Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
26. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair ........................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO28.6.....................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 34tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 29tt .................. ... ..... KO 24.6 ? ....................................................čeká chlapečka
petroska 29tt.................. ..........KO 25.6.......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 29tt........................... .........KO 25.6.................................. .....................čeká holčičku......Eliška
Sirella 28tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok ...................................čeká holčičku
miru.j 28tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 24tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 20tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 20tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 16tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 14tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
M_artasek 41DC
Cajori 36DC
Nicollka 34DC
M.aa.b 34DC
Nicollka 32DC
Farmarska 28DC
Katyna 24DC
Natalie 20DC
Aja 19DC
Madormi 13DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

kopa
autor
26. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Květi já mám břuch taky v albíku 😉
Přišla jsem se vám pochlubit 😅 😀 Včera večer mě mimík okopával a přítel dal ruku na bříško a normálně ho i přes ten můj tuk cítil a já taky 😀 byla to prča.

kvetinka7
26. čer 2010

@sarlotta Ahojik Sarlot,dekuju 🙂 ja vim,ty jsi vzorna a mas uplne super ateliersky fotecky, uz jsem obdivovala 😵
kdybych bydlela pobliz,tak mirim do vaseho atelieru i netehotna 😉
uz se ti to blizi milovymi kroky... 😕

kvetinka7
26. čer 2010

@kopa a jó, u tebe jsem je ve spouste jinych lakadel prehlidla 😀 super tehulici se brisko
holky, vy mate ted takovou vyhodu, urcite vas lidi v MHD pousteji si sednout 😉

aronek
26. čer 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😉 U nás tedy zataženo a to se chystáme se skorotchýní do kolína, malý měl svátek, tak mu chce něco koupit 😉

flair
26. čer 2010

Ahojky, hezké sobotní dopoledne 😵
Holky, ten porod byl opravdu v pohodě. Je třeba brát to s nadhledem, prcek ven prostě musí, tak proč si to dramatizovat. Pokud samozřejmě nejsou komplikace. Jak ses Šarlotko ptala, jakou jsem měla představu o porodu, tak já vlastně ani nevím 😅 Věděla jsem, že to musí asi bolet. Jinak jsem fakt netušila, co mě čeká. Mně celé těhu nic nebylo, nikdy mi neztvrdlo ani bříško, fakt nic. Takže kontrakce byly pro mě něco úúúplně nového 😅 A jak jste některé psaly, že můj porod byl dlouhý, tak mně to nepřišlo. Od prvního lehkého píchnutí v podbříšku to do narození miminka trvalo 7,5 hodiny. Což je na prvorodičku celkem dobrý.

@kvetinka7 jééé, vy jste taky objevili jméno Melisa? 😵 nám se to hrozně zalíbilo ještě než jsem otěhotněla. Tak jsme byli rádi, když nám řekli, že to bude holčička 😅

natalie77
26. čer 2010

Ahoj holky,
tak jsem zkoukla tabulku, nic nového, což je lepší než špatné zprávy...
Vítám novou dušičku Zuzku 😔 . Jak už psaly holky, chce to čas, nejhorší je bolest na duši....drž se bude líp 😔 .

@farmaska jak se daří? Co krk? Je Ti lépe?
Děkuji za chválu šatů, včera jsem měla oslavu...ještě s neteří....bylo to mocc fajn, přespala jsem tam s Marečkem....zatančila jsem si, trošku to zapila. Ráno jsme jeli domů a teď čekám až se malý vzbudí a někam společně všichni vyrazíme, venku je krásně.
Moc na Vás myslím, snad jste v pohodě....
@sarlotta už se Ti to blíží, co? Myslím na Tebe...
Tak já jdu něco poklidit a asi připravit večeři, ať můžeme být co nejdéle venku...
Mějte se krásně a užijte si slunečný víkend.

kopa
autor
26. čer 2010

@kvetinka7 Květi v Mhd mě pustil jednou důchodce 😀 😀 a od té doby nic,každej jen čumí a je bezohledný 🙄 🤐 Však už to řeším tak,že když stojím v metru a někdo kdo sedí a čumí mi na pupek tak divně,tak házim ksichty 😀 😀 Dnes každý myslí jen na sebe!!!!My jsme minule taky s přítelem čekali na metro a šel slepec,tak přítel mu nabízel pomoc a odved ho ke dveřím a i poprosil pani,aby se teda zvedla a pustila slepce sednout.Páč se nikdo nezvedal.

@sarlotta Sarlott tebe jsem se ještě chtěla zeptat ohledně toho x landera,když nemá tu ruční brzdu-jak se ti s ním jezdí z kopce a nebo v autobuse,nebo na nerovným povrchu??? 😕 😅

sarlotta
26. čer 2010

kuk holky, tak jsme zpátky z výletku, jsu kantare 😉 ... malý si zapl hry, tak nakukuju co nového 😀

@kopa tak má nožní brzdu, že 😉 ... z kopce stejně kočár zvedáš , tak aby mimi leželo furt rovně, ne hlavou dolů. a z nějakého strku s tím nepojedeš s miminem.

sarlotta
27. čer 2010

Hezké nedělní dopolko🙂 😎

sarlotta
27. čer 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 35tt.................. ....... ....KO28.6.....................................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 35tt.................. ...........KO ?...........................................................čeká chlapečka
Mari 32tt.......................... ....... ..KO 1.7........................... ............................čeká holčičku........Laurinka
Handm 31tt.............................. KO 28.6.
ee.liska 30tt .................. ... ..... KO 24.6 ? ....................................................čeká chlapečka
petroska 29tt.................. ..........KO 25.6.......................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 29tt........................... .........KO 25.6.................................. .....................čeká holčičku......Eliška
Sirella 28tt ...................... .........KO 19.7., cukr ok .........................................čeká holčičku
miru.j 28tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ...................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 24tt ....................... . . ...... KO v pořádku, velký utz 10.8.KO 14.7.
Maarrtina 20tt ....................... ...KO 1.7. NT 12.7.
Zlababa 20tt ..................... .... ..NT v pořádku , KO 2.7.............................čeká chlapečka
veve.b 16tt..................................KO v pořádku , KO 14.7. trippl test
Paajaa 14tt................................ KO 1.7. NT 22.6. v pořádku
M_artasek 42DC
Cajori 37DC
M.aa.b 35DC
Nicollka 33DC
Farmarska 29DC
Katyna 25DC
Natalie 21DC
Aja 20DC
Madormi 14DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

farmarska
27. čer 2010

ahoj holky 🙂 tak se hlásím, že žiju 😅 v pátek jsem měla odpolední do noci a včera celodenní od půl 6rána do desáté večera 😝 dnes jsem teda zdrchaná jak blázen, takže jsem si naordinovala klídeček a zítra zas musím na raní 🙄 ale nějakejch 8-10 hodin, to už pro mne je brnkačka 😉 😀 😎
Tak já vás jdu dočíst , co nového 😉

aronek
27. čer 2010

Ahoj, přeji hezkou neděli, s malým se chystáme odpo na pouť 😀

kopa
autor
27. čer 2010

Ahoj holky 🙂
Koukám,že je tu mrtvo 😀 my jsme po obídku,tak dáme chvilku oraz a půjdeme na prochajdu a odpoledne chci udělat drobenkovou buchtu s meruňkami. 😵
@sarlotta Sarlott já vím,že má tu nožní brzdu 🙂 jen mě to napadlo,ono stejně moc kočárků tu ruční nemá 😅

Jinak jsem byli včera na narozeninách synovce a bylo to príma 😀 švagrovka mi dá odsávačku od aventu,tak jí nemusím kupovat.Zítra jdeme zařizovat tu hostinu.

@farmarska teda Farmí ty jsi pracovitá 😀 😀

flair
27. čer 2010

Ahojky🙂
Zkušené maminky, mám dotaz.. Jak se poznají potničky? Malá je už 5. den osypaná na obličeji 😒 myslela jsem původně, jestli to není reakce na meruňkovou marmeládu, ale když už to je 5 dní a nelepší se to, tak nevím ☹ A dá se to něčím zmírnit. Poraďte, prosím 😕

kopa
autor
27. čer 2010

@flair Flair sice nejsme mamina,ale švagrový malá když jsme tam včera byli tak měla taky po obličeji potničky.Má se hodně v místnosti větrat a nepřehřívat v oblečení.Prý je dobrá koupel s heřmánku a zásyp dětský a nebo mazat obličejík krémem.Víc toho nevím 😅

tercie
27. čer 2010

Ahoj kočenky, hlásím se opět z domova. Byla jsem na týden u našich, bylo tam fajn, ale už jsem se docela těšila domů 🙂
Doufám, že se mi povede vás, kecalky dočíst. 😀

Flair Lukášek to měltaky hodně,a dr nám na to napsala mastičku,dělali jí v lékárně, takže nevím,co tam vše bylo, ale prý slabý kortikoidy,takže mazat jen ty nejpostiženější místečka a jen tenkou vrstvou,a ne dlouho. Tvůj dr ti učitě něco na to dá. Musí to bejt nepříjemný a asi to dost svědí si myslím. Malej se mi teď osypaltaky,jak byly ty vedra, stačí, když mi usne v náručí a je ke mě tvářičkou přitulenej a má to hned. S tím heřmánkem bych to asi neriskovala, může na něj vzniknout alergie, ale holky mi radily třepat černým čajem, a nebo do koupele přidat odvar z dubový kůry 😉. To oblečení má KOpi pravdu,že se totaky nemá přehánět, ale v tomhle počasí to člověk těžko odhadne. Já kolikrát malýho obleču a venku ho svlíkám, a nebo táhnu pro jistotu spoustu oblečení s sebou, když někam jdem 🙂 No, tak snad jsem ti trochu poradila 😉

peta79
27. čer 2010

@flair nám dr. poradila přidat do koupele černý čaj, nebo řebříček. Heřmánek raději ne, pro mimi je prý moc agresívní. A taky máme mastičku z lékárny, ale tu jsem ještě nemuseli použít.

flair
27. čer 2010

Děkuji za rady, holky moje 😵 jen mi ještě řekněte, jak poznám, že se jedná o potničky??? Nemůže to být třeba reakce na nějaké jídlo? Má takové pupínky jak puberták a má to suché ☹

paajaa
27. čer 2010

Ahoj kočko moje,
nějak teď nestíhám, takže se omlouvám, že vás zanedbávám. Ale konečně jsem nafotila těhudžíny a těhu3/4. Vše je v albu. A taky je to naše mímo.

murynka
27. čer 2010

@flair poznáš to že se jí to dělá na místě kde se hodně potí...a pak to zmizí třeba večer a ukáže se to zase po spocení my to máme když je vedro tak to má na zádech 😒 a na potničky nedávat prý nic tak nedávám...

@paajaa krásnééé mímo 😵 😵 😵

paajaa
27. čer 2010

@murynka děkuji, je to pořád ještě ufounek, ale náš. 😉

murynka
27. čer 2010

@paajaa není je to krásnýýý já vzpomínala na loňský rok 🙂 kdy byla naše v bříšku a ted už leze a sedí 😲 😲 😀 😨

petroska
27. čer 2010

ahoj holky.jdu vás jen po skoro víkendu pozdravit.paaji hezký miminečko 😉 a džínky taky supr.takový 3/4 sháním a nikde nic 😠 .já rači od včera ležím.zase mi začo děsně tvrdnout břicho a to se přitom furt válím tak zas nevím co se děje.snad to bude v pohodě a muže občas tak tvrdnout.celý měsíc sem měla klid a ted zase 😠 .naštěstí jdu zítra do poradny tak snad bude vše ok.zas mám z toho lufty.držte palečky at dopadneme dobře.už sem zase pěkně nervozní 😖 .tak se mějte,krásný zbytek neděle 😉 ☹

flair
27. čer 2010

@murynka aha, tak to naše malá potničky mít nebude. Má takovou krupiču a tu má pořád 😠 asi z nějakého jídla.

@paajaa to už je krásný človíček 😵

murynka
27. čer 2010

@flair to asi jo 😒

sarlotta
27. čer 2010

@flair jak píše Murynka potničky by se dělaly pod krčkem, pod paží, na hrudníku, zádech, na hlavičce ve vláskách... na pusince to bude alergie na nějaké jídlo co jsi snědla... rajče, okurek, trop.ovoce, nektarinka, broskev, jahody 😉 neměla jsi něco ?

sarlotta
27. čer 2010

@paajaa nááádherná foteškaaaa🙂)))

kopa
autor
27. čer 2010

@paajaa Pájo moc hezká fotečka 😵 😵 A krásně jsi nakoupila 😎 Já dneska vytáhla krásnou modrou bílou tuniku,kterou jsem nosila při prvním těhu,úplně jsem na ní zapomněla. 😅 No a tedko je mi jen tak tak 😀 Přítel řikal,at nosím spíš těsnější trička,že to dobře vypadá 😀 tak konečně mohu nosit i těsná trika 😲 Zítra vyrážím na nákupy,teda jestli ráno vstanu 😝 Objevila jsem obchod a mají tam moc hezké věcičky 🙂
@petroska Tak lež at je brzy lépe 🙂 A na zítřek moc držím palečky 😵 😉

paajaa
27. čer 2010

@kopa tak něco hezkého nakup. Já právě teď nemůžu nic na tělo nosit, protože to vypadá děsně. Musím pořídít nějaká delší tílka. Jen nevím, kdy se vydám do města.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru