Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
20. črc 2010

@kopa super .-)))) blahopřeju.... já byla sledována celé těhu a cukr mám pořád dobrý... ale 2 koblihy sem si nedala 😀 😀 😀 tak aspoň sladké možeš... i když na ten Tvůj tlak je to dost mastné bobku 😉 a jak to vlastně vypadá s tlakem ?

sarlotta
20. črc 2010

@mari111 Laurinka Tě tak zlobinká joooo, mě prdelka pěkně pichá do třísel, když se jí to podaří tak ani nemožu chodit, zostanu stát a čekám co bude 😲 😉

mari111
20. črc 2010

Šarlotko zlobjej ty holky naše,co 😀 Tak to Vladěnku taky moc pozdravuju aj malinkého %Simonka a ať se jim daří, on je to kluk šokovnej a určitě to taky zvládne, no jen se jim zas prodlouži pobyt v nemocnici,co? ☹

kopa
autor
20. črc 2010

Holky reaguji jen na tuto stránku,nemám dnes sílu dočítat 😅
Maríku teda Laurinka ti dává,asi už se tě nemůže dočkat 😀 😀
Sarlott na kardio jdu ve čtvrtek a dr.na gyndě říkala,že by mi mohli snížit ty prášky 😅 mám ho po těch prášcích celkem nízký 105/53 atd...Mám doma ten tlakoměr jako má doktor tak poctivě měřím zatím jsem měla největší tlak 120/70 a to ještě po rozčílení 😀

Jinak vám všem děkuji za pochvalu foteček 😵

kopa
autor
20. črc 2010

@sarlotta a děkujeme za zprávy o Vlaďce 🙂 🙂
Holky když jste si objednávali kočárky přes net měli jste u nich návod na sestavení???Přemýšlím,že ho tenhle týden objednáme 😀 😀 ale váhám furt mezi tou šedou a zelenou 😨

sarlotta
20. črc 2010

kopi 105 jo to je fakt nízký... čoveče 😉 ale nižší je lepší 😎

mari oni by tam stejně museli být až do termínu a ten byl v srpnu.. takže tak se mu to bude pěkně hojit a stejně se to musí udělat 😉

sarlotta
20. črc 2010

kopa já kupovala v obchodě 😉

kopa
autor
20. črc 2010

Sarlott no oni mají obchod i eschop,tak tam asi zavolám a zeptám se 😉

sarlotta
20. črc 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka............ ....chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2) držíme pěstičky ať prďolka přibírá
Flair .......................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta 38tt.................. ....... .... KO 21.7. +ozvy.......................................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 38tt.................. ...........KO 8.7 v pořádku.....................................čeká chlapečka
Mari 35tt.......................... ....... ..KO 21.7............................ ........................čeká holčičku........Laurinka
Handm 34tt...............................KO ?
ee.liska 33tt .................. ... ..... .KO 29.7.......................................................čeká chlapečka Matyášek
petroska 33tt.................. ..........KO 28.7 ozvy KO 9.8.................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 33tt........................... .........KO ?.............................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 31tt ...................... .........KO 16.8. velký utz v pořádku ....................čeká holčičku
miru.j 31tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně .................čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 27tt ....................... . . ...... cukr ok🙂, kardio22.7. KO 5.8. velký utz 10.8.
Maarrtina 24tt ....................... ... NT v pořádku KO 26.7...............................čeká holčičku Adélku
Zlababa 24tt ..................... .... ..KO ?...............................................................čeká chlapečka
veve.b 19tt..................................KO 13.8 ........3D utz 11.8.
Paajaa 18tt............................... KO 29.7.
Farmarska 8tt............................KO 21.7.
Maendy 24DC
Nicollka 22DC
M.aa.b 19DC ............................. transfer 19.7 proběhl v pořádku 😉
Cajori 18DC
Katyna 16DC
Aja 16DC
Madormi 13DC
Natalie 8DC
Nikissek čeká na porevizní MS
If.v nehlídá

kopa
autor
20. črc 2010

Holky ještě dotaz potřebuji takové ty lahvičky?odsávačku?
něco jako takového? Jdu si objednávat krém z Aventu a tak přemýšlím co dál 😅
http://www.aventbaby.cz/sada-novoroz-startovni-...

kopa
autor
20. črc 2010

tak zatím pa,jdeme ještě montovat skřín 😀
A jak často mám cítit mimíka?? 😕 mě příjde že je furt vzhůru 😅

paajaa
20. črc 2010

Hand: já myslím, že než by to nějaká televize odvysílala, tak by mohla firma zkrachovat. Manžel to ještě bude konzultovat s právníkem. Už jsme jim i žalobou hrozili a nic. Pán pořád slibuje, že to přijedou udělat a nic. ☹

Kopi: já si myslím, že jedna lahvička od Aventu se při pro začátek jistě neztratí. Pak můžeš dokoupit dle potřeby. 😉

mari111
20. črc 2010

Kopísku ja mám kočárek z netu a návod tam samozřejme byl. Jinak ja mám tu startovací sadu od aventu, dostala jsem to od spolužáčky.kámošky a říkala že to bude stačit na furt, že už pak nebudu muset dokupovat ( stejně jsem si ještě koupila tu od tefalu jak ukazuje že je teplota už ok k pití a jednu lahvičku se žirafkou 😀 😀 😀 ) A že máš mimi furt vzhúru, z toho si nic nedělej, Lauroška tak y blbne skoro furt 😉

Šarlotko ja myslela že kdyby jako byl v pořádku a měl váhu tak že by je pustili dřív 😨

mari111
20. črc 2010

Manža dělá mexické fazole, mňam, už se na ně těším, si pak asi dlouho nedám fazolky, aby malinká neměla zaražené prdíky, když budu kojit,co 😅

petroska
20. črc 2010

@kopa kopi ke každýmu kočárku by ti měli dát návod i přes net 😉 .bude nakonec ten x lander i u vás 🙂 ?
@mari111 fazolky mnááám.to pak bude večír rachot 😀 a až budou dětičky tak si takové lahudky asi těžko dáme jinak budou chudinky trpět.já se láduju rači ted samíma které pro mimča nejsou dobré abych si to vynahradila když pak nebudu moct.proto mojemu furt říkám když na mě hledí jak se furt cpu že pak si to už nedám tak ted musím 😀

kopa
autor
20. črc 2010

@paajaa Pajo moc hezké bříško 😵 😵 dost ti vyrostlo 😉

@mari111 asi si to koupím,tisícovka není tolik a když tak bych to pak prodala 😉
@petroska jo x lander určitě bude,jen se rozhodují mezi barvou 😅

mari111
20. črc 2010

jo holky teď mi volala tghýně, jak se jedný holce narodil kluk asi před měsícem a púl, tak v sobotu měl zástavu srdíčka, naštěstí má ten detektor dechu a hned jak to začalo řvát tak mu dala první pomoc a mazali do nemocnice, takže kluk je naštěstí v pořádku, tím nechci strašit, jen aby ste věděli kdo ten detektor má , že neinvestoval zbytečně 😉 ja měla úplně husinu zas po celím těle , brrrr 😨

nicollka
20. črc 2010

ahojte holky dala jsem fotky a jsem z toho opravdu jelen, už jsou ty testy tak moc nespolehlivé? aby dělali duchy i před ovulkou? 😲 😕 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/nicollka/alb...

Kopi kde můžu vidět fotečky??? pls 🙂

mari111
20. črc 2010

jo petroš, taky sem v krámě říkala že bych si dakla, že pak nebudu moct, tak teď se musíme ještě cpát , pak už budeme muset vybírat co do pusy 😉

mari111
20. črc 2010

no jo Nicol, fakt tam je duch 😨 😨 😨

petroska
20. črc 2010

@mari111 brrr my sme teda osobně rači penízky zainvestovali a koupili si monitor hned se dvema podložkama.vím že ted bylo v tv že to miminko nezachrání ale pro bezpečnost je to dobré a ted jak si písla tohle tak de vidět že to funguje teda parádně.teda aspon že teda mimiško zachránilia je už ok.su ráda že ten momitor mám.

nicollka
20. črc 2010

No Mari já sem z toho blázen, ale asi jen chyba .. opět nastane zklamání, ale jsem z toho nervní, či ještě ráno zkusit nebo raději čekat 🙂

mari111
20. črc 2010

jo Petroš, ja si budu brát taky ten s dvěma, asi to je ten samej co máš ty , no ted anám ho dá moje Maminka jako dárek 🙂 když budu mít tu cest.postýlku dolú tak jsem taky říkala že chci raděj ten s těma dvěma deskama

nicollka
20. črc 2010

juj kopi jaká krásná nevěsta a ty šaty 🙂 hned bych se hned zase vdávala

petroska
20. črc 2010

@mari111 jj dve jsou lepší.jednu mám v postýlce a jednu v kolíbce-žádné přenášení a budu klidnější.funguje to perfektne ,stačí na to lehce jak pírko tuknout a pak přestat tukat a hned se to spustí.pro klid to byla první věc co sem chtěla pro mimiško

mari111
20. črc 2010

tak a já du spinkat, snad usnu, dneska to teda byl den, sem nějak psychicky vyčerpána aj fizicky asi

mari111
20. črc 2010

fyzicky, už zas neumím psát, ale to není dúležité,že, těhu demence, já vím 😖

mari111
20. črc 2010

tak dobrou

aronek
21. črc 2010

hoďte hlas Rozárii Šváchové, moc dík
http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201007...
zase otravuji, ale prohráváme 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru