Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. bře 2010

Wlladi u nás je taky krásně 🙂 ale jsem doma,bolí mě v krku a mám trošku rýmu ☹ takže odpočívám a mám nákou divnou náladu 😀 😀

wlladka
25. bře 2010

Kopi. Já se od začátku těhu láduju vitamínem C a musím říct (ťuk ťuk), že dobrý. Měla jsem strach z chřipky, abych nějakou nechytla a neměla zas ZP 😕 😒 Láduju i kluky, aby nepřitáhli nic ze školy. Tak jsme zimu přečkali ve zdraví. Teď už snad bacily nepřijdou. 😨

kopa
autor
25. bře 2010

Wlladi já právě na začátku byla nastydlá 😅 a tedko jak nám tu dělali v pondělí ty okna a byl průvan,tak jsem asi prochladla.Ale není to tak hrozné,předtím jsem byla stokrát víc nastydlá a mímo to vydrželo.taky se láduji C 😉

wlladka
25. bře 2010

Jéé, já mám dnes 21tt 😵 to už jsem v polovině 😀

Včera jsem byla va FN v Plzni. Užila jsem si UTZ a spočítala všechny prstíky. Dostala jsem plno doporučení na další vyšetření. Už jsem si myslela, že je většina toho za mnou a ejhle 😲 - jsem jak pod mikroskopem 😅
Tak budu zase běhat po doktorech a za měsíc tam jedu zase. 😖

markee
25. bře 2010

Wlladi,já to měla minule taky jen dva dny. Teď jsem druhý den po revizi skoro nic. Pak spíš když jdu na zahradu a tam pracuju,tak se to spouští hodně. Nic mě nebolí, je mi fajn. Jen si říkám,jak dlouho ještě no ☹

wlladka
25. bře 2010

Jo Kopi, vitamínky a hodně pít. Za dva dny je to pryč 😉

wlladka
25. bře 2010

Markee, tak uvidíš. Alespoň máš jistotu, že se čistíš a všechno "nepotřebné" jde ven. Dej tomu ještě čas a šetři se! 😔

wlladka
25. bře 2010

Markee, já to právě měla dva dny po revizi jako MS a pak jen to růžové špinění. To se právě takhle střídalo - že dva dny třeba vůbec a pak zas. Ještě nad tím moc nedumej. Uvidíš příští týden, to už bude lepší. Teď se šetři, užívej s Johankou sluníčka, kup si něco pěkného..... 😵 😵 😵
Tady jsou všechny holky s tebou.

martinkal
25. bře 2010

Ahoj holky 🙂

Teda v rychlosti jsem dočetla 15 a 16 březen, jak jste na nás myslely a taky sázely 😀 😀 😀 jste neuvěřitelně zlatý všechny co jste tady. Ještě jednou já a Lucinka děkujeme za všechny krásné gratulace od vás 😉 a moc se těším na další fotky miminek,

Aronku Honzíček je moc krásný a koukám, že je taky hodný. 🙂 Lucinka pláče takovým slabým hláskem jen když má prázdné bříško nebo plné plínky 😀 Představte si, že jsem jí nakojila ve 23 hodin a ona spala do 7 do rána, no není zlatá 🙂

martinkal
25. bře 2010

Jo a víte, že jsem se téhle nové verze koníka obávala, a že je to docela hezký? Kdypak se to změnilo?

sarlotta
25. bře 2010

maarti žádné okna- opovaž se! 😠 maximálně z gauče sledovat jak to dlěá někdo druhý... na to se fakt vyprdni do konce 3měs, ju. 😉

kopa
autor
25. bře 2010

Wlladi no vidíš jak ti to utíkáááá 😀 už chci taky být tak daleko 🙂 Jé to muselo být krásný když jsi počítala prstíky 🙂

Martinkal měnilo se to nák minulý týden,myslím 🙂

sarlotta
25. bře 2010

Martinkal tak to je fakt zlatíčko🙂 kočička malá 😎

kopa
autor
25. bře 2010

Sarlott já taky v týdnu myla okna,ale mám stěrku,tak to snad nevadí né? 😅

sarlotta
25. bře 2010

Holky kdybyste chtěli některá do tabulky co tam nejste tak písněte IP, ju🙂 😎

sarlotta
25. bře 2010

Kopi no já jsem nedělala nic v začátku... po jendom zamlklém a druhém spontánním jsem nevysávala ani nežehlila... a manžovi se taky nezkrátili žíly🙂

kopa
autor
25. bře 2010

Sarlott já teda taky nevysávám,to se bojím a jak jsem doma tak toho moc na žehlení nemám 😀 Já musím neustále něco dělat 😅 já to nevydržím i když tedko se hoodně mírním.

flair
25. bře 2010

Ahoj kočky🙂
Aronku, Květinko, máte taaak sladké chlapečky. Hned bych si je pomuchlala 😅
Martinko, Lucinka je teda vzorňačka, to je neuvěřtelný, že tak dlouho spinkala 😅
Eli, vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeej k narozeninám 😵
Markee, ten telefonát nic moc teda 😔 A to krvácení, no nevím. Mně Dr. řekl, že bych neměla krvácet, max pár dní lehce špinit. Moc přeju, at jsi ok. A s tou antikoncepcí bych se já osobně nebránila. Dát si na 2-3 měsíce klid s HA mi nepřipadá jako špatný nápad. Pokud ji brát nebudeš, budeš každý měsíc trochu špekulovat co kdyby a jak by atd. S HA bys měla jasno. Je to samozřejmě na tobě 😉
Terci, jsem zvědavá, co kontrola 😉 U Hanany taky! 😉

wlladka
25. bře 2010

Ahoj Marti! Lucinka je sluníčko 😵 😵 😵 😵 To je dobře, že je tak hodňoučká. To jsme tady ale všechny věděly už předem, že? 😀

Sarlot, já bych do tabulky šla, ale ještě počkám do pondělí - to jdu na velký UZT (orgány, srdíčko a td.) a taky se dozvím výsledky z AMC 😲 Pokud dopadne vše OK, tak do tabulky jdu.
Možná jsem trochu víc "prdlá", ale já mám od začátku těhu jen jednu fotku z UTZ - tu prví a tu mi dal mudr. sám. Jinak jsem si o fotky neříkala, bo jsem se pořád bála, aby to dopadlo. Ani nic nenakupuju. Jen vozíček za kolo jsem koupila 😕 . Pořád se bojím, abych něco nezakřikla. 😒
V pondělí budu mít zásadní výsledky, tak snad dopadnou dle našich představ a já budu mít vstupenku do tabulky 😵

maarrtina
25. bře 2010

sarlottka: myslíš, že to nemám dělat. Já ale normálně vysávám umývam podlahu apod. Přece je nebudu mít špinavý 😨

sarlotta
25. bře 2010

Maarti no tak 1x za týden a s přestávkama.. né že začneš v 9 vysávat a skončíš ve 12 s umytou podlahou, koupelnou a utřeným prachem na skříních jooooo🙂

Na ten Jarní úklid pěkně zaúkoluj drahouška🙂 stejně bys neměla čuchat žádná čistidla. Ty okna a koupelnu, schody nech jemu určitě.
Nesmíš napínat bříško a nejde jen o zvedání ničeho těžší než 5kg 😉

sarlotta
25. bře 2010

wladi ok, v pondělí nástup🙂)

mari111
25. bře 2010

martinko nekdo už se najde ,kdo ti s tim pomúže, ja sem taky říkala že poprosím kámošku a pak jak sem řekla před přítelakem že si je raděj umyju sama třeba každej den jedno ,pomalu tak mi řekl že to je raděj umyje on, že mu budu říkat jak a co (no to si užije) 😀 😀 ja hrozně buzeruju když chci mít něco pořádně udělané ale aj tak pekné od něho, nikdy bych nevěřila že toto někdy v životě řekne a udělá 😕 😕 😕 😕 😕 😅 ale on se vúbec trošku zmenil, ne že by ybl předtím nějakej zlej ale teď dělá veci ,že ja jen kulím oči a někdy fakt nechápu a říkam si, "je to vubec on " 😵 v něčem byl fakt zásadovej a teď ze svích zásad opouští čím dál víc 😀

sarlotta
25. bře 2010

mari jako dneska s clinem je to úplně v klídku. Já budu taky jen vydávat instrukce .. napřed kýbl s teplou vodu a jarem - umýt celé z venku , pak druhý kýbl zevnitř pže z venku je to fakt hnus humus... no a pak naleštit clinem.. to se leští samo🙂

manža už minulý týden oškrabal Vánoční samolepky u malého v pokojíčku, dal síta do oken a rovnou to umyl, ani jsem mu neříkal, prý aby toho neměl tolik najednou- zlatíčko🙂

maarrtina
25. bře 2010

no uvidíme. Já jsem taky hrozný rýpal a nevím jestli by to vydržel.
Mari111: jak píšeš tak jsme myslela, že píšeš o tom mým. Taky je takový jiný pozorný.
uvidíme udělám tře 1 okno je to hned hned hotové, s clinem. Jsou fakt hnusný.
Mmace semě říkat nechce protože jich má doma sama dost a bolí ji záda. A ještě to nikdo neví, že jsem těhu. jen ségra. A ta jezdí večer z práce a o víkendu ji nechci otravovat.
Holky uplně se těším na zítra snad bude i UTZ. Jdu tam až na 14h. Takže ještě celý den v práci.Fuj

maarrtina
25. bře 2010

sarlott: ty máš teda uplně zlatýho manžílka 😀

sarlotta
25. bře 2010

Maarti no jooo, jsme spolu už 13let a 9 manželé🙂 tak to dalo trochu práce🙂)))
Ale už umí všechno... akorát nevaří, pže to mě baví🙂 a jinak pomůže co mu řeknu ale né že by to dělal pořád. tak nějak se domluvíme rozumně🙂 já dám požadavky a on si vybere termín. Hlavně netrvej, že seněco musí udělat hned teď 😎 😉

maarrtina
25. bře 2010

tak ten můj jsme spolu 11 let a ten vaří a teda taky pomáhá. A je moc hodný , ale momentálně pracuje v garáži, dělá pořádek a bude dělat skříně do ložnice a nějaký nábyek do pokojíčku. Loni jsme se stěhovali a peněz moc není takže zařizujeme postupně. A hlavně pomalu.

sarlotta
25. bře 2010

No vidíš maarti taky zlatíčko, počkej až bude řádit se synem nebo dcerkou🙂)

mari111
25. bře 2010

no holky ještě že máme ty chlapi tak šikovný 😀 i když někdy je stejně na pěst, no ale každý máme něco,že 😅 ja taky nemúžu říkat že to chci hned to je pak zle, no jen se mnoui to je těžký, ja když něco chci tak to musím mít a nejlíp hned, jóó to už mi i tta říkaval, ty když neco chceš ... no jo ale šak si zvykne,ne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru