Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
14. dub 2010

Tak holky a já mizím se chystat a nakouknu zas večer 😉
A dneska teda nespustím oči z chodníku, co kdybych měla stejný štěstí jako naše filozofka! 😀 😀 Emča by se taky šikla 😉 páč dnes mi poslali na učet vejplatu z minulýho měsíce za ten tejden co jsem oddělala v tý prodejně a bylo to prosím rovnejch 886kč! 😠 No já myslela že mě poleje, když jsem to viděla 😀 😝 To mi snad nezaplatí ani ten benzín 😝 To po vydělení vychází že jsem měla asi dvacku na hodinu!!! 😀 Já se z nich poseru fakt! 😝

farmarska
14. dub 2010

m.a.b. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mari111
14. dub 2010

maab to je mi líto, budu moc moc držet palečky aby to příště vyšlo.
Farmiku tak ať se brzo uzdravíš a ať je v prácí fain.
Ja sm si dala ři kynuté knedlíky s boruvkama a je mi dobře 😵

natalie77
14. dub 2010

Maab, je mi to líto, doufala jsem s Tebou... Drž se. Třeba se povede ta práce, vždycky je to něco za něco, i když tohle musí bolet 😔 .
Farmi, kdepak je čertice? Jsem si na to zvykla a teď abych Tě hledala 😉 .
Terci, jak je? Jinak jsem si početla i Tvůj příběh....holky, fakt smutný, a já Vám tady depkovala...potom co máte za sebou se divím, že jste mě nehnaly svinským krokem 😉 . Terci, ale loni se zadařilo docela brzo, co? No je to pro mě veliká naděje 🙂 .
zkusím Vás dočíst 😝

madormi
14. dub 2010

maab to mě moc mrzí 😢

tercie
14. dub 2010

Farmíku až tak tě to ještě dřelo včera? Vidíš,to jsem měla vědět, stejně jsem tu ještě čuměla a manža tu vytuh snad do čtyř do rána.

Maab beruško, to je mi líto ☹

My ještě dneska neobědvali, já vlastně ani nesnídala. Ráno přijel manžovikolega na návštěvu a byl tu až do dvanácti, a pak přišel za manžou táta,měli domluveno že půjdou spolu dělat ven, tak manža vypad bez jídla. Já peču kuře, a ve dvě asi vyrazím na poštu, prej mi přišly nějaký prachy, tak jsem zvědavá jestli ještě ta poslední proloužená nemocenská, nebno už první mateřská. Jak jsem teď počítala, tak oproti tý loňský výši bych měla mít o 1700 míň. Prezident to zvýšení stejně neschválí.

Holky slušně poslíkuju, jako bolí to, ale tak nějak se to dá vydržet, nic hroznýho,ale hodně brzo po sobě, tak 5 minut... tak nevim co z toho. Odpo mám jet na sbor, to asi dneska radši vzdám,co? 😀

tercie
14. dub 2010

Holky těhule,nevím, jestli jsem to už neposílala, zkopírovala jsem to v jiný diskusi,a je to celkem šikovný. Měřič kontrakcí, to se vám bude hodit 😀 Nemusíte měřit po kolika min. to je, protože to počítá samo 😉
http://www.contractionmaster.com/

natalie77
14. dub 2010

Terci, ježíš...začínáš rodit 😕 . No ten sbor raději vynech, nebo malýmu rovou zaspívají sboristky 😉 .
Holka, myslím na tebe, drž se....no začínám být nervní za Tebe 😨 .

mari111
14. dub 2010

ty jó Terci, žeby už, juj ja se těším ,asi to bude dnes nebo zítra,co myslíš? Po 5 minutách to už je asi jasný,ne?,? 😵

mari111
14. dub 2010

tý jó ja sem napnutá jak kšandy

sarlotta
14. dub 2010

Tercinko🙂 hele už nás moc dlouho nenapínej ju 😀

aja.83
14. dub 2010

Jééé, Terci už bude rodit! 😵

tercie
14. dub 2010

No já nevim holky, třeba to ještě přejde 😀

mari111
14. dub 2010

ne nepřejde, ja už chci vydět Lukyho 😅

kopa
autor
14. dub 2010

Tercíku teda 😀 😀 😀 člověk si jen jde udělat oběd a ty si poslíkuješ jak o život 😀

natalie77
14. dub 2010

Sarlott, ahooooj, moooc blahopřeji k holčičce, samé krásné zprávy...
Jdu příští týden na porevizní kontrolu, ale k jiné mudře ta moje má dovolenou...tak jsem zvědavá, co mi řekne...mám od toho velké očekávání...hlavně bych chtěla, aby nám řekla, že můžeme začít klidně hned...teda až se zahojí manžovi to koleno 😉 .
Farmi, hned napíše, že kolenem se to nedělá, to je mi jasný, ale když ho to bude bolet, nebude mít na to chuť, ho znám.... 😝.
Terci, tak po kolika?

kopa
autor
14. dub 2010

Maab to mě mrzí 😔 😔 Moc jsem ti držela palečky.

Holky a dlouho tu nebyla Zlababa 😕 😕 nevíte něco o ní?

aja.83
14. dub 2010

No holky, tak když už jsem teda ta filosofka - kdo chcete a budete se nudit, přečtěte si tohle:
www.etikoterapie.cz
Já tomu docela věřím a myslím, že bysme tuhle terapii potřebovali všechny! Ale záleží na každým, jak to bere a jak se k tomu staví...že jo 😵 😵 😵

mari111
14. dub 2010

zlababka tu dlouho nebyla, ale určo je vše v pořádku

natalie77
14. dub 2010

Aji, jsem si slíbila, že nepůjdu už nic studovat, že se nikam nepřihlásním ani na kurz vaření.....ale zvednout sebevědomí bych moooooc potřebovala!!!

natalie77
14. dub 2010

Terci, halooo, ozvi se...... 😕

natalie77
14. dub 2010

No teď mám o Tebe strach, když jsi sama doma....

tercie
14. dub 2010

Tak nevím holky, co když to bude fakt ono? Co mám dělat? 😀 A je možný že bych měla kontra hned takhle často za sebou? To se mi nějak moc nezdá jako...
Až skončí McLeodovky tak sjedu na tu poštu vyzvednout prachy a zaplatit mobil,abych vám mohla poslat smsky 😀a zkusím si dát sprchu, co to udělá...

aja.83
14. dub 2010

Naty, přečti si na těch stránkách ty kauzality - příběhy co se staly 😉 ...Je to mazec! A pravda! Když někdo potlačuje svoje emoce, ať dobrý nebo špatný, drží si je uvnitř sebe a ty tam zákonitě musí něco napáchat! 😉

aja.83
14. dub 2010

Tercinko, jejda, no hlavně rychle zaplať ten mobil a pak piš sms jak divá. Ať tu máme o tobě přehled! 😉

tercie
14. dub 2010

Natali neboj, manža je jen na dvoře,vidím na něj z okna 😉

natalie77
14. dub 2010

Terci, nečekej na konec Mc Leodovek, taky na ně čučím....Jdi se pěkně osprchovat a ten mobil zaplať cestou..do porodnice...
Já měla kontrakce hnede po 5 minutách...ale bez bolestí a rodila jsem 😕

natalie77
14. dub 2010

Terci, tak dobrý, ještě roztáhni záclony, ať je ten pohled na 100% 😉

natalie77
14. dub 2010

Ajo, to jsem já....to smutný zadržuju, jako se stydím...a to veselý to jásám, jako malý dítě 😀

madormi
14. dub 2010

Jéé Lukášek chce ven!! tak šup šup naházet poslední věci do tašky, splašit manžu a a čekam připravená 🙂 držím palečky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru