Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
20. črc 2009

Ahoj holky, jsem tu na chvíli.

Secret já jsem na odběru choriových klků byla, co potřebuješ vědět?

aronek
20. črc 2009

kdepak jste? ☹
Já se pomalu chystám z práce 😀 . Mám první příznak mimča 😀 , pořád bych spala a spala a spala 😔

tercie
20. črc 2009

aronku ahoj, já jsem tu za rohem, když tu nikdo není....

aronek
20. črc 2009

terci a kdepak všichni jsou? ☹ Já jdu domů a doufám, že odpoledne to bude lepší 😉 . Halvně ta martikal by mohla napsat co a jak, doufám, že bude mít samé dobré zprávy 😀

tercie
20. črc 2009

aronku to opravdu nevím, kde jsou všichni, ale možná jako ty, na cestě domů 🙂 A nebo je u nich lepší počasí než u nás, tady pěkně leje, tak jsou holky venku...

aronek
20. črc 2009

terci, tady je hezky a sluníčkově 😀 . Terci, jak jde snažení? 😉

tercie
20. črc 2009

Teď přestalo pršet a začíná se to vybírat, tak snad bude ještě pěkně...
Aronku u nás snažení ještě ne-ee, jsem dneska teprve 12DC a ovu mám až tak 18DC tak mám ještě čas, sobota, neděle a ještě pondělí to jistí 😀 a pak se uvidí...

farmarska
20. črc 2009

ahoj holky, jak se máte? 😉

farmarska
20. črc 2009

já měla pěkně nemocnej víkend.. 😝
dnes už je to lepší teploty odešly, ale krček pořád bolí, naštěstí už ne tolik 😅
rano jsem byla u doktora a vyměnil mi antb, ted budu brát klacit, bo tamty prej nám nějak moc na baciláky nereagují 😅
jinak si nemyslete, jsem na vás všechny myslela a i když jsem nepsala, tak jsem vás poctivě po večerech a nocích dočítala 😉

farmarska
20. črc 2009

bobinečko máš krááásný bříško, véééliký a těch pár jizviček, to je přeci nádhernej důkaz mateřství 😉 🙂
a vůůůbec nic si z toho nedělej, hlavně , že je mimi ok. 🙂 . I já v prvním těhu mazala, a přesto mám na břiše rejhy -dráhy jak po rypadle 😀 no co, prostě na to trpím. A i ted bych klidně dojizvovala zbytek břicha, jen abych tam měla už zdravé miminko 😵

farmarska
20. črc 2009

aron jak je ve věznici? a jak se jinak cítíš, krom ospalosti?

kopi, mne mrzí, že mrcha dorazila...upřímě vůbec to nechápu, po tom vašem maratonu.. 😕 si musela splíst dveře ne? 😀

Eliško asi vytvoříme spolek. Spolek který rozbije hubu tý tvý mrše 😀 , která narozdíl od kopi, zřejmě neví, kde ty bydlíš 😠 😅

aronek
20. črc 2009

farmi, jde to. Někteří se vrátili z dovolené, jiní nastupují, takže nás je pořád málo a jen lítáme ☹ . Jinak mi je fajn, jen pořád spala a cítím prsa. Co tvoje mrcha? Myslíš, že jsi čistá?

aronek
20. črc 2009

Jo a mám pozdravovat od přítele 😀

aronek
20. črc 2009

prej, když si zase povídám s holkama a ne sním 😀

farmarska
20. črc 2009

aron já ti nevím, já se pořád ještě čistím 😅
je to nějaký nekonečný 😀 ale tak třeba to je dobře 😉 jen doufám, že mi to do pátku už skončí, bo mám jít na gyndu na ultrazvuk a má se kouknout co a jak, tak už jsem zvědavá 😕
ale já věřím tomu, že snad žádná revize nebude potřeba 🙂
tý aron a neměla by jsi jít na marodní? by si se neměla tedka, vůbec takhle v začátku honit, ani jinak stresovat.. 😨 hezky nožky nahoru, pohodu, hodně spánku 😉

farmarska
20. črc 2009

ti chlapi jsou všichni stejní..to nějak špatně nesou, tu pozornost, kterou chvíli nevěnujeme jim, ale někomu jinýmu 😀
tak že pozdravuju a vzkazuju, ať ti jde pěkně namasírovat nožky... 😉 to aby se necejtil tak odstrčenej 😀

aronek
20. črc 2009

farmi, vzhledem k tomu, že mamce našli nádor na hlavě a na operaci jde až v září, tak to bez stresu nejde ☹

aronek
20. črc 2009

farmi, on je v poho 😉 , celou sobotu vařil a včera jsme byli u jeho mamky, takže jsem měla odpočinkový víkend 😎

farmarska
20. črc 2009

aron 😕 to je srtašný! 😨 pro ní , ale i pro tebe, zvlášť v takovém okamžiku 😔
nevím co na to říct 😖 moc mne to mrzí ☹ , tak snad to všechno dobře v září dopadne!!!
ale budou to do té doby strašný nervy co 😢

aronek
20. črc 2009

farmi, no právě a kdybych byla doma, tak na to pořád musím myslet, takhle se sice rozčiluji, ale vlastně mi to je jedno. Takže raději ta práce a moc nemyslet ☹

farmarska
20. črc 2009

no tak v tom tě asi chápu... 😔
takhle člověk alspon přijde na jiný myšlenky vid 😅

aronek
20. črc 2009

no právě, hlavně nemyslet na nejhorší 🤐

farmarska
20. črc 2009

a co ten přítel, už tě masíruje? 😀

aronek
20. črc 2009

loví si něco k jídlu, nefunguji, tak se snaží sám 😀

kopa
autor
20. črc 2009

Ahoj holky,
tak mrcha se teda rozjela,že je mi fakt zleee 😔
Tabulku udělám zítra a dočtu vás asi i zítra.Tak se zatím mějte 🙂

mirax
20. črc 2009

Ahoj breberky 😀 ,
tak já taky stíhán až te´d něco napsat 🙂

Jak se pořád mění to počasí, tak je mi pořád hrozně slabo.

O víkendu jsme byli na chalupě..zalezlí, pač furt lilo 😒 😠 a rozjasnilo se, když jsme odjížděli.

farmísku, co to máš za angínovou fotečku? 😕 Snad už budeš brzo zase zdravá a foto vyměníš za nějakou hoodně veselou 😀 ..třeba ze sběru hub 😀 😀 😀 hihi to jsem opice, co? 😀 Snad tě s tím neštvu 😀

aronku: jaký nádor mamince našli? Píšeš NA hlavě..nějaký kožní? Nebo jiný?
Je dobře , že mimísek se hlásí těhu příznaky 😉

Kopi..ty nám nevykrváci 😲

sekretacka: taky moc nikoho neznám, kdo byl na odběru klků, al eje to srovnatelné s plodovkou, al emožná trochu více rizikové.
Proč se na to ptáš? Máš nějaké špatné výsledky? NT či biochemii z prvního trimestru?

kupina
20. črc 2009

Ahoj holky, přeji krásný podvečer 😉.

Secretacko, tak mi volala kolegyňka z práce kvůli těm odběrům klků. Říkala, že ona osobně by už do toho nešla. Za prvé je horší odběr klků než plodovka a odběr klků je rizikovější. Bohužel měla tu smůlu, že ji při odběru klků napíchli nerv a pak si ji tam hodinu nechali na pozorování, zda je vše ok. Navíc ji pak zničili odebranou dávku (nevím, jak se něco takového může stát 😠), takže neměli žádné výsledky. Musela jít tedy i na plodovku. Takže má to s čím srovnat, neboť podstoupila obě dvě vyšetření. Říkala, že plodovka je šetrnější na odběr, že jen zajedou jehlou a odeberou vzorek, při odběru klků jí zajižděli jehlou všemožně do stran a nahoru, dolu. Prý to bylo daleko horší než plodovka. V současné době by šla jen na plodovku. Tak to je její příběh, možná někdo jiný má třeba jiné zkušenosti. Případné rozhodnutí je na tobě. Ale snad bude všechno ok.
PS: I po takto komplikovaném těhotenství má zdravého chlapečka 😉.

kupina
20. črc 2009

Mury 😵 😵 😵. A pak že nejsi šikovná. Prcek bude mít radost 😵.

murynka
20. črc 2009

kupi je to hezké 😕 😕 vážně??mě to nepřijde chci to předělat 😀 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru