Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
22. čer 2010

darinka_x držím palečky... musíš vydržet.. který si DC ? já bych zašla na gyndu mrkla na utz jak vypadá sliznice...

sarlotta
22. čer 2010

@wlladka tfuj tfuj štěstíčko, ať se chlap chytí 😀 😀 😀

sarlotta
22. čer 2010

kopi já nic nezametala a to sem nebyla těhu... jen ať si ženich poradí🙂)))

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta Sarlott já si myslím,to samé.Ale přítel to nechápe,takže se budu muset já přizpůsobit,no jsem z toho fakt otrávená 😔 😢

m_artasek
22. čer 2010

kopi, já taky nezametala, zametal ženich, já jen držela lopatku 🙂

sarlotta
22. čer 2010

kopi tak to na neho zkus podobrém, pěkně s milujícím úsměvem a rukou na bříšku jako tatínkuuuuu miminko potřebuje klid... a bereme se kvůli sobě ne kvůli rodině... 😉

m_artasek
22. čer 2010

@kopa no a co nějakej kompromis. Není to divný, on tam bude mít hrůzu familie a ty nikoho? Já bych taky udělala nějakou párty pro rodinu a tak a na obřad jen rodiče a svědci. No my měli velkou svatbu a už nikdy více.

kopa
autor
22. čer 2010

Holky to už je pozdě 😖 Už to všechno obvolal 🙄

sarlotta
22. čer 2010

hele tak si pozvi nějakou kamošku... no co... hlavně se o nic moc nestarej... vyber si jídlo které chutná Tobě a prď na to🙂)) budete mít víc darůůů noooo 😎

handm
22. čer 2010

@kopa to je tedy bezva, že on si obvolá, vlastně rozhodne.. by mě asi pěkně nakrk... no ale jak říká šarlotka, bych si objednala co já jim, když je to takhle, a žádný štráchy s tím.. hLavně budete dávat takových peněz za svatbu velkou pro "jeho" stranu rodiny, když byste mohli pořídit spoustu věcí pro mimiska.. navíc ty na neschopence, on nezaměstnaný.. pro mě tedy nepochopitelný.. bych mu dala... 😠 😠 😠 😠 😠

darinka_x
22. čer 2010

@sarlotta
Měla jsem to dostat min.úterý, ale obvykle je to tak + 2/3 dny, takže tak 37.den... ještě odpoledne udělám test a pak hned zavolám k doktorce a objednám se.

petroska
22. čer 2010

ahoj holky.teda to je zase řešení 🙂 problému.kopi pozvy rodiče,sourozence pokud máš,kamarádky určitě más taky a budeš tam mít taky svoje.jen by se mi taky nelíbylo první říct mala svatba a pak se z toho vyvrbí trošku větší 😀 .ale určitě si to užijete líp když bude víc lidí ne?a pak tech dárečku 😀 .stačí obřad a nazdra všichni domu pokud nechceš nic víc at se pošetří.stejně by k vám pak dojeli domu na čumendu ne?

sarlotta
22. čer 2010

darinka_x já bych nevolala a rovnou tam naklusala... aby Ti neřekla, že máš počkat 14 dní co z toho bude, by ses zbláznila 😅 testíkuj jedním testem -mamatest nejlíp a spíš ráno, nebo moc nepij, aby moč nebyla tak zředěná 😉

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta
@handm
@petroska
Já už to řešit nebudu 🙄 jsem tedko celou dobu tady z toho brečela 😔 😅 Ať si to vše zařídí přítel 🙄 Já na to kašlu,půjdu v kalhotech a v tunice a nazdar 😝

sarlotta
22. čer 2010

kopi nebul těhulko ☹ , přítelák dostane na prdel 😠 😠 😠 ono to nějak dopadne... a bude rodinka a to je důležité 😉 😵

darinka_x
22. čer 2010

@sarlotta
Je pravda, že jsem celý dny dost pila a pak si dělala test, tak třeba to bylo proto. A ten poslední test z pátečního rána byl výraznější. Dneska mám na výběr mamatest anebo kazetovej Unimark, tak ještě nevím který udělám, ale spíš věřím tomu mamatestu. No já bych se nenechala odbýt, kdyby mě chtěla pozvat za 2 týdny (s tím dopředu počítám), tak řeknu, že jsem po potratu a že se bojím a potřebovala bych kontrolu hned. A kdyby byla sestra i tak neoblomná (pochybuju), tak tam normálně ráno půjdu a vzít mě musí 😉

kopa
autor
22. čer 2010

Tak tady foto z dnešního rána 🙂 a pak se divím,že na sebe nic neseženu 🤐 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@sarlotta Nák to dopadne 😅 po dnešku mám chut vše zrušit 😅 😅 🙄

petroska
22. čer 2010

kopi víš co by bylo na tobě pěkné když říkáš že v tunice vypadáš jak pytel?kup si nějaké pěkné kalhoty a bud černé nebo bílé tričko a na to nějaký krásný barevný nátelník a krásně ti to obrysne bříško a rukávy u trička schovají ruky.já na sebe taky scháněla něco v čem bych se cítila dobře.v tunikách sem si připadala jak metráček protože to na mě vyselo a dělalo snad 3x objemější postavu než normálně sem a vyřešila to tričkem a nad tom krásný nátelník od tamanu.všude se ted prodávají natelníky dlouho a ve spodu je gumyčka která to krásně drží bříško a nevypada postava pak širší.jestli sis prohlížela moje albíčko mam tam fotku s mojim a ten nátělník a tričko na sobě a kolik to udělá krásy.já tak du na svatbu bratranci na konci srpna ,dám si k tomu jen bílé kalhoty jestli seženu a budu těhu kočka 😉

mari111
22. čer 2010

ahojda, Holky vy ste toho dneska zas nakecali, ja se válela v postely do 11:30 dneska, pustila sem si tam televizi vzala kocourka a valely sme se.Teď šekám až mi zavolá manža a jedu za ním, počkám ho u práce a chci jít koupit princezně šatičky a něco hezkého co jesště uvidím 🙂
Darinko držím palečky ať je to těhu jak má bejt, u dr se nenech odbít 😉
Šarlotko nemáš zač, už si cvičila? 🙂
😔 Kopísku nebrečánkuj, nějak to dopadne, když ti to neva, že to přítelak takle řídi tak na to prď a ať se stará 😉

petroska
22. čer 2010

kopi co blázníš!vždyt si normální těhule!co bys chtěla.vypadat jak chroust 🙂 .dyt ti to sluší.správná těhulka ne?

kopa
autor
22. čer 2010

a tady pohled z mého pohledu 😅 😅

mari111
22. čer 2010

hezké bříško máš Kopísku, ja taky teď nosím spíš obtahle trička než volné 😉

mari111
22. čer 2010

na špičky si ještě vydíš, 😅 ty si trdlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@petroska Koukala jsem na tu fotečku v albíčku 🙂 a víš že to vypadá dobře 😵 a ty nátělníky prodávají kde? 😅 Tpo bych si někde mohla vyzkoušet 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@mari111 Já právě v těch volnějších trikách vypadám ještě hůř 😅 😠
No aspon někam si vidím,když potřebuji někam jinam 😅 tak musím zatahovat a to moc nejde 😅 😀

kopa
autor
22. čer 2010

@darinka_x Jinak mezi námi vítám Darinku 🙂 držím palečky aby čárky sílily 😵

kopa
autor
22. čer 2010

Holky mám tu ještě dvoje společenské kalhoty,jdu je vyzkoušet 😅

petroska
22. čer 2010

@kopa mají je všude.bud je koupíš u tamanu kde to stojí u nás jen celý komplet to je tričko + nálník za 130 nebo sem to viděla i u nas v tescu v newyorker ale tam je to předražené.mají fakt ruzné barvy a krásné u tamanu a i bud vzorované nátělníky nebo na tento zpusob jako mám ja.nikdy sem nekupovala nic u tamanu ale v obchodě nebo v CaA sem měla problém něco sehnat tak sem navštívila šikmooké a hned sem si tam vyzkoušela snad 4 druhy takových věcí a odešla ze 3ma kompletama a o necelou 500 chudší což je paráda.a každý říká jak mi to sluší .zkus si tam zajít pokud jsou u vas tamani 🙂

petroska
22. čer 2010

@kopa sem ti chtěla poslat fotku někde jak su v tom oblečená jak stojím abys měla představu jak to vypadá celé ale jaksi su všude jak blbka 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru