Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
5. črc 2010

ahoj holky, hezký ráno přeju 🙂
Martinko hezký povlečeníčko a ten spící andílek v tom.. 😵 😵 😵 A děkuju za gratulace 🙂 No ještě si počkám, ale na středu co mi řekne gyndař 😕 🤐 😅
Já budu mít ted dva týdny odpolední. Tak nakouknu a poinformuju vás vždycky takhle ráno 🙂 Holky ale jsem z toho nějaká nervozní, už druhej den mi není vůbec špatně, žádný nevolnosti 😔 tak doufám, že je všechno jak má 😕 😕 😨 nervíky pracujou 😖

aronek
5. črc 2010

Přeji dobré ráno, u nás se spalo od sedmi do teď, tedy s přestávkami na kojení, ale i tak supr 😀

aronek
5. črc 2010

@farmarska klid, bude všechno v pořádku, nevolnosti nemusí být pořád 😉

kammka
5. črc 2010

@farmarska nemusí, naštěstí...uvidíme ve středu, budu na tebe myslet 😉

ee.liska
5. črc 2010

ahojky 🙂
@farmarska neboj, určitě to bude dobré 😉
@aronek jé, vy jste se pěkně vyspali 😵

mari111
5. črc 2010

ahojík, Farmínko na středu tak moc držím palečky jak ještě nikdy a to by bylo aby nebylo 😉

mari111
5. črc 2010

u nás trošku poprcháva ale je dusno. Eli tak co, jak je dneska?

ee.liska
5. črc 2010

@mari111 ahoj, dobré, ale šla bych dom 😀 už aby začalo pšet pořádně, co?

mari111
5. črc 2010

jo Eli musíš to vydržet, vúbec ti to teda nezávidím, ja nesnášim nemocnice 😖 Jo sprchnout by mohlo pořádně a pak ať je zas klidně teplo 🙂

sarlotta
5. črc 2010

kuk holky🙂 tak jsem oběhla obchod a navařila obídek, bude květák polévka, kluci mají rajskou od babičky s knedlou a já zapékanou zeleninku s pangasem🙂 no a odpolko frčíme k tetě na opékačku..... sem chtěla příští víkend, ale má odpolední, tož jedem dneska.. tak narychlo.... 😎

kopa
autor
5. črc 2010

Ahoj holky,
tak my se dneska chystali na výlet,těsně před odchodem mi začala téct krev z nosu 😝 tak jsme zůstali doma.Tak jsme čekali hodku,že se půjdeme projít tady a já se začla obouvat a dostala jsem šílenou bolest do zad,takovu pichlavou.Takže přítel nasranej a ještě jsem si vyslechla hezký prupovídky,že kdybych nebyla tlustá tak mě nebolí záda.... 😔 no to člověku taky moc nepřidá ☹
Naštěstí si teda vyrazil na výlet sám.Tak já nevím asi příště budu dělat jak je mi fajn ☹

sarlotta
5. črc 2010

Kopinko... ach joooo... mě taky teče krev z nosu, to bude tlakem... vyprdni se na něho, pohlaď bříško a odpočívej radši s nožkama v lavoře nebo nahoře 😀 😀 😀 za nějaké trápení Ti to nestojí... mysli na mimíško, teď nejsi nikdy sama doma 😀 😀 ... vždycky jste dva🙂)))))

kopa
autor
5. črc 2010

@sarlotta No nožky jsou už o.k 😀 😀 On to prostě nechápe 😔 jsem si teda akorát vyslechla samé urážky 🤐 nic s tím nenadělám,já jsem zatím přibrala 4kila a to si to celkem hlídám,že jím spíš ovoce a zeleninu.Úplně se bojím toho,že bych přibrala dalších 10kilo 🙄
Prostě dokud nebudu vážit 60kilo,tak to budu poslouchat furt 😖

sarlotta
5. črc 2010

No hlavně že on je model.... 😅 😅 mu řekni napřímo jestli je normální???? tak jsi těhotná, tak ať drží ústa 😎

kopa
autor
5. črc 2010

@sarlotta no to je 😀 😀 hlavně že jsem sama doma a mám klid 🙂 Asi si prostě budu dělat svoje programy 🙂 On at si chodí po tůrách a já budu chodit na menší prochajdy u nás 😅
Jo a aby toho nebylo za dnešek málo,začalo mi téct z jedné bradavky 😝

aronek
5. črc 2010

@kopa kopni ho, co si myslí urážet 😠 😠 😠 bych se zeptala, proč si mně teda chce vzít, když jsem tak tlustá. Nenech se urážet 😉

mari111
5. črc 2010

jé Šarlotko ,rajskou bych si taky dala. Aronku copak dělá princátko Honzíček? Ta moje opička dneska zas řádi v bříšku jak čert už od rána 😅

kopa
autor
5. črc 2010

@aronek Aronku to je zbytečný 😅 mrzí mě to,ale trápit se nebudu.Potom co jsem si tady na konovi pročetla diskuzi o bolesti zad,tak vidím že je to normální a že to mají všechny těhulky.

tercie
5. črc 2010

Kopi naopak by bylo skoro nenormální, kdyby tě záda nebolely 😉
Prď na příteláka...a docela se mu divím,že dělá takový švíky před veselkou...riskuje, chlapec 😀

Ahoj Holky 🙂
Mám jen chvilku,blbne mi net, a než jsem stihla najet na síť a dočíst, tak se asi prcek vzbudí...
Hele vy ranní ptáčata, my vstáváme s Lukáškem na poledne skoro furt 😀 a to spí od cca devíti večer a na první kojo se budí mezi čtvrtou, pátou, jak kdy 🙂 Zatím se krásně vyspím, snad mu to tak zůstane!!!
Jinak ty horka děs,malinko chladněji by mohlo bejt,ven se nedá, Luky mi včera prospal celej den,taky byl z toho umořenej,a to jsme trávili den doma při větráku, a večer jsem ho vzala jen v náruči na chvíli na zahradu, než jsme se šli koupat.

aronek
5. črc 2010

@mari111 Honzíček je zlaťoučký. Po očkování den protiva, ale jinak bez reakce, takže pohoda. Měl přes šest kilo a 66cm, takže dlouhán. Jinak se po zádíčkách začal pěkně šoupat po celém obýváku a ještě se tomu řehní 😀

@kopa přijde mi to od něj sprostý. I kdyby jsi nabyla těhotná, tak k tobě má mít úctu 😠 a teď by tě měl na rukou nosit

mari111
5. črc 2010

ahoj Terculík, tak to se máte, to si krásně pospíte 🙂 Holky ja málem dostala šok, mne už vezou sedačku, ty sou ale rychlí, svátek nesvátek, to jsem teda nečekala 😎 ,sme ani plovoučku nestihli dát 😅 dneska je manža v rachotě a zítra doma, tak sme si říkali že zítra, no nevím kam ji postavím, než dáme plovoučku 😖 a to si ještě švagrová musí dneska odvíst tu naši starou, ta bude taky čučet 😀 , jé ja se na ní tak těším , a du hned objednat stěnu a stolek, když už rychlovka tak se vším 😀 😀 😀 no a ted volal že mezi 14.00- 15.00 tak to bude muset manža brzo domú 😅

mari111
5. črc 2010

Honzíček je už takovej cestovatel,jo, no tak to bacha ať ti někam nezdrhne 😉 šikulka malej

aronek
5. črc 2010

@mari111 tak to jsou rychlíci 😉
Však mu říkám, že je cestovatel, už jsme museli obložit topení aby se neřachl 😀

mari111
5. črc 2010

nojo, to aby si obývak oblozila molitanem co 😅 😀

aronek
5. črc 2010

@mari111 naštěstí máme dost malých polštářků 😀

mari111
5. črc 2010

no ještě že tak Aronku 😀 😀 ja jsem našla ještě latku bílou s modrýma medvídkama a modrou s bílejma medvídkama, tak du s toho ušít potahy na polštářky pro Laurinku, a taky sem našla právě spoustu polštářku, tak ji to tam načančám, má aj závesi s těch medvídku 😵

petroska
5. črc 2010

ahoj holky.u nas sem tam deštík a je pod mrakem tak je paráda 🙂 žádné dusno nic.tak čekám kdy aspon bude slejváček at se vzdoušek provětrá.Martinko i v tom žlutým je teda krásný to povlečení 😉 a to mimiško tam tak jeste hezčí.váhala sem i nad ním ale pro kluka sem nevěděla jestli to nebude blbí.KOpi mě taky furt bolej záda,to je při těhu normalka 😉 a na přítele prd že říká takový věci o tobě.vždyt si těhule a at se podívá na sebe 😠

mirax
5. črc 2010

ahoj holky....
nakukuju, sotva sedím, mám nějakou střevní chřipku...spíš blicí chřipku, je mi hrozně už druhý den. Manžel to má taky, takže to u nás podle toho vypadá🙂..borďas a v něm dvě malé děti 😒
Doufám, že zítra mi už bude líp..

petroska..nějaký deštík bych brala i u nás 🙂

petroska
5. črc 2010

holky teda kde stééé všecký?celý den řádíte na sluníčku co? 😀 . já sem zjistila že už mám asi poslíčky podle toho co se píše.a to min 3x za den.prý to má někdo ouž i od 30 týdne .se mi to zdá brzo 😒

mirax
5. črc 2010

taky koukám, že tady nikdo.

petroska...v tuhle dobu už jsou poslíčci normální...prostě tvrdnutí bříška. Mně tvrdlo břicho u obou těhotenství už před
20tt...Do 35.tt můžeš brát magnézium, tak pokud ho nebereš, začni 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru