Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
23. bře 2010

Ahooooooooooj holky, já zas dneska vůbec nestíhám, ale oproti včerejšku je mi úúúplně dobře,tak nevím 😀
Poslušně hlásím, že Martince jsem zapomněla napsat...
A jdu dočíst, drbny, aby mě nic neuteklo 😀

mari111
23. bře 2010

ajusko mozna ze sem na starem notasu, nebo nevim ☹
Caaaaau tercinko, jeste nerodis🙂

farmarska
23. bře 2010

holčičky moje, jsem tu už jenom na skok a to abych šarlotce napsala, aby mi do tabulky napsala... 😵 😉 😉 😉

1DC 😵 😵 😵 😵

ee.liska
23. bře 2010

jéé farmi velká gratulace 😀 😵

mari111
23. bře 2010

no farmiku,tak konecne 🙂

m.aa.b
23. bře 2010

ahojda všem jen nakukuji a dočtu asi až zítra tak jen maličkost ...

farmi 1DC si počítej až od zítra ju 😉 mě v CARu říkali že 1DC je do ca 10 hod dopoledne, pokud to dostaneš později tak se to počítá až od následujícího dne 😅 😉 🙂

dobrou noc přeji všem 😵

mari111
23. bře 2010

ahoj maab a dobrou 🙂

tercie
23. bře 2010

Tak jsem to napravila a mám pro vás zprávu od Martinky!!!

Ahoj holky, jsme od včera doma, ale zatím ńestíhám. Jen kojím, přebaluju, uspávám a mazlím se s Lucinkou. Je krásná a úžasná. Určitě brzo přijdu, myslím na vás, pa.

Tak jsem holky od vás všech moc pozdravovala jo? 😉

mari111
23. bře 2010

no dekujeme Tercinko za spravicku od Martinky, uz se tesim az budou mit holky fotky miminek

tercie
23. bře 2010

Paaji držím palce na nový snažící kolo, je jaro, to by bylo, aby se to konečně nepovedlo!!! Hlavně dotlač manžu na to vyš. aby nebyl nakonec zádrhel u něj a ty ses netrápila a mohlo se to co nejdřív řešit 😉

Farmi tobě naopak k mrše gratuluju 🙂 tak ještě max dvě, a pak už jen dvě na testu jo? 😉
A s tou prací, nevím kdo to už psal přede mnou, ale asi bych taky zvážila kam máš blíž a tak, osobně by se mi asi taky líbilo v krámu,ale zase ty peníze... je to fakt dilema. Za jak dlouho se musíš rozhodnout?

Aronku paráda že jste doma spokojení,a manža že funguje 😀 Já jsem zvědavá na našeho 😉

Kopi na tchýni kašli, však tě neživí 🙂 A takovýhle názory maj jenom lidi, který o tom vědí houby 😝

Jejda, co jste dalšího ještě psaly? 😀 Já si vždycky pamatuju jenom pár posledních příspěvků 😀

tercie
23. bře 2010

Mari není zač, však jsem to slíbila 😉

tercie
23. bře 2010

Holky ta Kristýna v Ordinaci je kráva co? 😠

deeky23
23. bře 2010

tercie: jjo konecne to nekdo rekl!!!!!

deeky23
23. bře 2010

ja o sve prvni miminko prsila a nikomu bych to neprala

tercie
23. bře 2010

deeky já taky, a i kdyby ne, tak takhle bych se nikdy nechovala. A myslím, že ani zdaleka nejsem první, která to o ní řekla 😀

deeky23
23. bře 2010

tercie: jjo ale zatim jsi asi jediny u ktere jsem to stihla precist🙂 ty uz mas porod skoro pred sebou uz se urco tesis co? to ja se teprve ve ctvrtek dozvim co cekame uz aby to bylo🙂

farmarska
23. bře 2010

mab ty mi snad chceš skazit radost ne?! 😀 😀 😀 😀 ale zítra 1DC taky dobrý 😉 😀 😀 hlavně že už je!!! 😵 😵 😵

ajo no tedka bych si třeba něco bokem mohla přividělat, ale co až otěhulím a budu doma, z čeho budeme žít 😅
No asi mám rozhdnuto. Chci miminku pořídit hezounkou vejbavičku a aby se mělo dobře, trošku ho zabezpečit, navíc máme ještě Robču a ten taky není z lacinýho kraje 😀 takže odsud odejdu a půjdu tam.
Natálko, no cestu mám asi tak nastejno do obou z prací. A na plnej uvazek mě tady nevemou, o tom jsme se už bavili když jsem nastupovala..
No je rozhodnuto, ..půjdu za penězma a pak se budu modlit za brzké otěhulení 😀 😀 😎

natalie77
23. bře 2010

Farmi 😵 😵 , velká gratulace 😵 😵 .
Mám obrouvskou radost, jak bylo psáno ještě tak 2-4 a pak spolu budeme zvracet a takový hezký těhu věci 🙂 .

tercie
23. bře 2010

deeky tak držžím palce ať se vám brouček ukáže 😉
No těším určitě, akorát mě to asi pořád moc nedochází, že za pár dnů-týdnů bude celej dosavadní život úplně vzhůru nohama 😀

deeky23
23. bře 2010

tercie. : moc dekuju vsichni pisou jak desne citi pohyby a ja moc ne!!! ale vim ze to nic neni, moje miminko je asi malo akcni🙂 chtela bych holcicku🙂 zavidim i ze uz budes mit miminko u sebe ja musim vydrzet do sprna 😀

tercie
23. bře 2010

deeky dočkáš se neboj, a pohybů taky, někdo má dřív, někdo třeba až ve 22tt, ono to přijde. A srpen už je taky skoro za pár 😉

tercie
23. bře 2010

Holky já bych jí naflákala tlamu, to snad není pravda co ta holka dělá...

mari111
23. bře 2010

tercinko ale krasne vzhuru nohama 🙂)))
Farmikku ja si myslim ze sise rozhodla spravne, si holka sikovna 🙂snad se ti tam bude libit a snad tam nebudes dlouho',-)

mari111
23. bře 2010

Tercinko neprozivej to tolik, sak to je jen serial 🙂 🙂

natalie77
23. bře 2010

Farmi, myslím, že jsi se rozhodla, jak nejlépe si měla...také věřím v brzké těhu, ale kdo ví...už teď to bylo za pomoci lékařů...tak se připravuji i na delšé neúspěch a pak akždou mrcho obrečím...no teď budu zase šťastná až dojde...jak je to v životě, jako na horské dráze, co?
Tak jdu poklidit a uklidnit si nervy do postele...tím myslím, že bude klid....dnes mám 1TŠ-týden šestinedělí...už to mělo být 3TŠ, ale co se dá dělat 😝 .
tak dobrou noc a mějte se hezky.

deeky23
23. bře 2010

tercie: no uz aby byl srpen, uz nam stoji postylka pro naseho prcka v loznici uz jen prcek tam chybi🙂snad bude vse ok

tercie
23. bře 2010

Mari no jo, když to se nedá, zvlášť v jejím případě 😀 Blbka nezodpovědná, sobecká... jenže i takovejch je mezi lidma spousta, a pak nechávaj mimina u popelnic a na sněhu, to by jeden vraždil, když to slyší...

Natali třeba to tentokrát bude přirozeně, co ty víš... a to šestinedělí taky uteče,abudete se znovu snažit,a hned bude veselejš 😉

tercie
23. bře 2010

Mám doma manžu jdu nachystat véču, zatím!!!

aja.83
23. bře 2010

Farmi, dobře ses rozhodla..Holt peníze jsou v této době potřebnější...No ale napadlo mě, že by sis mohla přivydělávat farmařením, ne? 😀 😀 😀 No jo, tak už mlčím... 😅 😀

aja.83
23. bře 2010

Jo a Farmi, gratulka k mrše! Ta si teda dala na čas a toulala se bůhví kde! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru