyparila,ale volala mi spoluzacka,prijela mi ukazat sve miminko.......

Jinak Nicol jsem rady,ze maminka nasla ziva a zdrava.....

Kopi.......mimínkovský flíček je krásný 🙂

Markee nebud smutna,mysli na mimíska

Martince drzim pesti na kontrolu......

Tercie teda uz 36.tyden-to letí...... 🙂 🙂

cajori17
11. bře 2010

juj,mela tam byt jsem ráda 😀

tercie
11. bře 2010

Markee já to měla 8 let, a někdy fakt na palici, a nebylo fakt kam utéct...teda jo,když jsem chodila do práce,ale ty poslední roky, co jsem byla doma na PN, mě z toho už šibalo. Teď jsem v baráku pořád sama, ale zas mám klid a fakt i když se někdy nudím, jsem radši sama, a návštěvy vyhledávám, jen když mám chuť 😀
Zrovna teď se tam jdu mrknout,protože mi švagrová slíbila nabarvit hlávku, na ten pohřeb, ať se nemusím mezi lidma stydět. Tak se zahlásím pak, až budu doma, jo? 😉

Zatím!! 😉

cajori17
11. bře 2010

Holky ted jsem si volala na gyndu, protoze jsem se chtela zeptat na ten utrogestan......
Prootze jsem se na netu docetla ,ze pokud zena ovuluje pozdeji,tak neni mozne otehotnet s tim utrogestanem....No a sestricka mi to krasne vysvetlila,takze ho zacnu od uterka brat....
no apokud do 3 mesicu neotehotneni tak pry pujdu na Folikulometrii........
Byla jste nektera na takovem vysetreni?jdu si ted o tom na natu precist......
Jo a pry se pak muzou nechat vysetrit pritelovi smpermie.....pry bych je musela donest do ordinace do 20 minut.......nedokazu si to predstavit,ale budiz.............holky mate s tim nektera zkusenosti.....?i stou Folikulometrii i stema spermošema?

markee
11. bře 2010

Tercinko, 8 let 😕 No téda. No mě to čeká,pže za další 4 roky tu určo ještě budeme-jako v baráku.
Tak ať ti hlavu nabarví hezky.
No tak já dala do pekárny zadělat buchtičku a budou s krémem. Nevím co vařit,tak prostě tohle.
Večer jdu s kamarádkama na pokec do Pizzerie,tak si možná objednám i tu a zbytek přinesu dom. 😀

markee
11. bře 2010

Cajori,kamarádka nesla spermoušky svojí gynekoložce,aby zjistila pohyblivost a tak. Pak se domluvili na další cyklus,že těm potvorám pomůže se dostat blíž k vajíčku. Takže další měsíc ty potvory nesla znova. No zatím mi nepsala,že by se zadařilo. Ale ona kamarádka je občas hodně psychicky na dně,takže jí ani nechci s dotazy obtěžovat.
Osobně s ničím takovým zkušenosti nemám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru