Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
12. bře 2010

Týjo,myslím na Martinku-asi při takové váze by to chtělo udělat císaře. Já teda při takové váze bych řekla,že ani náhodou jí rodit přirozeně nebudu,fakt bych měla strach. No ale uvidíme co a jak bude a když se Martinka ozve.

farmarska
12. bře 2010

aron jééé tak malej Honzík už bude brzyčko mezi náma 😵 😵 😵
Tak třeba půjde sám, ted o víkendu 😅 zkuste ho trošku pošťouchnout 😉 😀

markee supr že jsi si to užila a přišla na lepší myšlenky 😉 a ten dnešní den s malou vám jenom schvaluju, uděláte si hezkou dámskou jízdu, bez těch debilů, nervičky budou v klídku 😵

farmarska
12. bře 2010

markee teda já bysem takovýho obříka normálně taky rodit nechtěla 😅 😅 😅
no jen si myslím, že aronek na tom je se cvalíkem podobně ne? 😕 😅

markee
12. bře 2010

No já si myslím,že do 4 kg je to sice mazec,ale asi se to dá. Ale pak už nevim nevim, si normálně držim pipku při představě skoro 5kilového mimča. auuuuuu 😅

aronek
12. bře 2010

farmi malý má minimálně 4050g což je nejmenší odhad 😖

markee
12. bře 2010

Taky pěkný cvalda Aronku 😉

aronek
12. bře 2010

markee 😀 ale kdo to má rodit 😖 Užij si s Johankou pěkný den 😉

mabe
12. bře 2010

dobre ranko, aronku pekne vaha 😕 😀

farmarska
12. bře 2010

jejda aron 😅 😅 😅 no to bych jim snad hned od nástupu řvala že chci císaře 😅 😀 😀
mám ten samej názor co markee do 4kilo , no budiž at se mnou cpe, ale jen o gram víc, mnou teda procházet nic nenechám 😀 😀 😀 au au 😅

markee
12. bře 2010

Farmy,taky trpíš jen při představě,viď 😀

farmarska
12. bře 2010

mabuš a martinka od nás, co je ted v nemocnici, čeká skoro 5kilovou Lucinku 😅 😅 😝

aron a navrhovali ti nějaký alternativy, vzhledem k tomu že je to takovej macík a ty prvorodička?

mabe
12. bře 2010

farmi, fakt? ty jo, to jsou cifry

farmarska
12. bře 2010

markee joooo!!!! 😀 😀 😀

ale ted nevím jestli nám bachařku moc neděsíme 😅 😅 😀 🤐 🤐 🤐

farmarska
12. bře 2010

mab no to ti povím, uplně mne rozbolela jen při tý představě 😀

markee
12. bře 2010

Farmy,no ono se s tím stejně dělat nic nedá a myslím,že aronek moc dobře ví,že když to šlo tam,tak to nějak musí i ven. 😅
Jinak Martinka je taky jak prvorodička-pže má lucinku dlouho po holkách 😉

aja.83
12. bře 2010

Ahoj holky! Tak jsem tu! 😉
Myslím na Martinkul, ať to dneska zvládne!!! 😉 Ale skoro 5kilová Lucinka....No to je představa 😅 ...Auauau!

farmarska
12. bře 2010

já teda jako holky nevím jestli by to fyzicky bylo možné, ale já bych si hned po přijmu dala nohy křížem a řekla, že takový slůně teda nerodím 😎 a at mi koukaj přichystat sál, že jinak se od tamtud nehnu 😀 a i kdyby mi už i hlavička koukala, tak bych jim řekla, at jí koukaj zase hezky zastrčit zpátky a at už připravujou skalpely 😀 😀 😎

farmarska
12. bře 2010

holký a jak to že je máte takový velký?? 😕 čím jste je to proboha živily 😅 😀 😀 😀

markee
12. bře 2010

Farmy,asi tak nějak. Já si myslím,že jí řeknou ortel: císař.

farmarska
12. bře 2010

markee no jo, však at si jdou ti 5tikiloví bumbrdlíčci ven, ale né přes frndu 😀 😝 alspon přes tu mojí teda něco takhle gigantického nikdy rozhodně nic nepoleze 😀 😀

aja.83
12. bře 2010

Farmí, to jsi mě pobavila s tím měřením tlaku, já bych k tobě dojela! 😵 Potřebuju ho pořádně přeměřit, protože mi každej mudr. říká něco jinýho, jeden mi naměří horentní tlak, že už mi málem volá sanitku 😲 , jinej mi řekne, že mám tlak ukázkový a že mi nic není! 😎 No a teď babo raď! 😉 Teda Farmi raď! 😀 😀 😀

markee
12. bře 2010

Farmy, právě. Já teda má kotelnu velkou,ale ty kosti zas tak široké nemám. Vjezd do pískovny tam fakt nemám 😀 Takže by to byl boj 😀

farmarska
12. bře 2010

ají zrovna to tu probíráme 😀 😅 chudák aronek při těch našich hláškách asi raději odešla 😅 😅 se jí ani nedivím 😀 😀 😀

markee
12. bře 2010

tak já jedu do města.Tak papa.

farmarska
12. bře 2010

áji radím-přijeď 😀 já mám tlakoměr novej a ještě mě to měření baví, takže ti ho klíĎo budu měřit co půl hodinu 😀
hele a pokud bych ti ho teda naměřila taky vysokej, tak mám bezva radu 😉 jako pro mari.. vzít pilku a uříznout ruku.. to už ti ho pak nikdo takhle hnusnej nenaměří 😵
Holky stejně jakej já jsem odborník na slovo vzatej 😀 To léčení mi jde uplně samo 😀 😀 😀

markee 😀 😀 😀 asi tak nějak 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. bře 2010

markee hezky si to užijte 😉

holky a já musím taky jít něco dělat. Musím jít po celým baráku vytřít pracch a vyluxovat a postírat, ...
Robča si na víkend domluvil kamaráda ze třídy, že u nás bude, tak at se chlapec nezděsí 😀 Tendle je novej, tak to ještě u nás tak nezná 😀 😀 😀

kopa
autor
12. bře 2010

dobré ránko 🙂
tak já se dneska chystala na výlet,stávala jsem fakt brzo,jenže mě postihnul průjem 😠 Tak jsem raději zůstala doma.

Četla jsem o Martinkal a Lucinka je teda menší obřík 😀 😀 😀

katyna6
12. bře 2010

Hezké ráno holky,jen vás v rychlosti zkusím dočíst a musím jít vařit,než zas budu muset do práce,ach jooo,už chci být taky doma,s pupíkem...

katyna6
12. bře 2010

Tak jsem dočetla,Farmi,okamžitě jsem si tě představial,jak někde na louce měříš tlak kozám 😀 😀 😀 😀 ,ty bys fakt měla mít patent na super nápady!!!!! 😀 😀 😀

martinko- moooc držím palečky,aby jste to s Lucinkou nějak zvládly,pokud budeš rodit normálně,tak to tě opravdu obdivuju!Evidentně se má Lucinka v bříšku moooooc dobře,pak se jí má chtít ven 😉 😀

katyna6
12. bře 2010

Tak já jdu šupnou kuře do trouby a trochu pouklízet,ale budu nakukovat,co nového s Martinkou,papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru