Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
16. bře 2010

mari kdybych ti to všechno měla líčit, tak bych popsala asi dalších deset stránek a to ostatním holkám dočítařkám nemůžu udělat 😀 😀 😀
hele ale netoulala jsem se jen já..toulá se mi i ta mrcha mršácká 😠
normálně já furt nic 😝

farmarska
16. bře 2010

jejda tak mabuška bude mít malinkou už v pátek venku 😵 😵 😵 holky neboj, takhle plánvanej císař bude opravdu brnkačka 😉 to zvládnete 😵 😵 Já měla císaře taky, v plný narkoze teda a malýho jsem u sebe měla hned c jsem se trošku prospinkala 😉 😵

tercie
16. bře 2010

Tak hlásím, že jsem opět zde!!! Ještě jsme skákli ke švagrový, ostříhala jsem u ní v kadeřnictví manžu a ještě jsme si půjčili malej přebalováček do koupelny a postýlku, kterou dáme do obýváku, až nám Lukášek vyroste z kolíbky 😀 A od sbormistrový jsem si dovezla tašku oblečení od půl roku vejš 🙂
Začínám si myslet, že nám jedna komodka na Lukáškovo věci asi stačit nebude 😀 To bude mít taťka radost,až mu řeknu,že mu musíme přikoupit ještě skříň😀

markee
16. bře 2010

Holky myslete zítra na mě,ať se vzbudím z narkozy a tak. Nikdy nevíte co se stane. ☹
Já už toho mám dost,já věřila tomu říjnu,že nám to krásně vyjde-dětičky obě v říjnu. A ono nic. Prostě mám na černé listině- TP 10.9., 11.10. a 12.1. ☹ Kolik ještě,fakt kolik?! Genetička říká,že pro mě je lepší to přirozené,že to umělé bude větší nápor na nervy a tak. No nevím,pže jsem to nezažila.Ale určo to žádná legranda není. Já bych moc chtěla druhé dítko,ale znáte to. Nevím kolik mám síly.
Jistý je,že po tomhle prostě začnu tvrdě makat a zhubnu. Když to půjde,tak pojedeme k moři a snad najdu i tu práci. Prostě neplánuju co a kdy bude,ale jen snim a snad to vyjde. Mimčo uvidíme časem-třeba opravdu až dostanu porevizní MS,tak počkáme na další dvě a zkusíme.A třeba nezkusíme. Já nevím jak často sem budu chodit. Třeba teď víc,ale uvidím.
Omlouvám se,ale jdu čumět na TV a pak spát. Nechce se mi,ale měla bych. Navečeřela jsem se,ještě se napiju,abych zítra neumřela. Udělala jsem si s sebou sváču a vzala knížku. Prý nemusím mít tentokrát župan i noční košili-tak mám i lehčí batůžek ☹
Dobrou noc.

farmarska
16. bře 2010

tak konečně dočteno 🙂 🙂 🙂
hadm moc gratuluju k dnešní kontrole 😵

tercí tak jsi náležitě vychraptělá? 😉 😀

markee ani nevíš jak na tebe zítra budu myslet 😔 😔 vlastně myslím už ted..od tý doby co jsem se t dozvěděla ☹ A prosím hned jak budeš moc přijď zase mezi nás, páč jinak na tebe budeme moc myslet a budeme nervozní a v panice..a moc by se nám stejskalo 😔 😔 😔

farmarska
16. bře 2010

kočky, jelikož jsem tady toho už nakecala dost, možná až moc, tak to pro dnešek balím 😎
ještě si chci dát vanu a pak si užít manžu 😉 ale zítra na dopoledne snad nic nemám, tak se tu zase vokážu 😉 🙂 😎
pa a dobrou!!! 🙂

kdyby se ozvala aron, tak dám samo hned vědět 😉 😉

aja.83
16. bře 2010

Farmííí, no tak si běž užít manžu! 😉 Já si ho asi dnes neužiju, pádž jsme tu měli návštěvu a manža se trochu jaksi opil..Tak s ním bude asi houby! 😀 No neva, budu ráda, když mi nepozvrací povlečení...On je takovej ten zvracivej typ 😀 😀 😀 ! Tak já jdu dokoukat Ordinaci a přeju vám hezkej večer a noc! Doufám, že Aronek už to bude mít brzy za sebou!!! 😉 😵 😅 Dobrou noc! 😎

mari111
16. bře 2010

Marke to víš že na tebe budeme myslet, moc moc držím palečky ať to proběhne vše jak jen nejlíp to de a ať se nám krásně probudíš a brzo se tu ukážeš,spolu všechno zvládnem 😔 drž se

mari111
16. bře 2010

Farmíku teda ta tvoje mrcha mrchovatá ale zlobí ,sakra 😠

mari111
16. bře 2010

holky ja sem to normálně nemohla vydržet a musela jsem si udělat palačinky, takto na večer,no hami jsem dvě a je mi dobře 😀 😀 😀

farmarska
16. bře 2010

holky ještě jsem tu! aron napsala! cituju:

Dopadlo to naprd, po čtyřech hdinách kontrakcí, po minutě z čehož jsem 2hodiny byla na monitoru, akutní císař. Ani jsem prďolu neviděla a bolí to jak ďas.

no tak to je celá ta její zpráva... tak nevím co jí ted na to napsat 😅 😅 😅 chudák malá si asi vytrpěla 😔 no jo, ale hlavně, že už je malej venku co 😅 😅 😅

holky já se snad ted asi ani nebudu vyptávat v kolik hod. se narodil a jak je velikej...asi jí ted neotravuju a dám jí chvíli na vzpamatování a odpočinek.

wlladka
16. bře 2010

Koukám, že jsem sem vlezla akorát!!! Chudinka Aronek si teda užila ☹ ☹ ☹
Ale Honzíček už je na světě a rána v bříšku se brzy zahojí. 🙂 Hlavně že jsou oba v pořádku.

Držím palečky ať jste brzy doma.
GRATULACE k mimískovi 🙂 🙂 🙂 🙂

farmarska
16. bře 2010

Tak jsem aron odepsala a pogratulovala a mažu zase zpátky dopeřin 🙂

aronku ještě jednou gratulujuuuuu!!!!!!!!!! a at jste oba zdraví!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
16. bře 2010

Juj, nakukuju a vidím, že Aronek si teda užil! 😅 Ajaj! 😖 Hlavně že je Honzík na světě! 😕 ! Snad bude všechno v pořádku a budeme jí moct zítra pogratulovat! 😅
Dobrou noc! 😉

aja.83
16. bře 2010

No tak jo, já teda taky gratuluju už dnes! Hooodně zdravíčka a štěstíčka malému Honzíčkovi a rodičům jen samé radosti s krásným miminečkem! 😉 😵 😵 😵 😵

kerrie
16. bře 2010

Tak už máme očekávaná miminka všechna tu.............chudinka Aronek...........hlavně že je malej v pořádku venku........za pár dní bude zase dobře. Posílám veeelikou gratulaci 😵 😵 😵
Tak...........teď máme 2 dny rodící pauzu a v pátek jde na to Mabe.......... 🙂 😵

tercie
16. bře 2010

Holky já si dala večeři a totálně jsem vytuhla....

Markee zítra držím moc palce, to zvládneš, jsi statečná ženská, budu na tebe myslet!!! 😔

Aronku, téééda... Moc gratuluju k narození Honzíčka, ať ho máš co nejdřív u sebe a ať tě to brzo přestane bolet 😵 😵 😵

Holky moje já to pro dnešek taky balím, ráno brzo vstáám, a jedu s manžou, jede na dva dny služebně do Domažlic,tak jedu taky a budu u našich. Uvidím jak to půjde, když bude čas na net, tak za vámi přijdu 😉
Mějte se tu fajn, ozvu se 🙂 Pááááááá a dobrou noc!!!

mari111
16. bře 2010

Aronkovi gratuluju k mimískovi a neboj holka brzo se to zahojí a už si budeš jen užívat s miminkem krásne chvíle 🙂 . Dobrou holky

handm
17. bře 2010

Dobré ranko!!

Já normálně včera vytuhla v osm u TV...😝 a to jsem byla spokojená, jak ta únava je teď mnohem lepší... ☹ Nooo, jsem zvědavá, kdy mě tahle spavá nemoc přejde!!
Tímto se omlouvám, že jsem neděkovala za všechny gratulky!!! JSte zlatý, holky moje!!:_)

Markee, na tebe moc myslím, ať to máš rychle a bezbolestně a bez problémů za sebou a dušička se brzy zahojí!!!!

Aronkovi moooooc gratuluju k mimískovi, ať jsou zdravý jako řípy!!! A snad brzy přestane všechno bolet!!!
Mabe, jsi na řadě...a pak Terci?!🙂 😵 😵 😵 😵 Hustýýýýý

A jestli jdete někdo na kontrolku, držím palce!!
Jo ještě jsem si vzpomněla - Kopi, píchalo mě taky sem tam občas, asi si dělaj prostor 🙂 A těhugatě si taky budu muset vyrazit koupit, včera jsem měla otlačený pupík až se pani Dr smála 😀

katyna6
17. bře 2010

Dobré ránko holky 🙂
Ještě jsem pořádně nezačala číst,ale hned vidím,že Aronek to má za sebou,tak moooooc gratuluji a přeji hlavně hodně zdravíčka a pěkně si teď užívejte jeden druhýho,když jste na sebe tak dlouho čekali! 😉 😀 😀

a jdu v klidu dočíst 😀

aja.83
17. bře 2010

Dobré ráno, holky! 😉 Všem přeji hezký den a držím pěstičky a moc myslím na Markee! 😔

murynka
17. bře 2010

gratulace aronkovi k Hnonzíkovi i když to neměla asi moc lehké Honzík jí to vynahradí 😵 😵

ještě jednou moc moc gratuluju 😵 😵 😵 at jste zdraví a dělá vám jen radost 🙂

farmarska
17. bře 2010

ahoj holky 🙂 Tak mrcha furt nikde 😠

markee srdíčko moc na tebe myslím, drž se!!!! 😔 😔 😔 😔 😔
no jo tercí, máš to už za pár 😉 😀 😀 😀

no a já se jdu holky něčeho nasnídat, pak musím pokrmit zvěř venku a pak chci gruntovat, ale budu sem tam načumovat 😉

kerrie
17. bře 2010

Krásné ráno 🙂
Jééé, Murynka už má zase albíčko a v něm krááásný fotečky 😵 😵
Mury, včera jsem byla s Emičkou na tom čištění kanálků............to bylo něco. Ona celkem v poho, hůř jsem to nesla já, když jsem slyšela, jak pláče.........tak snad to aspoň pomůže 😉

handm
17. bře 2010

Farmi, já mám pocit, že ty furt gruntuješ.. nechceš zajet k nám?! Když ti to tak pěkně jde?! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kerrie, tak hlavně, že je to za vámi a už bude jen líp!!🙂🙂🙂🙂

kerrie
17. bře 2010

Taky myslím na Markee............snad to bude mít brzo za sebou, holka naše 😔

katyna6
17. bře 2010

handm-gratulka ke kontrole! a taky se už těším,až ti bobistu zase vyblejsknou.Dlouho jsme ho neviděly 😉 😉 😀

markee-myslím na tebe beruško,ať to máš rychle za sebou a ať dušička bolí co nejmiň 😔

kerrie-tak snad už má Emička po trápení a budete mít už pokoj.Kamarádka s malým taky mívala tyhle problémy a na to protahování kanálků musely jít víckrát

handm
17. bře 2010

Katynko, Ahoj!!🙂 Děkuju!! Taky už bych bobistu ráda viděla,a le musím počkat MĚSÍC 😝 😲 😲 doktoři zpropadený 😀

a co ty? Jak je krom toho, že furt pracujes?! Co ten pozemek? Povedlo se prodat?!

kerrie
17. bře 2010

Katy..........ježkovy voči........to mi ani neříkej.............doufám, že už tam nebudem muset ☹

murynka
17. bře 2010

ještě popřeji handm také gratulace k dobrým zprávám 😵 😵

kerie jo jo mám tam asi 4 fotečky jinak ty další na rajčeti 😉 tak už to máte za sebou?no alespon jí to pomůže a už se nebude trápit ahezky na vás uvidí jo pláčou ale je to tím jak jsou svázani dekou a ty je držíš pláčou ještě než se něco děje to mi věř...ale chápu tě já brečela při těch naušničkách také

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru