Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
6. kvě 2010

Holky moc děkuju. No ona má prý 2500 jednotek toho hcg ☹ No uvidíme. Volala mi těsně před čtvrtou hodinou,tak snad je už na sále. Chjo. Má už dvě dětičky(kluky) a chtěli třetí-holčičku. Úplně chápu jak jí je. Prostě chcete miminko a je jedno kolikáté,prostě je to ta touha. No, uvidíme jak to dopadne.

mari111
6. kvě 2010

marke snad to bude mít dobrý, ach jo ☹
Čajori jéj kocourek 🙂 no bude to Laura 🙂

murynka
6. kvě 2010

markee to je ale dost ☹ ☹ to nevím zda bude cysta 😔

murynka
6. kvě 2010

caj to je fajn hlavně at to příteli vydrží!!!!!

cajori17
6. kvě 2010

holky,tak ja se jdu natahnout k telce....mejte s hezky.papa 😉

wlladka
6. kvě 2010

Caj ahoj. Pěkná kočička 🙂
Markee, chudinka kamarádka. Jen ať jí to dopadne dobře a není to to mimoděložní. To by byla škoda. Držím jí palce. Dej pak vědět, jak dopadla. 😔

wlladka
6. kvě 2010

Tak jsem přemýšlela nad matrací a našla jsem toto:
(třeba se vám to některé šikne) 🤐
Matrace kokos-molitan-pohanka -
Vrchní vrstva matrace je složená s pohanky známé svými zdravotními vlastnostmi. Je umístěná v komorách které jsou uzpůsobeny tak aby se ideálně přizpůsobili tělu batolete. Pohanka zabraňuje vznikům vad páteře u dětí. Má antistresové vlastnosti, které neutralizují škodlivé proudění krve a také škodlivé elektromagnetické záření. Pohanka se nenahřívá od těla spicího batolete a tím minimalizuje pocení, a taky tvoření různých kožních onemocnění, a proleženin. Je antibakteriální což zabraňuje množení roztočů uvnitř matrace.
Střední vrstvu tvoří molitanová pěna která dodatečně obohacená o speciální kanálky které umožňují ještě lepší uzpůsobení k tělu spícího člověka a podporují lepší proudění vzduchu, zabraňující taktéž nahřívání těla.
Spodní vrstva zůstala vytvořena z přírodního materiálu stejně jako ta horní. A to z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákno má podobné vlastnosti jako pohanka. Zabraňuje množení roztočů, je antibakteriálni a taky má velmi dobré antipotové vlastnosti

tercie
6. kvě 2010

Tak jsem zase tu,byli jsme na chvíli s kočárkem venku,vychytala jsem zrovna že chvíli nepršelo, ale byla zima jak v psinci a za třičtvrtě hoďky jsme mazali zase domů. Teď se Lukýnek napapal a zase hezky spinká v postýlce,a já dlabu oběd - šlejšky se strouhankou 😉 a kompot z třešní.
Taťka nám psal,že vystříleli na závodech zlato a taky že už veze domů tu novou fenečku. Jmenuje se Dina a příští týden je jí rok 🙂

Caj neboj, problém jste vyřešili,teď už se musí podařit 😉 Nechceš zkusit taky měřit bazální teplotu? Abyste vychytali ovulku? Zeptej se Farmíka,jak jí to chytlo a baví jí to 😉🙂

Markee obávám se že s tak vysokou hodnotou hcg to cysta nebude...ale strašně ráda bych se pletla. Ať tokamarádce dopadne co nejlíp to půjde!!!

No a vim prd co jsem chtělaještě psát...
Jo, dala jsem nějaký nový fotky do alba, tak jestli chcete juknout 😉

handm
6. kvě 2010

Holky a já se pobavila u tohohle 😀 To je fakt jak plakát... 🙂 To abych s tím něco začala dělat, že...
http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vybava.html

Terci, manža šikulka a já jdu prozkoumat ty fotečky
Wladi, my budem mit urco molitanku

wlladka
6. kvě 2010

Trci, fotečky jsou nádherný 🙂 🙂 🙂 🙂 a Lukášek roztomilý chlapeček 🙂 😵

tercie
6. kvě 2010

Děkujuuu 😵 😵 😵

A my máme matraci kokos-molitan-kokos 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

Tak už jsem tu od obvodní ☹ Jsem zase měla vysoký tlak(mám to pokaždý at jsem u jakékoliv dr.)Tak jsem jí to říkala,že doma měřím a mám ho naopak nízký,že ted to mám z nervů.No nedala se přesvědčit,takže mě posílá na kardiologii 🤐 🤐 Tak mám o dlaší starost navíc 😔 jsem z toho smutná,protože až tam půjdu tak zase budu mít strach a zase bude tlak vysoký.Jinak dýchání mám čisté bez šelosti.

handm
6. kvě 2010

Lukášek je fakt boží 🙂🙂🙂 Nejlepší jsou tam s tatínkem, jak je to zmohlo oba 😀😀😀😀

wlladka
6. kvě 2010

Terci a není ta matrace tvrdá? Pořád váhám co koupit. Naposledy jsem si řekla, že molitan a kokos jen z jedné strany, no a teď mám zase dilema, zda nekoupit tu kokos-molitan-pohanka. Ale právě nevím, jestli se na tom bude tomu děcku dobře spát. Na to teda ještě ten chránič proti pročůrání...

wlladka
6. kvě 2010

Kopi, já beru na vysoký tlak prášky. Měř si tlak doma aspoň 3x denně a piš si to do nějaké tabulky. Pak to na tu kardiologii vezmi, ať si dr. udělá obrázek, jak na tom jsi běžně během dne.

tercie
6. kvě 2010

Handm pěknej odkaz, myslím, že tam nejsou žádný zbytečnosti 😉

kopa
autor
6. kvě 2010

Wlladi já ho měřím aspon 4x denně 😒 Na gyndu to normálně nosím,to si píši.No bojím se nechci prášky na tlak,páč se zase nemohou na ty moje prášky na štítku.

handm
6. kvě 2010

Terci, dík za zkušenost.. 🙂 krom pár kousků oděvů mi chybí ale skoro všechno 😀😀😀 jen musím počkat na výplatku
to mám mít asi v každý velikosti 8 těch oblečků, že?! Pardon za imbecilni dotaz... 🙂

tercie
6. kvě 2010

Kopi proč ti nezměřila tlak ještě jednou na konci kontroly?Já měla někdy na začátku taky vždycky vysokej, než jsem se uklidnila, vždycky mi ho pro jistotku sestřička ještě přeměřila... a tahle tě žene rovnou k doktoru, to je divný. A máš ho nějak hoodně zvýšenej?
A nebo to udělej jak radí Wladka, to je dobrej nápad.

Wladi já nevím, nemám srovnání s těma ostatníma matracema, ale nezdá se mi úplně tvrdá..hlavně myslím že mimčo je tak lehounký že mu asi nevadí ani tvrdší podložka....

kopa
autor
6. kvě 2010

Tercie ona mi ho měřila třikrát,nejdřív jsem měla nákých 150/88 a pak mi to na potřetí kleslo na 130/80.Měřila mi ho doktorka 😨
No prý raději pro jistotu,at nic nezanedbáme.

tercie
6. kvě 2010

Handm asi jo...když vezmu jen naší dnešní produkci počůraných dupaček, tak to je tak akorát 😀
Já měla štístko že jsem oblečení nemusela vůbec kupovat, všechno jsem dostala od ségry po první treperendě...až se jí teď narodí ta druhá tak jí to budu zas postupně vracet, jak porosteme 🙂

tercie
6. kvě 2010

no ale 130/80 není až tak vysokej, když za normální se považuje 120/80, to já měla ten horní kolikrát i vyšší a nikdo nic nehrotil...
Ale tak pro klid duše je to asi lepší že to ohlídají 😉

handm
6. kvě 2010

Terci, já právě nakoupila taky od jedné známé 🙂 Ale zrovna jsem si včera dělala databázi a je to tak různě po velikostech, tak to musím ještě konfrontovat tady se seznamem 🙂

kopa
autor
6. kvě 2010

holky a to je moje břicho 😀

markee
6. kvě 2010

Holky dám vědět,až se mi kamarádka ozve. No mám právě strach,že to mimoděložní bylo ☹ To je stejně hrozný-dvě děti má bez problémů a vloni šup a mimoděložní. No a letos, uvidíme,chjo.
Tercinko,fotečky krásné.
Jinak co tu dnes dělám 😅 Včera mi na brigádě řekli,že je zas míň práce,tak ať já,Petra a ještě jedna holčina co spolu jezdíme-dnes a zítra nechodíme 😒 No hned sem se jich zeptala: to jako dělám blbě nebo proč jako nemám chodit?! No prý blbě nedělám. Ale nevím,proč neřekli holkám,které jsou tam chvilku, ať nechodí. Proč nám,když jsem tam měsíc. No mrzí mě to,ale co nadělám. Takže jsem Johance naskládala oblečení a hračky do nových skříní a komod. No vyřádili jsme se s Míšou na tom. Jinak malá s Míšou teď odjeli k bývalému tchánovi. Já jsem odmítla,pže mě hrozně moc mrzí,že Johance postel od ledna nebyl schopný nastříkat. Jsem opravdu,ale opravdu na něj naštvaná,ale v daleko sprostším tvaru slova 😠 Takže jsem nejela. Buchtu jsem mu upekla,nabalila,ale prostě užívám si klídku.
Zítra si malou nechám doma,busem pojedeme do města k Míšovi pro auto. Dojedem dám oblečení do čistírny a něco nakoupíme a v pět mám spinning,takže se i vyřádím fyzicky.

wlladka
6. kvě 2010

Kopi, to bude v pohodě. Jen tě zkontrolujou. Tvoje mudra chce mít vše pod kontrolou a nic nezanedbat.

terci, tak já tedy půjdu do té kokos-pohanka. Už proto, že jsme všichni atopici a starší kluk už aj alergik. No a taky kvůli těm roztočům.
Tak a konec nakupování! Teď mažu uvařit večeři. Máme brkaši a uzené + kyselá okurka 😉

handm
6. kvě 2010

Kopi, hezky vykukuje 🙂

kopa
autor
6. kvě 2010

ještě tady mám 😀 Ale nejsem tam namalovaná 😀

kopa
autor
6. kvě 2010

Handm přijdu si jak velryba 😅

handm
6. kvě 2010

Kopi, ale prosim te.. 🙂 Sluší ti to!!🙂
Vzdyt si nic nepribrala si rikala 🙂 jen ho nech, at hezky roste 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru