Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
2. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Sarlot, u nás taky počasí nic moc, venku mokro, ale sluníčko ještě vykoukne. I když podle předpovědí... 😖 😖 😖

Nicoll - krásný vzpomínkový fotečky, brzy se dočkáš a zase budeš taková pěkná zaoblená 😉 tfuj tfuj
Farmi je teda holka pracovitá !! Pořád jen maká na dvorku 😀 Přeji zítra hodně štěstí v prácičce 😉

Jinak holky, moc toho poslední dobou nenakecáte, radost dočítat 😀

No a děkuji za pochvaly k poslednímu nákupečku. V Německu se nakupuje dobře. Mají pěkné věcičky a vyjdou na pár kaček. 😵

wlladka
2. kvě 2010

Joooo!!! A taky se vám musím pochlubit, že jsem si včera objednala kočárek !! Je to ten Austin 3, jak jsem měla vyhlédnutý a i s autosedačkou je za 7.747,- Kč. No není to krásná cena?? 🙂
Dodání tam mají 2 měsíce, tak to bude akorát 🙂

kopa
autor
2. kvě 2010

Ahoj holky,
konečně mám trošku času vám napsat 🙂 V pátek jsem celý den uklízela a včera tu byl poprvé na návštěvě synoveček 😵 Přítelák stěhoval s bráchou tu ložnici.Takže jsem dnešní noc spali v novém,no pro mě nezvyk 😅 Jinak malý Tom tu furt běhal za fretkama 😀 😀 byl z nich hotový 😀 😀

kopa
autor
2. kvě 2010

Sarlottko moc hezky jsi nakoupila na malou 😵 😵

Miru gratuluji k holčičce a jsem ráda,že je malá v pořádku 😵 😵

Koukám Sarlottko,že jste tu řešili s Petroskou výbavičku.Kolik se má koupit těch overálků?a Stačí jedna zavinovačka? 😅 😅

kopa
autor
2. kvě 2010

Mari moc gratuluji k holčičce 😵 😵 Vybrali jste krásné jméno 🙂 My teda furt jméno pro holčičku nemáme,nebo teda přítelák si furt prosazuje Anežku 😒

Květinko koukám,že máš novou fotečku 🙂

paajaa
2. kvě 2010

Krásné ráno,
tak oznámení vera dopadlo nějak normálně. Nejdřív jsem to řekla tchýni, protože se mě ptala zda s nimi půjdeme zat týden na zábavu a já že ne, že máme novinky. A tchánovci jsem to řekla u oběda. Ten to nijak nekomentoval, ale ani jsem to od něj nečekala. Jinak mě hrozně se..e má drahá polovička. Zase byl celý den na baráku, to by mě tak nesejřilo, ale on se ke mě chová, jako kdybych dřív. Ráno mě sprdnul, že jsem nekoupila mléko- řekla, jsem mu, že mi nebylo dobře a koupila jsem jen to co bylo potřeba k obědu a šup domů. Teď než odjel, tak že mám přivést oběd- za prvné budou bramboráky se směsí, takže než to nasmažím a dovezu bude to hnus a za druhé nebudu furt nikde pendlovat. On je prostě úplně v klídku. Sobec. ☹ 😢 😢
Omlouvám se za román, ale musela jsem si někomu postěžovat.

Wladi: krásný kočárek a ty oblečky. Děláš dobré nákupy.

kopa
autor
2. kvě 2010

veve.b gratuluji ke kontrole 😵

Wlladi mi taky promýšlíme kuchyně 🙂 jak jsme tady měli tu firmu na rekonstrukci,tak oni taky dělají kuchyně.Viděli jsme náky fotečky a ten truhlář má i svůj katalog,tak promýšlíme zda tu kuchyn dělat a nebo ještě počkat.Ted jsme rádi,že máme trošku klídek.Wlladi moc pěkně si nakoupila 😵 😵 a kočárek se mi moc líbí,hnedka na něj mrknu někde na netu.

kopa
autor
2. kvě 2010

Natalie tak to je fajn,že malej vydržel u babičky 🙂 Aspon když budeš potřebovat má kam jít. 😉

Farmíku a co ty v té práci??Jak to jde?

A neviděla jsem tu dlouho Markee 😕 😕

kopa
autor
2. kvě 2010

Holky ještě jeden dotaz 😕 😕 Od kdy musíme změnit polohu jako při sexu?Aby mi přítelák netlačil na břicho? 😅 😅 a od kdy nesmím spát na břiše??? 😕 😕

Mě se totiž včera zdálo,že když jsem si lehala na břicho,že jsem tam cítila takové jakoby tukání či co 😕 😅

kopa
autor
2. kvě 2010

Paaji tak to je mi líto s přítelem 😔 Ale u nás je to občas taky tak 😅 si to prostě neuvědomuje.V pátek jsem byla dvakrát nakoupit 🤐 pak asi třikrát vynášet bordel a do toho jsem makala...Zastavila jsem se v 19hod.Už mě strašně nohy bolely a i záda a on furt chtěla abych něco dělala 🙄 🙄 No včera jsem mu to pěkně řekla,tak že mi dával nové žabky na garnýže 😀

wlladka
2. kvě 2010

Kopi, my jsme si to s tou kuchyní rozmysleli, zdá se nám drahá. Zkusíme si ji nechat udělat u jednoho truhláře. Dáme mu ten návrh a vybereme materiál. Uvidíme, na kolik to vypočte on.

Paaja, to je mi líto, že se k tobě manža takhle chová. Možná je jen nervózní a unavený, jak maká na domečku. Vydrž, určo ho to přejde, třeba jen menstruuje 😉 A děkuji za pochvalu 🙂 U kočárku jsem váhala mezi pistáciovou a modrou, ale pak jsem tu u nás potkala paní s tím zeleným, tak bylo rozhodnuto. Jinak i jiné kočárky tu jezdí hodně v zelené, tak modrá je dobrá 😀

wlladka
2. kvě 2010

Teda holky!! Ať si vás ti chlapi začnou trochu hýčkat, nebo na ně skočím!!!!! Ten můj muž mne zas nechce nechat dělat nic 😀 Pořád abych na sebe dávala pozor 🙂 To bude asi tím věkem 😀 😀 😀

Kopi, u sexu - jak je ti to pohodlné. To poznáš sama a polohu si vybereš. Spát můžeš s kojícím polštářkem pod bříškem.

sarlotta
2. kvě 2010

No jo Paajaa si musí zvyknout, že nebudeš fungovat 😉 jen ho v tom vymáchej a prostě řekni, že Ti není dobře a případně to demonstruj úprkem na záchod a delším pobytem tam🙂)))) Na bramboráky bych se vyprdla... se Ti z toho musí zvedat žaludek chuďátko ☹ já jsem v začátku ani nevydržela dlouho stát se mi motala šiška 😉

sarlotta
2. kvě 2010

Kopi mi včera zkoušeli sexík 😲 😅 no já nahoře.. mezi náma břuch... no komedie 😀 😀 😀
Tu polohu musíš sama cítit jak je Ti to příjemné 😉

sarlotta
2. kvě 2010

Taky bych řekla že markee asi upálili🙂))))))))))) a zlababku a maarrtinku a sirellku a cajori a katynu a ajika🙂)))))))))))

sarlotta
2. kvě 2010

Wlladi ten kočárek je náádherný a barvička luxusní🙂)) super krásný

sarlotta
2. kvě 2010

Kopi no overálky aspoň 3 v každé velikosti a zavinky asi 2 radši... jde o to jak bude dítko blicí🙂)))) 😲 😀

sarlotta
2. kvě 2010

Kopísku tak to budou pohyby asi, nééééé ? 😀 😀 😀

katyna6
2. kvě 2010

Ahoj holky,přeji pěknou neděli 🙂 Dluoho jsem tu nebyla,tak se honem zkusím dostat do obrazu a jdu číst

mari111
2. kvě 2010

ahojík holky moje, jak se dneska máte, je u vás taky tak hnusně jak u nás? Od rána mne bolí hlava, asi to je tím počasím 😠 Wladi ,kočárek hezkej, hlavně hezká modrá 🙂 ja mám zas dilema s kočárkama, nějak jak pořád koukam na ten co sem chtěla tak už ho mám asi překoukanej nebo co, nějak se mi přestáva líbit, tak pokukuji aj po jinejch a nějak se nemúžu rozhodnout 😅

mari111
2. kvě 2010

pajiku manža zlobí,jo. No teda, dej mu na zadek, nebo na papuli rovnou 😉 my sme mali včera bramboráky, ja jich udělala asi 5 a zbytek dodělával přítelak, mně tak začala bolet pravá kyčel,takovej křeč nebo co, no ja myslela že si bolestí cvrknu do gačú 😀

katyna6
2. kvě 2010

taaaak,docela dočteno,jste holky šikovný,že jste toho moc nenapovídaly,já totiž teď vůbec nestíhala za váma chodit.
moc moc gratuluju miru a veveb ke kontrolám(snad jsem na nikoho nezapomněla) a wladi k super nákupům,moc pěkný věci!!!
jo a sarlotce k fákt nááádherným fotkám,moc vám to sluší,rodinko spokojená!!! 😵 😵

katyna6
2. kvě 2010

no a jinak odem ně žádný extra zprávičky nečekejte,je mi dnes už mrchovsky divně.Sice zatím nic,jen pořád malinko špinění,ale ona ta rudá bestie zse přijde 😠 .Ale nevadí,pak začínám s patáčkama a snad brzo zaberou 😉

katyna6
2. kvě 2010

mari a ty už se přestaň honit a pěkně si užívej bříška 😵 😵 .Jo a jméno máš vymyšlený krááásný!Chválím výběr! 🙂 🙂

mari111
2. kvě 2010

katynko tak gdyby ta bestie přece jenom došla, tak moc držím palečky do dalšího kola 😉

mari111
2. kvě 2010

ja se šetřím, neboj 🙂 a dík za pochvalu jména 🙂

katyna6
2. kvě 2010

jojo,už se na to další kolo těším,sice teď určitě zase budou pár dnů depky,ale nějak to zvládnu.A ch jo,já se toho drobka snad nikdy nedočkám 😔 .No nic,jdu uklidit,pak zase nakouknu a valíme k mamči na obídek.Aspoň něco pozitivního-nemusím vařit 😀

mari111
2. kvě 2010

jéé ty se máš, ja bych šla taky k mojí mamince na papu, mnam. No ale neboj, to víš že se dočkáš, všechny se dočkáme, jen musíme bejt trpělivé, aj když to je někdy moc těšké 😖

kopa
autor
2. kvě 2010

Wlladi no mě je to zatím příjemné,ale bojím se aby jsme mimískovi nák neublížily 😅 Ted jsem četla nákej článek,že kolem 16tt už není miminko ňák chráněné,asi tím jak roste a leze výš a výš 😅 Tak jsem včera zmatkovala,chudák přítel při akci 😲 😀 😝

Sarlott to jsem se nasmála mezi náma břuch 😀 😀 No a ty overálky ty jsou jakoby na spaní a dupačky na běžné nošení?Si chci udělat seznámek co si mám koupit a začnu asi pomalu nakupovat.

A s těmi pohyby to nevím 😕 😕 příjde mi to moc brzy a navíc s mými špeky 😅 😝 ale občas to takhle cítím když ležím 😅

mari111
2. kvě 2010

težké, bože už zas píšu bludy

mari111
2. kvě 2010

ty jo kopíku už 16tt, to letí co? A jinak ja měla první dva 😀 pohyby taky v 16tt 😉 pak chvíli klid a teď zas řádi pipinka moje, tam snad dělá kotrmelce 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru