Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wlladka
13. kvě 2010

Paaji, moje známá celý první trimestr normálně krvácela. Ani nevěděla, že je těhu. Až když MS nepřišla, udělala si test a byl pozitivní. Šla na gynekologii a ejhle - byla skoro ve čtvrtém měsíci 😀 😀 😀 To bylo překvápko 😲 ...a není jediná. Takže si myslím, že maličké špinění není nic vážného 😉 Bude to dobré 😵

wlladka
13. kvě 2010

veve.b - děkuji za palůše, už se cítím mnohem líp.
teď se jdu připravit na to, dát si včeličku do bříška 😅 Za půl ho´dky musím pro Matese do školy, tak to do tý doby musím zvládnout 😨 🤐

flair
13. kvě 2010

Ahojky holky, včera jsem zmizela bez rozloučení, ale přišli nám montovat žaluzie a rolety a taky dorazil manža z práce, tak jsem se na Kona už nedostala.
Wladi, mrzí mě, že je nějaká komplikace, ale jsi pod kontrolou, tak to určo dobře dopadne 😉
Terci fotka těch tvých chlapů je fakt dobrá 😀
Dnes na 13:30 jdu na kontrolní KTG, bo v úterý byly hodnoty vysoké. Tak snad dnes budu v klidu já i malá a srdíčko jí bude ťukat dle tabulek 😅
Jinak mě normálně nic nebaví, jsem protivná sama sobě 😝 Pořád čekám, kdy se se mnou začne něco dít a ono nic 😝 😀 Ten konec těhu se mi ted hrozně vleče. Já totiž nesnáším nejistotu jako kdy, kde a jak 😝 Kdybych věděla, že ten a ten termín se bude dít to a ono, tak jsem spokojená jak želva a užívám si to 😀

paajaa
13. kvě 2010

Wladi: díky za uklidnění. Taky si myslím,že i přes špinění se může miminko zdravě vyvíjet. No uvidíme na kontrole

Kopi: taky jsem myslela, že to přejde, ale nepřešlo. Ale věřímn, že to nic není.

kopa
autor
13. kvě 2010

Paaji a jak ten utroš bereš?Já myslím,že fakt celkově pomáhá. 😉 a mimíska to krásně podpoří 😎

m.aa.b
13. kvě 2010

Ahojky ve spolek, už jsem tu zase chvíli nebyla tak ani nevím co je tu nového, ale pokusím se aspon něco dočíst 😅

My jsme byli včera v Pronatalu a jak jsem chtěla to imuno tak už ho prý mám dělané a vše v naprostém pořádku, tak se mě pak dr ptala jestli už mi dělali hysteroskopii (nedělali) a že mi ji tedy udělají. Mám ted dostat MS tak jsem dostala nějaké desinfekční čípky a 1DC se mám objednat. Trochu se bojím ale přesto jsem zatím odhodlaná absolovovat to bez narkozy. No a když to dopadne dobře tak další cyklus KET 😉 😵 Je to docela fofr 😀 😀 😀 😀

Všechny vás moc moc moc zdravím 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petroska
13. kvě 2010

ahoj holky.Wladi držím palečky.zrovna včera sem se koukala do fotoblogu na ostatní holky a byla tam holka co porodila holčičku ve 28 týdnu.nevím jaký byla její příčina že musela rodit ale holčička byla 2 měsíce v inkubátoru a krásně to všechno dohnala a už krásně roste.takže se neboj kdyby se chtělo mimišku dřív ven,ted jsou doktoři tak šikovní a mají vše vymakané že se miminko dokáže zachránit už od 25 týdne(četla sem to teda někde).kdyžtak.jak sem viděla její fotečky tak sem plakala ☹ jaká to byla maličká kulička,když se narodila.a ted už je to holka jako když se narodí miminečko podle termínu.jinak všem držím palečky na Ko.mě už asi začlo tvrdnout břicho.nevím jestli je to ono ale mám sem tam takové tlaky v břiše jako kdyby tam malí udělal stojku a pak si zase lehl.je to ono?už to bříško cítím i přes den,jako by bylo namáhané.nemuže to nic být?ko mám až přístí pátek tak mě to taky znepokojuje ale pohyby sou už každý den a někdy teda kope že to sou rány 🙂 .šarlot jak je na tom Eliška?nevíš kdy ji pustí?pozdravuj že posílám pěstičky at to zvládají na jedničku 🙂

wlladka
13. kvě 2010

Tak jsem zpět i s Matesem.
Petros dík, já vím, že dnes už to doktoři vypiplají, ale nervíky na pochodu budou, dokud se zdárně nedobéřeme šťastného konce 😵 Teď jen musím hlídat pohyby, tak zas budu mimčo budit a strkat ho, aby se hnul 😅 Dr. říkal, že když se hýbe, tak je mu fajn. Kdyby mu nebylo dobře, tak bude šetřit energii a já to na pohybech poznám. Takže budu hlídat a při tom píchat injekce. To zvládnu, jde jen o zvyk 😉
právě mi přišli objednané minidupačky 🙂 🙂 Jsou tááák maličké 🙂 Je to vel. 50, ale ty jsou jak na panenku. To budu mít toho našeho drobečka do čeho oblíct, aniž by se v tom "topil" 🙂

petroska
13. kvě 2010

wladi já vím že to zvládnete 🙂 pak vyfot hadříky 🙂

wlladka
13. kvě 2010

Petros, fotečku mám v albíčku - ta poslední. Bylo by lepší blejsknout to s něčím, aby bylo vidět, jak jsou maličké 😵

kopa
autor
13. kvě 2010

Holky tak koukám na kočárky 😀 k čemu je ta přehazovací rukojet?? 😅

wlladka
13. kvě 2010

...tak jsem je vyfotila s DVD 😀

murynka
13. kvě 2010

ahojky nakukuji 🙂 malá mi chrní tak mám čas 🙂

wladi drž se pěkně tě vylekali prcek to může dohnat nebo se pokud jsou průtoky o.k 😉 a vydrž co nejdýl podívej na mě rodila jsme ve 36tt a jako mám čiperku to je pohoda 😀 😀 ale vydrž šetři se!!!!ale připrav se zabal atd....jinak my měli 44cm a plavali jsme i v 50 😅 😅 😅

flair moc gratuluji k chystání 🙂 😉 ten konec nevím jak se vleče já to měla šup šup připravená tak napůl a bylo to asi tak leopší 😎 žádné čekání žádné otázky kdy už atd 😅 😅 je fakn že se to chystá porod pak bude hračka 🙂 😀 a odhadním váhám na UZ nevěřím mě těsně před porodem slíbili že malá bude mít 2,5kg a nepůjde do inkubátoru a měla jen 2220g ☹ ☹ takže omu nevěřím uvidíš sama kolik bude mít 🙂 😵

terci viděla jsme fotečku ty dva jsou úplně stejný 😀 😀 😀 mazec!!!!!!

leni plavání a cvičení doporučuji 😉 pokud na něco netrpíš ihned začni chodit 😉 a k tomu srdíčku uvidíš co ukáže holter držím palce at to nic není 😉

wlladka
13. kvě 2010

Kopi, můžeš si rukojeť přehodit tak, aby dítě koukalo na tebe, nebo na cestu

murynka
13. kvě 2010

leni 😀 😀 k čemu je přehazovací rukojet 😀 😀 abys u sportáku na mimi viděla třeba 😉 😉 některé děti pláčou že na maminku nevidí a řeba když pojedeš bude svítit sluníčko přehodíš rukojet a otočíš prcka do stínu 😎 😎 já mám přehazovací celý kočár aspon něco sice je to dřina ale jde to

kopa
autor
13. kvě 2010

Aha 😅 😅 😅 už to chápu 😀 😀
se mi líbí ten jané v šedé barvě http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane...

kopa
autor
13. kvě 2010

Markét no musím teda na to plavčo koupit plavky 😀 to budu velryba 😀

kopa
autor
13. kvě 2010

teda barva Amazon 🙂 a příjde mi ta korbička celkem velká i ta šířka.

wlladka
13. kvě 2010

Mury, já vím. Já rodila 2x. Poprvé ve 36tt a podruhé ve 35tt, takže vím jaké to je a jak na tom dětičky jsou. Kluci měli jeden 2080 a druhý 2030 a ten pak shodil až na 1860 g. Oba byli na neonatologii na JIP v inkubátoru. Jenda i na podpůrném dýchání. To už je pryč, ale ten strach bude vždycky. To už je prostě tak. Já se budu snažit, aby byl uvnitř co nejdéle. Pokud mu tam ale dobře nebude, bude muset ven. Jen chci, aby přibral co nejvíc to půjde. 🤐

kopa
autor
13. kvě 2010

Wlladi dupačky jsou krásné 😵 😵

murynka
13. kvě 2010

leni a ten jí zrovna nemá 😀 😀

wlladka
13. kvě 2010

Kopi, pěkný kočárek 😵

murynka
13. kvě 2010

wladi to jsem netušila že jsi rodila tak brzo ☹ 😔 promin

kopa
autor
13. kvě 2010

Markét 😀 😀

wlladka
13. kvě 2010

Mury to nic. Kdybychom to s mimískem vydrželi tak dlouho jako ty, to by byla brnkačka 😀 😀 Hlavně, když je vše v pořádku. Myslím, že to nejhorší je za námi, tak teď se jen snažit o to udržení. Blbé je, že pro to nemůžeš vlastně nic udělat. To je ta bezmoc. Jsem prostě vnitřně slabá a ty dětičky začnou ke konci těhu strádat. Pořád se snažím dobře a pravidelně jíst, brát vitamíny, aby nic nechybělo a stejně to pak zase přijde a rodí se mi mimináčci králíčci 🙂 Je to bezmoc. No, tentokrát jsem si jista, že je to naposledy a zvládneme to oba na jedničku.

kopa
autor
13. kvě 2010

a ten by se mi taky líbil :http://www.detskyraj.cz/zbozi/9714-peg-perego-2010-gt3...

wlladka
13. kvě 2010

Mury, na Matyáše jsem kupovala ponožky a čepičky v hračkárně 😀 😀 😀 😀 Dobrý ne? 😀 😀 a jaký byl klouček fešák 🙂

murynka
13. kvě 2010

wladi to chápu ta bezmoc jr nejhorší 😔 😔 mě když vezli tak jsme plakala chtěla jsem aby vydržela do 40tt ale věděla jsme že je pozdě prdlá voda to je jasný 😅 😅 zvládnete to jako i ty předešlé 😉 😉

také jsme uvažovala kupovat v hračkárně 😀 😀 ale nějka jsme jí to ohrnovala a měla to alepson na dlouho 🙂 😀

wlladka
13. kvě 2010

Kopi, ten je taky pěkný, možná i lepší. Jen bych se tam zeptala, zda se dají ty prvky na podvozek nasadit oběma směry. Já co mám objednaný kočárek, tak to jde. U tohohle by to taky mohlo jít.

murynka
13. kvě 2010

u peg pegera nejde přehazovat ani rukojet ani sportáček

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru