Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
6. srp 2010

@paajaa ty tričenka jsou super... týýý jooo, a já za ně dala peněz 😲 😝 no nic, musím je včíl někomu podarovat🙂

sarlotta
6. srp 2010

@petroska adresu si píšu a zabalím a pošlu🙂 peníze nechcu, dostali sme je , a jsou pro Filípka, tak já si to pak vyberu od něho.. za pusinu - až bude větší 😎

sarlotta
6. srp 2010

caj to hcg by mělo být ve stovkách až tisících 😉

wlladka
6. srp 2010

Ahojky
Caj - krásné čárečky!!!! Tichoučká gratulka 🙂 🙂

Četla jsem příspěvek od Filípkova tatínka. Plenky pro trpaslíčky prodávají v lékárnách. Je pravda, že ne v každé, ale krásně se dají sehnat nulky Happy Bella. My je používáme od začátku a jsme spokojení.

sarlotta
6. srp 2010

@petroska, ty brýlečky při žloutence, to jsem viděla, na pokoji to měl jeden chlapeček a to měl 4,5kila prosím, takže žloutenka je běžná u novorozenců, nemusíte z toho mít strach, jen to vypadá tak smutně, to miminko s přelepenýma očkama, ale jeden den a noc max a bude to v pořádku 😉 😎 ... držím palušky ať se kojčo rozjede, přikládej a choď na odsávačky-elektrické.. mě to moc pomohlo, aby se mlíčko udělalo, taky mi museli malou dokrmovat první 3dny 😉
už to první žluté mlezivo je pro prcka strašně moc důležité, předává se informace od maminky a zpátky pak od miminka a tvoří se mlíčko přesně pro něho jaké potřebuje, opravdu to chvilku-pár dnů trvá než se prsa nalijí, to je normální 😉

sarlotta
6. srp 2010

ahojík @wlladka 🙂)) co podnikáte dneska se Šimonkem ? 😎

petroska
6. srp 2010

čerstvučka zprava že Filipek už by dnes měl jit Jipky na Medial ale bude jsšte v domečku a budou mu svítit lampou.Peťka vás všechny moc pozdravuje🙂...zachvilku zaněma pojedu.

maarrtina
6. srp 2010

Krásné upršené poledne.
Mám dotaz vrátila jsem se z testu na cukrovku. Ráno na lačno jsem měla 4,7 a pak po vypití glukozy po 2h 6,8. Nevíte kde se najdou nějaké výsledky, abych věděla jak jsem dopadla. Na KO jdu až 19.8.

wlladka
6. srp 2010

@sarlotta Šimonek zatím pořád jen papká a spinká. Stále ještě musí nabírat síly 🙂 Mezi tím se kroutí a prdká ☹ Ven zatím nemůžeme, tak jsem s ním zavřená doma. Když spí, tak peru, žehlím, uklízím. Tři měsíce tu vládli chlapi, tak to podle toho vypadá 😅 😲

wlladka
6. srp 2010

Filípkův tatínku , moc od nás Péťu i Filípka pozdravujte. Ať jsou brzy s vámi doma 🙂

maarrtina
6. srp 2010

@petroska moc pozdravuj maminku i Filípka. 😉

wlladka
6. srp 2010

@maarrtina výsledky se posílají do poradny. Jedině si tam příští týden cinkni, aby ti výsledek řekli. Ale bude to jistě v pořádku. Nedělej si hlavu 😉

wlladka
6. srp 2010

Tak jsem taky sháněla po netu ty probiotické kapky BioGaia. Že prý jsou v Německu a na Slovensku o dost levnější, než u nás. Všude jsou ale v přepočtu za stejné peníze, tak nevím, jestli čumím blbě 😖

sarlotta
6. srp 2010

maartina to máš v pořádku🙂 normal hodnota je na lačno do 5 a po jídle do 7... u těhulí i do 8 😉

sarlotta
6. srp 2010

vladi to nevím, ale to se stejně nedá kupovat přes net, musí to být v chladu 😉

wlladka
6. srp 2010

Mohla bych vás požádat o radu?
Váhám mezi koupí dvou houpaček a nevím kterou. Prosím, poraďte.....

http://www.aukro.cz/item1174652804_graco_swing_...

http://www.oknakup.cz/detail.php?zbozi=2225833

maarrtina
6. srp 2010

@sarlotta děkuji moc já věděla, že mi poradíte. 😉

wlladka
6. srp 2010

@sarlotta oni to některé lékárny posílají v chladícím boxíku. Ale stejně jsem to už včera koupila normálně u nás v lékárně. Cena je stejně všude podobná.

ee.liska
6. srp 2010

tak už je po bouřce

@cajori17 je super, slabá není, v albu mám mojí první 13DPO a ta tvá je proti ní super 😵

@kopa to jsem teda zvědavá kdy se to dovíte, jestli fakt až u porodu 🙂

@sarlotta to jsou nádherný hadříky 🙂 kde jste nakupovaly? ten "dalmatýn" je nádherný

cajori17
6. srp 2010

mam dotaz?kolik by melo byt to hcg?????????

cajori17
6. srp 2010

prominte ze nereaguji na jine prispevky,jsem uplne vedle,ani nemuzu jist,jak jsem nervozni a picha melevy vajecnik 😒

sarlotta
6. srp 2010

no jasně wlladka nejde o peníze, hlavně aby to bylo rychle a pomohlo to🙂

mě se líbí ten fisher.. mám lehátko od nich a spokojenost... ale nevím jak se to houpe, co to všechno umí, nosnost u toho graca ?

sarlotta
6. srp 2010

@cajori17 stovky až tisíce by mělo být 🙂 to je různé....

sarlotta
6. srp 2010

@ee.liska dalmatinka v Ostrohu na trhu🙂 a zbytek ve Véčkách 😉

wlladka
6. srp 2010

@sarlotta nosnost je tam nejspíš stejná. Hledala jsem toto Graco i jinde, ale našla jsem jen podobné. Běžná cena cca 4 tis.

ee.liska
6. srp 2010

jo cajori, já jsem měla 15DPo hcg 411 😉
@petroska jé to je dobrá zpráva 🙂 moc pozdravujeme 😉
@wlladka to je dobře že pěkně papká, aspoň bude pěkně přibírat 🙂

ee.liska
6. srp 2010

@cajori17 to chápu, že jsi vedle 😎 ale neboj, bude to všechno OK 😉

wlladka
6. srp 2010

@cajori17 neboj. Jsi normálně těhu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀
Teď už si budeš jen chvíli užívat blinkání, pak bolesti zad a podobné věci.... no a za nedlouho porodíš. To je celý 😀 😀 😵 😵 😵
Konečně to vyšlo, tak se raduj. Určitě je to v pořádku 😉

cajori17
6. srp 2010

dekuji.zatim se loucim.prijdu az budu vedet vysledek

sarlotta
6. srp 2010

@wlladka myslím, že obě jsou perfektní... nic nezkazíš 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru