Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
26. bře 2010

ahojík, Tercinko, hani a maarti gratulka ke kontrolam, píšu takto hned abych nezapomněla 😉 Včera jsme se z nákupu vrátili pozdě takže už jsem ani na koňa nešla, byla jsem KO ja už teda fakt prd vydržím, ještě dnes mne bolej záda jak šlak, ach jo. No jinak dneska celej den venku, tobyla krasa, ale teď už začalo u nás pršet a zítra budemem mít nové okénka 😵 😵 😵 tak se moc těším, a má se zas ochlazovat, tak to mne štve, ja už chci aby bylo pořád pěkně aspoň jak dnes 🙂

aronek
26. bře 2010

gratuluji k úspěšným kontrolám 😀
já budu za chvilku budit malého na kojení a pak do hajan 😉 hrozně tu fouká, tak se jim ta předpověď vyplnila 😖 je po jaře a bude zase hnusně 😠

maarrtina
27. bře 2010

Krásné ráno, holky díky moc za gratulace. 😵

aronek
27. bře 2010

Ahoj, přeji hezké ráno. Přítel šel do školy, takže dnes na to poprvé budeme sami 😉

murynka
27. bře 2010

ahojky kdo chcete jukněte na tu naší šikulku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=cvF1S3DJ6Ns
kopa
autor
27. bře 2010

Ahoj holky,
tak mě od včerejška dost festově bolí hlava 😔 😔 nedá se to vydržet 😅 do toho mě trochu škrábe v krku 🤐 🤐 Včera jsem dočetla,že ta migréna může být z nedostatku železa a nebo nízkým tlakem 😅 Takže jdu dneska povinně aspon na chvilku ven a jdu si koupit něco kde je železo.Měli jsme jet na výlet,tak přítelák jel sám,to bych asi nedala 😅

kopa
autor
27. bře 2010

Markét no Sofinka je teda šikulka!!!Koukala jsem i na ty ostatní videa a je fakt roztomilá 😀 😉

murynka
27. bře 2010

leni děkujeme 🙂 je to hrozná aktivní baba 😀 😀 nevím kam pospíchá 😀

jejda krk já jsme se z toho ted dostala měla jsme nějakou chřipku ted to řádí hezky si lehni odpočívej a čajík s medem 😉

hlava mě v těhu bolela často měla jsme nízký tlak dal mi i železo ale potom mi bylo ještě hůř....vydrž co bys pro prdolku neudělala 😵 krása 11 týden moc se na toho tvého broučka těším 😵

kopa
autor
27. bře 2010

Markét 😀 😀
no mě bolel na začátku týdne krk přítelák byl ve čtvrtek na koncertě,tak myslím,že dotáhnul něco od tam tud 😅
No s tím železem,asi si koupím jiné těhu vitamíny 😅 ve Femibionu vůbec železo není a nejvíc ho je v mase a to já nejím,že 😅

kopa
autor
27. bře 2010

a ted koukám,že Hipp dělá instantní nápoj pro těhotné 🙂

kopa
autor
27. bře 2010

tak si asi koupím gravital 😉

farmarska
27. bře 2010

ahoj holky, tý jo jsem se těšila, že si s váma včera večer poklábosím dlouho do noci, když nebudu muset další den ráno vstávat, jenže padla osmá večer a já vytuhla jako dřevo 😀 se projevilo to předchozí ranní stávání před pátou, na které jsem nebyla zvyklá 😅 ale dnes jsem si to vynahradila a chrupala jsem skoro do sedmi! 😎 chtěla jsem ještědýl, ale to už mi pak nešlo.
Martinko mooooc gratuluju k srdíčku, mám velkou radost!!! 😵 😵 😵
Tercinko ještě jednou zaťukávám tu tvou dobrou kontrolu 🙂
Natál ty jsi mne teda pobavila se svou radou, terculi, dejtam špunt a drž! 😀 😀 😀 😀 Tercí když jsme u toho, dej tam špunt a drž alspon ještě dva mměsíce, at mi má kdo vpříští době zapisovat tu teplotu 😅 😀 Jako za chvíli jdeme na to, za chvíli bude po mrše 😉 tak si nemysli, že si klidně pláchneš do nemocnice rodit a mě tu necháš na holičkách 😀 😀

kopi nemoc je prevít, tak hezky dadej, lokej čajíky s medem, můžeš zkusit i lipovej na nachlazení a k tomu vitamínky a přeju at jsi zase brzy fit jako rybka a můžeš zas pochodovat s příteláčkem 😉 🙂
murynko Sofinka je kouzelná 😵 hned bych brala taky takovou princeznu 😵

farmarska
27. bře 2010

jako jinak u nás teda byl v noci taky pěknej vichr, až mne to vzbudilo a ted pro změnu hnusně a prší 😝 no to mám radost 😝 když jsem byla v práci, tak bylo sluníčko a když jsem ted doma a chtěla jsem jít dělat něco kolem baráku a zahrady, tak toto 😠

aronek
27. bře 2010

u nás je zataženo, ale neprší, tak malý chrupá na balkóně 😉

flair
27. bře 2010

Ahoooj holky 🙂 Gratulka ke kontrolám 😵
Včera jsem se za váma nedostala, skoro celý den jsme byli s manžou venku. Vzal si dovču a jel potrénovat po zimě golf, tak mě vzal s sebou. Respektivě mě a moji maku🙂 Miláček si hrál a my jsme drbaly na terásce klubu a slunily se 😅 Škoda jen toho silného větru, jinak to bylo super. Dnes se to venku kaboní, ale snad to za pár dní zase přejde.
Aronku, ty máš tak vzorného synátora, že ti tak pěkně spinká 😵
Farmi, super, že máš ted pár dní volno, než začneš makat. Ale dávám ti pár týdnů a budeš zas doma a těhulit 😀 Už se těším na popis tvých erotických oblečků a svádění manžela 😀

maarrtina
27. bře 2010

murynko sofinko je šikula. promiń

wlladka
27. bře 2010

Dobré poledne. 😵

Martinkaa - moc gratuluji k srdíčku!! 😀 🙂 😀 🙂 Příště bude fotečka lepší a budou přibývat. 😉

Terci - UTZ jsem vyluštila. Je tam vše OK, ale odkaz sem určitě hoď 😉 Docela mne pobavilo, když jsem hledala slovo "masculinum" - vůbec jsem si nedovedla představit, o čem je řeč. No a on je to mužské pohlavní ústrojí 😕 😀

Tak už nám chybí jen velký UTZ orgánů a echo srdíčka + výsledky z AMC. To vše nás čeká v pondělí. Už začínám být trochu nervózní. Poslední dobou jsem se dost uklidnila, tak teď se zas bojím, aby to nebyl nějaký klid před bouří. Snad nás čekají jen ty nejlepší zprávy. 🤐

sarlotta
27. bře 2010

ahojky holčinky, dopolko mi nešel net 😠 tak jsem tu až teď🙂 už jsme stihly obchod, procházku i hřiště a natrhala jsem si konečně fialky🙂))

jo a můj první háčkovaný výtvor🙂)

sarlotta
27. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 39tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 38tt................ KO+CTG 1.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 30tt.....................KO 6.4.......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 22tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 22tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně
Mari 19tt........................KO 1.4.
Handm 18tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 19.4.
kytiii 16tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 15tt.....................
Kopa 11tt ....................... KO 1.4.
Maarrtina 7tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Cajori 28DC
Mandormi 27DC
Aja 20DC
Katyna 20DC
Ikopretinka 18DC
Nicollka 14DC
M.aa.b 12DC
Paajaa 5DC
Farmarska 4DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
27. bře 2010

A druhý výtvor🙂 už má lepší tvar🙂

aronek
27. bře 2010

sarlot, šikovná 😉

sarlotta
27. bře 2010

děkujíííííí🙂 jsem docela spokojená 😅 😀 teď ale musím uháčkovat i malému.. pže chce taky🙂)) 😲 😀

ee.liska
27. bře 2010

ahoj 🙂 dík za pochvaly kočárku 🙂
murynko, je čím dál víc podobná mamince, princezna 😵
teda šarlot, ty už máš i upleteno 😲 ty jsi rychlík 🙂 je to moc pěkné 🙂
wladi neboj, bude to dobré 😉

tercie
27. bře 2010

Ahoj kočky, jak je při sobotě? U n ás bylo dopo celkem fajn, svítilo i sluníčko chvílema, ale teď se zatáhlo. MY byli dopo s pejskama na stopách, tak jsem se vyvětrala, pak jsem udělala k obědu smažák, a teď si hovím, a manža něco bagruje na zahradě, tak mám klídeček.
Jdu vás dočíst 🙂

maarrtina
27. bře 2010

zase mě blbne net. Napiše mě to jen půlku. Takže pardon jestli to nemůžete přečíst

tercie
27. bře 2010

Šarlot krásný čepičky, jsi šikula,já bych si zamotala ruce 😀

Jéé holky dávají Metráčka na cinem, jdu koukat 🙂
A taky bych chtěla dneska ještě něco upéct, mám chuť na buchtu.

tercie
27. bře 2010

Marti nic si z toho nedělej, mě zas vynechávají písmenka a mezerník, a pak to vypadá, že neumim vůbec psát 😀

aronek
27. bře 2010

Tak jsme vykoupali, nakrmili a uvidíme jestli budem spinkat 😀

kvetinka7
27. bře 2010

Ahoj holky,
Tercie, ty jsi jeste v celku???? 😕 😎
Murynko, souhlas, mala je cim dal vic cela ty.. ze zacatku byla jako kdyz tatinkovi z oka vypadla a ted se zmenila 🙂
sarlot -22tt! 😨
Eliska -16tt! 😨
Kopi-11tt! 😨 😨
smankote, to to leti!! 😅

aronek
27. bře 2010

Mám dotaz. Používali jste některá po porodu stahovací pás? Cvičit zatím nemůžu a plandá mi břicho a dost bolí, tak jestli máte někdo zkušenost a kdyžtak jaký??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru