Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
30. črc 2010

@zlababa07 Já taky nejsem pro opakování, a to tak, aby byl můj malej brouček Bohouš, to ani omylem 😀 a co mě po tom, že by byl už čtvrtej v rodě. Akorát si pak pletou na koho se volá a otvíraj si poštu 😀

handm
30. črc 2010

@zlababa07 Kubík je krásný, taky jsme ho měli ve výběru, ale jmenuje se tak bratranek a navíc je jich teď hrozně moc v našem okolí....

jinak do Motola jsem se žlabi provolala, ale stejně mě tam ještě nechtěj... myslim, že se tam v dobré konstelaci probojuju až k porodu 😀😀😀😀

mari111
30. črc 2010

no múj taky nechtěl po sobě, tak když jsem měla "vymyšleno "pro kluka a jemu se to nepozdávalo, protože to nebylo na M. tak jsem řekla že bude na M. teda po tatínkovi tak pak ustoupil 😀

handm
30. črc 2010

@mari111 cos měla pro kluka?! vlastně?!"

handm
30. črc 2010

@tercie jak se řekne bohouš, tak vidim bernardýna.... pardoooon 😀😀😀😀😀😀

zlababa07
30. črc 2010

@handm v našem okolí zatím Kubíka nemá nikdo, ale všici ho chtějí 😀 Tak snad budem první 😉 No a s tím motolem, tys tam volala jako do poradny nebo proč?

handm
30. črc 2010

@zlababa07 joo, do poradny.. 🙂 MOje dr říkala, ať se na příští KO objednám už tam... 🙂 ale že když mě nebudou chtit (nechtěli), tak že at prijdu k ní 🙂

tercie
30. črc 2010

@mari111 mě kyčle taky bolely, a ta stydká kost taky, jsem nemohla vždycky vstát a než jsem se rozešla, invalida hadr, fakt 😀 Ale to pak všechno přejde 🙂
Hele to je dobrej nápad, si pozvu návštěvu na grilčo a řeknu jim ať si jídlo přinesou, a je to ne? 😀Hehe 😀

Tak asi pršet nebude, Lukýno je vzhůru tak jdem nakozit a jdem ven 🙂

mari111
30. črc 2010

Já jsem se opičila po Terci, se mi líbi Luky, jinak jako z nouze bo pro kluka to byl fakt oříšek, mne se fakt žádne klučičí jméno nějak moc nebo nejvíc nelíbi.Ja mám vybrané jméno už aj pro druhoou holku a kdby kluk tak Luky 🙂 no ale na to ještě časúúú, ještě není jedna na světě 😅 a búh ví co bude a dovtedy se mi třeba ještě nějaké jiné jména zalíbi

zlababa07
30. črc 2010

@handm je tam nával asi viď? tak snad tě vezmou co nejdřív ;) Jinak holky, stydká kost mě takyuž pobolívá, to je od toho, jak se roztahuje? 😕

tercie
30. črc 2010

@handm jo bernardýna, já taky 😀 Naštěstí se jim u nás říká Bobeš, nebo Bob, tak to není tak hrozný 😀 Stejně to opakování jmen mi přijde takový nějaký bez fantazie, ale proti gustu... 😉

handm
30. črc 2010

@tercie tak si to užijte!🙂 uplně ti ty prochazky s kočárkem už závidím!🙂

a v noci mě začaly taky zas bolet nohy - kyčle, jak člověk spí furt na boku a přeleží se....😝

@mari111 Jojo, mě taky přijde, že pro kluky je méně hezkých jmen než pro holky...🙂

mari111
30. črc 2010

No a co Terci, chtěj jíst, tak ať si přinesou, né 😀 a utíkejte ven než začne pršet, u nás občas ještě vykoukne sluníčko tak nakonec asi pršet nebude 😵 a za chvíli jedeme, nejdřív na buchtu, ja mám tu rebarborovou a tchýně prej ještě udělala borúvkovou, no to si zas dáme do nosu 😅

zlababa07
30. črc 2010

pro kluky jich tolik není, pravda. Mě taky napadl Lukášek, ale to je manželův brácha, a pak už ybch nevěděla tedy. takže Kubas je jasnej 😀

tercie
30. črc 2010

Já chtěla holčičku Kristýnku,přes to nejel vlak, protože manža měl návrhy hrozný...Marie apod😀 já si pod tím představím nějakou tetku s šátkem vždycky 😀 a pro kluka jsme se docela shodli,ještě se mi líbil Honzík, Mareček nebo třeba David 😉

handm
30. črc 2010

@zlababa07 vypadá to tak.. švagrová tam vždycky čekala tak tři hodinky, i když byla objednaná... ale je fakt, že kamarádka měla v podolí to stejný.. ais si nevybereš...🙂

stydká kost mě ani nebolí, ale koukám, že se mám na co těšit... 😝

mari111
30. črc 2010

no jo šak kubíček je hezké, to chtěla vlastně aj moje ségra kdyby měli kluka, ale maj cholku Sofinku

tercie
30. črc 2010

@zlababa07 jojo, roztahuje, pomalu ale jistě se to chystá 🙂

tercie
30. črc 2010

@mari111 jéééééééé borůůůůůůůvkovou tu bych si dala,ňam...

@handm nezáviď, už to máš taky za pár 😉😀

tercie
30. črc 2010

Tak ještě jednu ruku mám na chvíli volnou .-D

handm
30. črc 2010

@tercie to joo, ja vim 🙂🙂🙂 ale znas to, clovek na jednu stranu uz hrozne chce a pak zase nechce, ze je brzy.. jeste at se dopece 🙂

handm
30. črc 2010

@mari111 boruvkova mnaaaam 🙂🙂🙂🙂 posli vzorek 🙂

handm
30. črc 2010

jdu lovit tu flasku _:D

tercie
30. črc 2010

@handm lovu zdar 😀 😀 😀

zlababa07
30. črc 2010

Tak přeju taky úspěšný lov a krásný víkend ;)

handm
30. črc 2010

a ted jdu balit tady zbytek veci, bo manzel vyrazil z prace a jak nebudu ready, dostanu na zadek.. tak krasny vikend holky a zadny rozeni, krom Hanany 😀😀😀

taky s sebou tahate vsude uz tasku do porodky?! my jedem asi 70km, takze pro jistotu...🙂
paaaa

tercie
30. črc 2010

@zlababa07 my tobě též 🙂 a už jdem ven. Přijdu večer, jestli tu některá budete?

tercie
30. črc 2010

@handm takhle daleko bych si ji asi taky vzala 😉
No... i když 😀 my byli v sobotu před porodem v Domažlicích, 130km, a nevzala jsem si jí, a Lukýno se narodil ve středu 😀

katyna6
30. črc 2010

Ahoj holky,jen ve velké rychlosti jsem na vás přišla mrknout,bo jsem zase v práci,doma počítač už pár dní stávkuje,snažila jsem se všechno aspoň zběžně dočíst.
sarlotko-malinká je tak nádherná 😵 😵 ,ještě jednou moc gratuluji
ivomal-je mi líto,že to tak dopadlo,ale je dobře,že jsi optimistka a už se radši koukáš dopředu.To je asi stejně jediný rozumný řešení 🙂 .Však my si ty prcky taky vybojujem!! 😉 😉
jinak všem těhulkám i dál přeji příjemné těhulení a úspěšné kontroly a maminám hodný děti 😀
U nás kromě toho,že zítra,nebo pozítří čekám mrchu(a že už má nakročeno 😖 )nic nového,ale příští týden jdu za mudrem,tak uvidíme,jak dlouho chce ještě čekat,nebo co poradí.
Tak já už zas musím,ach jo,už mě to tu tak nebaví ☹ ☹ .Pa holky a mějte pěkný víkend,snad na vás mrknu nejp.v neděli,to jsem zase v práci.

kopa
autor
30. črc 2010

@mari111 Recept na takovou buchtu fakt nemám 😅
Včera jsem byla bez sil 🤐 Mi byli na výletě a jestli jste četli o tom požáru co ochromil dopravu mezi Kralupy,ústím...tak my byli ve vlaku a tvrdli tam 145minut 🤐 🤐 🤐 Ještě že jsme měli trošku pití,páč co pán rozvážel občerstvení neměl během pěti minut nic 🙄 a dneska jsme vyřízená 😔 Do toho tu byli ty řemeslníci a přijdou zase v pondělí 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru