Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
17. dub 2010

nikolko pěkné, takovou modrou máme v pokojíku taky, teda co můžu posoudit podle fotky 😀 a
wladi to je super nosítko 😵

wlladka
17. dub 2010

eeli - nosítko jsem chtěla Prémaxx Multicolor, ale ten stojí 1250,- 😒 Toto je hodně podobné a parádní cena, tak jsem hned poslala objednávku. 🙂

nicol - kuchyň vypadá krásně prostorně a Dáda bude mít pěkný veselý pokojíček. Tam se mu bude líbit. 😉

wlladka
17. dub 2010

Veve.b, tak jsem dočetla tvůj příběh. ☹ ☹ Moc mě to mrzí a držím palečky na kontrolu a bezproblémový celý průběh těhotenství. 😉 Do třetice to vyšlo i mě. Jaro nese štěstí, vyjde to i tobě 😉 😉 😉

veve.b
17. dub 2010

Holky mooooc děkuji za fakt super přivítání 😅 😅 To vědět, tak jsem tu už dávno 😀

wlladka
17. dub 2010

... no, je tu bezvadná partička 🙂
Všechny kontroly a následné porody se tu moc prožívají. Všechny pak společně bulíme u monitorů. 😀 Je tu fajn.

wlladka
17. dub 2010

Tak já jdu nandavat obídek a pak vyrazíme do ulic a parků.
Mějte krásný den 🙂
Ahoj

natalie77
17. dub 2010

Tak závislačka je už tady 😀 .
Podlaha je ještě mokrá, nejsem naobědvaná, ale letím sem...no magor!!
Farmi, je fajn, že je Ti už lépe...no ty krvinky to je hnus, snad je to z té nemoci a dá se to brzy do pořádku.
Farmi, teda, to jsi měla teda pěkný večer...hele, jak si psala o té roládě, jsem si slintla na tričko 😝 🙂, ať se oslava vydaří, sice budeš mít kvapík, ale zase bude Robča spokojenej a taky se pěkně najíte, Vám závidím...
Veve, já sem došla taky jen na rady a porady...no a holky mě tady tak přivítaly a hlavně pobavily, podpořily, rozesmály....že jsem tu zůstala a trčím tady každou volnou chvíli 😀
NO a malej se vzbudil....ach jo..jsem si Vás ani neužila, tak večer....
Ven půjdu, je tam krásně, sluníčko mu pomůže.....třeba na náladu, i když on je pohodář veselý 😀 .
Ještě jsem na něco chtěla reagovat, ale zapomněla jsem to 😕 .

aronek
17. dub 2010

Ahoj, asi prdím na ten popílek a půjdem na chvilku ven. Je tak krásně a malý se taky potřebuje vyvětrat.
Ahoj veve, vítám tě v témátku. Gratuluji k // 😉 Moc od nás pozdravuj tercinku 😉

nicollka
17. dub 2010

ahoj holky tak jsme zpátky z ikey, vybrala sem knihovnu do pokojíčku ale musím až s chlapem bych to neodnesla a nevim jak bych to dala do auta.
Co mě zarazilo došli sme s mamkou domů a taťka měl černý oblek svlečený na posteli tak se ho ptala na co to ma vytažený a on že byl na pohřbu (mýmu kmotrovi) a nic nám neřekl, já bych se s ním šla taky rozloučit, sem na něho teď fakt naštvaná, mám vtek a chce se mi plakat...nechápu fakt, když se oni pořád hádají a nebaví spolu, mě to říct mohl :(
Eli díky ... no chtěla bych tam zelený koberec, co myslíte holky? Do toho modrého dětského pokoje, že k těm zeleným dveřím - teda tomu kousíčku a do toho světlé dřevo nábytek?

farmarska
17. dub 2010

ahoj holky, tak oslava je u konce, pěkně se to vydařilo, jídla i pití bylo mrtě, takže hosté odcházeli spokojení 🙂 U mě šlo teda taky veškeré střídmé jedění stranou a jsem nacpaná jako sud 😝
Mám vás pozdravovat od Tercinky, spešl pozdrav od ní patří Verče 😉 Malýho má už u sebe 😵 a prvně ho prej myla, když se podělal a šlo jí to 😵

kopa
autor
17. dub 2010

Ahoj holky 🙂
Tak my byli dneska u synovečka 🙂 Potom jsme jeli vybírat lustry,no nakonec jsme vybrali jen do obýváku obrovský a krásný 😵 😵

Hanana díky za gratulku a jak se ti daří?? 😕

Nici tobě taky díky 😉 Koukala jsem na nové fotečky a jak máte ten nový stůl 😵 ten se mi moc líbí 🙂 Nás příští týden čeká nákup zařízení do obýváku.

Wlladi,jojo Víťa je šikulka 🙂 i když včera jak jsme byli na tom screeningu tak doktorka si tam pro sebe mumlala a já nevím já slyšela,něco jako holčička 😅 😅 ale nevím jestli to spíš nebyla hlavička 😀 😀 Zkusím se zeptat za 14 dní na ko,jestli neuvidí pindíka 😀 😀

kopa
autor
17. dub 2010

veve.b vítej mezi námi 😉

nicollka
17. dub 2010

Kopi díky no já se z toho těším jak malý dítě a je to blbej stůl :D
Holky poraďte 😉
http://foto.dama.cz/foto.php?f=791819

kopa
autor
17. dub 2010

Nici já myslím,že tam můžeš dát světlý jemně zelený a nebo jen světlý 😉

farmarska
17. dub 2010

nikolko ten tvůj taťka je ale drn 😠 Hele jinak pokojíček bude mít malej moc pěknej, tudle barvu mám taky moc ráda 🙂 Koberec kup klíďo zelenej, náš Roban má taky zelenej koberec a modrej nábytek a dveře atd.. a ta kombinace zelené a bodré v pokojíčku vypadá moc pěkně 😵 😵
natál závislačko, jo jo malej byl spokojenej, ale ještě víc než ze žvance z novýho kola který dostal 😵 skládali jsme se na něj všichni 😀 😝

farmarska
17. dub 2010

Holky jinak vám teda povím, že já jsem na tom stejně, od tý doby co vás znám ..a že je to už pěkně dlouho, tak veškerou volnou chvíli trávím tady 😅 at už dočítáním, nebo tlacháním 😀

farmarska
17. dub 2010

Jinak já bych šla spíš do toho zeleného než do světlého, už jen z praktičnosti, bo z vlastní zkušenosti, se tolik jako světlej nezašpiní 😀 teda zašpiní, ale není to na tom vidět tolik 😀 😀 A ušpinění se člověk s dítkem prostě nevyhne , at už jde o pastelky, modelínu, černý kola autíček, sušenky, rozlitý pití, atd..atd.. 😝

farmarska
17. dub 2010

wladi nosítko je moc pěkný a ta cena taky supr 🙂 Hele jen nechápu jak tam píšou že to má dvě polohy,..tak to ležící dítko si tam umím krásně představit, ale jak se v tom jako sedí?? 😕

veve.b
17. dub 2010

Kopi díky 🙂
Nicollko já bych taky šla do zelený, bych se toho nebála 🙂
Tercinka jinak všechny mooooc zdraví a už teď jí je líto, že tu asi už nebude moct trávit tolik času, když má teď Lukáška 😀

farmarska
17. dub 2010

Verčo tebe zdraví obzvlášť 😉 😀 😀 😀

veve.b
17. dub 2010

jj, tercinka může být spokojená, že jsem se sem konečně vetřela 😵 Zítra, pokud se za ní nebude chystat zase rodinka, tak jí půjdu obšťastnit svou přítomností 😀 Malej byl včera fakt kouzelnej, jsem byla u vytržení, jsem totiž nikdy neviděla takhle čerstvě malinkatý miminečko 😵 😵 No prostě kulatí se mi mozek, to je jasný 😀

farmarska
17. dub 2010

jéé tak to se mezi nás krásně hodíš a skvěle hned zapadneš, páč mi ho tady máme všichni už zkulacenej 😀 😀 😀
vid Natál.... těhudemence, kojodemence, narkozodemence, ... 😀 😀 😀
Tý jo ti normálně závidím, že můžeš takhle Tercíka navštěvovat, já to mám od ní tak strašně daleko 😢 😢 No možná ještě že tak, jinak bych u ní byla pečená vařená a můj manža by si musel zvyknout na život samotáře a její na život ve třech 😀 (vlastně ted už ve čtyrech) 😉

farmarska
17. dub 2010

veru a jinak bud v klidu, takhle jsme se tu "vetřely" všechny a jak nám tu je ted společně všem krásně 😀

farmarska
17. dub 2010

holkýý já už chci takýýý miminko!!!! když ted tak čtu všechno to od Terculky, tak mě chybí víc než obvykle 😢

farmarska
17. dub 2010

holky asi si zahrajeme na depkaře a utěšitele ju? 😉 já vám tu budu depkařit a vy mě utěšovat, ok. 😉 😅 😅

farmarska
17. dub 2010

no ale to by tu teda někdo jaksi musel bejt 😠 takhle si tu můžu akorád spílat sama se sebou 😝

veve.b
17. dub 2010

Tak to jsem teda klidná 😀 nejen s tím vetřením se, ale i s tím mozkem. jak se tak pozoruju, tak jak mě začínají být těsné kalhoty, tak mi to přestává i nějak myslet 😀
Si nemysli, bych Lukáška okukovala furt kdyby to šlo 😀 zatím se teda krotím a říkám si, že si nemůžu maminku i s Lukáškem zabrat jen pro sebe 😀

veve.b
17. dub 2010

No tak já tu jsem, nevím jakej budu utěšitel, ale zkusit to můžeme 😀 Začínáš ???? 😀 😀 😀

farmarska
17. dub 2010

chcete mě ještě nevrch k tomu všemu naštvat?! 😕

copak jste neslyšeli nic o popílku 😠 víte jak je strašlivě škodlivej! 😠 kde všechny couráte, japak to, že tu nesedíte u netu a nepíšete si se mnou 😠

farmarska
17. dub 2010

ok, alspon někdo 😀 😀 jsi v tom sice začátečník, ale určo ti to půjde 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru