Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

petroska
26. črc 2010

@strouzek ahoj.jé to po porodu potrebuju tolik vložek?já že mi bude na ty 4 dny stačit 1 balíček vložek 😀 ?tak to teda budu muset vyrazit na nakupy a dokoupit balíky 😀 ,mám totiž v tasce zbaleny jen 1 balení

ivomal
26. črc 2010

Já nevím , ale našla jsem tohle, někde nějakká holčina s nima byla spokojená...já fakt nevím, tak se kdyžtak nezlobte, že krafu do to, čemu zatím nerozumím 😉
http://www.eshop-rychle.cz/hastall/eshop/15-1-P...

ee.liska
26. črc 2010

@strouzek dík za info 🙂

@petroska mě říkala PA, že si mám vzít 3 balíky a kdyžtak jak za mnou půjde manža tak dokoupí v lékárně

petroska
26. črc 2010

@kopa kde si koupila hadříky?krása 🙂 .

kopa
autor
26. črc 2010

@ee.liska Já myslela,že koupím mýdlo,pak ten mycí gel na tvář,tělo a vlásky,krém na ty opruzeniny,náký krémík a olejíček a vše asi pro citlivou pokožku né? 😅
@paajaa tak to je fajn,jsem ráda,že se ti taky líbí 😀 😉
@strouzek pošlu ti ip 😉

kopa
autor
26. črc 2010

@petroska něco jsme ted nakoupila v CA a zbytek dostala a to je z HM 🙂

strouzek
26. črc 2010

no ono asi každýmu vyhovuje něco jinýho, mě ty porodnické vložky neseděli ale možná je jich víc druhů, já ty porodnické kupovala jeden balík v lékárně a jeden v rosmanu, pak ty co dokupoval manža byli ria a ty mu poradili v drogerce že je kupujou ženský do porodky a fakt byli nejlepší.
jinak jj já měla 4 balíky, 3 sebou a ten 4. jsem si říkala že použiju doma jak budutřeba ještě v šestinedělí krvácet no a nakonec jsem musela hned volat manžovi ještě v den porodu (rodila jsem ráno) ať mi okamžitě doveze ten balík a dokoupí další, nakonec jich fakt těch 10 balíků v porodce padlo a to kolik jsem ještě potřebovfala doma ani nepočítám

kopy na záčátek ti bude stačit nějaký gelík na mytí do vody, něco na zadek, a buď nějaké těl. mléko nebo olejíček, mě sedí víc těl. mléko protože po tom oleji je malá dost mastná a teď v létě z toho měla opocenky. taky jsem nakupovala vše na citlivou pokožku (nivea,sebamed, Hipp) ale teď používám obyč batole a je nejlepší, krásně voní miminkovsky a stojí to o třetinu méně než ty drahý 😀

strouzek
26. črc 2010

jinak holky doporučuju neutrácet za kraviny dopředu, já jsem si nakoupila drahý kojopodprdy, všechny možné pomůcky ke koju a nakonec jsem neměla žádný mlíko a jsme od začátku na sunaru, plíny jsem taky měla ty pampers sensitive a nakonec jsem zjistila že nejlepší jsou obyč z tesca nebo dm, nejen kvůli ceny ta není zase o tolik rozdíl oproti běžným pampers ale mě když dám malé na noc pampers tak vždycky proteče zato dm plíny nikdy 😀
a dudlíky aj? to je kapitola sama o sobě, já ještě jako těhu zkoupila všechny dudle co jsem viděla, avent, nuky,MaM všecky typy barvy a závěr? malá nechce tyhle super silikonový ortodentický zázraky ani vidět a chce tu hnusnou latexovou kytičku za 14 kaček 😀

ee.liska
26. črc 2010

@ivomal jo ty přesně mám 😀 a krafat můžeš do čehokoliv 😉 od toho tu jsme 😀

mari111
26. črc 2010

Terculík jen tak na ně, na pavouky fúúúj tajbl, sprej na boty 😅 taky dobrý, jen asi né moc když si ho musela "dodělat" 😀 plácačkou.A jinak s těma žaluzkama dobrý, by mne šlehlo 😠 hlavně že na to někdo přišel 😀 😀 😀 😀

mari111
26. črc 2010

@handm já vím že ještě namám nárok ale vzhledem že už by malinkej nic nehrozilo tak bych už klidně šla, když já se ji nemúžu dočkat 😅 a ty opatrně s tím obskakováním návštěv ,ju. Aby bobík nešel taky dřív 😉

mari111
26. črc 2010

@handm jo a na kontrolu držím palečky ale vše bude v pohodě stejně, takže klídek 😉

mari111
26. črc 2010

@paajaa jo Pájuško utíkalo to doteď ale nějak se to zastavilo, ja jsem člověk strašně nedočkavej, takže trpím tím čekáním

mari111
26. črc 2010

tak jsem dočetla, na něco jsem musela reagovat hned abych nezapoměla a teď jsem se nějak začetla, ja jsem si koupila tři balíčky vložek a asi pro jistotu koupim aj nějake ty mega velké a uvidíme co se víc hodí.Jinak já mám taky hromadu dudlíku aj co sme podostávali, no tak se uvidí co se jí bude líbit a vyhovovat. Ach jo holky to jsou přípravy,co 😅
Kopísku já mám obyč vaničku, ja bych tu tvarovanou nechtěla, mně to přijde nemotorný a malo místa, k tomu mám ten molitam
!!!! Eli tan by se ti tam nevešel? !!!!
Ivomal jo krafat se tady múže o všem, nikdy nevíš co se hodí když hodíš nějakej odkaz 😉 😉

mari111
26. črc 2010

No Kopísku ty si zas nakoupila 😅 hezké hadříky 🙂

mari111
26. črc 2010

No krásne fotky Tercíku, kam ty chodíš na ty komentáře 😀

mari111
26. črc 2010

A jinak v phodě, si pokecám aj sama se sebou, v klidu ☹ ja si vystačím 😅

ee.liska
26. črc 2010

@mari111 no právě já jsem prvně koupila to jakoby látkové lehátko a to se nevejde, pak toho molitanového medvěda a ten je taky veliký, tak se ve čt zeptám v obchodě, jestli ty molitanové nejsou i menší nebo co se do toho dává, mám právě taky tu obyč vaničku ale je mini 😒

mari111
26. črc 2010

no teda Eli tak to máš fakt malinkou vaničku, no co koupiš novou, ty obyč stojej 140 kč nebo kolik, to zas není tak drahé a hlavně že se tam mimi vejde aj s nějakou tou podložkou 😉

ee.liska
26. črc 2010

@mari111 jasné a v té malé vaničce si budu máchat nohy jak bude zase hic 🙂
já jsem se akorát vrátila od dr, konečně mám za sebou preventivku u obvoďáka a razítko v průkajdě. manža chystá smažené žampiony tak se nadlábnu

mari111
26. črc 2010

zas ty žampiony 😅 No malou budeš mít na máchaní nohou

maarrtina
26. črc 2010

pěkné odpolko, jsem zpět od Dr. vše je v pořádku.
6.8. jdeme na test na cukrovku a potom KO 16.8.
Tak hned jsem klidnější, že je vše O.K.

mari111
26. črc 2010

maartino tak to je supr, jen tak dál 🙂

kopa
autor
26. črc 2010

@strouzek Díky za rady 😉 s tím olejíčkem máš pravdu.Stačí když si mažu já břicho olejem a jsme celá mastná 😀
@ee.liska Tak snad nákou podložku seženeš a nebo kup novou vaničku 😅
@handm to se máš že jsi už na mateřské 😝 😀 a ty už máš vše pro mimíska nakoupeno? 😕
@mari111 no musím to tedko vše dokoupit,už mě neba cestovat po obchodech 😅
@maarrtina Gratulka ke kontrole 😵 😵 Však ti ty týdny skáčou jako mně 😀 😲

kopa
autor
26. črc 2010

Jinak holky ještě dotaz 😅 Jak jste na tom s jídlem?Já mám ted už asi týden náké nechutenství 😨 Nemám na nic chut a když si uvařím sním jen málo,pak je mi totiž těžko.Dneska jsem si dala oběd,nektarinku,hroznové víno a ted se pokusím ještě něco do sebe dostat 😅 je to normální.Před týdnem bych žrala jak blázen a ted mi nic nechutná 😒

aronek
26. črc 2010

Ahoj, co se týče vložek, tak já měla koupené v lékárně porodnické a v poho. Měla jsem 4 balíky a stačily, jen na konci, kdy jsem už jen špinila jsem měla normální lepící. Je tedy pravda, že první tři dny po porodu jsem měla nemocniční, nebyla jsem schopná se zvednout, takže mi je měnili a dávali oni. Kalhotky jsem měla síťované a skvělé. Když jsem protekla, přeprala a za chvilku suché.

handm
26. črc 2010

ahoj holky! tak jsem konecne dorazila, to byl zas splaseny den 🙂
@kopa jo, mam se, jen kdyby pak i ten rodicak byl aspon priblizne stejne vysokej jak materska... 🙂 jinak docela dobry, jen nemam moc cas mi prijde, ze nic nestiham a to jsem uz doma...
nakoupeno uz mam snad vsechno, chybi mi teplomer - do vanicky i rychlobezka, ale to dokoupime snadno..
já jak me vyděsila Dr onehdá, že můžu rodit, tak jsem fofrem dokoupila všechno...🙂

@maarrtina gratuluju a drzim palce na piti hnusu, at ti neni spatne..🙂

@ee.liska taky bych si dala šampiňony 😀 děláš mi chutě 🙂

@mari111 neboooj, uz jsme tady a je nás víc, tak samomluvou nebudeš trpět!🙂

maarrtina
26. črc 2010

Holky díky za .

@handm no snad to nějak přežiju, zvládly jste to všechny.
A to se máš, že už máš vše dokoupeno, já mám ještě čas, ale musím to nějak přebrat a začít dokupovat.

handm
26. črc 2010

@maarrtina měla jsem to jen tak tak, že jsem tam nevrhla 😀 ale někomu to nevadí.. a někde to dávají jako čaj, to prý je lepší.. nám dali jen tu sladkou glukozu nebo co to je za humus...😝
A já si tedy myslím, že mám všechno, ale obávám se, že mě vyv edou z omylu.. ale zas nechci plašit zbytečně, abych měla věcí hafo a polovinu neupotřebila.. jak psala Strouzek...🙂

@aronek já mám myslím dva a půl balíku a v "mé" porodnici by měli dávat, tak snad to nějak zvládneme s tím, kdyžtak manžel holt poběží do lékárny 😀

maarrtina
26. črc 2010

@handm já toho taky právě nechi moc kupovat, protože mám obavu, že se to pak neunosí. Mimčo hned vyroste a tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru