Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
26. bře 2010

Tak holky jsem tady, ozvy v pořádku, ta pipka včera to asi vážně nějak špatně natočila, a doktorovi se to nezdálo, tak mě pro sichr poslal. Radši jet 3x zbytečně, než něco potento, takže jsem ráda. Akorát mi to mohl říct na rovinu abych netápala 😉
Takže spokojenost a úleva 🙂

A jdu dočíst 🙂

petroska
26. bře 2010

ahoj holky.tak sem byla dnes na tech tripl testech tak snad budou vysledky taky negativní jak u screeningu.sestřička mě teda tu ruku pěkně zmalovala.takový problém vzít krev nebyl nikde.celý den sme lítali po kočárkách a objezdily snad všechny prodejny ve zlíně.mazec.mam zmatek který ted chci 🙂 nevím jak to pak budu řešit teda.nakoupila sem nějaký drobásky na prcka a sem spokojená.tak snad bude vše ok.takže všem ke KO držím palečky a krásný víkend 🙂

natalie77
26. bře 2010

Terci, tady čekám, až se ukážeš 😕. Juchůůů, jsem ráda, že je vše ok....Sichr je sichr 😉 .
Tak já mažu, malej právě dorazil z pokojíčku a culí se jako sluníčko.. 😵 .

tercie
26. bře 2010

Natali, koukám, jak jsi psala, že můžem rodit,když máme skříň, tak ještě nemůžem protože je teprve objednaná,ale dorazí příští týden, tak pak už teda budem moct 😀
Tady, jestli chcete mrknout některá, kdybyste taky sháněly... je levná, ale vypadá bytelně, tak uvidíme, snad bude k užitku.

http://www.bbelektro.cz/karolina-satni-skrin-bu...

tercie
26. bře 2010

Jste mě taky tak navnadily buřtama, že jsem napsala manžovi, jel do města pro polystyren,aby je koupil taky 😀 A pívo na zapití, páč bez něj by to nebylo vončo 😀 Tak snad je doveze...

aronek
26. bře 2010

terci hezká skříň 😉

wlladka
26. bře 2010

Ahojky.
Tak jsem dnes procourala den, bylo moc hezky. Navnadily jste mne, děvčata, na buřtíky a u nás se teď pěkně zatáhlo. Asi se brzy spustí nějaká mela. 😖 Tak nevím, jak dopadneme s buřtíkama my. 😢

Terci - jsem ráda, že ti všechno dobře dopadlo a ty jsi zase pěkně v klidu. Lukášek už ti bude brzy vrnět v náručí 😵 A tu skřín jste si teda koupili pěknou. Fakt se mi moc líbí.

Já tu teď luštím tu lékařskou hatmatilku z včerejšího UTZ a našla jsem pěknou stránku. Třeba se někomu z vás taky bude hodit
http://lekarske.slovniky.cz/

Jinak - maminy ....... krásný děti tady máte úplně všechny 😉 😉 😉

tercie
26. bře 2010

Já se byla juknout venku,pošolíchat psy za uchama a užít sluníčka než zaleze. Mezitím přijel manža ale buřty nepřivez, protože tu zprávu nečet 😀 Ať žije mobilní komunikace 😀 Tak mám sliny jak bernardýn a musím vymyslet k večeři něco jinýho 😀

Holky díky za pochvalu skříně, vybírala jsem ji asi tejden, tak snad jsem nepřebrala.

Wladi a ten UZ už jsi vyluštila?Taky jsem koukala na jednu stránku, kde jsou zkratky přímo z UZ, tak pošlu jestli chceš. 😉

maarrtina
26. bře 2010

Holky, tak jsem 7tt. máme srdíčko a KO za měsíc 23.4. Takže super. A za to jsem si koupila bodýčko a dudlík. Jasko odměnu. jsem moc ráda. Bylo to super vidět jak tam to srdíčko bliká. Akorát nemáme foto, že tam teď nic není vidět. že příště.

tercie
26. bře 2010

Maarti no tak paráda, to je krásná zpráva, mooooooooc gratuluju 😉 A fotek ještě bude 😉

Šarlotko prosímtě jestli budeš aktualizovat tabulu, tak mi tam písni KO+CTG 1.4. na apríla 😀 Jen doufám, že si ze mě doktor nebude dělat šoufky 😀

ee.liska
26. bře 2010

ahoj, konečně jsem se sem dostala 🙂
marti gratulka velikááááááááááá 😵
dneska jsem měla náročný den, dopoledne se šarlotkou po obchodech a na kafíčko 🙂 pak u kámošky a teď jsem došla z tréninku, byla jsem se kouknout na holky 😝
teď rychle do sprchy a dočíst

tercie
26. bře 2010

Hm, u nás zalezlo sluníčko, a začalo pekelně foukat... to bude noc. Ještě ten slibovanej slejvák, už se těším.

Holky, vyprala jsem si župan,a jak uschne, tak si asi už konečně sbalím tu tašku do porodky 😀

tercie
26. bře 2010

Eli to byl ale krásně rozcouranej den 🙂 A taky jsi nakupovala? Šarlotka už se chlubila krásnou zavinovačkou, tak co jsi ulovila ty? 😉

ee.liska
26. bře 2010

terci ti je super, že je všechno v pořádku 🙂
koupila jsem si taky zavinovačku, ale kráásnou 😀

ee.liska
26. bře 2010

jo a hodila jsem do alby náš kočár 🙂

tercie
26. bře 2010

Byla jsem to hned okouknout,super kára, co to je, firkon? A zavinku tam nehodíš? 😉

ee.liska
26. bře 2010

jj firkon, zavinku prvně musím nafotit, zítra to tam šupnu 🙂

ee.liska
26. bře 2010

jdu konečně do té sprchy 😀

tercie
26. bře 2010

Týýjo, jsem dobrá, jsem to poznala 😀 Jdi, já taky půjdu, ale musím počkat na manžu, on chodí pozdějš, a když jdu moc brzo tak se smíchá voda a on má pak studenou a řve 😀

tercie
26. bře 2010

Tak u nás je pěkná sibérie, už leje, fičí, pozahradě nám lítaj věci 🙄

sarlotta
26. bře 2010

Ahojky tak ještě nakukuju, ale brzo půjdu do hajan.. byly sme venku s malým a už su utahaná jak kotě🙂

eli ten kočárek má moc krásné barvičky🙂 super na kluka i na holčičku🙂

sarlotta
26. bře 2010

Terci paráda, že kontrola v pořádku🙂 tak to má být🙂

maarrti úúúúžasné super🙂 gratulka 😵 😵 😵 já to věděla, že už bude srdíčko🙂))) šikulky

sarlotta
26. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO+CTG 1.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 19.4.
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Maarrtina 7tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko🙂 KO 23.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Cajori 27DC
Mandormi 26DC
Aja 19DC
Katyna 19DC
Ikopretinka 17DC
Nicollka 13DC
M.aa.b 11DC
Paajaa 4DC
Farmarska 3DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
26. bře 2010

Tercie to je je teda pipina ta sestřička 😀 ale co tak tě dneska zase zkontrolovali 😉

Maarti gratuluji ke srdíčku 😵 to je super!!!!

Eli hezký kočárek 🙂

markee
26. bře 2010

ahojky,tak mi grilovali to masíko,bylo mňam. K tomu jsme opekli brambory a taky výborné. Než začla bouřka a déšť tak jsme byli doma už asi půl hodiny.
Jinak Elis, kočárek pěkný. Moje ségra uvažovala o Firkonu a Roanu. Nakonec vyhrál Roan. Ale oni jsou všechny kočárky dneska hezký a když jdou přehazovat rukojeti nebo ty nástavby,tak je to nejlepší co může být 😉
Tercinko,jsem ráda,že je vše OK.
Maarrtinko,moc gratuluju k srdíčku.
Já jsem si dala dvě piva a jsem pěkně v náladě a unavená.
No ještě nám přijeli "pražáci" 😠 Zítra se tu slaví prý Janičky(neteře)narozeniny. My o ničem samozřejmě dopředu nevěděli,ale řekla jsem,že doma nejspíš nebudeme,že máme jiné plány. Nejde o to,že bych nechtěla jít,ale mrzí mě,že Johance nepopřáli a nedali dárek ke 3 narozeninám a tak proč bych dávala jejich holce něco a ještě chodila na oslavu. Vím,že bych ukázala,že jsem lepší,ale mě je to fakt líto vůči Johance ☹

tercie
26. bře 2010

No, tak jsem psala kilometrovej příspěvek a hodilo mi to chybu a smazalo se to. A mě už se to nechce psát znovu 😀
Jdu koukat na básníky, tak napíšu zejtra, papapa 🙂

madormi
26. bře 2010

tercie a maartina gratuluji k úspěšným návštěvám mudrů tak jen tak dál 🙂

madormi
26. bře 2010

ee.liška kočárek je moc krásny, už ho máte? jeslti ne zkoušela si ho povozit? sousedka ho má a vše dobré ale mě vadí že pruží řídítka a když jedu do schdou tak to tak jakoby vyletí že mám pocit že malej vystřelí 🙂 možná to jde zablokovat, ale já na to nepřišla 🙂

murynka
26. bře 2010

ahojky holky

marti grtaulace k srdíčku 😵 😵 😵

tercíku jsme ráda že je u vás vše v pořádku 😵 za chvíli doma budeš mít uzlíček 🙂 pořád na tebe myslím..kdy už 😅

leni koipi krásný sen 🙂 to se mi zdálo také na začátku těhu asi ve 12tt kdy mi řekli totho kluka 😀 😀 a sen nekecal je to holčička 😵 leží v postýlce a už jí bude 5 měs 😀 mazec 😝

ke kočárkům jasně že X lander dělá trojkombinaci také jsme ho chtěla ale vadilo mi že sporták nejde dát ve směru tak abys na mimi viděla 😒 proto jsme vzala dorjan který to má ale ted mě štve že jsme nevzla dražší kočík přímo S4 ☹ je opravdu lehčí sporták větší o dost a skládání do kufru v celku kdežto náš se sundá vršek takže v autě máme dvě konstrukce 😠 a to máme kombíka a je to na nic..to mě fakt štve...že jsme neuvažovala takto..snad příště 😀 😀
jinak jsme spokojená korbička máme ještě hafo místa le stějně jí v květnu dám do sportáku...lený kočík udělá to samý jen to skládaní mě mrzí ☹

natalie77
26. bře 2010

Marti, moooc blahopřeji, také jsem byla dojatá, jak v té malé kuličce bliká srdíčko...moc držím pěsti a ta odměna je sladká, co?
Terci, tak ještě vydrž než přivezou skříň...dej tam špunt a drž 😉.
Tak, jdu do sprchy...a čučet na básníky....mám dneska nějak dost...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru