Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
18. črc 2010

@murynka test právě nemám...☹ zítra mám jít na kontrolu, ale nevím, nevím, jestli mám nějak čekat...

sarlotta
18. črc 2010

handm, to je fakt těžko říct, nezačla jsi pít maliník a jíst lněné semínko ? pak jsou sliznice takové vlhčí ... asi bych zajela do nemocky na kontrolu. Když praskne voda, tak je to silné a teče už pak furt... takové pomalé to neznám 😅

handm
18. črc 2010

@sarlotta nezačala jsem pít ani jíst nic z těch bylinek...☹ boože, proč já nemůžu mít něco v klidu, že... 😲 😲 jinak žádné příznaky nebo tak nemám, bobista se tam vlní jak blázen, občas mě bolestivějc nakopne, ale jinak oka´, žadné divnosti, žádné křeče jak psala Mari...

sarlotta
18. črc 2010

Handm tak se osprchuj, pořádně utři a dej si slipovku a když bude mokrá, tak jeď aji s ní a oni tam kápnou roztok a uvidíš... 😉

sarlotta
18. črc 2010

když praskně voda nemusíš mít žádné kontrakce.. mě prdla na termín- fest teda-- to byl proud jak bych se počurala..v 18 večer a kontrakce začli až ve 22hod .

handm
18. črc 2010

no nic, tak ¨my jdem balit.. jsme u našich, což je tak 100 km k mojí porodnici 😝 manžel mě sem odvelel na ležení...
tak díky za info a uvidíme, jak se to vyvine.. začneme se přesouvat domů...
pa zatím

mari111
18. črc 2010

no tak jsem se chtěla zeptat jak to vypadá když teče plodovka a koukam že už nemusím, už se to tu řeší. No tak to jsem zvědavá jetli to ja pak poznám 😅 snad jo ,jestli teda prdne a poteče "proudem", jak říka šarlotka 😅

mari111
18. črc 2010

pa Handm, no a držím palečky aby to ještě nabylo, máš ještě čas 😉

sarlotta
18. črc 2010

@handm kua teď na Tebe budu myslet celou noc... drž se... bobku.... ať je to jen planý poplach 😉 😉 a napiš.

petroska
18. črc 2010

ahoj holky dočetla sem konečně.Kopi teda popis svatbičky krásný.sis to musela hezky užít-těším se na fotečky.
@sarlotta teda nožky pěkný 😀 ,jeste že mě se zatím nic takového neděje.
@mari111 jak dlouho cítíš tu bolest?já ji mám tak 3x denně a podezní mi to až tak do 5 minut .je to jako když sem čekala menzes.
teda to fakt tady jeste všechny doženeme s takovou šarlotku 😀 handm snad to plodovka není!

mari111
18. črc 2010

no taky tak nějak Petroš a do toho aj záda občas, jako třeba teď ☹

petroska
18. črc 2010

@mari111 taky do toho cítím i záda ale mě to chytá většinou v noci že mě to vzbudí a pak zase po ránu.že by fakt poslíčci?ale na ně máme už právo tak snad to na porod jeste nebude.

mari111
18. črc 2010

snad ne, aspoň dva týdny musím ještě vydržet, jen nevím nevím jak, jsem teˇaj pěkně nervní, všechno mne nějak rozčiluje 😠 ach jo 😔

petroska
18. črc 2010

@mari111 co nejvíc odpočívat.aspon me to tak bylo řečeno.nic nedělat neuklízet.taky su z toho nervní když mě to chytně protože se mi to jako normální bolest nezdá ale zase si říkám že to snad je normální když na ktg žádné velké kontrakce nebyli nebo nic na to neříkali.a i tak už si 35 týden to už by krásně laurinka zvládla.uvidíš jak pujdeš na kontrolu treba to sou poslíčci kteří chodit mají a jen ti dávají najevo že se to připravuje

mari111
18. črc 2010

jo jo ja sem nervní bo už to bude rok od zamlklého, do toho nevím jestli už budu rodit nebo né, síce vím že už by byla malinká v pohodě no ale nervíky jsou stejně, aj s toho nervuju že nemúžu nic dělat, asi se aj trochen nudím a tak jedno s druhým ☹

petroska
18. črc 2010

@mari111 na to předešlé nemysli.ted se teš jen z laurinky .stres je děsný a nuda k tomu taky nepřidává.taky už nevím co bych doma dělala.muj je celý víkend na 12ctce v práci tak su sama.já ani z porodu stres nemám,jaksi je mi to jedno co bude ale spíš stresuju abych vydržela aspon jako ty do 35.pak už by mi to bylo jedno...mimčo už ma přes 2 kilečka tak by byl sice prdaví ale skoro dopečení 😉 tak nad tím nepřemýšlej .taška zbalená snad je tož by byla o něco dříve venku 😉

murynka
18. črc 2010

no mě zase odtékala plodovka od rána 😅 myslela jsme si že je to výtok a ono prd v 16 hod vyteklo trochu více už nebylo pochyb 🤐 talže to nemusí být proud a kontrakce jsem začla mít až v 18,30....
holky ve 36tt už je to pak pohoda 🙂 podívejte na tu mojí dračici 😉

ee.liska
18. črc 2010

ahojky 🙂 koukám jak jsste včera ponocovaly, já jsem v deset musela vypnout počítač kvůli bouřce, konečně i u nás pršelo 🙂
@tercie to byla teda hnusná kobylka 😝

ee.liska
18. črc 2010

@aronek to jemkrásná princezna 😵
@sarlotta teda ty máš ty nožky ☹ ale už za chvilku to budeš mít za sebou 😵
@kopa teda to byla krásná svatbička, už se těším na fotečky 😵 😵
@nikissek28 teda 😲 hlavně že jste se dostali vůbec dom
@madormi to je super pejsánek 😎
@markee tak to je Johanka veliká šikulka 🙂 snad brzo najdeš dobrou práci a bude líp 😉

ee.liska
18. črc 2010

@mari111 třeba už jsou to fakt poslíčci 🙂 taky nemáš do TP daleko 😎
@cajori17 ty máš super zvěřinec 🙂
@murynka nádherné fotky Sofinky 🙂
@handm tý jo plodovka 😲 to jsem zvědavá co ti zítra řeknou

sarlotta
18. črc 2010

ahojky eli, jak je Tobě ?

ee.liska
18. črc 2010

ještě mám dotázek na zkušené matky 🙂 , mám nějaké dupky a kabátky co jsou sametové a je na nich že se nesmí žehlit, já jsem myslela že mimísům se žehlí úplně všechno 😲 a do jakého věku se jim všechno musí žehlit? do roka?

ee.liska
18. črc 2010

@sarlotta dobré, pořád ležím, tak snad je všechno OK 🙂 a co ty? cítíš nějaké příznaky blížícího se porodu??

sarlotta
18. črc 2010

eli tak to nežehli ať si to nespálíš.. jako žehlit by se měli hlavně plenky látkovky, když je sušíš venku, Ti na to sedne mucha nějaká hnusná. A ty kabátky suš doma 😉

ee.liska
18. črc 2010

já mám všechno sušené doma, jen jsem myslela že se to žehlí všechno ani nevím kvůli čemu 😀 takže co bude nežehlitelné tak nemusím? mimču to nebude vadit, že?

sarlotta
18. črc 2010

blížící se porod jo, co to je ???? 😀 😀 😀 jako natěkají mě nožky, ručky, bolí mě záda, kyčle, bříško tvrdne sem tam, nemožu se vyhrabat z lehu🙂))) a někdy mě malá rýpe parádně zevnitř do čípku, nebo do třísla.. to je jak jehličkou by tam pichala... potfůrka 😀 😀 ale stahy to ne.... takže jen velryba 😲 😎 😎

ee.liska
18. črc 2010

teda, tak snad ti to nebudou vyvolávat 😉

sarlotta
18. črc 2010

no to doufám, to už bych asi šla do císaře ve spinálce 😉 no přemýšlím nad tím kudy chodím 😝

sarlotta
18. črc 2010

jdu bucat, další den za náma 😉 😀 babi už má dovolenou, tak mi malý nebude celý den viset na krku, a manža už taky do práce jen sem tam... bude celozávodka... tak se docela těším, ve středu jde se mnou na ozvy 😉

ee.liska
18. črc 2010

tak si odpočiň 🙂 to budeš mít dobré teď, můžeš se v klidsu chystat na Šarlotku 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru