Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
12. dub 2010

Natali se podívej jak píšu já,bez mezer, překlepy 😀
Jo odšpuntuje...kdyby to bylo tak snadný 😀 Tak jedu klidně hned!! Ale říkám si, že třeba aj den před termínem,toho 14. je takovej pěknej datum 😀

tercie
12. dub 2010

Aronku tak pak dej vědět zejtra, jestli jste se na tom spaní shodli jo? 😀 Dobrou noc 🙂

Natali taky dobrou, jojo, tu fušku z porodu je složitý pak dospat 😀

No a neříkejte mi, že tu zůstanu sama?

A vůbec, proč už sem nechodí sirellka? Ta mě samotnou nikdy nenechala!!! 😉
A Farmi slíbila,že dorazí, až uspí manžu, a nejspíš to vypadá, že se uspala s ním... a co pak já tady... ☹

tercie
12. dub 2010

Ale počkejte, Lukášek se za chvíli narodí, a nebudu mít na vás čas, no, a to budete volat Tercinku, a bude se vám stejskat, co? 😀

farmarska
12. dub 2010

tercí houbeles, u nás to žije 😉 ještě nespíme ani jeden 😎 😀 ale já už teda volám , bo už se mi stejská!!! 😀 😀 😀

tercie
12. dub 2010

Huráááááááááááááá ségra nezklamala 😉

farmarska
12. dub 2010

no moc se neraduj, ještě nevíš kdy to zalomím!' 😀 😀 😀

tercie
12. dub 2010

No jo, nechval dne před večerem, co? 😀

tercie
12. dub 2010

Holky, jsem se probírala starýma fotkama v PC, a chcete vidět pravou Tercii? 😉
Akorát je to focený mobilem,takže kvalita strašná...

farmarska
12. dub 2010

Jinak holčičky moje, už nevím na co vše reagovat, páč jste si teda dnes daly záležet a nakecaly toho požehnaně 😝 Takže snad jen:
M.a.b. mrakomorečku moc mě to mrzí ☹ ☹ ☹ já tomu prostě pořád ještě nemůžu uvěřit a pořád doufám, že třeba aspon jeden 😢 😅 No ale kdyby přeci jen nic 😔 tak se drž kočko, neklesej namysli, na příště to už má tělíško natrénované, tak to půjde samo 😉 🙂
Cajor, zrovna dens jsem na tebe myslela! Hele s tou prací to je blbý, ale prostě zdraví máš jen jedno a to je nejdůležitější, takže se moc netrap, stejně s tím nic nenadělá 😅 Já budu držet palce aby šla cysta doháje a uvolnila místečko miminku! 😵
Elí a ty žádný kafíčko! 😠 ležet ležet a ležetl at nemusíš do špitálu!!! 😉 budu držet palce at se čípan brzo umoudří a i ta krev je ok.!!! 🙂 🙂

farmarska
12. dub 2010

Jo pájínce gratuluju k uspěšnému spermiogramu, i když jak to popisovala, tak je uplnej zázrak, že to dopadlo v takovým prostředí atd.. Jste s manžou oba šikulkové 😉

farmarska
12. dub 2010

A na víc si ted holky nevzpomenu , i kdyby jste mě zabily 😅 😝 😀

tercie
12. dub 2010

Farmi my tě nezabijem...no...možná jen tak trošku zbijem, ale nic, co bys nepřežila 😀

farmarska
12. dub 2010

Jé terci kobylka krásná 😵 😵 Jen čumím že jako nemusej bejt mezi sebou ti koníci něčím přepažený.. že se nepokopou atpod... 😕

farmarska
12. dub 2010

jéé tak to jóó to jsem ráda, to se mi ulevilo 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. dub 2010

a kdy vás dobromilky mám očekávat ? 😀 😀 😀

tercie
12. dub 2010

Farmi to ona už je na důchodě, u rajťáka co na ní taky jezdil, on má doma koně do lesa, tak jsou spolu v maštali, na vesnici, jsou tam jen tři a vycházejí spolu v pohodě tak přepážky nejsou třeba 😉

tercie
12. dub 2010

Farmi my se s holkama domluvíme, neboj 🙂

farmarska
12. dub 2010

no jen aby jste pak včas daly vědět i mě! 😀 to víš abych se na to jako stihla připravit, na tu vaší návštěvu! 😀 😀 😀 😀

tercie
12. dub 2010

No to právě hlásit nebudem, bo by ses nám určitě někde zašila abysme tě nenašly 😀 Ti to budem troubit dopředu, to jóóóóóóóó 😀

farmarska
12. dub 2010

no tak ségra snad si důvěřujeme! 😉 😎 😀 😀 😀 😀
bych na vás naopak čekala s otevřenou náručí 😀 😀 😀 s kafíčkem a dortem na stole 😝 😀 😀
Jen musíte předem nahlásit počet, kolik vás bude, aby bylo dost kávy pro všechny před tím výpraskem 😉

farmarska
12. dub 2010

Jo ted nevím jestli jsem se ti už někdy stihla zmínit, mé druhé jméno je Maryša 🤐 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. dub 2010

no já se z tý holky picnu, nejdřív prudí, že si chce povídat a pak je v tahu! 😕 😕 😕
se asi někde šŤourá! 😀 😀 😀 🤐

farmarska
12. dub 2010

no a nebo že by zrovna odšpuntovávala? 😨

farmarska
12. dub 2010

no jo! Tercínka rodí!!! 😵 😵 😵

farmarska
12. dub 2010

apríííííl!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. dub 2010

no jo uznávám trošku opožděnej 😅 😀 😝 😀 ale to je fuk hlavně , že si vystačím sama! 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

tercie
12. dub 2010

Farmouši ty jsi tydýt 😀

Jsem musela odepsat manžovi, měl starost, jestli nerodíme, protože je prej 50km daleko, tak jako abych to věděla 😀

farmarska
12. dub 2010

a mohla se přizpůsobit jeho pracovnímu vytížení.. 😀 😀 tak to má být 😀
takže hezky dohledej špunta, kterýho jsme ti dnes už dovolily vyndat a zase se na noc zavíčkuj 😀 😀 😀

tercie
12. dub 2010

No, vypadá to, že s takovou asi neporodím 😀
Asi to nechám na tom našem chlapákovi, a je to, abyste se tetky nehádaly...zašpuntovat, odšpuntovat...dyť já už jsem z toho celá tumpachová 😕

A jdu skočit šipku do kanafasu, pa zejtra 🙂 Ještě teda vypiju sklenici se sodou,páč puding se hlásí a žáha pálí...fuj, že jsem to jedla 😀

farmarska
13. dub 2010

Jééé terci má novou fotešku!! 😵 😵 😵

jinak hozké ráno holky! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru