Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
12. srp 2010

@farmarska no, jenže chudák Hanana už se s tím pupíkem tahá 41TT, Mari je ready a Eli bude předbíhat... tak abych se vešla nějak někam do harmonogramu 😀😀😀😀😀

tercie
12. srp 2010

@handm jééé tos mě potěšila,mě každej říká, že je po tátovi... a prej že většinou jsou kluci po maminkách, u nás teda ne 😝

Farmíku tak pěkně pokontrolovat,kozy pohladit, a uložit ke spánku 😀 a najíst se koukej, ať prtě netrpí hlady, a colu už radši nepij 😀

tercie
12. srp 2010

Tak Eli zašpuntujem, a půjdete hezky popořadě 😀 A Hananu pošlem na poštu 😀

tercie
12. srp 2010

Já vám to holky vymyslím, nebujte nic 😀

handm
12. srp 2010

@tercie fakt bých rekla, ze kukuč má po tobě 🙂 tedy znam te jen z fotek, ale tak bych to odhadla...
🙂

tak já jdu jeste mrknout na nejaky filmik a zitra jsem tu zas jak na KOni 😀😀 tak dobrou, at se ti spi i malymu dobre!🙂

tercie
12. srp 2010

Tak a sama si tu plácat játra nebudu, jdu proběhnout sprchou, musím si umejt hlavu a mám strach,kolik vlasů zas vytáhnu... minule plnou hrst, hrůůůůůůůůza!!!!! Mám strach se i česat.
Tak dobrou noc 🙂

farmarska
12. srp 2010

jsem zpět 😉
jéé to mě by se můj zadek do sedla už určo nevešel 😀 😀 😀 tu colu ti slíbit nemůžu, ale hlady trpět já ani prtě určo nebudeme, to ti slibuju 😀 😀 si dávám pozor 😎 😀
hadm a jak píše terci, zašpuntovat a odšpuntit, až budeš nařadě 😉 neboj, my ti pak řeknem 😎 😀 jen doufám, že teda na tebe nezapomeneme a ty si nezahraješ na slonici a nebudeš bobistu nosit dva roky 😅 😀 😀 ale to asi nehrozí, jestli bude špunt korkovej, tak to by určo dřív zpuchřel a vydrolil se 😉 takže pravidlo číslo jedna, nekupuj, žádný plasťáky, ale hezky přírodní korek 😉 😎 😀 pro sichr 😀 😀 😀 😀

tercie
12. srp 2010

@handm musíš ale na modrým!!! 😀 Pááá a dík!!!

tercie
12. srp 2010

@farmarska ty jsi dílo s těma špuntama 😀 Jsem zvědavá na tebe,až tě budem taky špuntovat 😀

tercie
12. srp 2010

A co dělaj tvý kozy? 😀

farmarska
12. srp 2010

no a nakonec tu jako budu sama já jo 😠 😀
a to zrovna když opět po dlouhý době srším takovejma dobrejma nápadama 😎 😎 😀
třeba kdyby jsi jako ségra vydržela dýl, tak bych ti poradila, ˇaby jsi se netrápila, at se raději nekoupeš a hlavu si nemeješ a ani se nečešeš .. a budeš v klídku né? 😉 😀 sice teda budeš vypadat jak čarodějnice, ale třebaq vlasatá 😉 😎 😀 😀

farmarska
12. srp 2010

no už aby to bylo 😉 bych si tam ten špunt nejraději šoupla už ted a vyndala až v březnu (čili raději plastovej) 😉 aby mi tam to mimi tentokráde hezky vydrželo 😉 😎

tercie
12. srp 2010

no já ještě nejdu, jak jsi napsala, tak jsem znovu zasedla ko kompu 😀
Hele vono mě to už totiž taky napadlo, že se nebudu mejt a česat 😀 Ale kdo by pak se mnou vydržel, žejo 😀

tercie
12. srp 2010

ségra neboj,vydrží i bez špuntu 🙂 😉 To zařídím,ne? 😉

farmarska
12. srp 2010

mý kozy jsou přecitlivělý 😀 😀 a napnutý 😀 😀
ale ty čtyrnohý už spěj 😉 alspon myslím... páč vždycky, když jsem tam vlezla a rozsvítila si, abych na ně viděla, tak na mne tak divně mžouraly 😅 asi si říkaly..kačena jedna, nemá co dělat, než nám sem furt lozit a očumovat nás 😠 😅

farmarska
12. srp 2010

hele malej ti eště nějakou chvíli neuteče..masimálně se překulí na druhej bok, takže vo cgou? 😀 😀 a starej si toho určo ani nevšimne 😀 to znám z domu, ten můj třeba skoro nikdy nepozná, že jsem právě přišla od holiče, apod...
takže to máš v suchu 😉 😎

farmarska
12. srp 2010

jen teda bacha na ty koně, aby se nesplašili, až tě uviděj a nevzali nohy na ramena 😀

tercie
12. srp 2010

No ty máš nápady, si na ně svítit, počkej,až ony přijdou v noci zkontrolovat tebe, taky na ně budeš mžourat jak vyvoraná myš 😀¨
No malej neuteče, ale aby se mi neodkutálel 😀 A starej ať si klidně jde, stejně mě akorát prudí, opět se totiž nebavíme...
A koně taky neutečou, tohle byla náhoda,tuhle kobylu tu má jeden známej,a neteř s holkama si jí půjčuje a překecaly mě abych si sedla, jim je 12, holčičky, tak jsem jim udělala radost no 😀 Tovíš, že stejnak nejradši rajtujou samy, zas se budu jenom koukat 😀

farmarska
12. srp 2010

no hele koukám, že už jsi se z tý židle od compu zvedla, tož já jdu teda taky , sama si tu povídat nebudu 😝 😀 na to jsem už moc ospalá 😉
takže se mějte hezky, a zítra se ozvu 😉

farmarska
12. srp 2010

je tak ty jsi tu 😀 tak já ještě taky minutu vydržím 😀

farmarska
12. srp 2010

no hele tak naštěstí to nehrozí, že by chodily pro změnu kozy kontrolovat mne 😀 ani bobky po mně neuklízej a já po nich jo 😀 😀 je to asi nějaký nesprvedlivý 😝 zjišťuju, že prožíváme pěkně nevyváženej vztah 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
12. srp 2010

no jooo mi to psaní nějakou chvíli taky trvá noooo 😀

tercie
12. srp 2010

hele to máš s těma kozama teda blbě zařízený 😀 Ale jak ty to máš s kozama, tak já s manželem, a to je horší 😀

farmarska
12. srp 2010

co má zase ten tvůj za problém, že je tichá domácnost 😕 😠 😖 😒

farmarska
12. srp 2010

jako že po manžoj sbíráš bobky jo? 😕 😕 🤐 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
12. srp 2010

Teď koukám, že jsi chtělajít chrnět,tak abych tě nezdržovala, potřebuješ spát, matko😉

farmarska
12. srp 2010

hmm tak to máš teda blbější no 😀 😝 😀 😝 😀 😝

farmarska
12. srp 2010

ty taky matko 😉 ale co ty víš, zase, kdy se tu sejdeme vid 😅

tercie
12. srp 2010

nesbírám,to jen obrazně řečeno 😀 Ale máme nějaký neshody ohledně nošení pantoflí doma... prostě mě tu chodí bos,nohy od chození venku naboso v pantoflích má našlapaný a pak si měje utírá do sedačky!!!v obýváku, nebo se vykoupe pak bos prošmejdí barák a pak s tím jde do postele...no já nevím, připadá vám to někomu normální? Jako já uklízím,ale nehodlám lítat s hadrem a koštětem každej den, toho si užiju až bude malej lézt. Ale vytřu a ono to s tímhle přístupem nevydrží čistý ani půl dne ☹ No tak jsem mu řekla pár hnusných věcí, mmj. že když pantofle nosit nehodlá, tak se špinavýma nohama mi dopostele nepoleze,tak teď spí v obýváku 😀 Dneska na mě nepromluvil a dokonce si nevzal ani večeři 😀 No jak říkám, škoda mluvit...ono ho to ale snad zas za tejden pustí 😉

farmarska
12. srp 2010

tý hele mi neříkej, že ještě píšeš 😕 to by jako ty písmenka i moje koza dřív kopýtkem vyťukala 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru