Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
25. čer 2010

Šarlotko četla si co my vylezlo na těch rukách, nevíš co s tím?

sarlotta
25. čer 2010

mari111 normálně zajdi na kožní, nebo na gyndu, ať Ti dá žádanku na kožní. Já mám ruky akorát opuchlé a dokousané od komárů... taky paráda 😅 😅

mari111
25. čer 2010

teda po tobě ty komáři tak jdou,jo. Máš asi sladkou krev, jak já, na mne leze všechno, dějaké pakobilky fuj 😅

kopa
autor
25. čer 2010

@mari111 Mari tak pohlaví až ve 30tt v gennetu,třeba 😀 😅 mě už je to stejně jedno,když se nechce ukázat,tak at se neukazuje,jen nevím co tím zamýšlí 😝 😝 😀
@sarlotta teda takovou honku jsi po ránu měla 😅 Ale hlavně,že jsi to zachránila a malý byl spokojený 😵 Sarlott prosím až budeš dělat tabulku,napiš mi 14.7.ko 😉díky.

Zlabi gratuluji k chlapečkovi 😵 😵

handm
25. čer 2010

Ahoj, jeste jednou!
tak jsem vás dočetla a Kopíkovi moc gratuluju ke kontrole a stydlivému mimiskovi!!🙂 A držím palce, abys přežila cukr.. blivajs, jeste se mi zveda kufr, jak si na to vzpomenu.. 😝
šarlotko, tka hlavně že sis poradila s tím kostýmem, ale musel to být dobrý stres... chuděrka malej!! Hlavně že se pak usmíval 🙂
Mari, vy máte fotbalistku?!🙂 My boxera momentálne 🙂)))

kopa
autor
25. čer 2010

Holky já měla štípanec jak hrom asi od komára 14dní 😠 😠 Jsem se bála aby to nebyla borelioza,páč to bylo kolo rudé jak hrom. 🙄

Zítra jdeme ráno za synovečkem,má dva roky.Tak jsme mu včera koupili mega bublifuk,autíčko ford a ráno mu ještě zajdeme pro velký narozeninový balonek 🙂 Si ho bude nosit na šnůrce a balonek bude až u stropu 😀 No a před chvilkou jsem byla ještě dokoupit dárkovou taštičku.Koukla jsem v papírnictví na ty samolepky na zed a u nás mají velký výběr 😉

kopa
autor
25. čer 2010

@handm Ahoj 🙂
No na ten cukr volám v pondělí,prý se na to musím objednat 😅 No ale,výhoda je,že jdu k nám na polikliniku,tak doufám,že tam nebudu muset ty dvě hodky čekat,ale jít domu a nebo si jít sednout do parku.No jo no,mám docela strach a ty výsledky mi řeknou hnedka tam 😕 ?

petroska
25. čer 2010

dobré ráneško.sem si pochrupkala.chtěla sem si zajed na čerstvé rohlíčky ale jaksi u nas na hlavní total zácpa že se nedostane nikdo ani za boha ven.dělaj nám novou cestu,supr 😠 .Kopi taky gratulajda.spon budete mít překvápko 🙂 .to už vydržíš když to do ted nevíte 😉 .nakup si neutral barvičky i klido modré ,holčička to kdyžtak snese a popř pak ružové dokoupíš po porodu 🙂 .já mám taky skoro všechny hadříky neutrál a jen jednu soupravičku modrou tak nadávám že musím jeste něco modrýho koupit at nemá prcek jen zelené a neutrál.šarlot teda co si to za maminu 😀 chudak malej.ještě že si našla aspon čepici a možní je lepší jak i ztracené oblečky,to totiž jen tak santovskou v létě nikdo nemá 😀 .Mari mě se zase přes těhu upravuje plet.sem vždycky trpěla na ruzné pupínky a alergie a ted cosi jakž tak je to lepší,sem tam se něco jeste vyvrbí ale jinak to ustává tak snad si to vezme pak porod sebou 🙂

handm
25. čer 2010

@kopa Mě ty výsledky rovnou neřekli.. až pak asi za týden u sestřičky na G v ordinaci...ale třeba je to u vás jiný.. jinak já tam taky nezůstala sedět, i když jsem neměla doprovod.. řekly jsme si tam s nějakou jinou těhulí, že budem doprovod jedna druhé a šly ven.. na vzduch 😀😀😀 a tam se rozdělily 😀
stejně tam bylo lidí, že to nikdo nesledoval...🙂

petroska
25. čer 2010

holky když sem koupila nové peřinky do postýlky musím je taky než je obleču vyprat?nebo stači venku vyvětrat?ale nesmrdí,sem si objednala od emitex hypoalergení tak to není načuchlé jak když to bává z obchodu?a kdy vyvařil lahvičky a dudlíky matko šarlotko 😀 popř jestli mužu vyvařovat umělé lahvičky zároven s cumílkama?sem se dočetla že u nových vyvařovat 10 min jinak stačí mín ale jak se znám tak se mi to tam speče a to mám vše nový 😖

mari111
25. čer 2010

jo jo asi fotbalistku, a ty boxera jo 😀 no to je dneska mládeš,co 😀 😀 😀

handm
25. čer 2010

@mari111 a to jsou teprve v břiše, vezmi si, co budou vyvádět venku 😀😀😀😀

kopa
autor
25. čer 2010

@petroska vid taky si říkám,hlavně,že je mimís o.k. 😉 Jé rohlíček bych si taky dala,ale včera jsem probírala na gyndě můj jídleníček s doktorkou a rohlíky teda nemám skoro vůbec jíst,že to mimíkovi nic nedá 😅tak jsem si teda dneska koupila nákou takovou tu cerální bulku 😀

@handm tak se mnou tam půjde přítelák 🙂 no ale jinak dobře promyšlený s tou těhulí 😀 😀

Jo a už jsem přišla na to,že na slovo svatba jsem alergická 😝 😠 V pondělí zajistíme tu hostinu,tak přítel volal otcovi jestli by mu s tím pomohl sestavit to menu...páč fakt s tím nemáme zkušenosti(a on předtím pomáhal s tím jeho bratrovi) a suveréně se na nás rodiče vyprdli 🤐 🤐 a přítel si plánuje tu hostinu do 22hod 🙄 🙄 to nevím zda vydržím 😅 😅 moje slovo je jako vzduch 😠

handm
25. čer 2010

@kopa kašli na to, at se stará přítelák s otcem nebo bez, když si to "vymyslel" takhle... prostě ty jen přijdeš, budeš krásná nevěsta a to je tvuj jediný úkol.. všechno se kolem nevěsty má ve svatební den točit, takže bude, navíc, když je nevěsta krásná těhulinda 🙂

petroska
25. čer 2010

@kopa kopi a když ste chtěli malou svatbu proč máte vubec hostinu?měli ste je pozvat jen na obřad a pak pápá domu a pozvat je třeba k vám na kafí a něco bys uchystala doma

mari111
25. čer 2010

no až budou venku tak se jistě nudit nebudeme 🙂

sarlotta
25. čer 2010

kuk holky, tak sem byla v obchodě a nakoupila malému bonbosky do školky k narozeninám... příští týden už jim končí školka... tak snad bude mít radost 😉

na komáří pichance mám kosmín- mastičku - je super- chladivá- v lékárně...

sarlotta
25. čer 2010

@petroska 🙂 to je otázek🙂)))

lahvičky zvlášť a dudlíky v menším kastrolku v horké vodě a stůj u toho noooo 😉 , ale tohle až po porodu... dopředu to nemá žádnou cenu dělat 😎

ty peřinky neper- vyvětrej a vyper jen povlečení.. ale bacha venku ať Ti to nepotento nějaký pták- to bys pak musela vyprat
😀

sarlotta
25. čer 2010

holky jdu se najest🙂)) pa

kopa
autor
25. čer 2010

@handm Já na to kašlu,holt já měla jinou představu o svatbě 😅 ale mlčím,nebudu se s ním doma dohadovat 🙄
@petroska Já vím,ale to vymyslel přítel 😅 já jsem ticho nemá to smysl 😠

sarlotta
25. čer 2010

holky no kde stéééé, že vy někde chlastáte ? 😀 😀
My byli s malým venku a pak jsem si chystala věci na zítřek - jedem na výlet do Kyjova 😉 a k tetě podívat se na domácí zvířectvo-koně, kozy, prasátka, slepice 😎 tak kuknu asi až večeeer.

m_artasek
25. čer 2010

Ahoj holky, koupila jsem dnes testík, ale mamatest neměli ☹, tak zkusím ráno testnout a když nic tak příští týden zajdu k doktorovi

mari111
25. čer 2010

no jojój, jak se snaží Sofinka a šup hned do pusinky 😀 😀 😀 je šikovná

mari111
25. čer 2010

tak to jsem zvedavá zítra na výsledek Martasku 😕

m_artasek
25. čer 2010

@mari111 no asi se za Váma mrknu až navečer, chystáme se zítra na výlet do westernového městečka do Boskovic, ale myslím si, že těhotná nejsem

mari111
25. čer 2010

myslím nemyslím co když jo a my se to jako dozvíme až večer,jóóó 😕 no tak to bude teda , to se nebudu moct dočkat, no to je jedno, kéž by sme se to dověděli třeba aj za týden, jen kdyby tam ty // boli sakra 😅

m_artasek
25. čer 2010

@mari111 no žádné příznaky nemám, jak jsem měla u minulého těhu, které dobře nedopadlo, musím pak někde v lékárně sehnat ten mamatest. Dnes jsem byla jen v jedné lékárně a do další už jsem nešla

sarlotta
25. čer 2010

jé martasek tak to si užijte a pak podej info jak jste se měli🙂 a co testík🙂 😎

m_artasek
25. čer 2010

@sarlotta jasně info podám, ještě jsme tam s manželem nebyli, tak si uděláme výlet, než nás bude čekat stěhování do domečku, který jsme si koupili, sice tam bude spousta práce, ale bude nááááááš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru