Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
18. črc 2010

@ee.liska jo jo taky jsem si říkala 🙂
jinak ted jdeme s přítelem dělat ovocný salát (asi se chudáček zbláznil, pořád samé vitamínky) 🙂 🙂 🙂 ikdyž já bych zrovna ted raději kus masa 🙂

markee
18. črc 2010

Holky díky,ale já prostě jsem asi prdlá. Proč mi nestačí jedno dítko. Je fakt,že někdo nemá ani to. Jen mi přijde,že jsou jedináčci ochuzeni. Hlavně,já prostě přirozeně fakt už do toho nejdu, i když chci sebevíc,je fakt,že se bojím,že mimčo bude nositelem a to přece nemůžu vědomně udělat. Chjo,je to hrozné.

mari111
18. črc 2010

ahojík Eli , tak už ti je líp,jo 🙂 No mne teda holky pobolívaj ty záda, ale né tak jak jsem zviklá na ty moje bolesti, to je úplně něco jiného a na jiném místě, tož to bude už asi fakt Laurinka 😵

Mury fotky hezké 🙂 no jako vždy ,že 😉

Šarlotko ak to budeš mít chvíli vegáček, zato múj jede už zítra do rachoty, týden co byl doma strašně utekl, no ja nevím co tady zas budu celé dni dělat sama , když nic dělat nemúžu, teď jsem trošku požehlila a za se budu nudit, no na jednu stranu už aby tu Lauruš byla 😒

mari111
18. črc 2010

Marke ja tě chápu, ja chci taky dvě detičky, snad se nám to podruhé povede a že nechceš přorozeně to taky já bych do toho nešla, ale to už jsem ti kdysi dávno psala. Držím ti palečky aby to časem dopadlo co nejlíp a dle tvích představ. Johanka si sourozence zaslůouži, proč taky né,že 😉

mari111
18. črc 2010

Du si mlsnout něco dobrýho a pak do postele, tak zítra pa holky a dobrou noc

flair
18. črc 2010

Ahojky holky, jdu vás v rychlosti pozdravit. Jsme pořád s malou někde venku, takže net vůbec nestíhám. Doma máme pořád příšerný vedro, bo bydlíme v půdní vestavbě a to je mazec. Takže na celé dny vždy vypadneme někam ven do stínu. Zběžně jsem dočetla a Kopince MOOOOOOOOOOC GRATULUJUUUUU K UZAVŘENÍ SVAZKU MANŽELSKÉHO 😅 😵 😵
Šarlotko, Ty už to máš za pár 😉
Handm, snad to plodovka ještě nebyla. Mně odtékala po troškách od rána, čvachlo to až v 16:15. Kontrakce až 01:30. Plodovka jde poznat tak, že jí dáte na zrcátko a je to čirá tekutina a v ní jakoby sněhové vločky 😉
Jinak Meliska je miláček, v noci spinká ukázkově a ve dne vlastně taky 😅 A neskutečně prdí a kadí 😀 Vše zvládáme dobře, to díky tomu, že je malá hodňoučká. Tak se opatrujte, zase nakouknu 😉 papa

aronek
19. črc 2010

Sestřence se narodila holčička, tak kdyby se vám chtělo, hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík 😀
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...
tento týden s tím budu trochu otravovat
😉

sirella
19. črc 2010

Ahojky holky 🙂
Zdravím vás zas po delší době.Omlouvám se,že moc nechodím,ale poctivě dočítám.
Farminko...strašně moc gratuluju k těhu a moc moc držím palůšky 🙂
Kopi,děvčičko,taky strašně moc gratuluju ke svatbičce.Přeju hodně štěstíčka a zdravíčka 🙂 Průběžně jsem četla jaké máš trápení s tchánovcema a pod.Jsem moc ráda,že to dopadlo jak to dopadlo a že vám svatba krásně vyšla....mimochodem šatičky jsi měla fakt krásné 😵
Mirax...vaše Bětulka je krásná frajerka s naušničkama...moc jí to sluší 😵
Aronku...hlásek jsem poslala 😉 Jak často tam jde hlasovat,nevíš???

Jinak jsem přišla nahlásit výsledky z kontroly.Takže máme už opravdu potvrzenou holčičku 😵 Jsme moc rádi.Už váží cca 1660 gr.Dr.mně překvapil a udělal mi dneska velký ultrazvuk a všechno je ok.Jen teda budu asi rodit císařem,protože malá má příčnou polohu.Možná se ještě otočí tak jak má,ale nevím nevím...Nevíte náhodou některá do kterého tt je možnost otočení???Dr.tomu už moc velkou šanci prý nedává.Já se ho ptala na ten maliníkový čaj,co se má pozděj pít a on mi řekl,že je na dozrávání porodních cest,což se mě netýká...tak nevím...trošku mi přišel jakože už s císařem počítá.Já bych byla celkem asi ráda,protože syn se narodil císařem...a na poslední chvíli a byl už dost přidušený.Asi bych si byla jistější,kdybych měla zas císaře.No uvidíme...

Šarlotko,prosím,až budeš dělat opravy v tabulce,tak mi tam please písni kontrolu na 16.8....díkas 🙂

aronek
19. črc 2010

@sirella hlasovat jde co hodinu, moc děkuji 😉

sirella
19. črc 2010

@aronek Bezva...Tak to pošlu častěj...teda jak si vzpomenu 🙂 Ale pokusím se

aronek
19. črc 2010

@sirella koukám, že se ti to taky krátí 😀 jak jsi přežila ty vedra?

sirella
19. črc 2010

@aronek ani se neptej...hrůůůza 😝 Natekla mi jedna noha(po sprchování studenou vodou a ležení mi splaskla),jinak se to celkem dalo.Měla jsem to štěstí,že jsem nikam nemusela z baráku a doma se to dalo celkem přežít.Ale fakt to byl záhul.BYla jsem šťastná jak blecha,když začlo pršet...

a co ty???Jak válčíte s Honzíkem????Už to musí být kluk veliký 😵

aronek
19. črc 2010

@sirella taky se chudáček vařil a kojili jsme snad pořád. Ve třech měsících jsme měli přes 6kg a 66cm, je to dlouhán 😀 Hrozí, že od září půjdu na částečný úvazek do práce, tak si užívám každou minutu 😉

mabe
19. črc 2010

ahojte devcata, jenom tak jsme nakoukla po delsi dobe.

@sirella ja mela taky cisare a muze se otocit pry az do 36tt. ja mela anicku hlavou hore a malo vody, takze to nakonec nedopadlo, nemela se v cem otocit. nohy jsem mela jako konve. nejhorsi teda az po porodu, to jsem je mela jak babicka, ktera ma 150kg hnus. do tydne me to odeznelo, ale manza rikal, ze to neni mozny, mit takovy nohy, ze neco musi byt spatne.

mabe
19. črc 2010

@aronek to je teda dlouhan. my jsme mely 5,5kg a 60cm. tedka uz mame 6,5kg, ale na ko jdeme ve ct, tak jsem zvedava.

sirella
19. črc 2010

@aronek chudáček bobeček...ty miminka fakt musí trpět,bobíci malincí...ale snad už bude líp.
Jejda...do práce tak brzy...tak to věřím,že si užíváš každou minutu.Co přítel???Zatím nějakou práci nenašel?Ono je to strašně těžké
@mabe Díky za odpověď...já mám malou hlavičkou u levého žebra a nožky má u právého třísla.O plodovce dr. neříkal nic,tak jí je doufám dost...tak uvidíme.S těma nohama jsem to měla i při minulém těhu...měla jsem je oteklé už asi dva měs.před porodem.Dr. mi říkal,že to můžu čekat zas 😝 Mám totiž aj křečáky a to pro ty nohy je fakt záhul 😝 Zatím se snažím moc dlouho nestát a tak se to zatím drží.Ale v tom horku tomu fakt nešlo zabránit

aronek
19. črc 2010

@mabe na další kontrolu jdeme až 27, tak jsem zvědavá kam zase vyrostl 😀

sirella
19. črc 2010

@aronek
@mabe Krásně vám ty dětičky rostou 😵

aronek
19. črc 2010

@sirella přítel pořád nic ☹ Já na poloviční úvazek budu mít výplatu takovou, jako by on chodil celý měsíc 😖 No uvidíme, jak to dopadne, teď si užíváme společné léto 😀

mabe
19. črc 2010

@sirella pokud dr. nic nerikal, tak ji mas dost. treba se jeste otoci. ja je taky mela otekly, ale jak jsem je mela po porodu ten tyden, to byl mazec.
@aronek mas velkyho chlapaka. 😉

sirella
19. črc 2010

@aronek jasnajda 🙂 užijte si co nejvíc společného času.Ale teda řeknu ti,že mít za polov.úvazek víc než přítel za měsíc...to je teda fakt pálka.A jak mu jde péče o Honzíka???Zvládá všechno v pohodě???

aronek
19. črc 2010

@sirella no, kojení mu nejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 koupat se bojí, ale to už budu doma, jinak vše v pohodě 😀

sirella
19. črc 2010

@mabe on mi právě dr. nic moc neřekl.Já se ho na konci ptala,jestli je všechno v pořádku a on řekl,že jo,že je všechno jak má být,tak jsem byla spokojená...A dost mne překvapil,že na kontrolu až zas za měsíc.MYslela jsem,že už budu chodit častěj.Jsem v poslední době jakási nervní 😒 Ze začátku těhu strach aby se neopakoval další ZP a teď aby mimísek byl OK...Už se těším až to po pár týdnech skončí 🙂

mabe
19. črc 2010

tak to je dobre, ze ti to rekl. ja chodila kazdej tyden na ko po tom 30tt, ale bylo to kvuli tomu, ze me moje dr. poslala do nemocnice, ze se ji nezda velikost anicky. a v nemocnici me kvuli malo plodove vody kontrolovaly furt. a ten strach bude porad. nejdriv ZP, ja ho mela 2x, pak aby byl mimisek ok a potom aby se mu neco nestalo. ja kontroluju uplne vsechno a az moc ji asi pozoruju. to mam ale z tech predchozich dvou blbych zkusenosti

sirella
19. črc 2010

@aronek : 😀 😀 😀 s tím kojením jsi mě dostala 😀 😀 😀
My našeho malého koupávali společně.Koupat jsem se u nás bála já.Koupal manža a já mu byla k ruce.Já jsem strašně gramlavá a měla jsem strach aby mi malý nevyklouzl z ruk.
Ale jinak teda přítel je šikula.Všechno bude v pohodě 🙂
A tobě se do práce chce???Asi spíš ne,že??Ale teda kvůli penízkům to chápu.Někdy jinší cesta prostě není.Jen teda já bych manžovi asi záviděla.Ale je dobré že je to jen polovič.úvazek.To ti v práci uteče.

markee
19. črc 2010

Dobré dopoledne,
Sirr,gratuluju k holčičce a ráda tě vidím 😉
Aronek, teda od září už do práce. Ale co se dá dělat,když to jinak nejde.
U nás prostě druhé nebude,když nebudu mít práci-peníze. Takže se fakt nikdy nedočkám.
Jinak snad zítra pojedeme do Jihlavy do ZOO a Míša se chce podívat tam kde byl na vojně. Ještě nejspíš prolezeme katakomby a pojedeme domů. Ono to stačí a malá už se těší od včera. Se divím, Míša ani neremcal.

sirella
19. črc 2010

@mabe to naprosto chápu...on se člověk bojí prostě furt.
A dvakrát ZP to teda muselo být fakt těžké.Já našeho malého často kontrolovávala aby náhodou něco....Jen teda jak je velký,tak už si řekne,že ho třeba něco bolí a tak.Takže už je to lepší...Moje ségra taky neteřinku kontroluje furt...ale já si myslím,že to není na škodu.Mamča je pak klidnější...když vidí že malá je v poho a že jí nic nechybí.
Ale teda řeknu ti,že sis teda dost zkusila...2xZP a pak aj ty další problémy...ono stačí kolikrát jen na něco podezření a budoucí mamča je hodně na nervy.Ale je dobře,že všechno dobře dopadlo 🙂

aronek
19. črc 2010

@sirella no práce mně sice baví, ale malý je malý a nechci přijít o takové ty poprvé 😖

sirella
19. črc 2010

@markee jéééé...ahoooooj markee 🙂 Taky tě moc ráda vidím 🙂 Zítra si krásně užijte výletík...Já bych taky výletila hned,ale sedím sama doma na zadku.Ty horka jsou fakt děs běs 😝 Za gratulku děkuju 🙂
A jinak neboj...ještě se miminka určitě dočkáš 😉 Chápu teda,že když nejsou penízky,tak to jde ztuha,ale třeba už práci brzo najdeš a půjde to 🙂 A jak jsem dočítala,tak jsem četla,že máte nějaké finan.problémy na baráčku.To jako máte někoho vyplácet????Nevím,jestli jsem to nepochopila nějak blbě.

mabe
19. črc 2010

@sirella uz to mame za sebou a vysledek paradni 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru