Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
29. črc 2010

ahojky nám ted nešel net ☹ navíc lehce nestíhám malá je hrozný drak 😀 🙄 🙄 za měsíc se chystáme na dovču 😵 je toho moc...občas nakouknu 🙂

@ee.liska koukala jsem do albíčka moc krásné fotečky sluší ti to jsi kočka 😵 🙂 a bříško překrásnééé 🙂
@farmarska co ty těhulko jak je? 🙂 pracuješ?
@wlladka jéé vy už jste doma 😵 😵 😵 to je super!!!!!moc moc gratuluji vítejte doma malý má to co měla naše při propuštění 😎 a podívej jaká je to ted šikula 🙂 vůbec není znát že je dříve narozená...
@paajaa držím pěsti na kontrolu 😉 a gratuluji k pohybům je to překrásný vid? 😵 😵
@kopa leni co ty novomanželko a těhulko? 🙂

murynka
29. črc 2010

@wlladka jejda ten je maličkatýýýýýý 😵 😵 😵 v tom vajíčku 😵 😵

hanana
29. črc 2010

@paajaa, @ivomal holky moc drzim palecky na kontrolu

@wlladka jeeee gratulace ze jste doma budete konecne krasna rodinka pohromade musi to byt pro tebe uleva, maly je moc krasny sikulka

@ee.liska gratulka ke kontrole, snad maly jeste par tydnu vydrzi tak se setri

petroska
29. črc 2010

ahoj holky @ee.liska teda krásný fotečky.se mi líbí víc jak od fotografa.gratuluju ke ko.snad aj ten nas bobíček má až přes 2 kilečka 😉
@wlladka to je paráda že už jste doma.moc gratuluju.to je pokládek maličký v tom vajínku 🙂 Ivomal a paaja držím palučky na kontrolu 😉

handm
29. črc 2010

tak jsem si donesla to zehleni..
vcera jsem to bojkotovala, dneska uz fakt musim..😝 bleeeee¨

petroska
29. črc 2010

@handm 🙂 taky ho mám pře očima na prkně ale jaksi se mi nechce.furt to odkládám.s takovou to zase dnes nebude

handm
29. črc 2010

@petroska no, ja uz to odsouvam asi 14 dni.. nejhorsi je, ze jsem uz musela dat prat dalsi.. a tohle jsou samy plinky, a veci pro prcka, povleceni atd, tak snad to pujde rychle
😝 ale nechce se mi nechce...

handm
29. črc 2010

a taky bych dneska chtela dojit k DR - zajistit si detskou... uz to mate holky?!

petroska
29. črc 2010

@handm hm tak ty mini oblečky ti nezávidím 😝 .já když je žehlila tak sem jen funěla a nadávala proč jsou tak prtávé.ale někde sem četla že se mimi oblečky nemusej žehlit tak až budu po porodu prát tak budu žehlit jen něco.ted to chci mít všechno krásně naskládané tak sem si s tím dala práci 😝

petroska
29. črc 2010

@petroska mě bylo řečeno že po porodu stačí když si na jakýsi papír vyplníš jméno doktorky ke které chceš pak s prckem chodit ,že nemusím dopředu dávat doktorovi vědět...takže to nechávám až po narození.ale ve větších městech asi musíte mít domluvený dopředu vše.

paajaa
29. črc 2010

@murynka: já si nejsem jistá, zda to bylo opravdu miminko, ale řekla bych že ano. Opravdu krásný pocit. Je to strašné, jak to utíká a malá už není miminko. Úplně jsi pamatuji, když jsi našla //. 😀 😀

murynka
29. črc 2010

@paajaa je to miminko 😵 😵 co jiného by to bylo 😅 😉 😀 😵 😵 to mi ani neříkej sama si pamtuji kdy jsme nšla dvě 😀 😀 a už mi to skoro chodí 😅 za 3 měs budemít rok tak už vymýšlím co jak jaký dort co koupit atd 😎 😎

@hanana jejda ty už to máš za pár co 😵 😵 už s etěším na další mimineško 😵 😵

handm
29. črc 2010

@petroska nastesti nemam oblecky, ty uz jsou v komode ready.. tedy krom par poslednich, co ted mi prinesli znamy jako darky nebo jsem jeste nakoupila ve slevach.. tohle jsou plinky a povleceni atd..
tak jsem se provolala do porodky, ale jeste me nechtej.. takze jeste pujdu ke svy dr... no nic.. snad se tam do ty porodnicky poradny vubec pred porodem dostanu.. 😀 😝

mari111
29. črc 2010

ahojík holky, nejdříve držím moc moc palečky na kontrolu, hlavně Ivomal.
Wladi júúú konečně doma, super, malinkej je šikula, takovej drobeček v tom vajíčku ale on to dožene ani se nenazdáme, šak to je kluk šikovnej "po mamince" 😉
No Murynko už máš pořádny miminko 😅 že za chvíli rok, ach jo, letí to letí 😖

Hani koukej už rodit 😠 😀 😀 , ja už chci taky a předbíhat se nesmí 😉 😀 😀 😀
🙄 Handm to je to žehlení jak sme měli žehlit spolu před 14 dněma,jo, 😠 no teda a já že žehlíme spolu a ty si se na to vy... 😠 no ja včéra vyžehlila jen púlku a dnes budu pokračovat.Zítra jedeme na grilovačku tak ať mám na výkend pak klid od nějaké práce ale manža mi včerá schodil prkno aj s žehličko"asi je už úplně slepí" tak možná ani nebude žehlička fungovat 😨

handm
29. črc 2010

@mari111 jojo, to je presne to zehleni.. tedy jak jsem psala, varky oblecku jsem zlikvidovala,a le ted ten zbytek.. 😝 peklo....
a jeste nechvatej, vzdyt mame termin skoro spolu a ty uz se do toho hrnes!!!!🙂 jen at se laurinka dopeče pekne!!!!!
kdy mas termin podle UTZ?! já 31/8....

kdybyste prosím někdo páchal tabulku, tak KO mám 10/8 vecer... 😝 děkuju!

mari111
29. črc 2010

já mám první termín 28.8 a druhý 8.9 ale na ten se nemám prej spolíhat říkal dr no a posledně řikal ještě aspoň 14 dní vydržet a to je ještě týden. no tak uvidíme. Když já už se na Laurinku tááák těším a už to aj chci mít za sebou , včéra jsme neodolali a dali sme už postýlku do ložnice aj přebalovák, jen do přebalováku ještě musí manža dodělat šuplíček a hotovo 🙂 tak jsem jí už včéra říkal," prťavko už múžeš ven, už máš vše připraveno " 😀 😀 😀

peta79
29. črc 2010

@wlladka Šimonek je nádherný miminko 🙂

mari111
29. črc 2010

Handm ale to ti určil teď někdy,ne.Mne toto psal už někdy na začátku, teď mi žádnej novej termín nepsal

ee.liska
29. črc 2010

já jsem normálně vytuhla jako kotě 😀

@wlladka gratulujůůůůůůůůůů, to je nádherná zpráva 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 šimonek je krásný klučina 😵 😵

@paajaa jé pájo bubliny 😵 😵

handm
29. črc 2010

@mari111 neee, tohle mi urcili taky na zacatku.. ja zrovna tuhle cetla, ze proste nejpresnejsi urceni z UTZ je hned kolem toho 1. screeningu v 1. trimestru 🙂

mam vyzehlenou polovinu, ale v sede mi to nejde ☹ ☹ tlaci me bobicek dolu... tak musim odpocinout.. sakra a zrovna kdyz jsem se k tomu premluvila..

ee.liska
29. črc 2010

@murynka užijte si dovoulenou, to se bude Sofince líbit 🙂

@petroska určitě máte přes dvě kilečka 😉 náš je drobek, asi nebude mít u porodu ani 3kg

@handm tak se moc ale nepřepracuj 😉 dětskou ještě nemám, teda jako vybranou jo, ale ještě jsem se s ní nebyla domluvit

jinak všem děkuji za palečky a pochvaly, jste zlatíčka 😵

petroska
29. črc 2010

@ee.liska eli podle bříška co mám počítám že to taky bude drobek,doufám 😀 .tak 2800g by nam stačilo 😅

handm
29. črc 2010

@ee.liska já takhle vytuhla vcera.. prospala sjem skoro cely dopoledne 🙂 🙂 Manzel me za to vzdycky pochvali, ze hezky odpocivam...🙂

mari111
29. črc 2010

jé Handm no ja to skoušela jednou ,žehlit v sede a nene, nejde to, ja musím stát ale odpočívam často 😅

paajaa
29. črc 2010

@murynka: já si jen říkám, jestli to nejsou třeba střeva.nAle opravdu je to jak když v briše praskají bublinky. Teda rok- to nějak moc letí. Užijte si dovolenou.
@mari111: ani se nedivím, že by jsi chtěla mít už malou u sebe, když je vše přichystané

Jinak já se jdu pomalu připravovat a vyrazím na kontorlu. Manža bohužel jet s námi nemůže, ale já to mám autem kousek, takže nevadí. Snad mi Dr. miminko ukáže.

mari111
29. črc 2010

tak už se teším na dobrá správičky Paji, snad bude aj fotečka 🙂 a já měla taky na začátku takové bublání a bylo to mimi 😉

natalie77
29. črc 2010

Ahoj, nakukuju, abych zjistila, jak dopadla Ivomal.
Sarlottky, moc Vám blahopřeji, malá je úžasná!
Wladi, Šimonek je šikulka, mám obrovskou radost, že jste už doma....fakt jsem málem brečela..
Farmi, díky, že jsi v pohodě...ip.
Na kontroly držím všem pěsti...nepíšu, ale dočítám, ať mám přehled......a až budu mít lepší zprávy, tak se zase ukážu na delší dobu....držte se.

natalie77
29. črc 2010

jo a myslím a zdravím nejen výše uvedené 😉 .

paajaa
29. črc 2010

Tak jsem zpátky z kontorly. Vše je v pořádku, ale utz pak doktor nedělal. Jdu ne velký utz 13.8. v 13,30. To je za chvilku, takže se moooc těším. Jinak jsem šla okolo místního sekáče, který má užasně sympatická paní a koupila dupajdy na spaní a pruhovanou mikinku- obo za 100,- Kč.
Doufám, že Ivomal bude mít taky dobré zprávy.

madormi
29. črc 2010

@ivomal no budu to muset vydržet když jsem si ho tak přála :D divné je že chodil na noviny a od té doby co s ním hcodíme ven to bojkotuje noviny venku se vyčůrá ale doma čůraá všude krom novin :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru