Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
14. dub 2010

Ahoj holky! Tak jsem konečně dočetla!!🙂
Moc gratuluju šarlotce k holčičce!!🙂🙂🙂🙂 Páreček má doma, krásný!!
A Hani ke klučíkovi, dva raubíři jsou taky super!🙂
žlababce ke kontrole a držím palce dál na NT!🙂
Terci držím palec k rychlému porodu, je to přesně tak, že Lukášek je perfekcionista a chce se prostě narodit na termín.. 🙂 Puntičkář beran, jsem to říkala 😀😀😀😀😀
Ikopreti, aspoň že se na něco přišlo a za chvilku jsi těhulka, jen co to přeléčíte!!🙂
Paaji, doufám ve // a moc držím palec!!!🙂
a víc si nepamatuju 😀 skleroza jak blazen.... 😀

ja byla dneska u obvodní pro razítko a na ekg, tak mi chybí ještě zubařka, tam jsem objednaná na příští týden...😝 už abych tohle měla oběhnutý.-.. blee, nerada chodim po doktorech, když mi snad nic neni 😀

cajori17
14. dub 2010

zlab.....gratulji ke kontrole....

farmarska
14. dub 2010

ahoj holkýý jsem zpět a dočítala jsem a koukám terci se tu už chvilku neukázala, tak jsem jí hned psala, aby jako dala vědět co s ní je 😕 Jenže ona natuty nemá ještě ten kredit, bo neodpovídá 😀 no a nebo už tlačí Lukýna 😅 😀 Když neodpoví do hodky tak jí zkusím cinknout 😉 Týý jo, ale cejtíte to taky to vzrůšo!!!! 😵 😵 😵

cajori17
14. dub 2010

farmi, ja se tady vzrušuju už přes hodinu 😀

flair
14. dub 2010

Jo, Farmi, jsme všechny nějaké vzrůůůůšené 😀 😀 😀

farmarska
14. dub 2010

Jinak si musím opět postěžovat, já ty blbce snaf přitahuju a ten můj doktor obvoďák ochlasta jeden se zase ukázal jako totální debil 😝 Sem tam přišla a říkám mu jako že teplota už ok, i ostatní jakš takš, ale že mě trápí ten hnusnej velkej kašel a že mě z něj už uplně bolí hlava a celý břicho..a on mě kouk do krku a poslech a říká, vidíte to jak námm krásně zabrala ty antb. tak už jste po nich v pořádku.. Tak jsem mu zopakovala, že bych fakt potřebovala napsat něco na ten kašel, že už jsem se normálně nevyspala ani nepamatuju a že už fakt s tím chrchlákem nemůžu, že jsem zkusila snad už všechno co se dalo..a on at mu přestanu namlouvat nemoce, že na průdůškách to mám čistý..No to mě jako vytočil! 😠 😠 Jako a komu to mám říct, že se trápím s kašlem 😠 pošťačce snad?!! 😠 Já myslela že od toho jsou dokotři že se jim máj říkat co nás trápí a příznaky atd..Tý jo debil 😠 Přitom jasně slyšel jak jsem mu tam celou dobu kašlala bo fakt to nejde zastavit a nechce přestat, kašlu i ted když si s váma píšu..Kdybych byla nějaká podvodnice co je u něj s nějakou nemocí třikrát do měsíce, ale já k němu chodím tak jednou za rok! 😠 Je to kretén sem se u něj fakt vytočila. Nakonec mi teda na mou žádost něco na ten kašel napsal a mám přijít v pátek ráno na krev. 🙄

farmarska
14. dub 2010

Jo a taky mi volali tam z té práce jak jsem tamv pondělí jela na pohovor, že mě nevemou, že vemou nějakou tam tamtu odtamtud 😢 No takže se budu zřejmě muset vrátit k slátům a ke svejm 12hodinám denně 😖
Dneska mám fakt nějakej den debil 😝

cajori17
14. dub 2010

farmi to je teda magor, nemuzes zmenit doktora?

cajori17
14. dub 2010

to me mrzi.....ale jeste to nevzdavej, ted jses na tom cernym pruhu (přechodovým) ,ale brzy budeš zas na tom bílém.....
nesmutni,bude líp....
podívej na mě.....práci mám hroznou,smlouvu prodluzuji po trech mesicich,takze si nemuzu vzit ani hypoteku......
cely brezen jsem marodila,byla jsem tyden v praci a buch marodim znovu......smlovu mam do brezna a pochybuju ,ze mi ji prodlouzi,kdyz porad marodim.....no hnus

cajori17
14. dub 2010

preklep do května 🙂

cajori17
14. dub 2010

no nic,ja budu obcas nakukovat...dejte vedet az se vam ozve Tercinka

farmarska
14. dub 2010

je to debil, šak já to věděla, že je to bejvalej vojenskej doktor ochlasta a kretén už když jsem k němu šla, jenže boužel u nás je to s doktorama bída a všichni ti co za něco stojí, ti už nepřibírají a zůstali volní jen tyhle trosky 😝 Tak když k němu nemusím tak k němu nejdu, chodím si za svým krčařem, ten je fajn. No ale asi se zkusím podívat po nějakým jiným, jestli se někde něco neuvolnilo, páč asi sem magor, ale mě se takovýhle řeči jako má fakt dotýkaj 😒 člověk trpí a on místo aby se snažil pomoct.. 😠 😠

aronek
14. dub 2010

nakukuji a tady takové drama 😀 tercince moc držím palečky pokud už opravdu bude rodit 😉

farmarska
14. dub 2010

a ted jsem se koukla co mi to napsal na ten kašel na ten příbalovej lístek a místo aby mi napsal něco na kašel a odhlenění, tak mi předepsal normální pilulky na alergii, kopřivku sennou rýmu a podobně 😠 😠 'Tak alergickejch prášku a kapiček mám doma plnou lékarnu! 😠 to se ani nemusel obtěžovat 😠 Přitom ví, že jsem alergik a že jsem před třeba tejdnama u alergologa byla.. Mu to asi zejtra půjdu otlouct o hlavu 😠

cajori17
14. dub 2010

Farmi,to je preci dulezity .aby clovek mel dobryho doktora....jak obvodaka,tak gynekologa....i kdyz k nemu tak casto nechodis,ale staci spatne vylecena chripka a je to v pytli,pak se ta nemoc tahne treba 3 mesice.....me detskej doktor nepoznal zapal plic....az po 3 tydnech mi napsal antibiotika,to mi bylo asi 12

farmarska
14. dub 2010

cajor no jo s tou prací je to ted hrůůůza! 😝 a o prodlužování smlouvy něco vím, páč před tím jsem dělala 2roky (až do mojho prvního nepodařeného těhu) dispečerku a tam nám všem taky jen smlouvu vždycky prodlužovali po 3měsících. Ale tam se mi jinak moc líbilo.

aronek
14. dub 2010

jinak my pořád bojujeme s kojením. Zítra jdeme na převážení, tak doufám, že nebudeme muset dokrmovat. Hlady tedy nebrečíme, tak snad i přibere 😉

farmarska
14. dub 2010

holky tak já jdu udělat mladýmu véču a pak zas načíhnu 😉

mari111
14. dub 2010

farmi no to je pako fakt, bych mu asi jednu natáhla, blbcovi, už ma asi vychlastanej mozek, skus, třeba se někde něco uvolnilo u nějakého normálního doktora bo toto co k nemu chodíš je hovado 😠

cajori17
14. dub 2010

aronku ....tak my budeme na tebe myslet a drzet pesti....

mari111
14. dub 2010

no teda Aronku, tak když nebrečánkuje tak už snad hlad nemá drobeček

cajori17
14. dub 2010

holky chci se vám pochlubit s naším přírustkem do rodiny......kupuje si ho maminka

je to ten cerveny Happy Tasle,není sladký?

http://www.panthera.ic.cz/kotata_cz.html

cajori17
14. dub 2010

a tohle je náš jonášek a bude mít tedy bratříčka Happy Tasla 🙂

mari111
14. dub 2010

jéééé ty sou krásny, my máme taky kocourka 😵

cajori17
14. dub 2010

mari jakeho?

cajori17
14. dub 2010

a to mame jeste 3 pejsky

natalie77
14. dub 2010

Ahoj,
tak jsme doma, teď jdu vařit večeři, jen načuhuju...myslím na Tercinku..... 😕 .

cajori17
14. dub 2010

holky co je s tou Tercinkou?

ja se jdu naveceret a pak pujde na chcilku cucet na bednu......

cajori17
14. dub 2010

ale budu neustale nakukovat

farmarska
14. dub 2010

Holkýýýý Tercííí nám porodilaaaa!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru