Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. dub 2010

Elí na minutu přesně 😉 🙂

farmarska
15. dub 2010

není zač, hlavně že jste se dočkaly že 😀 😀 😀 Teda některé 😀 😀 😀

ee.liska
15. dub 2010

bobeček, je krásnej 😵
farmi ty jsi dobře informovala 😀 😀 😀

aronek
15. dub 2010

farmi, dík je krásný 😀

farmarska
15. dub 2010

aron mě neděkuj, já ho nesplodila 😀 To je všechno zásluha Tercule a pana Terculáka 😉 🙂

sarlotta
15. dub 2010

krásný kluk🙂 😎

wlladka
15. dub 2010

Ha, nakouknu a tady takový pěkný mužský!!!!

Lukášek je krasaveček, chumlínek zachumlanej. 🙂 🙂 😵 😵

kopa
autor
15. dub 2010

Jéé Lukášek je moc krásnej 😵 😵 😵

My jsme byli ráno na 4hodinové prochajdě a pak jsme jeli koupit náké pochutinky 😀
No a odpoledne dorazil chlapík se vzorkami podlah a barev.Takže začnou pokládat podlahy v pondělí 😉 😉 je to rychlost,tak jsem ráda 😵No vzorník barev,u toho jsem seděla dost dlouho 😅 😅 nakonec jsem tu ložnici změnila 😀 😀 a obývák jen lehce.Tolik barev,tak to nebylo tak jednoduché něco vybrat.Pokaždé se mi líbilo něco jiného.Na podlahách jsme se shodli hnedka,naštěstí 🙂 No o víkendu zajedeme koupit nové světla a garnýže.

Holky zítra jdu na ten NT screening,tak mi držte prosím moc palečky v 9,30hod.(Mari ty zase mačkej všechno 😀 😀 )

aronek
15. dub 2010

farmi, vzhledem k tomu že jste dvojčata, tak kdoví, jestli jsi to tercátkům nepískala 😀

ee.liska
15. dub 2010

kopi tak to budu držet palce 😉 🙂

ee.liska
15. dub 2010

teda já jsem ještě dneska nebyla schopná dočíst, to jsem ostuda 😖 vždycky kousek dočtu a vy toho zase napíšete další kus
no a jdu umýt manžovi záda, uvařit si kaši a pak na ordinaci 🙂

kopa
autor
15. dub 2010

Eeli díky 🙂 budu to potřebovat 😅 😅 🙂 na jednu stranu se těším,ale trošku mám zas strach ☹

cajori17
15. dub 2010

Kopinko,taky na tebe budu myslet a drzet palecky

ee.liska
15. dub 2010

to je jasné, jako z každé kO, co?vždycky si říkám, na další už budu v poodě a pak jsem vyklepaná jako ratlík 😀

kopa
autor
15. dub 2010

Eelisko taky si to říkám 😅 😅 Minule jsem si slibovala,že to příště zvládnu ☹ no ale budu se muset krotit,jde semnou přítelák 🙂
Jinak holky jak to mámte doma se sexem??Já na to vůbec,ale vůbec nemám chut 😅 😅 na nic(ani nák přítelovi nedělám dobře 😅 😅 😲 )

kopa
autor
15. dub 2010

Cajori díky.
Koukala jsem na fotky bytečku a je moc krásnýýý 😵 😵 a ta cena je fakt super!!!!To je skoro zadarmo.U nás byty stojí kolem 3 miliónů.

cajori17
15. dub 2010

no normalne jsou u nas byty taky drazsi,prave proto by jsme chteli tenhle a je uplne novy

kopa
autor
15. dub 2010

My měli taky úplně nový byt,že je to vše čisté a hotové a hlavně že je to naše!!!

ee.liska
15. dub 2010

kopi mi zase nemůžem, takže nic, prvně jsem neměla chuť i jsme se báli, pak chuť byla ale nemohli jsme a když jsme teď 14 dní mohli tak jsem se namlsala a teď zase nic 😝
jestli se ti nechce tak se do ničeho nenuť, když bude nejhůř, má taky ruce 😉

kopa
autor
15. dub 2010

Páč ted už teda přítelák říka,že půlka bytu je ofiko moje 😉 😉

ee.liska
15. dub 2010

cajori, ten byteček je pěkný 🙂 snad vám všechno vyjde

cajori17
15. dub 2010

dekuji.... 🙂

kopa
autor
15. dub 2010

Eelisko no ráno jsem spala a myslím,že mu ruka asi pomohla 😀 😀 😀 Já nevím fakt se mi prostě nechce,prsa mě furt bolí....
No musí to vydržet 😅 😝

cajori17
15. dub 2010

holky,mizim...mejte se krasne a zitra preju tehulkam uspesne kontroly

petroska
15. dub 2010

jé jaký krásný miminečko malinkaté 🙂 .gratulace k šikulce.někdo tu psal ohledně sexíku tak se vám du taky přiznat že od 7 prosince drží přítelák celibát a ani si u mě netuk.né že bych nechtěla ale byl tu strach že se sexem něco pokazí u miminka a pak když se mohlo tak zase problémy s vytokem nedovolili,sem se bala že se to rozjede víc.a ted když mužeme tak není chut skrz to že oba myslíme na to malý v bříšku aby sme mu neublížili,takže sme smíření s tím že sexík bude až po šestinedělí 😀 😨 .

markee
15. dub 2010

Tak jsem načouhla a viděla Tercinky Lukáška. Je nádherný,opravdu moc a moc. Jéééé,to mám super náladu,že už jsou konečně celá rodinka pohromadě.
Tak a jdu spát.Dobrou noc.

natalie77
15. dub 2010

Farmi, díky za fotečku.
Lukášek je náááááááááááááááááááádherný 😵 😵 😵 😵 . Má tu plíánečku na hlavě do tvaru čepičky co má Večerníček, takže malej Terculinka je pro mě Večerníček 😵 😵 .

No holky, koukám na něj a úplně cítím, jak voní...já chci taky čuchat své miminko...
Já ho teda očuchávám ještě teď....jsem takový mimi fetišista 😵 .

Farmi, vidíš, máš se vyprdnout na rolku a vzít si moje oteplováky a kuklu 😉

Markee, jsem ráda, že je to v práci ok, prostě lepší než být doma, jsi alespoň mezi lidma, takže to pomůže Tvé dušičce.

Jinak Sarlott, díky za ten zbývající výtah...malej se vzbudil...a museli jsme mazatjsi prostě zlato 😵 😵 😵 😵 . Takže Steve ojela kolouška, jo? 😎 ...
Jinak z odrinace jsem nic neměla, protože jsem to protelefonovala s rodinou a manžou....se mu stýská 😀 😀 to ještě neví, že si jdu zítra koupit něco pěkného jako má Farmík...nějakou rolku....až mě uvidí, tak si bude přát, aby tu konferenci měli vždy celý měsíc 😵 😵 😵 😵 😵 koloušek můj 😉

natalie77
15. dub 2010

Tak holky, malej byl dneska naprosto luxusní, hodný..
Já si vylila do klína pití....a on zvyklý od maminky říká...mamí, to je nadělení...tak to nedostaneš bonbon...takhle se počůrat, když jsi velká...no rozesmál mě tak, že mi tekly slzy...ještě měl našpulenou pusu, jakože se zlobí...
On má teď pořád takové sranda hlášky.....

Jinak Farmi to vystihla přesně....diplomka odevzdaná, tak mi to psaní po nocích chybí, tak se musím vyřádit na koni 😀 😀 😀
Farmi, už má Terci nabíječku?

mirax
15. dub 2010

ahoj...
farmí..děkujem za fotku Tercího miminka 🙂 ..celá maminka 😀 Krásnej mrňousek, vypadá s tou látkou na hlavičce jako Večerníček 🙂 🙂 🙂

musím chrnět...holky, moje děti jsou tak zlatýýýý...ani nevím, jak jsem si zasloužila tak hodný mrňata 🙂

dobrou a zítra zase nahlédnu 🙂

farmarska
15. dub 2010

Natál má, ona jí měla asi na tom původním pokoji, kam jí po obědě převezli a šoupli jí tam malého, takže dobito už od odpolka 😉 Ale jelikož se od odpoledne neozvala, tak mi je jasný, že i kdyby jí neměla, že by jí to bylo fuk, páč má určo ted oči jen pro malýho večerníčka 😉 😵 😵 😵
Natál ten tvuj malej chlapák je kouzelnej 😵 To jsou hlášky 😀 Já chci taky zpět mrňouska místo toho puboše co mám doma 😀 😀
Jinak teda díky za tip, ale kdybych si já měla od tebe půjčit oteplováky, to bych si nejdřív musela nasadit rok hladovku, abych se do tvých hadrů vešla 😀 😀 😀
Tý jo a tvůj manža si s tebou ted bude užívat vid 😀 😀 😉 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru