Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
7. čer 2010

ja měla kopísku černý kalhoty (na sukínky ja moc nejsem) a bílou tuniku, bílé botky a bílou kabelčičku 😉

m_artasek
7. čer 2010

Panthenol doma mám, tak ho furt na sebe plácám, ale furt jsem rudá jak rak a dekolt pálí jak čert, ruky už tolik nepálí, ale fakt jsem pěkně rudá

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 Mari no bílou tuniku tu bych asi nemohla mít,kvůli těm mým kozám 😀 😀 Ale uvidíme,snad něco seženu 😅
A vy jste tam měli jen dva svědky a tot vše? 😕

kopa
autor
7. čer 2010

a musím to někam hlásit???Jako když jsem na neschopence,můžeme se vůbec vzít?? 😕 😕 😕

mari111
7. čer 2010

no tchýně si kuli svatbě rušila neschopenku, dr ji to doporučila aby neměla problémi, ale jestli ty si jako na rizikovím tak asi to není potřeba. A já mám taky kozy a měla jsem bílou tuniku 😅 a co, je to jen na chvíli,né, a jo měli jsme tam jen svědky, ještě sme se smáli, jak přišla paní, prej si vás seřadím, semji ríkala že to si teda dá práce nás seřadit 😀 😀 😀

mari111
7. čer 2010

no raděj se zeptej, ale jestli máš neomezené vycházky tak to je snad jedno. A pak až budeš mít oddací list tak až pak to začne, musíš si zařídit novou zdr kartičku, občanku ,jestli máš pas tak ten taky, změnit jméno u dr a tak, no

handm
7. čer 2010

ježiš, jen si vzpomenu na vsechno to obihani uradu po svatbe, chce se mi vrazdit... urednici a jejich hodiny.. 😝
ale jinak svatba krasaaaaaaaaa .-)🙂🙂🙂 Klidne bych si ho vzala zas 🙂 toho stejnyho tedy 🙂

a ted to budu absolvovat znovu, az se prestehujeme..

mari111
7. čer 2010

no mi povídej Handm, ja bych měla na slovač ale viřídi mi to bratránek tak pojedu až to bude vyřízeno pro občanku, pak na cizineckou k nám a pak dvakrát do ústi na cizineckou kromě teda toho co absolvujete vy 😠 no je to hrúza

madormi
7. čer 2010

mari ty jsi slovenka? že píšeš tak hezky česky žádné čechoslovačiny 🙂 kopy gratulka nevěsto 🙂 to je dobře, já jsem asi ze staré školy a myslím že mimi by se mělo narodit do rodiny, ale tak každého věc jeslti má svatbou a jakou kde za kolik atd 🙂

kopa
autor
7. čer 2010

@mari111 tak mi si nejdřív zařídíme ten termín a podle toho bych pak volala na gyndu,já mám vycházky jen od 10-12hod a pak 14-16hod 😅 tak raději si tam zavolám at je vše v pořádku.

madormi
7. čer 2010

holky mě chytla touha po psíkovi / možná si tím kompenzu že zatím není mimi/ mylíte že to je blbost si pořídit malinkého psíčka maltézáčka? na mazlení 🙂

kopa
autor
7. čer 2010

@madormi Mad díky 😉
Já právě nikdy velkou svatbu nechtěla 😅 švagrovka měla krásnou svatbu,ale na mě tam bylo moc lidí a 😨 nestojím o to se někde předvádět 😅

handm
7. čer 2010

Kopi, já musím říct, že já taky nejsem typ na předvádění... ale máme velké rodiny oba s manželem a oba jsme tak nějak chtěli, aby byli všichni s námi, navíc jsme takové "slavící typy" 😀😀😀😀😀 takže jsme měli svatbu pro 50 lidí a druhý den pak party pro kamarády - asi 20... no prachů jak blázen, ale hrozně jsme si to užili a fakt bych se klidně vdávala znovu, dkyby to bylo tak hezky jako tehdy!!🙂🙂🙂🙂🙂

Mad, proč by ne, psík klidně! Navíc když se stěhuješ někam do pryč...

kopa
autor
7. čer 2010

@madormi Mad psík je dobrý nápad 🙂

@handm jako z mé rodiny by tam právě nikdo nebyl 😅 takže to by asi divně vypadalo 😅

kopa
autor
7. čer 2010

Navíc ještě na mě schánět svatební šaty 😅 😅 uf uf stejně by měli přes léto všechny obsazený a pak se vdávat někdy v 8měsíci 😨

handm
7. čer 2010

Kopi, no to je pak jasný, to chápu... 🙂 ono stejně nejvíc si to užijete vy dva a hlavně, že budete spokojený a šŤastný 🙂
já měla tyhle KOpi 😀 http://www.svatebni-saty-adina.cz/svatebni-saty...

madormi
7. čer 2010

no holky tak to ještěmusím vysvětlit manžovi on takhle malého psa nechce ale my zase nemůžem mít velkého s tím naším životním stylem :-/ a až by bylomimi nebyl by mi ten pes na obtíž? toho se bojím, ale ted by mi odvedl myšleny alespon od touhy po mimču 🙂
holky já chtěla svatbu se vším všudy tak jsme nakonec měli asi 55 lidí a taky sme si to moc užili a troufám si říct že i hosté, ale podruhé už bych do toho nešla 🙂 těch peněz a ty nervy :D

madormi
7. čer 2010

haqndm krásné šaty to musíš mít postavičku jako lusk . já měla honostné mám vše na fc tak kdo chce juknout napíšu jméno do ip, ne že bych chtěla jméno tajit, ale tak nevím kdo sem chodí že nakukovat a pak nemusí všici vědět kdy jak se snažíme nebo nesnažíme 🙂

mari111
7. čer 2010

madormi jo slovenka jsem ale tady žiju už devět let, hned po škole jsem šla do čech a už jsem tady zústala 😉 sem se zaláskovala 😀 jinak psíka ti schvaluju, taky jsem si ped posledním testem na // říkala, když tam nebudou tak si jedu hned pro hafana, ja chtěla teda velkého na zahradu, jednou si ho pořídim a taky chci aj malinkého, přemýšlela jsem taky maltezáčka, jorkšíra nebo čivavu 🙂

handm
7. čer 2010

Mad, no ale zas by manžel měl pochopit, že nechceš být tolik sama a když pořád se stěhujete atd.. a že přesně ti to trochu odvede myšlenky a snáz pak budeš těhulet 🙂
Jo, prachů to stálo pekelně, my si od rodičů nevzali ani korunu, krom toho, co zaplatily za cukroví obě maminky.. 😝 A musím říct, že mě hrozně "blažilo", když mi říkali pak příbuzný, že tak hezkou svatbu už dlouho neviděli a jak moc si to užili 🙂

kopa
autor
7. čer 2010

@handm Handm krásné šatičky 🙂 já jen že na mě tam mají malou velikost to je jen 40,42,jako spodek by mi byl,ale něco na ty mý kozy sehnat to je děs,to mi není ani hořejšek 50 😠 to jsem si užila když jsem scháněla šaty na ples 😅 nesehnala 😀

mari111
7. čer 2010

a madormi překážet ti nebude, oni si na mimi zvyknou rychle a až pojedeš na procházku s mimi tak ten tě neutáhne s kočárkem a pri nejhorším ho šoupneš do košíku do kočárku, tam se oni rádi vozej 😉

mari111
7. čer 2010

handm to si musela bejt krásna nevěsta 🙂

madormi
7. čer 2010

holky vy jste super já jsem taková váhává, srdce ho chce ale rozum váhá, díky za názory tak ted jen přesvědčit manžu, už jsem si i našla budou k odběru na konci července a to by bylo ideální to odcházím z práce a jdu na slovač tak by to bylo akorát 🙂 a malého psíka snad někdo pohlídá když pojedem na dovču nebo tak ne?

mari111
7. čer 2010

ja si myslím že to taky nebude problém s tím hlídaním, jen ho naučit čúrat jen venku a neničit věci ale to dělaj jen když sou malinky ale ne každej a nikdo se nebude bát vám ho pohlídat 😉

handm
7. čer 2010

Mad, hehehe, postavu jako lusk 😀 to by bylo super...půjčovala jsem si 42 šaty, ale musím říct, že dobrý, bála jsem se, ale vypadalo to super!!🙂

kopa
autor
7. čer 2010

@madormi to zvládneš s psíkem 🙂 já mám tři fretule a taky to budu muset zvládnout 😀

mari111
7. čer 2010

madormi IP

m_artasek
7. čer 2010

@mari111: mám dotázek, došla jsem z práce, namatlala na sebe ten jogurt na ty moje spálený ruce a dekolt a jak dlouho to mám nechat, dokud nezaschne a pak ho umýt?

ee.liska
7. čer 2010

teda chvílu tu člověk není a zase je toho popsaného 😎
kopi hlavně si vem něco v čem se budeš cítit dobře ať si svatbičku pěkně užiješ 🙂 Holky jak mě se tenkrát klepala kolena 😀 😵 ne že bych byla nervozní ale ta chvíle...
madormi psíčka si pořiď 😉 s mimíkem pak vyjdou dobře
handm to jsou krásné šaty 🙂
ještě k té svatbě, my měli 20 lidí, jen rodiče, sourozence a svědy a ti všichni měli partnery takže to bylo fajn 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru