Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
3. srp 2010

Ivomal hlavně to nepřeháněj, hezky odpočívej, ona ti práce neuteče 😉

handm
3. srp 2010

@ivomal hezky odpocívej, zadny prepinaní!!!🙂

ivomal
3. srp 2010

Provedu🙂 furt mám chuť na čokoládu....

mari111
3. srp 2010

tak si dej čikoládku 🙂

ivomal
3. srp 2010

Už se stalo 🙂

jajik25
3. srp 2010

Ahoj holky nevíte prosim vás za jak dlouho po potratu můžeme sexovat?Díky moc za odpověď

veve.b
3. srp 2010

Tak já se hlásím zpět od dr. U nás vše v pohodě 😵 srdíčko jak má být 😵 😵 jen prcek zase ukazoval jen záda, zadeček a pytlíka 😅 takže jsem musela jak blbeček po¨chodovat čtvrt hodiny po schodech a natřásat břicho, aby se malej aspoň pootočil. No a co myslíte ??? Milospánovi se to asi velmi líbilo, takže nejen že se ani nepootočil, ale ještě navíc při vyšetření hezky spinkal, až pan doktor sám se jeho vegetování jen smál 😀 a to jsem prckovi slibovala hory doly 😅

@farmarska No to víš, malej lenoch a to nevím po kom je 😀 Jen aby mu to vydrželo a pak po nmarození nezačal řádit, když se v bříšku tak herzky vyspinkal 😅

markee
3. srp 2010

ahojky,
tak jsem byla v noci v baráku sama a světe div se, spala jsem jak zabitá 😀 vzbudila jsem se v sedm a ještě si lehla a spala do osmy než mě vzbudil telefon. Teď se mi dovařujou brambory a rodinka půjde obědvat. V jednu pojedu do práce,pže musím koupit plynovou lahev,tak ať to dobře stíhám.
Dnes a včera jsem viděla opět Aleška. Včera jela ségra od doktora,malej má rýmu,tak si pak přijela pro "chůvičky" vyzkoušet. Dnes si přijela pro odsávačku-ale mám jen balonkovou ruční,ale ona si objednala od Aventu elektrickou,jen jí má přijít až tak za týden a jí teče mlíčka hodně a malej nemá takový odběr. Takže si to chce zamrazit doforoty,pže už ví,že 8.září má soud,takže bude někdo hlídat. Nojo starosti.

ivomal
3. srp 2010

@jajik25 po šestinedělí - obvykle....

madormi
3. srp 2010

dobré ráno holky teda já jsem znuděná to je fakt vopruuz být žena v domácnosti asi jsem na to nebyla stvořena 🙂 a začínám pochybovat zda byl dobrý nápad mít psa 🙂 nějak nechce chápat že na toaletu jedině ven a v případě nouze na noviny, které zcela ignoruje 🙂

ivomal
3. srp 2010

@madormi vydrž, buď tvrdá. Až vyroste, tak to bude pohoda, 80 % dne to prochrápe - viz ta moje chlupatá příšerka

ee.liska
3. srp 2010

@ivomal tak si jí dej 😎 a máš foto vašeho psíka?
@jajik25 je mi líto co se ti přihodilo ☹ většinou dr doporučují šest neděl, ale pokud to bylo v prvních týdnech a jsi v pořádku, řeknou někdy i dřív
@veve.b vy máte hodné miminko 😀 gratuluji ke kontrole 🙂
@madormi to je teda zlobidlo 😀 a jak spí v noci? bereš ho do postele?
mě už se vaří květák, brambory mám taky nachystané a palačinky kynou, ještě skočím s košem, vytřu a budu čekat na manžela, jestli si všimne jak jsem byla dneska šikovná 😀

mari111
3. srp 2010

jéé Madormi to chce trpělivost, no ty začátky jsou těžke ale vydržať vydržť 😉
Veve teda ty máš lenocha, ale hlavně že je vše v pořádku 🙂
Eli jen aby si ještě nedostala na zadek že to přeháníš a že máš víc odpočívat 😅

jajik25
3. srp 2010

@ee.liska bylo to v šestým týdnu a cítím se dobře jen nevím jestli můžeme ještě dřív než se dostaví první MS 😒

farmarska
3. srp 2010

tak se ještě rychle ozývám před prací... ale se zprávama nic moc 😝
náš mladej se vrátil od doktorky a má druhý antib. páč jak mu před týdnem dělali výtěr z krku, tak má streptokoka a tak jsem si tam volala ted i já, jelikož mi udělli tehdy taky výtěr a do telefonu mi řekli, že ho mám taky 😢 streptokoka sk.B-masivně 😢 a že prý si mám dojít k obvodní pro antb. 😒
No a tak ted nevím... v krku mne nebolí, nic mi není, tak se mi nechce do sebe zbytečně ládovat antb. kor když jsem těhu 😖 Navíc si fakt neumím představit, že bych měla k tomu všemu co ted už užívám, brát ještě antb. a chodit s tím do práce..já jsem po antb. vždycky děsně zničená a většinou mi bejvá špatně 😅
tak ted vůbec nevím co dělat 😨 🙄 🤐
asi budu dělat jako že nic, jako že to ani nevím a normálně si pojedu dál 😅 jako doteď 😅
ale zase bojím,aby nenakazila zase zbytek rodiny.. a taky nevím jestli to nějak nevadí miminku? 😕
zítra mám jít k sestře na gyndu, pro průkajdu, tak se zkusím protlačit i k doktorovi a zeptat se ho na to, co on mi poradí 😕 😕

ee.liska
3. srp 2010

@jajik25 ono po revizi je lepší vydržet, ale my jsme vydrželi asi 3 týdny 😅 ale máš moc hezké kluky 😵

@mari111 snad ne 😀

ivomal
3. srp 2010

@ee.liska nejde mi to přidat, zase asi blbne kůň 😒

mari111
3. srp 2010

jéje Farmíku sakra, no skus co na to gyndař, normálně mu řekni že by si raděj antib. nebrala ale jestli to je nutné a mimíškovi to neublíži 😨 no ale hlavně ať ti poradí co a jak, aby si se fakt zas nezasipala milion práškama, sakra bacil jeden pitomej 😠 😠 😠

ee.liska
3. srp 2010

@farmarska radši se poraď s dr, on bude vědět, ať něco třeba nezanedbáš.

ee.liska
3. srp 2010

@ivomal mě taky blbne 😲 asi počasí tak třeba zítra 🙂

farmarska
3. srp 2010

no zkusím se zítra poptat.... ale říkám si sakra, že kdybych tam tehdy nešla s mladým na ten výtěr a neřekli, tak ho uděláme pro sichr i rovnou vám, tak bych k mudroj ani nešla a ani by mne nenapadlo, že můžu nějakýho baciláka mít. vlastně bych to ani nevěděla 😅 a neměla se čím zatěžovat 😠
ted mám zase o starost navíc 🙄
no nic, jdu se chystat do práce 🙄 mějte se tu hezky a večer když to zvládnu ještě po práci, tak nakouknu

handm
3. srp 2010

holky, mě akorat dorazili prvni remeslnici, tak se loucim prozatim... sice jsem si chtela jit delat ten obed, ale coz.. musim vydrzet...😝

aronek
3. srp 2010

@farmarska zase starosti. Ale lepší je vědět a řešit. Alespoň se na to můžeš zeptat, třeba to půjde bez antibiotik 😉

madormi
3. srp 2010

@ee.liska neberu spí sám vedle postele to je hodnej i přes den jen ty bobky 🙂

holky teda vám ty týdny příbývají to je krsáné už chci taky sakra 🙂 teď mám pěkně krátké cykly 23 dc no co to je ? to mám menses furt :-/

farmi holka ty se šetři žádný honění zloděju sakra :D :D

ee.liska
3. srp 2010

@madormi to se určitě za chvilku naučí chodit kam má 🙂
no aspoň máš zase častějo ovu 😉

mari111
3. srp 2010

madormi je lepší mít takle kratší než po dlouhy době. A je fakt že teda asi funguješ a ovuluješ a aspoň častěj jak píše Eli 😉

kopa
autor
3. srp 2010

Ahoj holky 🙂
tak my na výlet nejeli ☹ Já jsem celou noc nespala 🤐 jsem zase měla návaly horka a jak jsem nemohla zabrat 🤐 ak jsme přemýšlela,co ještě musím koupit 😅 😀 Jinak je mi dneska zase divně ☹ jsem taková plná ani moc nejím,asi už mi mimík dává zabrat 😅 😀
Chtěla jsem se zeptat kdy vám na gyndě dali ten papír kvůli té mateřské???Přibližně kolik jste byli tt??Musím se v blízké době stavit v práci a nechce se mi tam jezdit na dvakrát.

mari111
3. srp 2010

Kopi myslím že na papíri máš ještě čas. Holky u nás leje jak z konve a tmaje jak v rici 😅 a bolí mne hlava , asi z toho počasí 😠

handm
3. srp 2010

@kopa mě ho dali asi v 33 TT mám pocit.. tak nějak, určitě jsem byla přes 30TT... 🙂

kopa
autor
3. srp 2010

@mari111 Mari já vím,tak kdyby mi ho dali jako Handm tak je to akorát 😀
@handm díky za info.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru