Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
10. črc 2009

Kopi, děkuju. Jsem ráda, že můžeme pokračovat ve snažení. Podařit se sice nemusí, ale naděje je také důležitá 🙂 . A trénink musí být 😀

if.v
10. črc 2009

Kopi, tak zrovna tento článek jsem před chvilkou našla taky 🙂

kerrie
10. črc 2009

if.v..............důležitý je, že máte ve snažení zelenou...............teď už si k vám mimísek najde cestičku, uvidíš. Moc držím palečky, ať brzo zahlásíš //, ať se můžeme všichni radovat. 🙂

nicollka
10. črc 2009

ahoj holky tak sem na dvě hodiny usla, mě je pořád tak hrozně zle a pořád bych jen spala, sakra kdy už začne to léto. pořád je jen zataženo a bouřky, zima strašná ach joo. za hodinu jdu do práce a fakt se mi tááák nechce.
Na jídlo nemám ani pomyšlení, jsem pořád jakoby hrozně přejezená a přitom skoro nejím.

nicollka
10. črc 2009

Paji tak držím palečky, snad to klapne hnedka na poprvé ;)

kopa
autor
10. črc 2009

Ahoj Nici 🙂
ptala ses mě na ty teplotky 😉
Nici teplotky mám takové 36.8,37.5.,36,4,36.8,36.9,-tak je to asi normální nééé 😅

kelly1983
10. črc 2009

if já jsem duphaston brala, co bys potřebovala vědět? Pokud to teda vědět budu🙂

if.v
10. črc 2009

kelly, IP

kelly1983
10. črc 2009

if musím odběhnout napíšu ti hned jak se vrátím

murynka
10. črc 2009

ahojky holky 🙂

if.gratuluji ke snažení super 😎 😵 😵

kerie z toho si nic nedělej mě se stalo něco podobného a jela jsme ještě s tchýní a babka remcala že jako sedíme na postižených atd tak jsme s e otočila ukázala jí průkazku a tchýně vyndala svou je také invalidní důchodce a baba sklapla 😀 😀 dobře mi nebylo ale co jsme těhule tak máme nárok..
to samé šla jsem na krev a šla jsme se jen PODÍVAT jak to chodí babi jedovatý se do mě hned pustili že fronta je tady a tady tak jsme jim odsekla že jsme těhotná a že ty mají přednost!!! 😝 😝
ale ty hormony chápu že jsi se rozplakala 😅 ....

bobinka22
10. črc 2009

Ahoj hokly,

Jak se mate..??
Farmi:moc me to mrzi..Vsak ty vis.Ale snad se mrska ukaze budete se snazit dale normalne.

Jinak ja jsem predevcirem mela neco jako roztahovani trisel.Bolelo to a stvrdlo mi u toho bricho,Myslela jsem ze rodim.
Trvalo to pres de a v noci to bylo silnejsi.
A duhy den vubec nic.
Tak jsem rada.Ale 21 jdu na poradnu tak to reknu doktorovi.Jsem zvedava co mi na to rekne.Moje draha polovicka mela o me strach a rekl ze jeste neni na to pripraveny ze strachu.Pka se budil celou noc a ptal se jestli je to dobyy........ 😀 😀 😀

martinkal
10. črc 2009

Ahoj holky,
jen nakukuju a dočítám 🙂
Farmííí je mi to moc líto, ale věřím, že bude zase dobře, i když, přesně jak píšeš, zase mám o něco větší strach, ach jo, no co se má stát se stane, a musíme všechny věřit, že teď už to vyjde. 😉

Aronku, takže my začínáme skoro nastejno viď? 🙂

Holky přeju všem krásný víkend, snad už konečně přijde léto 😉

sarlotta
10. črc 2009

Ahoj holčinky🙂 už sme pročetli celé sluníčko tak mám chvilku pauzu🙂)))

Niki.... no nechci strašit, ale takové stavy jako Ty mám taky...nakonec mě žaludek bolel tak, že sem nemohla sníst nic... no a byly to nervíky, depka....
Opravdu by to chtělo pořádně proslunit🙂))))

kerrie to jsou teda zážitky.... dědek jeden jedovatý....za pár měsíců už ho s klidem pošleš někam...teď s Tebou cvičí hormonky...ale to je dobře těhulinko🙂))) tak je to v pořádku... už se na to vykašli..skoro každá mamina má podobný zážitek...... já jsem jednou čekala na MHD z města a stála sem na zastávce..břuch přede mnou nepřehlédnutelný🙂)) 7-8měsíc, nevím přesně...a najednou se začli slézat důchodci a normálně jak přijel bus, tak se začli cpát hlava nehlava..sem radši vycouvala a počkala až se nacpou.. 😲 😲 no a pak sem nastoupila poslední a sedla si za řidiče..tam nechali volné místo..odtud se totiž nestíhají vybelhat když vystupují 😀 😀 je to hnusné jak to píšu....ale tak co s nima.... s kočárkem mám ještě šťavnatější historky....ale to až příště 😎

markee
10. črc 2009

Bobinko,to mě bralo taky tohle bolení,od večera do rána(ale zaspala jsem to někdy k ránu)a když to bolelo i ráno(bolest nepolevovala,prostě v kuse bolení)tak jsem volala na gyndu a řekli,hned přijet a s taškou. Nakonec jsem se začínala otvírat,takže nasadili magnesium a měla jsem ležet,jen dojít na WC a najít,jinak ležet. Může to být jen to roztahování-povolování,ale tak člověk nikdy neví no.Tak ať je vše v pořádku.

bobinka22
10. črc 2009

dekuji Markee:
Ono uz to neboli.Bylo to jen pres ten den a v noci.A skoro 2 dny uz zase nic.
Maly kopoe o 100 sest.Tak si rikam ze je vse v poradku.Kdyby to zacalo znovu,tak jdu na pohotovost nebo volam doktorovi.Radsi at nic nezanedbam... 😉

markee
10. črc 2009

Určitě no,aby člověk věděl,že nic nezanedbal. Mě to právě začlo taky v tom 32tt.

bobinka22
10. črc 2009

A bylo to v pohode?Porodila jsi ve 40tydnu?Nebo drive?

Ja se uklidnuji tim,ze je maly uz dost velky.Ze by bo kdyby nahodou vse v poradku.Ale at tam jeste zistane nejaky casik v brisku.Nemusi nikam spechat.Ze? 😀

kopa
autor
10. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Tak jsem na chvíli zasedla k PC 🙂
Peču koláček a zítra budu dělat svíčkovou 😵 Přítelák chtěl zítra vyrazit semnou na tůru 26km,ale já jsem naka unavená a moc se mi nechce,necítím se nak celkově dobře 😒 Takže zítra uvařím a ještě musím spracovat silniční dan a v neděli vyrazíme na výlet.
A co budete dělat vy?

sarlotta
10. črc 2009

Bobinko to nic nebude, neboj se🙂)) Pánev se roztahuje, počkej ještě si užiješ poslíčky za měsíc a pak teprve půjdeš rodit ve 40tt🙂))
Já jsem měla 3týdny před termínem takové bolesti, že sem musela vlézt do horké vany... sem se protahovala na baloně a normálně mě rozbolelo břicho dole vpravo, ale jako by mě tam někdo řezal... no porodní bolesti podle toho byly poloviční 😠 Sem volala porodní asistentce co mám jako dělat a ona, že vlézt do sprchy a počkat... že kdyby to byly kontrakce tak nebudou v kuse...ale to bolelo fakt 15minut...uuuu ... manža přešlapoval u dveří s taškou a jedem, nebo nejedem nebo cooooo 😀 😀 😀 😀 Nakonec jsem rodila přesně na termín a ještě sem se otvírala 2dni.

Podle mě je to jen chystání porodních cest... tak buď ráda... budeš to pak mít jednodušší🙂))

markee
10. črc 2009

Bobinko,rodila jsem 8dní před termínem,takže v pohodě. Malá měla 3450g a 51cm,takže akorát 🙂 No poslíčky si ještě užiješ to jo,ale kdyby sis nebyla jistá,tak nemocnice to jistí,blbce z tebe neudělaj,neboj.

markee
10. črc 2009

Sarlotto,kéž by to měla Bobinka připravování porodních cest. Mě to právě začlo v tom 32tt a nakonec mi teda praskla voda a já se neotvírala a nic,prostě sice jsem do porodky musela,ale vyvolávali mi to a i tak to trvalo 15hodin. Nevim,jak dlouho by to bylo,kdyby mi tu tabletu nedali(a x dalších věcí do žíly 😀 )

bobinka22
10. črc 2009

holky moc diky.
Pekne me pripravujete na porod..Auauauauaauauauauaa 😀 😀 😀
Ne,uz se na nej tesim.Zvladly to nase matky ,tak ja taky a vsichni musime...!!

sarlotta
10. črc 2009

kopa.... já budu ležet, válet se, relaxovat, odpočívat... vyvolávat mrchu... neboť jsem tak podrážděná a rozbolavěná, že bych se na nějaké tůry mohla vy.... 😀 😀 😀 jestli to nebude tím způsobem léta, které vládne všude kolem coooooo..... stojí to za prd.

bobinka22
10. črc 2009

Kopi:
svickova??Mnam.
No ja zitrek,proziju u vareni.Ale jeste nevim co budu varit.. 😝
Pak opet budu unavena a pujdu si lehnout a pak zase nachystam veceri a pujdu do vany.
A pak spat.
To je tento tyden porad dokola.Jo byla jsem v centru u nasich vcera.
Ale zitra bych chtela jit s pritelem na prochazku nekam.Je mi jedno kde ale nechci sedet doma.
Jinak dneska jsem vztavala o pul devate.A ve 12:45 jsem si sla lehnout.Usla jsem a vztavala 15:15.A ted varim kurecio polivecku s hvezdickama.Dostala jsem na ni strasnou chut.
A pritel konci dneska drive.Mel mit odpoledni do 22:00.Ale pichne si driv ,pry v sedm.A pristi tyden si to naddela..Tak jsem rada,ze nemusim byt vzhuru do jedenacti nez prijede z prace domu..
🙂 😀

belatka
10. črc 2009

Ahoj holky,tak se po dlouhe dobe hlasim..🙂dnes jsem 20tt+2 a byli jsme v genetu..tak nakonec cekame dve holcicky!🙂obe jsou zdrave..tak snad to doklepu co nejdal..dvojcata dost zlobi s predcas.porody:-( gratuluji vsem tehulinkam..🙂 a farmince posilam pohlazeni a silu..

markee
10. črc 2009

Belatka,ahojky,tak to je skvělý,dvě zdravé holčičky,super.
No shodou okolností kamarádky kamarádka je od středy v porodce,pže jí chtěli porod vyvolávat,ale jedno z dvojčat je hlavou dolu a druhé se otočilo nožičkama. Nechce se otočit jak bylo,takže v pondělí nebo úterý jí čeká císařský řez.Dnes je 38+1. Neboj, určo to vydržíš co nejdéle to půjde 😉

kelly1983
10. črc 2009

Dobrý večer dámy

baletka týý jo, gratuluji k dvojčátkům 🙂

kopa
autor
10. črc 2009

Sarlott taky bych se na tůry vyprdla,já se potřebuji pořádně vyspat 😅 jsem znavená s toho snažení 😀 Přítelák to zase jako nechápe,že se musím hýbat že jsem tlustoch 😅 😀 Takže vyrazíme v neděli.Doufám,že nedopadnu jako naposled kdy se má noha z toho vzpamatovávala ještě týden 😀 😲

Bobinko jak je přítelák doma tak stále vařím a docházejí mi i nápady.On chce furt maso a já zase zeleninku.Nejraděnji bych si zas udělala lilek ten já můžu 😵 Tak se zítra jděte projít slyšela jsem že snad od příštího týdne mají zase být horka 😒 já mám ráda teplo,ale né hic 🙄

Belatko super,že jsi nám dala o sobě vědět 🙂 Jéééé dvě holčičky to je krásné 😵 Tak držím palečky aby to holčičky u tebe v bříšku vydržely co nejdéle 😉

sarlotta
10. črc 2009

kopi, pohyb není špatný na ty endorfíííny🙂)) ale odsaď pocaď 😀 😀 😀

belatka taky moc blahopřeju a držím dál palečky, je hezké že jsi se ozvala... tak se hezky kulať🙂))))

murynka
10. črc 2009

belat gratuluji k holčičkám 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru