Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
4. čer 2010

nákupek🙂

madormi
4. čer 2010

dobré ráno holky, tak já dnes vyrážím za manžou na Slovač tak nakouknu v pondělí doufám že tady budou čekat jen samé dobré zprávy!!!!!!!!!!!!krásný víkend všem

sarlotta
4. čer 2010

madormi hezkou cestu🙂

paajaa
4. čer 2010

Sarlott: to jsou krásné kousky 🙂 Jinak ta krev byla ka krevní skupiny, HIV, glykemii a nevím na co ještě. Mě to ani nepřišlo, že mě tolik sajou, když mi bylo zle. 😉

Madormi: užij si víkend

Já doufám, že předpověď vyjde a já se pojedu mrknout na zahrádku.

sarlotta
4. čer 2010

díky Paajaa budu jezdit do KIKu častějc.. na děvčátka super věcičky🙂) na kluky trochu horší🙂)) ty gatě za 60,- a tričko 110,-

mě teda tolik nebrali nikdy... max 1 zkumavku... ale třeba zas nebudeš chodit tolikrát 😉

petroska
4. čer 2010

ahoj holky.teda vy si nakupujete.Kopi zajímavé kravičkové hadříky 🙂 .šarlot v kiku taky sem tam nakoupím.na mimča tam mají super ceny.krásný to je 😉 .ale je pravda že na kluky tam nic moc 😠 .kukněte co sem včera vyhrála za 60 v aukru.uplně nový svetřík na prcka

cajori17
4. čer 2010

holky,mam 20 leteho brachu,ktery se v poslednich dnech necitil dobre....byl bledy a mel hrozne ale hrozne bolesti hlavy....vcera byl na krvi a rekli mu,ze vysledky budou az za 4 dny,ze budou delat ruzne testy....pred chvilkou mi vola mamka,ze volal lekar,ze mame jet okamzite s brachou do nemocnice,ze v krvi je neni neco v poradku,ze je to docela vazne....nic vic nerekli....holky,ja se tak bojim,skoro bulim a nevim co mam delat,jsem doma sama a jsem uplne v soku 😢

petroska
4. čer 2010

cajori nesmíš myslet na nejhorší hned ju?vážnější to asi bude když hned musí letět do nemocnice ale bude to určitě v pořádku,neboj.drž mu palečky

m.aa.b
4. čer 2010

Ahojky všem 🙂

@cajori17 zkus femigard 😉 dá se sehnat jen po netu v lékarnách ho nemají - kup si rovnou tři balení má se užívat tři měsíce v kuse a pokud to uplně nezabere tak pak měsíc pauzu a zase tři měsíce v kuse 🙂 ale dost holčin ho použilo tak dva 😉

tak a jdu dočíst ...

m.aa.b
4. čer 2010

@cajori17 bráškovi moc moc moc držím palce a nebuj určitě to bude dobré ...

mari111
4. čer 2010

ahojík holky, jé čajori to je mi líto, tak jeď s mamčou a s bráchou do nemocky, snad to nic vážne nebude, drž se.
Aronku no tak aspoň že se na tebe směje, to je lepší jak kdyby od 4 brečel 😉
No holky hezky nakupujete, jo v kiku maj pěkné hadříky na mimi 🙂

sarlotta
4. čer 2010

@cajori17 ach jooo, držím palušky bobku.. to jsou blbečci, že vám nic neřekli 😠 😠

sarlotta
4. čer 2010

@petroska to je krááásné🙂))

petroska
4. čer 2010

🙂 že?sem se totiž včera naštvala kolik chtějí za takové svetříky a mikči v CaA a jinde a 300 teda za tokový svetr na max 2 měsíce nedám 🙂 .když se natrefí fakt dobrý kup na aukru tak budu kupovat přes něj.

petroska
4. čer 2010

jen kdybych měla holčičku tak se asi víc vyřádím.na ně je tooolik krááásných věcí a na kluky obchodáci prdí ☹

sarlotta
4. čer 2010

je moc krásný🙂 já jsem objednala lehátko malé včíl a malému k narozeninám něco... konečně došli prašule zpátky za vodu, nebo za co 😎

petroska
4. čer 2010

já sem taky přemýšlela o tom lehátku pro miminka ale jak sme koukali tak ty lehátka jsou myslené jen do 9 kg-tak sme si řekli že i vajíčko je tak do 9 kg že asi bude stačit na houpání a vaření se mnou vajíčko.

sarlotta
4. čer 2010

no já mám od fisher price je do 20kg.. dá se z toho udělat křesílko pak 😉 kukni do albíčka
má melodii, vrnění, dá se houpat, i v něm krmit

petroska
4. čer 2010

se v těch houpajdách a lehátkách nevyznám.zdá se mi to stejné jak ty vajíčka.hleděli sme na ně v obchodě snad hodinu a zkoumali kde co a jak se mimčo začně zvedat nebo pořádně vrtět tak stejně asi není moc bezpečné ležet v lhátku.nebo jo?kdo s tím má zkušenost?já mám strach že mi z toho pak vypadne i když bude uvázaný jak tam dělají i šráky .nebo že se to prostě převrátí když tam bude dělat pořádně rošambo 😀 .

sarlotta
4. čer 2010

tam jsou normal pásy jak v sedačce... u malého jsem to neměla.. včíl to využiju 😉

petroska
4. čer 2010

aha nádherné 🙂 .kolik za to chtěli,takové sem teda jeste neviděla,jen takové obyč sme obkoukli.muj chtěl z chico tu houpačku za 2500 ale taky jen do 9 kg.ta se mi líbí co máš a jestli je do 20kg tak paráda.

sarlotta
4. čer 2010

1490,- stojí na mimibazaru. chicco se mi moc nelíbí.. je to takové moc velkééé 😲

sarlotta
4. čer 2010

Tak pak možeš u nás mrknout naživo🙂

nebo tu :

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33285556

petroska
4. čer 2010

ty jo,tak cena dobrá.kuknu taky na to.chico je velké to jo ale ta houpajda od nich je pěkná jen doost penízku za to chtějí.už máme nakoupený všechno tak ted uvažuju jen o kravinkách at si toho prcka taky rozmazlíme 😀

sarlotta
4. čer 2010

jj🙂

petroska
4. čer 2010

děkuju za odkázek 😉 .no snad se mi tělíčko zlepší a budu moct aspon trošku cárat po kafíčkách.včera sem byla s mojim na plasmě a pak sme dali obchudky a večer sem zase cítila bříško a zase tvrdlo takže jak mě varovali cáráním celý den tak asi budu muset posloucha a vynechat takové chozený protože mi fakt včera bylo zase na nic a skuhrala sem.a to už mi bylo celý týden parádně a bez tvrdnutí a včera sem to jaksi podcenila .doktori asi mají pravdu a budu muset dodržovat šetření 😠

sarlotta
4. čer 2010

petři no jenom se nech zavest do obchůdku- pokup a zase ležet🙂))) kafíček ještě bude 😎

sarlotta
4. čer 2010

jdu se natáhnout, na 1hod mám pedikurku🙂)) tam se budu zas krčit 😝 😉

mari111
4. čer 2010

hezké Šarlotko 😉 , du hledat to samé ale jak je zeleno-oranžové, to chci 😅

ee.liska
4. čer 2010

ahojky 🙂 tak cukrovku nemám 😀
flair a kiti držím palečky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru