Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
30. kvě 2010

a to ještě prohlásil,že v úterý se mnou na ten velký Utz nepůjde 😅 😅 Tak jsem zvědavá zda teda půjde,rozhodně ho přemlouvat nebudu.Jeho smůla když neuvidí mimíka 😝

farmarska
30. kvě 2010

holky mě už dneska se tááák nece na zítra do práce 😝 jsem si rychle zase navykla , za těch pár dní , co jsem byla nemocná, bejt doma 😅 Navíc příští tejden bude hnus ee 😝 každej den na půl šestou, domů se dostanu snad tak po třetí, ale ve středu máme inventuru, takže tak budeme až do noci (prej někdy končej až i po půlnoci) a druhej den opět vsávat a ráno před půl 6v práci 😝 a pak mne čeká sobota,(ta je jednou za 14dní) ty jsou na celej den..od půl 6 do 10večera 😝 😝 No nece se mi už dnes 😀 😀 Škoda, že peníze nerostou na zahrádce..bych celej den jen sela a okopávala a sklízela 😀 😀 😀

farmarska
30. kvě 2010

no kopi ale to s těma koláčkama! 😨 to přehnal! 😠 to už není žádná prkotina, to je vážná věc!! 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
30. kvě 2010

kopi myslím, že půjde, páč by ošidil jinak sám sebe 😀

farmarska
30. kvě 2010

holky já se tak těším, až zase otěhotním, nejen že budu mít doma krásnej voňavej uzlíček 😵 a novej objekt na ňuňání 😵 😵 ale jen co budu těhotná doma, tak si hezky každej den v klidu uklidím, navařím, napeču, všechno si to obstarám..zvířátka i zahrádku 😵 ... No teda alspon doufám, že tu zase s váma neprokafrám dopoledne a pak nebudu vědět do čeho se dřív vrhnout 😀

kopa
autor
30. kvě 2010

Farmíku upřímně,mě by se taky už do práce nechtělo 😀 😀 Zvykla jsme si na ten svůj klídek 🙂 a hlavně v práci jsem měla před uzávěrkou furt stres.Ale jinak pracovní doba byla super(mohla jsem si chodit na cvíčo,do jeskynky,nakupovat...)
A inventuru tu jsem ráda dělala 😀 😀 mě to bavilo mačkat ten přístroj 🙂

sarlotta
30. kvě 2010

farmi asi kvůli penězům, pže jdu zítra k holičce a se nám pokazilo auto včera - svítí dobíjení 😒 no a sem řekla, že to do servisu nepovezu pže na to nemám peníze/ mám je samo na holičku, že 😀 / a taky nepůjdu tu štreku zpátky pěšky... no a on, že je posledního zítra...mmch mám svátek zítra- takže jsem zvědavá jakou kytku mu omlátím o hlavu 😎 ....a že musí do práce od rána... ve středu máme velký utz... takže Kopi asi taky jedu sama a vlakem 😉

Pak se šel hrabat v tom autě- nevím proč- stejně to nespraví 😒 😀 sem mu řekla, že by mohl radši vzít vysavač a něco doma uklidit, tak sem dostala odpověď, že není otrok mě a mojeho psa/ chlupy všude/ ... tak sem si vysála sama a začla sem vytírat.. tak došel, že to udělá... říkám ať vypadne a ať si nemyslí že mu to projde jen tak 😠 😠 😠

petroska
30. kvě 2010

ahoj holky.tak sem vás dočetla.celý víkend bez většího tvrdnutí břicha tak snad prášky fungují.prcek si ze me dělá zase boxovací salon tak snad zvládáme jak máme.už je mi i psychicky lépe.Wladěnce držíme palečky.narazila sem tady na koníkovi na supr stránečku nedonošenátek a mají tam tabulku kdy se narodili nejmenší miminka a jsou tak holky i s miminkama narozené ve 24 týdnu 400gramové a jak krásně rosotu a zvládají.uplně sem na to hleděla kolik miminek se narodí normálně tak brzo a jak sou šikovné.takže wladěnka to zvládne to musí zvládnout i kdyby byl šimonek už na světě.držíme palečky.

sarlotta
30. kvě 2010

Jako nasral mě už v pátek, pže když sem přečetla ten dopis od pojišťovny, tak se zatvářil jako že sem úplně blbá a řekl, že si myslel že to mám jako ošetřené, že zas další starosti ... říkám a co by Ti udělalo kdybys mě radši obejmul a řekl neboj, to se vyřeší.... asi sem to jako udělala schválně, že 😠 😠 😠 no opora jak blázen................ večer sem na to zavedla debatu,jako ten přístup jeho... a se sebral a šel spat, prý že neslyší televizu přeze mě... 😲 😒

sarlotta
30. kvě 2010

Vladěnka zatím nepsala... zkusím jí písnout odpolko.

petroska
30. kvě 2010

teda vy máte starosti tady všichni s chlapama.taky to ted mezi náma sem tam hučí skrz všechny ty problémy,ale vždycky stejně doleze a dělá hodného 😀 .Snad si to s tím císařem rozmysleli 😒 ...ale i tak to určitě zvládnou

sarlotta
30. kvě 2010

Včíl si hraje na otce roku v obýváku... tak sem šla ještě vytřít tam 😎

sarlotta
30. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 39tt....................................KO 28.5 ?....................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 31tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 31tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 30tt..............................je v nemocnici............................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 28tt.......................... ....... ..KO 10.6, cukr v pořádku ...........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 27tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 26tt .................. ... ..... Ko v pořádku ,cukr 4.6.,KO 10.6.................čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO 11.6................................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 24tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 20tt ....................... . . ...... 27.5 KO v pořádku ., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6. KO 22.6.
Hakuxd 19tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6.
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6.
veve.b 12tt..................................KO 11.6. NT v pořádku
Paajaa 10tt.................................KO 31.5.
Katyna 28DC
Aja 23DC
Natalie 21DC
Madormi 11DC
Cajori 10DC
Nicollka 9DC
M.aa.b 8DC
Farmarska 1DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
30. kvě 2010

Farminko ta mrša mě mrzííí ☹ ☹ dneska je blbý den 😠

farmarska
30. kvě 2010

tak a je to, už jsme s manžou rozhádaný taky 😅 🙄
ted jdu chystat oběd, pro sebe a mamku a Robču a pak když nebude lejt půjdu s Robertem do zoo. Když bude budu se válet v posteli 🙂 Ozvu se večer 😉

sarlotta
30. kvě 2010

Farminko Ty si solidární🙂))) tak si užijte zoo, snad.. u nás teda hnusně 😒 prší.

sarlotta
30. kvě 2010

@petroska to je dobře, že bříško netvrdne.. pěkně odpočívej🙂)) už aby byl aspoň srpen cooo 😉

farmarska
30. kvě 2010

jéé tede jsem dočetla, jakej miláček je ten tvůj šarlot 😠 😀 I náš je momentálně otec roku.. v ložnici, skládá si s mládým pucle..strááášně ho to baví a u toho si vaří polívku..z masoxu 😀 No je zajímavé jak si chce vždycky najednou s mladým hrát, když spolu nemluvíme 😝

sarlotta
30. kvě 2010

Farminko neboj se, já mu to dám sežrat pacholkovi 😠 😀 to už za ty roky umím dobře 😉

petroska
30. kvě 2010

šarlot já si říkám už at je aspon konec června a su aspon už 30 týden.pak to teprv budu prodlužovat na červenec a dál .hlavní je vydržet aspon jeste měsíc. 😕

sarlotta
30. kvě 2010

Petři vydržíte neboj 😉

Jdu se na tu tichou domácnost namalovat, ať sem hezká nasraná manželka 😎

farmarska
30. kvě 2010

u nás taky už prší opět zatím 🙄
sarlot houby solidární, to ti naši chlapi mají asi krámy nebo co 😠 😠
jako ráno, že udělám, jako každej den, když jsem doma, snídani..tak jsem udělala čaj do konvice, mladýmu upekla slaninu a manži se ptám, jestli si dá se mnou hemenex. On že teda jo. Já to začla dělat a on, jelikož byl se mnou v kuchyni, tak najednou spustil, že jsem čuně, jak to můžu dát na nerozpálenou pánev atd.. já nevím tisíc připomínek měl k tomu mýmu vaření a že todle at si jako jím sama, že to jíst nebude. No holky, at si nejí, nikdo ho nenutí, ale těch keců co k tomu měl a jak se choval, jako hulvát, sprostej byl, řekl mi, že neumím vařit a různý hnusárny..z ničeho nic.. 😨 Sem si v tu chvíli říkala, panebože koho jsem si to vzala, jak může bejt z ničeho nic takhle hnusnej, jako si myslím, že si to nezasloužím 😔 V jednom kuse vyvařuju, peču, uklízím..on do kuchyně zavítá jednou za rok a ještě mi tam nadělá bordel.. 😠
Jako a todle všechno navíc před synem 😠 No vytočil mě tím šíleně! At si vaří teda sám 😝 a ted se snad ještě diví, že maminka je uražená 😠 😠 no neskutečný 😖

farmarska
30. kvě 2010

no nic jdu vařit

sarlotta
30. kvě 2010

Farmi no pěkně, pěkně 😅 😠 to je milé od něho 😉
My máme s malým dneska pečeného králíka... nevím co si dá drahouš 😎

Holky já Vás mám ráda 😎 Vy ste zlatíčka moje 😉

flair
30. kvě 2010

Ahojky holky, stále jsem 2v1, nic nového 🙂
Wladěnce přeju moooc, at to dobře dopadne!!! To jsou zvraty, jednou dobrý, pak špatný 😠 chudák holka 😔 30 tt už je dobrý, sice Šimonek je 27 tt, ale věřím, že to bude ok 😉
Farmi, manža vstal prdelí, ne? 😅 no ale teda Robča snídá slaninu??? a vy hemenex? To bychom do sebe ráno nedostali ani náhodou 😀

flair
30. kvě 2010

Šarlotko, my Tě máme taky rády 😵 jo a na KO jdu 4.6., až se bude aktualizovat tabulka, kuji 😉

kopa
autor
30. kvě 2010

Holky,tak se to tu pěkně rozjelo s těmi chlapami 😀 😀 U nás klídek,já ho vyslala na výlet abych měla klid 😀 a byla jsem si nakoupit dobrůtky,tak si udělám dámskou jízdu 😲

kopa
autor
30. kvě 2010

@petroska Petrosko určitě vydržíte co nejdéle!!!Vždyt se ti to tedka lepší 😉 Filípek zůstane u tebe v bříšku. 🙂

petroska
30. kvě 2010

kopi lepší ale jen tím že mám prášky na dělohu a do toho jeste ty zanedbané vytoky co u mě pochybila doktorka.v rizikovce mi na to dali antibiotika ale prý kdyby to nezjistili včas mohlo by se jednat o smrt miminka.nevím jestli vám něco říkají chlamidie?pipka mi nedělala žádné stěry nic jen léčila nějakýma globulema na zavádění a nebrala na to ohled když sem na to moc netrpěla a vidíte co doktoři v nemocnici nezjistí.kdybych nejela fofrem do nemocnice a nestalo se co se stalo tak ani nezjistí že mám nějaké bakterie a mohlo byt hur,nastestí se ted vše hlídá tak snad filípek vydrží.

paajaa
30. kvě 2010

Ahoj holky
tak dneska jsem se dala do dortu dle kuchařské pohotovosti. Jsem vytočená jak blázen. Hrozná práce. Šlehačka se mi nevyšlehala. No prostě děs. Nevím zda to vůbec ztuhne, ale už na to prdím. Hodím na to ještě jahody a zaleji želatinou. A už nikdy to teda dělat nebudu. Recept na prd.

Ale jinak se mám celkem dobře a docela se těším na zítra. Věřím, že je vše ok a já dostanu fotečku. Včera jsem i udělala výborné lasagne, hezky jsem se napapala, ale mimi vůbec nechutnali. Bylo mi zle až do večera. Dneska si udělám tam max. těstoviny,

Wladěnce mooc držím palce, ať to Šimonek co nejlépe zvládá. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru