Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
2. srp 2010

Mari...no já od začátku asi 19.tt měla stahy... no a pak v tom 30.tt to bylo už skoro pořád, šoupli mě na monitor a jela jsem na sál...nic jsem kromě tvrdnutí břicha necítila a já rodia ....kontrakce po 5 minutách.....no a za 3 týdny jsem teda kontrakce cítila, kurňa ani jsem nemohla dojít na sesternu..... 😝
Co se děje? Rodíš??? 😕 😕 😕 😕

Já už chci mít taky panděro.... 😵 😵 😵

kopa
autor
2. srp 2010

@ee.liska Eli vybrali jsme ten,jak jsi mi psala do albíčka příspěvek 😉 No tak možná někdy ten sexík zkusíme 😅 😀

mari111
2. srp 2010

No Natálko snad nerodím, jedině že by jsem to měla jak ty a nevěděla o tom 😀 jen mám fakt skoro pořád tvrdé bříško, doufam že to není nic nebezpečné pro malinkou nebo tak 😨

mari111
2. srp 2010

Natalko a ty budeš kdy testit? nebo jak to teď máš???

wergina
2. srp 2010

Ahoj holky, dloouho jsem tu nebyla, ale občas na vás po očku mrku, jak se vám daří, ale není čásek reagovat. No tabulečka je krásná, mimísci přibývají a // taky, jen tak dál.
Tak rychle to utíká, nejvíc to vidím na naši Sofi. Je to pěkný rošťáček, už se pěkně překulí a začíná pomalu couvat. Jinak je hodná, jen přes den chrupká pravidelně půl hoďky a to tak 3-4 denně, takže toho moc nestihnu, ale jsem ráda, že spinká krásně celou noc.
Tak těhulky, přeju ať porody hravě zvládnete a mimísci vám dělají jen samou radost.

Kopi: paní véélká gratulace k manželství!!!

natalie77
2. srp 2010

Mari, no budu testit tak za týden a doufám, že tam budou //, jinak budu zklamaná, tento měsíc nám fandí i paní doktorka 😀 .
Jsem tam byla na kontrole...píchla mi injekci a řekla, teď utíkejte domů a udělejte si hezké tři večery 😀 😀 😀 .
No tak jsme poslechli....jak jinak, já lékaře poslouchám 😉 ....a mám všechny příznaky....ale je to vsugerované, prostě tak moc chci, že se sleduju...ale ono to nějak dopadne, snad do konce roku se zadaří....jednou to vyjde 😉 .

natalie77
2. srp 2010

a ještě je stejně brzo...a já žádné příznaky ani u malého ani v lednu neměla.....takže tak 😉 .

Mari, kdybys měla teplotu, tak masti k doktorce.....holka se začínám o tebe bát...

ee.liska
2. srp 2010

@kopa ten je super 😵 já jsem myslela, že jak jsi tady dávala ten bíločervený, že se mezi nima rozhodujete, ale s tou oranžovou je nádherný 🙂
@natalie77 to budu moc moc držet palečky aby tam ty // byly 🙂
no a maab by měla taky testit, ne? zdá se m že psala cosi o 5. srpnu

mari111
2. srp 2010

Natálko teplotu nemám, snad to je normal,no, gyndaře mám na dovči tak se mi právě moc nechce do nemocnice ale jako se necejtim nějak zle, jen že mi fakt furt tvrdne. no snad to zvládnem a tobě tak mocink moc držím palečky aby // byli 😉

ee.liska
2. srp 2010

@mari111 já bych ti poradila, ale já to mám tvrdé skoro pořád, takže nevím, jen jsem se na to kdysi ptala dr, a mimi to prý nevadí, jak je to ztvrdlé

natalie77
2. srp 2010

Mari, tak to je dobře...já se cítila blbě, měla jsem teplotu........takže to bys poznala, snad jsem tě víc uklidnila než vylekala 😉 .
No a děkuji za držení pěstí......je nás tu pořád dost....a myslím, že jsem skoro poslendí příchozí, tak zatím nemám nárok....takže jsem v řadě...ale ať mě holky předbíhají, to nevadí, hlavně, ať máme tento měsíc zase radost a pozitivní náboj 🙂 . Všem moc držím pěsti.

farmarska
2. srp 2010

ahoj holky, hlásím příchod z práce 🙂 dnes trochu později, honila jsem zloděje(ovšem nechytla 😀 ) a pak jsem už byly v časovém skluzu 😝 Navíc jsme dnes byly jen dvě na celej penny market, páč, naše milá brigádnice dnes opět nedorazila do práce, s tím, že je zase nemocná se zádama a pro sichr si vypla na zbytek dne telefon 😠 Tak jsem zvědavá, jak se nám zase rozepíšou směny 😖 a hlavně tu práci za ní, budeme muset zvládnout sami 😖
no nic, tak jsem si postěžovala, hned je mi líp 😀 a jdu vás dočíst a třeba hned neusnu a stihnu pokafrat 😉 😎

farmarska
2. srp 2010

nooo když tak listuju zpět...koukám , že jste v kecálkování nezahálely 😠 😀

mari111
2. srp 2010

ajoj Farmí, ty si naháněla zloděje,jo, no teda, máš se šetřit a ne tam ještě nahánět nějakého lumpa 😅 Natalko no ani nevystrašila, hlavně že to malinkej nevadí, jak psala aj Eli 😅 ja už to nějak vydržím. du na kriminálku ještě kouknout ale z postele. Tak dobrou s kobrou a pa zítra

paajaa
3. srp 2010

Krásné ráno,
tak začínám mi trošku strach z té návštěvy Dr. 😒 Docela už bych brala pohyby, abych byla klidnější. Hlavně, aby bylo miminko v pořádku. Jinak se taky ukážu asi až odpoledne, protože mě tam veze mamka a pak jdeme do města a na nákup- máme taky ségry dítka, tak je veselo.

veve.b
3. srp 2010

Krásné ráno
@paajaa držíme palečky, neboj vše bude OK. My jdem dnes na to kardio, tak mám taky takový smíšený pocit, ale říkám si, že se aspoň uklidním, že je vše Ok a že prckovi srdíčko tluče jak má 😉 protože u nás pohyby fakt nehrozí, malej je hroznej lenoch, kopl mě akorát jednou, a to minulej čtvrtek, kdy jsem jej "donutila" 😅

handm
3. srp 2010

Dobré ranko, holky!!
Tak já čekám na podlaháře, už potřebujem od něj jen zalištovat a on mi zavolá, že mu nejede auto, že až tak v 11 😝 do toho maj přijít na žaluzky, ale ty taky nevolaj, do toho leje jak blázen a manžel ráno trošku odřel naše nové dveře.. takže když se to se.e, tak pořádně..
jsem říkala, ještě rodit, aby to bylo komplet...¨

jinak jsem už konečně dneska v noci spala bez "léku" na ty hnusáky co jsem měla dole, tak snad to bdue Ok, protože pak ze mě zbytek vytékal celý den a byla jsem jak po....

@veve.b @paajaa držím oběma palce k DR, aby všechno bylo OK!!!
@kopa, ty si tedy nákupčí🙂 ale zas budeš mít všechno na x měsíců... já si krom těch ubrousků pořídila na radu švagrové perlan v lékárně, že je to dobrý, namočí se to, utře prdka a vyhodí, nemusí se žínkou a že ty ubrousky u těhle malinkých spíš jen na cesty...🙂 a je fakt, že když jsem tim utírala prdku malinké Berunce, tak byla moc spokojená 🙂
@murynka není zač 🙂 my to tajíme hlavně před kamarády, známými a rodinou.. tady to holky většinou ví, jen si zrovna asi nechodila, dkyž jsem to říkala a hlavně nechci,aby to tu náhodou někdo vyhmátnul.. a jediný co je blbý na tom, co to je, že se nemůžeme dohodnout na jméně... včera jsme zase došli k jinému jménu, ale nevím nevím....
@ mari111 já mívám občas tvrdé bříško, ale tak 5krát denně, jinak ještě je Bobista v klidu.. já si říkám, abych vůbec poznala ty kontrakce či poslíky 😀😀😀😀😀 mě všchno přijde tak nějak normální
@ e.eliska my celibátujeme od ledna taky, jsme se báli, a když to tuhle na nás přišlo tak si myslím, že jsme to tam právě povzbudili, jak jsem začala špinit.. takže mi to teď dr zakázala... ale až ho budu chtít dostat ven, taky pro to asi něco uděláme... a jak říkala Murynka o malování -já vymalovala kolem 20-25TT celý barák a nic, naštěstí... tak na každého asi něco jiného...
@natali, tak moc držím palce, at pani Dr měla pravdu a budou tam!!! Určitě jo!! Bylo by to super naplánované s tou tvou prací....🙂🙂🙂
@farmarska nehon zlodeje a uz upaluj na neschopenku, kolik ti chybí odpracovat?!

tak to bude asi celý román!🙂 snad jsem nezapomněla na nic reagovat!!!🙂

farmarska
3. srp 2010

ahoj holky 🙂
mari tý jo, snad jsi v pořádku a jen děloha pracuje a připravuje se na blížící se porod 🙂 To samé přeju moc páje! snad je vše ok. a jen se nějaké vyzy natahují 😉 moooc na tebe dnes kočko myslím a držím palečky a asi se nebudu moct dočkat večera, až si po práci budu moct doma přečíst, že u doktora vše ok. 🙂
natál tobě držím všechno co mám k nastávajícímu testování! 😵 to prostě musí vyjít a ty budeš těhulit se mnou!!! 😵 😵 😵 😵 kdy budeš testit? at vím kdy mám bláznit 😀
veve teda ty máš takovýho malýho lenocha jo? 😉 no kéž by mu to vydrželo i do budoucna 😀 ale to asi ne 😀 jak se naučí běhat, bude tě prohánět ostopéro 😀

farmarska
3. srp 2010

tý jo murynko malá má už devět měsíců 😨 to to neskutečně letí! 😨 Vždyt jsi přednedávnem psala, že maluješ a asi ti odtekla voda 😅 😅 Jinak malá je zlatá 😵 ale věřím, že si s ní už moc neodpočineš 😀

farmarska
3. srp 2010

hadm ono se o žádném honění vlastně ani nedá mluvit 😀 on čapl flašky a utíkal, já mu viděla jen záda, neměla jsem šanci ho dohnat..udělala jsem čtyři tempa všehovšudy a vzdala to 😀 😀 dovlnila sem se 😀 vydýchala se 😀 a zavolala policii 😀 😀 😀 Hele no ještě mi zbejvají necelé tři týdny 😉 ale v tom jednom mám tři dny volna, takže to už není tak hrozné 😉 už se mi to krááátííí jupííí!! 😵 😎

farmarska
3. srp 2010

jéé kopa je nadržená 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
3. srp 2010

kopi jako ale bacha na bříško 😉 né že na to skočíte jako zastara, že ucejtím zem se chvět až tady u nás na východě 😀 😀

farmarska
3. srp 2010

holky mě je dneska od rána ale pěkně blivno 😝 jsem si poslední dny říkala, ejhle holka, snad je všechno v pořádku, nemáš skoro žádný příznaky..a začla jsem trošku váhat a pochybovat 😅 ale teda dnes si to vynahrazuju 😀 😝 mám pocit, že každou chvíli půjdu navštívit blicí místnost 😝 😝 😝

farmarska
3. srp 2010

no tak sem si zase pěkně sama pokecala... 😀 ale jako nestěžuju si, ..alspon mám čas si promyslet, co napíšu 😀 a nikdo mi neskáče do řeči 😀 😀 😀
no jen občas bych zase někdy ráda vyzkoušela dialog 😅 jen abych si jako zkusila, jestli to ještě umím 😀 😀

hanana
3. srp 2010

dobre ranecko holky jste hodne ze jste na me myslely, ja jsem vcera vecer myslela ze se zacina neco dit, tak jsem rychle zalezla do pelechu ze co se s toho vyvyne at si aspon trosku odpocnu a ono nic prestalo to uplne 😠 😠 😠
takze zase nic...... takze nepredbihat je to jasne.... 😵 😵 😵

@farmarska ty uz mas 10 tt to je krasa

@natalie77 drzim palecky

@ee.liska ,@handm ja taky nevim kdy byla nejaka akce naposledy ale vuuuubec mi to nechybi 😵

farmarska
3. srp 2010

jo Elí jak to vypadá s tím hlídáním těch pesanů?bude to přeci jen na vás? 😕 jako povím ti, že bych se teda taky cejtila dotčená a to mám pesánky ráda, ale to chování tvé mamky 😅 😖 Nechápu, že ona se spíš nestará o tebe..vůbec po tom všem čím si si prošla..nejdřív ten potrat, ted to rizikové těhu, každou chvilku ve špitále.. 😔
je to divné, že jí víc zajímá její dovolená než dcera a vnouče 😒 To si vůbec neumím představit, moje mamka mne obskakuje už ted 😅 ..no ona vlastně pořád 😅 jak jen to jde.

farmarska
3. srp 2010

hanah tý jo kam se mejch deset hrabe na tvejch 40! 😀 tý jo to už je teda nářez! 😎 😵 😵 tak ty jsi ještě v celku 😵 a co nervozita už se nějaká dostavila? a co male, jak se těší na sourozence? 😕

handm
3. srp 2010

@farmarska tak to je super!🙂 tři týdny už nějak doklepeš...
akorát je blbý, že kdyby to bylo nějak normálnější s pracovní dobou a námahou, že by prostě si tam mohla být i déle abyste se dali trochu finančně do klidu ... a tak...

a se zlodějem vyborna story.. hlavně že vám tam nic neprovedl..☹
@hanana ahoooj, no a my skoro myslely, že už máš prcka u sebe!🙂 a ty přenášíš...už ne?!🙂 a co jméno?! a kluk je jasný?!

farmarska
3. srp 2010

hadm no jo, sem si říkala, kdybych dělala něco jinčího, méně fyzicky náročného, bez tahaní těžkejch věcí, že bych i zůstala dýl a dělala dokud by to šlo.. zaprvé kuli fynancím a zadruhé mi to takhle líp utíká, člověk nemá tolik čas myslet na kraviny a pak taky bych nepřibírala, jak je člověk furt v pohybu 😅 , ale s těma honičkama tam a mnohdy se za celou šichtu nedostanu ani na svačinu a mé první jídlo je až někdy odpoledne, to nejde.. to mi je už ted na mdloby a bych se bála o to malé 😔 že si něco podělám vlastní vinou. Navíc na mně těhu asi bude za chvíli vidět a oni jak by zjistili, že jsem v tom, tak by to už na mne nějak uhráli, aby mne vyrazili, mohli mi dát výpověď.. páč jako těhotná bych jim byla k ničemu, 😝 už kuli tahánéí těch všech těžkých věcí.., takže to nejvýhodnější pro mne bude takhle no.

handm
3. srp 2010

@farmarska no to je jasny, já to uplně chápu!!! přesně jak říkáš... je to lepší tak.. a máš tam smlouvu na dobu určitou?! nebo naštěstí ne-e?!
navíc - nejdůležitější u tebe je, abyste ty i mimi byli v klidu a odpočívali, ab všechno dobře dopadlo!🙂 🙂🙂🙂 Takže hezky kynout doma a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru