Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
7. dub 2010

My jsme 14.20

flair
7. dub 2010

Kerrie, fuj hnusná viroza!!! a bez malé vám muselo být hrozně smutno 😔 a díky za tip na tu žáhu, za chvíli jdu k mamce a cestou se stavím v lékárně, takovou noc už nechci zažít, bleee 😠
Aronku, nám na předporodním kurzu taky radili, že na prckovo škytání se má ještě trochu nakojit a že to přejde 😉

aja.83
7. dub 2010

Kerrie, no teda, taková hnusná viroza! 😝 😠 Tak ať vás to brzy přejde, abyste měli malou zase pěkně u sebe! 😉

aja.83
7. dub 2010

Flair, gratulka ke kontrole! 🙂 A na tu žáhu zkus to Rennie, určitě to pomůže! 😉

martinkal
7. dub 2010

Flair, já v těhu bez RENNIE ani ránu. V lékárně mi říkali, že těhule můžou až 16 pastilek denně, ale mě stačilo tak 5 😉

madormi
7. dub 2010

ahojte maminy a budoucí maminy, teda to je stránek na dočtení hrůzy 🙂
Petruska to sis teda užila, ale hlavně, že je vše v poho a aspoń si viděla mimčo 🙂 Jinak my s manžou nenecháváme nic náhodě a od včera začalo tulení dáme si asi maraton 🙂 Hrozně mě ale od včera bolí prsa, nevím čím to 😖

sarlotta
7. dub 2010

Ahojík drahoušci, tak jsem byla na nákupky na kafíčko a na socce🙂))) ale uf sem tu 😀

madormi
7. dub 2010

jo kdyby jste věděli o někom kdo bych chtěl modrý kočárek firkon, trojkola( zdvojené kolečko vepředu) velice málo používaný, korba 4 měsíce sporťák už byl používán jen jako druhý kočárek, tak dejte vědět 😉 Budu ho kámošce dávat na prodej na aukro příští týden.

sarlotta
7. dub 2010

petroska a co Ti řekli ohledně té kýly ? kdyby to byla kýla to by museli nahmatat a poznat přece... to nemůžou říct je to možná to nebo to 😅

sarlotta
7. dub 2010

Markeesku nesmutni, dneska jsem byla na kafíčku a kamoška říkala, že její kamoška má chlapečka... podařil se po 5 nepodařených těhu. Doma má holčičku 5roků a před ní taky jendou potratila.... zázraky se dějí... musíš vydržet štěstíčko přijde, vybojuješ si ho 😉

sarlotta
7. dub 2010

Tercii já mám teď termín o 10dní... něco na tom bude 😲 😉 ono jde i o to, že každá má dobré období na těhulení jindy🙂

sarlotta
7. dub 2010

Natalii taky blahopřeju ke zkouškám... super🙂)))) obdivuju. A Mareček je fit, tak to je snad ještě lepší zprávička 😉

hanana
7. dub 2010

Ahojte holky flair gratuluji ke kontrole,
jo sarlottko jdu na kontrolu 13.04 myslim ze to mame stejne ne?

sarlotta
7. dub 2010

ahojík hani 🙂 jj a jak se máš, co mimis kopká ? 😀

sarlotta
7. dub 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 40tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 39tt................ KO 8.4.....................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 31tt.....................KO 27.4........................čeká holčičku
Jarusenka 27tt
Sarlotta 23tt.................. KO 27.4......... utz 13.4
Hanana 23tt........................................25.3. velký utz dopadl výborně KO 13.4.
Wlladka 22tt....................................... KO 12.4...... čeká chlapečka
Mari 20tt..........................trippl test negativní KO 15.4.
Handm 19tt........................................ trippl test negativní , KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 18tt .................. KO 19.4.
kytiii 17tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně KO?
Sirella 16tt .....................KO 15.4.-trippl test, 5.5. velký utz
miru.j 16tt
Kopa 12tt ....................... KO 29.4. NT 16.4.
Maarrtina 9tt .................KO dopadla výborně máme srdíčko KO 23.4.
Zlababa 9tt ..................... KO dopadla výborně máme srdíčko KO 14.4.
Aja 31DC
Ikopretinka 29DC
Nicollka 25DC
M.aa.b 23DC
Paajaa 16DC
Farmarska 15DC
Cajori 12DC
Madormi 10DC
Katyna 3DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
7. dub 2010

flair paráda🙂 kdy Vám řekli, že čekáte děvčátko 100% ?

natalie77
7. dub 2010

Ahoj, holčičky moc děkuji, jste zlaté....dneska jsem šla spát v 1.00 a v 5 vstávala, ale saba od sebe, jsem měla pocit, že jsem odpočinutá...ten adrenalin z toho konce školy je tak mega veliký a taky Mareček spal celou noc..... poprvé od narození 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
A taky....... tramtadádáááááá...hlásím 1DC 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵
Takže se to zlepšuje na všech frontách, tak snad to vydrží 😉 .
Všem držím pěsti na kontroly, jdu poklidit, pak vezmu malého ven, antibiotika dobral, kašle, ale horečky nemá, tak mu to prospěje.....jinak na imulogii jsme dostali 2 balení, kde jsou 4 ampulky vakcín...no jedno balení za 600...takže jsem byla v lékárně o 1500 lehčí...ale dala bych vše co mám, jen ať je zdravý...v pátek máme jít na kontrolu.
Tak mastím, ať něco stihnu, si přijdu jako motorová myš 😀 😀 😀

aja.83
7. dub 2010

Natálko, super zprávičky! 😵 Mareček je šikulka! A gratulka k mrše! 😉

aronek
7. dub 2010

Natal, gratuliji k tolika pozitivům 😉

sarlotta
7. dub 2010

natalii zíitra Ti to tam písnu🙂 blahopřeju 😉

natalie77
7. dub 2010

Ajo, díky moc.. 🙂 .
Jak je Tobě?

natalie77
7. dub 2010

Sarlott, jasně, díky moc....jen jsem se chtěla pochlubit 😉 .
Je ot divné na tom světě, minulý týden jsem byla úplně na dně....vše mi přišlo nemožné...a najednou se to změní 😉

madormi
7. dub 2010

natalie moc šikovná, gratulace 🙂 tak je dobře že se vše obrací a už to nevypadá černě jako minulý týden 🙂

kopa
autor
7. dub 2010

Ahoj holky,
já byla po nákupech 😀 Koupila jsem si dvě trika,přítelovi triko a mimískovi body.Dám to do albíčka a za chvíli vás dočtu 😉

sarlotta
7. dub 2010

Kopi to se zeleným dráčkem chci taky 😠 😀 😀 😀 nádherné. 😉

kopa
autor
7. dub 2010

Sarlott mají to v Ca,za 199 dvě bodýčka 😉

aja.83
7. dub 2010

Naty, u mě nic zvláštního 😀 ! Nechám se překvapit, zda bude ms nebo něco jiného...Ale řekla bych, že mrchule už mi funí na záda 😠

aja.83
7. dub 2010

Holky, mažu z práce, vezu ségru k lékaři do Jičína. Budu řídit, snad to zvládnu 😅 ! Večer nebo zítra nakouknu! Mějte se tu a nezlobte! 😀 😵

kopa
autor
7. dub 2010

Natalie to je dobře,že se malý už uzdravuje 😉 😉 S tou školu jsi moc šikovná!!!

Mari tak jak u zubaře?Já jdu za 14dní 😅 bojim,bojim 🤐

Venusko já už se nemohu dočkat 😀 😀 Koukala jsem na Natálku je kouzelná 😵 😵 Moc vám to spolu sluší 😵

Kopreti mě žádné stěry nedělali,ale to minulé těhu mi dělali stěr z čípku v rámci prevence 😕

Flair to je dobře že máte pipinku 😀 😀 😀 hele mně včera taky brutálně pálila žáha 🤐

Kerrie tak střevní chřipajna 😔 to je mi líto.At je brzy lépe!!!Je super,že máte hlídání. 🙂

kopa
autor
7. dub 2010

Aji snad ti ta hnusná mrcha nedorazí 🤐 🤐 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru