Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kupina
17. črc 2009

Jitie ahojky. Jinak koukám, že ultrazvuk se ti taky blíží 😉. Papa

kopa
autor
17. črc 2009

Kupinko a Venusko ahojky 😵
Kupi mám ty barvy na sklo,takže až budu mít volno pustím se do toho 😉
Teda Venus já těhu nejsem a je mi ted nak mala podprda 😅 😀 Tehotenskou mám taky ta nejlepší občas jí nosím je z příjemného materiálu a je bez kosti,ale je tak pevná 😉

kupina
17. črc 2009

Holky, já už si také budu muset pořídit novou podprdu. Ty co mám už mě dost povážlivě škrtí...

Ahoj Kopinko, tak to je super. Já už mám plno obrázků udělaných. A je to super relax.

Venus a kam razíte na dovolenou. Já bych taky hnedka někam jela 😉.

venuska
17. črc 2009

Kopi, s těma prsama je to hrozný. Taky jsme si koupila bez kostic…a je to držák. Krásný materiál. Měli tam i kojeneckou, a stále 680,- Kč, mooc pěkná i s krajkami, tak pak do ní půjdu.

kupina
17. črc 2009

Kopi s těmi podprsenkami je u mě problém, protože jak mám velká prsa, tak se hrozně blbě shánějí. A to už musí být, aby mě padly 😠. Nechápu proč dělají všechno tak mini, když většinou češky jsou krev a mlíko 🙂

paajaa
17. črc 2009

Mury: gratuluji k holčičce. Konečně zase nějaká ženská.

Kopi: můžeš mi dát do tabulky 1DC. MS pomalu ale jistě přejela. Takže za chvilku začíná další snažení, takže mi držte palečky, abych manžela uhnala.

kupina
17. črc 2009

Paajinko ahojky. To víš, že budem držet palečky - a nejen ty, rovnou celé pěsti 😵. To by bylo, aby se v létě nezadařilo. Taky máte v plánu nějakou dovču? Tam by se to mohlo podařit.... 😉

venuska
17. črc 2009

Kupinko, jedeme do jizerek na chatu…chodí tam na houby, na borůvky, různé procházky. Zajedeme do zoo do aqua centra..no paráda.
Chata je strýce, takže nakoupíme papání a jsme tam třeba 14 dní…a ten klid a krásný vzduch..no paráda. Už se na ten relax těším.

paajaa
17. črc 2009

Kupinko: moc děkuji. V plánu byl prodloužený víkned někde taky- tak od středy do neděle, alenevím kdy to zrealizujeme, když manža pořád maká nebo je na stavbě. Ale snad se z té práce utrhne.
Změnu prostředí a odpočinek už potřebujeme jako sůl.

venuska
17. črc 2009

Pájí, ahojky…neboj určitě se povede… ((o:

Ty kozy rostou jak po dešti, se zblázním.((((o:

Pane bože, já bych hupsla do bazénu…jsem úplně KO.

kupina
17. črc 2009

Venus, tak to se budete mít. Manža mi slíbil, že si také někam zajedeme, tak doufám, že to myslí vážně. Jé houby a borůvky - taky ráda chodím po lese. Miluju tu vůni a ten klídeček. To budete mít super dovču. My jsme minulý rok byly také v Čechách a náramně jsme si to užili 😉

kupina
17. črc 2009

Paaji u nás to vypadá, že také pojedeme na blink. Ono je to nejlepší a hlavně máš o překvapení postaráno. Můj manža také pořád pracuje, tak doufám, že se utrhne alespoň na týden 😠 .

Venus já bych taky skočila někam do vody, ale nyní si můžu napustit tak maximálně vanu 😀.

if.v
17. črc 2009

Mury, obrovská gratulace hlavně ke zdravému miminku. A Karolínce/Sofii přeju teď už jen spokojenou mámu 🙂

venuska
17. črc 2009

Kupinko, určitě někam vyrazíte. Člověk si potřebuje oddychnout a vypustit ty starosti z hlavy. Já právě taky moooc právě brouzdám po lese…ten klid a zvěží vzduch…jéééé. V práci jenom drnčí telefony, píšu samé emaily…hrůza.
Hm, já jsem v práci, tak můžu jít max. pod sprchu.)))o:

mabe
17. črc 2009

Mury, gratuluju k holcicce. 😉

mabe
17. črc 2009

Holky, muzu na chvilku za vama? Mate pravdu, ze to pocasi je sileny.

venuska
17. črc 2009

mabe, a proč by jsi nemohla...ahojky. 🙂

kupina
17. črc 2009

Venus, já jsem sice doma, ale mám zakázáno chodit na koupáky... Takže smůla... Venus, ale už je půl třetí, tak za chvíli máš padla, ne? A před sebou víkend - i když počasí se má prý rapidně zhoršit. Zase si to vybereme o víkendu.

Ahojky if.v a mabe.

venuska
17. črc 2009

Kupi, končím v 15,30hod...takže ještě chvilku. 😕

To počasí je fakt šílený 😕 a o víkend se má papidně ochladit 😝

venuska
17. črc 2009

oprava-rapidně 🙂 Už se asi přehřívám.

kupina
17. črc 2009

Mabe jsi vítána 😵. Mabe už jsi objednaná ke gyndaři nebo ještě vyčkáváš?

mabe
17. črc 2009

Venusko, ze sem tam jdu sem. Vy jste tady pravidelne. 😉

Kupi, ahoj.

Holky, muze me pobolivat podbrisek, ze jo? Ja uz jsem jakasi vyjukana. 😒 Ne ze bych mela nejaky velky krece, ale citim ho. Ale to je asi normal, kdyz mimisek se zabydluje a roste, ne?

kopa
autor
17. črc 2009

Kupi já nakupuji podprdu v jednom obchůdku a tam mají fakt dobrý výběr a mohou i objednat i větší 😀 😀 já nosím Feline,Anitu 🙂
ale dobrej obchod s těhu podprdy je na Karláku 😉

mabe
17. črc 2009

Ja doufam, ze do tretice vseho dobreho.

Kupi, u dr. jsem byla v pondeli - to jeste nebylo nic videt - vysoka sliznice. Vzala me krev a ve stredu me rikala po telefonu, ze tehu mam potvrzene. 22.7. jdu na dalsi kontrolu a to uz by mimisek mel byt videt, ze? 🙂

mabe
17. črc 2009

ono to bricho mam citilivy mozna i tim utrosem. Beru ho 3x denne.

kupina
17. črc 2009

Venus v pohodě, já jsem taky přehřátá 😝. Ještě k tomu teďka sedím u okna a praží do mě sluníčko.

Holky a co chystáte na víkend? Nějaký výletík?

kupina
17. črc 2009

Mabe, to už by srdíčko vidět být mohlo. A s podbřiškem si hlavu nelámej, bolí tě od toho, jak se roztahuje děloha 😉. Všechno bude ok.

Kopi tak to se na ty značky mrknu - já jsem prozatím kupovala pouze Triumh. Ale změna je život 😉

kopa
autor
17. črc 2009

Kupinko já zas Sarianu a Felina mi dobře sedí,ale Anita je ještě lepší 😉 ale je také dražší.Platím vždy za podprdu tak kolem 1700Kč, 😠

mabe
17. črc 2009

Kupi, diky. Ja si to taky myslim, ale proste se zeptam a pak se vic uklidnim. Myslis srdicko? Ja ho vzdycky mela az pozdejac. NO, uviidme. Byla by to parada. Zatim jsme to ani rodicum nerikali. Mamka by me hnala na PN. Ja zatim nechci. V praci se setrim a doma si pak lehnu a odpocivam. Kdybych byla doma, tak bych premyslela nad blbostma. Co se muze stat a nemuze atd.

venuska
17. črc 2009

Mabe, v podbrišku ti pobolívat bude, to je normálka. Mimís se skutečně zabydluje, tak si to tam dělá hezký ((o: Žádné obavy. Uvidíš, že všechno bude v pohodě příští týden.

Kupi, já na výlet nejedu, budu muset uklízet..už na to prdím delší dobu. A bude ošklivě, tak mě to nebude ani štvát.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru