Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
5. čer 2010

to je hruza to me kecani,ale jsem docela v soku

tercie
5. čer 2010

Caj ☹ to je mi líto...snad brzo přijdou na to co mu je a pomůžou mu... dětem a mladým lidem by se to vůbec nemělo dít tohleto ☹ Držím pěsti!!!

cajori17
5. čer 2010

diky Terci...je to hruza, nejradeji bych to vsechno vzalala na sebe

cajori17
5. čer 2010

no nic,jdu se chystat....mejte se krasne....ahooj

mari111
5. čer 2010

ahojík holky, 4aj to je mi líto, určitě mu pomúžou, drž se holka, myslím na tebe

mari111
5. čer 2010

4aj mělo bejt Čaj jako čajori

mari111
5. čer 2010

Jinak jsem vám chtěla oznámit, že dnes v 13.00 sme si odskočili na úřad a vzali se 😀 takže už jsem žena blažená 😅

mari111
5. čer 2010

manželúv ( ty jo, to zní divně) svědek to věděl od čtvrtka a moje svědkyně dvacet minut před obřadem. Jinak sme tam nikoho neměli, příšti výken uděláme akorát grilovačku jakože oslavu 😉

mirax
5. čer 2010

mari...obrovská gratulace, vdaná paní 😀 😀 😀
Už sem tak často nestíhám, takže nevím, jestli to bylo plánované a holky to tady věděly?
Přeji krásnou svatební noc 😀

mirax
5. čer 2010

@cajori17
tak to je opravdu závažný nález, těch příčin může být opravdu velká řada a nezbývá než čekat, jak dopadnou všechna možná vyšetření. Kéž by to bylo jen něco nezávažného, brácha je tak mladý. Určitě dej vědět, jak výsledky postupují a kdyby jsi se na něco chtěla zeptat, čemu nerozumíš, ráda ti odpovím.
Držím palečky.

Holky, dnes bylo tak krásně..byli jsme n adětském dni, Bětulka byla zlatá, Tobík je takovej trumbera 😉 , počád tam čutal do míče...a kradl si lízátka navíc 😀

Posílám vám zas etu naši fufejdu, jak už pěkně čiperně kouká 🙂

mari111
5. čer 2010

Dík Mirax, no psala jsem tu že se vemem ale né kdy 😅

mari111
5. čer 2010

Bětulka je zlaťoučka 😵 😵 😵

sarlotta
5. čer 2010

Mari no supeeeer blahopřeju... aji počásko Vám vyšlo 😎 Takže mladá paní 😉 😉 😉

mari111
5. čer 2010

dík Šarlotko , že mladá paní 😀 😀 😀

sarlotta
5. čer 2010

mirax Alžbětka je krásná🙂)) takové sluníčko. 😎

sarlotta
5. čer 2010

@cajori17 šmarjááá tak ať je to nějaké ,,blbina" hlavně nic závažného... ach joooo... kakra to neměl žádné bolesti dřív ?? 😠

sarlotta
5. čer 2010

Já jsem včíl dofrčela z bylinkových dnů, byla jsem okouknout holky z orientu.. no super to bylo, Šarlota si taky zatancovala 😅 😵 😵 každý mě chválil pupík🙂)) no mooooc jsem si to užila 😀 😀

a hlavně to počásko, nádherné teplíčko 😉

sarlotta
5. čer 2010

jo a poprala sem malé nějaké bílé věcicičky, tak suším na balkoně, vypadá to ohromně 😎

mirax
5. čer 2010

holky, děkuju za pochvalu Bětušky..já si tu holčičku tak staršně moc užívám. Je to nádhera mít dceru..cítím se s ní tak moc spojená a hrozně ji miluju 🙂 ..je to fakt taková panenka, čumáček 🙂

sarlott..jen per 🙂 , dnes ti to bude krásně schnout, taky si pamatuju, jak jsem prala na Bětuli..koukala na ty hadříky a nešlo mi si představit to miminko, co se do nich obleče 🙂

mirax
5. čer 2010

mari a jaké jsi měla šatečky? Vyparádila jsi se nevěstovsky?.. 😀 Nebo jsi to ani moc neřešila? 😉
Nemáš nějakou fotečku? 😀

petroska
5. čer 2010

ahoj holky.Teda Mari gratulace 🙂 .tak narychlo svatba,tož to je nádhera.u nas by to ale neprošlo.My zase dnes byli kamarádce na svatbě.Měla to u nas v kostele a tááák sem jí zaviděla.Měla to tak nádherné že sme se rozhodli že teda ten příští rok bude svatba v kostele místo na plánované radnici jak sme chtěli.Sem konečně aspon shlídla kostel jak to tu máme hezký a zároven domluvila tomu nahoře at nám na Filípka dohlíží a že chci teda porod až to září a ne dřív 😀 .jinak sem teda početla že se nám na chvíli vrátila wladka a skoukla toho malého drobečka bojovného a je fakt šikulka jak všechno zvládají a šimonek bojuje tak jak ma a dělá mamince jen radost.cajori to je mi líto s bráškou ale určitě to bude vše v pořádku.držím palečky

kopa
autor
5. čer 2010

Mari moc gratuluji ke svatbičce 😵 😵 ty tajnůstkářko 😀 😀 😅

Já jsem dneska uklízela,třídila šatník a zjistila,že mi skoro nic není 😅 Tak jsem ted náké oblečení hodila sem do bazárku,tak kdyby měl někdo zájem 😀 😀 ale spíš od velikosti 46 😀 Tak jsem pár věcí vyhodila a příští týden teda vyrazím na nákupy

cajori17
5. čer 2010

Mari,velka gratulace,me to teprv ceka 🙂
holky,diky ze me tak podporujete.....ja jsem uplne v prdeli.protelak se mnou ani dnes nejel za brachou,pohadali jsme se.a cely den neni doma...sere me to tak,ze premyslim ,ze vyrazim nekam ven,si vyvetrat hlavu....jsem smutna z brachy,mam deprese,nevim co mam delat

kopa
autor
5. čer 2010

Cajori to je mi líto,že je ti tak smutno 😔 A nechceš třeba jít k rodičům?že byste si o tom popovídali? 😅

cajori17
5. čer 2010

byla jsem s nima cely den a nemuzu se divat na to,jak mamka breci....

cajori17
5. čer 2010

nebudu vas tu rozptylovat tehulky...jdu se zaborit do pelisku a vybrecet.ahojky

kopa
autor
5. čer 2010

Cajori,nás tady neobtěžuješ 😉 jen se vypiš a vybreč.

cajori17
5. čer 2010

pro me je tak hrozne,ze ze ani o tom nemuzu psat...jdu si pustit nejake pisnicky.....zitra se tu ukazu....Krasny vecer.pa

mari111
5. čer 2010

čajori 😔
Holky šatičky neměla, s tím pupkem by to ani hezky nevypadalo, my sme si tam šli jen tak lehce elegantně oblečení a foto nemáme, sme si řekli že si uděláme pak falešné 😀 já si uberu kyla a přidám centimetri 😀 😀 a nechám přfotomontážovat nějaké krásne šaty 😉 😀 😀

mari111
5. čer 2010

jó to kdybych chtěla svatbu v šatech a podle mího gusta,jako velkou svatbu, to by už bylo ale moc, to bych fakt pak chtěla pozvat všechny známe aj vás koníkovky moje ale to by mi neměl kdo zaplatit, šaty za několik desettisícu a hóóóóóóódně ale fakt hóóóódně lidí 😅 ale ono by to ani s rodinkou nešlo moji aj manži 😅(vždy mi to je také divné když řeknu manža 😝 než si zviknu 😅 ) rodiče jsou rozvedeni a moc se nesnesou, no aby pak s toho nebyl pohřeb, nebo nějaká bytka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru