Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

if.v
14. čer 2010

ee.liska - právě že mě taky po revizi (leden 09) nechtěla růst sliznice a na MS mi stačila nejdřív jen intimka a teď po roce s Duphastonem je to dokonce 1-2 vložky první den 😠 . No a teď si nová doktorka v březnu všimla nějaké bublinky, která se jí nezdála, tak říkala počkáme tři měsíce co to udělá a neudělalo to nic - takže tak. Jsem ráda, že jsi na tom byla dost podobně, fakt se mi bude líp usínat a i se přestanu bát, že to nevyjde

cajori17
14. čer 2010

pekny vecer konikovky 😉
2 dny mi nesel internet,tak jsem se vas snazila trosicku docist,ale stejne mi to bylo houby platny-pac jsem vsechno zapomela....

stavim se tu zitra.....

madormi
14. čer 2010

holky přeju vám dobrou noc, jinak já mám konečně pořádnou mrchu a mám z ní radost 🙂 pěkně se rozjela 🙂

handm
14. čer 2010

Ahooj, před spaním!
Zrovna mi potvrdili z eshopu, že kočík budou mít do konce týdne v krámu, takže si ho mohu vyzvednout. Takže v sobotu už ho máme 🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Jéééé, to je napínavý!!!
Mari, těším se jako blázen... 🙂 konečně zase budeme něco mít... jen musíme vymyslet, kam ho dáme, když "doma být nemůže" 🙂
Jinak všem děkuju za pochvaly kočárku!!🙂

Murynko, jsem ráda, že to stěhování stihneme.. i když všechno praní věciček atd pořád odkládám, abych to teď nedělala tady a pak zas v domečku, protože bych to teď stejně ulozila do krabic... ☹ Snad tam bobista vydrží do termínu, jinak nebudu mít nic připravenýho...

Kopi, jsem zvědavá na prstýnky. Naše stály necelých 10 tis, ale chtěli jsme trochu upravený než měl vzory...🙂
FArmi, hlavně hezky spi, ať si zítra na tu robotu fit!!! Když furt teď tak makáš!!
Ivf, držím palce na zákrok, ať to máš rychle za sebou a pomůže to k mimiskovi!!!🙂

strouzek
15. čer 2010

ahoj holky nakukuju k vám jak se vám všem vede a vidím že kopa se bude vdávat, gratuluju koukám hledáš levnýprstýnky, my máme odsud

http://www.goldex.cz/snubni-prsteny

byli levné, ty ceny jsou za pár, my měli prstýnky za necelých 7 tis. dohromady z bílého zlata , já mám v prstýnku 3 malé zirkony, manžel pro ně jel do toho slaného, je tam přímo to zlatnictví kde to vyrábí, já jsem s prstýnkem moc spokojená a cena byla o polovinu levnější než jinde.

paajaa
15. čer 2010

Krásné ráno,

Hand: ani se ti nedivím, že se na kočárek tak těšíš. Já už bych vybírala jako divá, ale zatím ještě čekám na výsledky z NT a pak začnu hezky brouzdat do netu a schánět.

Kopi: jinak dnes už jsem 13tt- je to super. Hlavně už za týden mě čeká NT, takže ten čas letí jak voda. Jinak zahrádka mě baví, ale víc by mě bavilo již kupovat stromečky a sít trávu. Ale to až tam za rok.

Madormi: tak když teď je pořádná MS, tak za měsíc by mohli být pořádné //

Cajori: a jak se máš ty?? Přítel pořád zlobí??

madormi
15. čer 2010

@paajaa no to asi ne my se vyloženě asi minem s manžou na plodné dny 😀 😀

paajaa
15. čer 2010

@madormi no tak třeba ten další měsíc nebo se plodné dny posunou. Moc bych ti to přála, jako všem ostatním snažilkám. Vy jste mi taky drželi palce a já to teď musím oplácet.

madormi
15. čer 2010

@paajaa děkuji moc, ale zatím to nehrotím jsou tu holčiny, které čekají mnohem déle než já 🙂 no ale tak ráda bych do října byla těhotná ( to jsem měla rodit 😒 a co ty? je vše už v pořádku? nevolnosti, špinění žádné?

sarlotta
15. čer 2010

Dobré ránečko🙂

@murynka zatím ne, už si nestěžuje 😅 no uvidíme 😒 ale dík za optání.

@handm jooo ten bílý... jenže on je ve skutečnosti takový nažloutlý 😝 😝 taky se mi líbil a mimčo Ti to nezašpiní... horší to druhé dítko, pracky opřené o kočár, že 😀

sarlotta
15. čer 2010

@kopa mi se taky bubchen nezdá až tak drahý, na to jak je příjemný a voňavý... navíc na mimibazárku se dá objednat ve větších baleních a za lepší ceny než klasicky v lékárně... no ale hlavně musí sedět mimískovi- to je základ.

sarlotta
15. čer 2010

he prstýnky🙂)) mi dali před 9 lety 6tisíc za oba 😀 😀

sarlotta
15. čer 2010

holky ale viděly sme s Elis v Hradišti bílý hluboký kočár se slunečníkem bílým... no ale ten byl úúúúúúúúúúúúžasnýýýýý 😎 😎 fakt nádhera... já bych do toho snad i šla 😀 😀 sporťák pak už v jiné barvě... ale na první mimi ten bílý kočárek... 😵 😵 no nesmíte ho pak skládat do auta a do autobusu už vůbec neeeee 😀 😀 jen tak do města na procházku a bydlet nejlíp na náměstí 😉

sarlotta
15. čer 2010

@farmarska ahojíííík.... ty pracante... už by to chtělo dovolenou 😎

@if.v neporadím, ale držím palušky a běž na to co nejdřív, určitě to pomůže 😉

sarlotta
15. čer 2010

@cajori17 ahojík , sluníčko jak je u Vás doma ? co ten Tvůj chlap ? a co bráška ?

sarlotta
15. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 33tt.................. ....... ...KO 15.6...........................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 33tt.................. ...........KO ?................................................................čeká chlapečka
Mari 30tt.......................... ....... ..KO v pořádku, KO 1.7........................... .......čeká holčičku........Laurinka
Handm 29tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 28tt .................. ... ..... KO v pořádku KO 24.6 .................................čeká chlapečka
petroska 28tt.................. ..........KO v pořádkuKO 25.6...............................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 27tt........................... .........KO 25.6.................................. ........................čeká holčičku......Eliška
Sirella 26tt ...................... .........KO v pořádku🙂, KO 19.7., cukr 23.6
miru.j 26tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ..................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 22tt ....................... . . ...... KO 24.6, velký utz 10.8.
Maarrtina 19tt ....................... ...KO 1.7.
Zlababa 19tt ..................... .... ..KO v pořádku , KO 2.7.
veve.b 14tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 13tt................................ KO 1.7. NT 22.6.
M_artasek 30DC
Cajori 25DC
Nicollka 24DC
M.aa.b 23DC
Farmarska 16DC
Katyna 12DC
Natalie 9DC
Aja 8DC
Madormi 2DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

handm
15. čer 2010

Dobré ranko,
tedy šarlotko, ty nám tu krásně trpíš samomluvou!🙂 držím palečky na kontrolku!! 🙂

Paaji, neboj, však se dočkáš!🙂 navíc NT bude určitě v pořádku a pak budeš nakupovat jako divá!!🙂🙂🙂
Mad, jak je na Slovači?! Netrápí tě tam?!🙂 Hezky si užívejte plodných dní a léta a uvidíš, že všechno bude!!!🙂🙂🙂🙂

sarlotta
15. čer 2010

že 😠

handm
15. čer 2010

Ale neboj, už jsem tu 🙂 a ty už zase určo půjdeš vid?!🙂 v kolik jdeš?! a co kryštůfek, už ho to nebolí?

sarlotta
15. čer 2010

nééé sem tu🙂) malý je ve školce, oběd se peče v troubě, pračka pere... no makám jak divá 😀 😀

čoveče už si nestěžuje, tak snad to bude dobré a byl to jen natahlý sval... jeho to práve bolelo jen když tu nožku o něco opřel, jako na tom záchodě, že mu visí dolů... na židličce malé ho to nebolí.

sarlotta
15. čer 2010

na kontrolku jdu až kolem 12té
😉

handm
15. čer 2010

Aha, tak to je dobře!🙂 hlavně, když je to v pohodě už!🙂 A nemakej, nebo se strhneš...🙂
já šla včera z busu domu a začlo mě tak řezat v podbřišku, že jsem myslela, že nedojdu..šla jsem jak důchodce.. ale bobista se ozýval, nakonec jsem se usnesla, že to musely být "zaražený větry" nebo co, protože to pak přešlo s večerem...ale hnus fialovej tedy...

paajaa
15. čer 2010

@madormi : tam uvidíš, kdy se na vás usměje štěstí. Jinak moje švagrová, které je 30 se konečně rozhodla, že letos se začnou snažit. Ale je to stylem- už je mi 30, takže si to dítě pořídím. Žádné mateřské touhy, nic. No počkejte, že jim to vyjde na první pokus- ona nebere už řadu let prášky, takže do toho mohou jít hned.
Jinak mě už je celkem dobře a špinění už dávno přestalo, ale na WC mám někdy pořád takový stísněný pocit.

@handm: já vím, že po NT už budu moct mimi něco koupit a hlavně kouknu co mám od ségry po dětech. Manža sundá krabici a já se v tom budu hezky hrabat. Jééé to bude. Jinak už jsem vyndal nějaké trička s krabice s těhu oblečky. Ale myslelal jsem, že toho tam mám víc. Budu muset nakoupit nějaká ´tílka, pokud teda bude ještě nějaké léto.

@sarlotta: přeji úspěšnou kontorlu

sarlotta
15. čer 2010

@paajaa já se taky bála dlouho, vlastně se přestávám bát až teď po 30tt 😉

@handm noo, tak to byla cesta teda, chuďátko... já spíš bojuju s pocitem , že se počurááám 😀 😀 a to fakt nechodím daleko pěšky 😝

handm
15. čer 2010

Paaji, tak to máš dobrý, že máš věci od ségry.. já se těšila, jak budu dědit od švagrový, ale oni čekaj druhý teď v červenci, takže prd 😀😀😀😀
Jinak můj strach trval taky až někam do 16 tt, pak zase triply atd... vlastě i teď, když mám pocit, že se dýl neozývá, tak chytám paniku.. navíc jak furt pracujeme na domečku, bílím, uklízím atd, tak si říkám, jestli mu moc neubližuju.. ale zase když jinak problémy nemám... snažím se být opatrná!! ale strachu se nikdy nezbavim...asi jako nikdo tady...
šarlotko, jo cesta to byla uzasna ☹ počurání ke mě ještě nedošlo 😀😀😀😀 kromě toho, když pšíknu 😀😀😀

petroska
15. čer 2010

dobré ránečko.šarlot držím palušky na kontrolu 🙂 .kopi souhlasím ze šarlotkou.bubchen krásně voní a zas tak drahy není.jak sem si k nemu přivoněla hned jsem ho prckovi začala pomali pořizovat 😉 ,do jiné kosmetiky bych asi už nešla,snad to bude prcek jen snášet že?šarlot?tede malá kopká pořád silně jako po tom 20 týdnu nebo se ti ted tam spíš víc kroutí ,vrtí a dělá bouličky?

handm
15. čer 2010

@petroska mě tedy ten náš bobista zkouší, co asi vydržím.. už třetí den má nějakou boxovací náladu.. asi změnil sport ze zimních bobů na letní fotbal a box.. to jsou šlupky, břicho se mi vlní, jak kdyby tam provozoval nějaké oslavné tance...

petroska
15. čer 2010

handm no mě spíš než aby kopal tak třeba týden se mi jen děsně vlní břicho tím jak se tam asi převrací nebo koulí či staví stojky ale že bych cítila kopání tak ne.kopání se objeví jen třeba po týdnu jeden den jinak je furt jen vlnění a vrtění břicha doprava a doleva.tak se ptám jak to máte.já sem to titiž ted v poradně říkala doktorce a ta mě rači vzala na ultr a všechno podle ní v pořádku ale nedokázala mi na to odpovědět proč přestal kopat a spíš si tam lítá z jedné strany na druhou jako kdyby za někým utíkal 🙂

sarlotta
15. čer 2010

holky mě asi malá vyleze pupkem 😅 😀 😀 dělá mi tam bouličky, úplně nahmatám nožičku, patičku nebo koleno - to nevím přesně co to je🙂)) ale jsou to vlny a kopy 😉 😀

sarlotta
15. čer 2010

petři a není otočený nožkama dovnitř ?, že by dělal vlny spíš tělíčkem, zadečkem a zádama víš🙂 to neřeš, hlavně že jsou pěkné pohyby 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru