Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nikissek28
14. srp 2010

@kopa tak tohle video jako vážně nemá chybu 🙂

ee.liska
14. srp 2010

ahojky 🙂 u nás byla včera taková buřina zase 😲
těm našim Haničkám také přeji všechno nejlepší k svátku 🙂 🙂 🙂

@martinkal vy teda rostete 😵

@natalie77 hezkou dovolenou 😎

@markee to je teda pěkně sprosté od manži 😠 ☹

@farmarska to je dobře že za chvilku už budeš doma, konečně budeš odpočívat 🙂 to musela být pěkná oslavička když tam tcháni nebyli 😀
holky nebojte čekám na vás 😎 ale dneska dojedu do tesca koupit aspoň jeden obleček v 50 velikosti, abych ho chudáky nenavlékala do 56 když měří sotva 45 cm 😀

@kopa to je super 🙂 u nás zase pařák, po noční bouřse ani památka jééé postálku bude stavět, pak ji fotni 🙂

veve.b
14. srp 2010

@kopa To videjko je fakt úžasný 😵

aronek
14. srp 2010

Tak se musím pochlubit se zážitkem. Drandili jsme s kočárem a potkali jsme dvě maminky. Jedna s holčičkou, která si tlačila malý kočárek a druhá s chlapečkem. Maminka s holčičkou jí říká, pozor bobek, vyhni se mu a chlapeček se ptá maminky, co je to bobek a ona na to no normální hovno 😀 Asi různé druhy výchovy, ty děti mohly být tak stejně staré 😉

aronek
14. srp 2010

Kdepak všechny jste??? My zase kojíme a jdem chrnět 😉

markee
15. srp 2010

ahojky,
tak jsem včera cestovala. Než jsme stačili odjet,tak se vzbudil Míši strejda,prý půjde dom pěšky. Ale zas jsem nechtěla,aby jeho žena měla starost,kde je,tak jsem ho radši dom dovezl.Ona je moc hodná,krom toho měla po noční(na porodnici),takže ať může spát v klidu. Míši babička mi udělala čaj,dala jsem si buchty a jela jsem s Johankou k mojí babičce. Tam jsme si dali obídek-lívance,pak jsme procházkovali dvě hodiny,pak se šli natáhnout do postýlky a kolem čtvrté vyjeli k mému tátovi. Tam jsme byli do půl osmý a přijeli dom. Samozřejmě u sousedů hafo lidu,pže se dopíjel sud z pátka. Nejdřív jsem tam nechtěla jít,ale než jsem donesla vajíčka a batoh dom,tak jsem si řekla,že s Johankou tam jdeme. Oblíkli jsme se tepleji a šli. Míša byl hodnej, já se na něj usmívala a uvnitř jsem vřela,ale co bych dělala potěšení sousedům,že jsem štěkna,že. No a pak šel Míša s malou dom a já si pařila sama. Takže jsem mu to vrátila,to aby se nemohl bavit. No, prděla jsem celej včerejšek na něj a užívala si den s malou.
Já mu jinak nepodléhám,odvezla bych jí,ale tím jak prostě řekl,to co řekl,tak mi zkazil náladu a já na té oslavě nechtěla být(v ten pátek). Včera mě to tam bavilo snad víc(míň lidí a samý co znám).
Dnes pojedeme na pouť do Sedlčan a večer si jedu ke spolupracovnici pro broskve-udělám marmošku.

farmarska
15. srp 2010

ahoj holky, hezké nedělní ráno 🙂 jůůů to už je neděle a zítra už musím zase do práce 😒 fůůj to to volno uteklo 😝 😖 😢
tak já vás jdu dočíst 😉

farmarska
15. srp 2010

tak dočítání ani tak moc nebylo 😕 jsem se už stihla i nasnídat a pokrmit a tady stále nikdo 😕
holky holky, to nějak tady zanedbáváte 😠 ale počkejte, jen co budu zase doma, tak si vás už tu pohlídám 😀 😀 😀

aron,moc hezkej zážitek s hovínkem 😀 😀 😀
markee a ty jsi to včera taky vyřešila uplně nejlíp jak se dalo 😵 😵

mari111
15. srp 2010

Ahojík,
Haničkám přeji vše nej nej a splnění všech snu.
Hanana tu dlouho nebila, no to mám zadost, už múžu rodit, my včéra byli na ty grilovačc, tak jsem to měla tak krásně naplánované, že do pulnoci porodím a ono nic. Holky ja už fakt chci, no a právě proto je mi jasné že budu přenášet 😠 😠 😠 nejmíň do vánoc 😀 😀 😀 😀
Marké hlavně že sis to b´včera užila.
Kopísku krásne video, taky sme měli něco podobné naplánované kdyby sme měli někdy věčší svatbu nebo na oslave takle překvapit hosty 😉

mari111
15. srp 2010

Jo Aronku kapilan je vodička 😉 a já si ji kupuji v lékarně a stojí mylím kolem 90-100 kč

mari111
15. srp 2010

tak holky a v tom nejlepším se mi ješte pototo pračka 😠 , no síce sem to už tak nějak čekala mám ji už dlouho ale pořád jsem doufala, že ještě aspoň měsíc vydrží. ☹

kopa
autor
15. srp 2010

Ahoj holky 🙂
Tak jdu na vás v rychlosti mrknout.Od včerejška ležím,začalo mě bolet břicho ☹ Je to furt na stejném místě a vždycky to říkám na gyndě,že zrovna tam mě to bolí.Doktorka říkala,že je to tím jak se napínají ty vazy....No ani jsem včera sedět nemohla jak to bolelo.Manža už chtěl jet se mnou do nemocnice,ale já jsem nechtěla.Dneska je to lepší od rána jen ležím.Ted jdu uvařit obídek a pak asi budu koukat na telku.

@mari111 s tou pračkou to je naprd 😒 My máme jednu už 6let,ale taky nám trošku blbne.Tak jsem zvědavá jak vydrží nápor oblečků 😀

Jinak máme sestavenou komodu a postýlku 😵 Foto a naší tabulku holky vytvořím asi až zítra 😉
tak pa mějte se 🙂

mari111
15. srp 2010

¨jo a ještě se mi na papuli udělal opar 😢 au au 😢

mari111
15. srp 2010

Kopísku no já jí mám právě sedm let a už je po ní. Tak pěkně odpočívej ať bebí poleví. Holky máte nějaké skušenosti s pračkama Fagor ??? 😉 nebo vúbec s touto značkou

lucierob
15. srp 2010

ahoj holky, tak zase po delší době nakukuju a je to paráda, jak vám ty týdny utíkají. Mari ty už to máš odravdu za pár. Tak ti přeji lehký,snadný a rychlý porod.Jméno máte vybrané krásné

mari111
15. srp 2010

ahoj Luci, téda ty si tu dlouho nenakukla 😨 Dík za přáni, ja už se nemúžu dočkat. Taky doufam že bude lehký, snadný a rychlý porod 🙂

maarrtina
15. srp 2010

Krásné odpoledne 🙂
@mari111 tak snad brzy porodíš, a nebudeš přenášet. Jinak já mám pračku AEG a jsem moc spokojená.
@kopa hezky odpočívej 😉
Holky jinak já jdu hledat nějaké pleny aapod. chci si něco objednat a chci i podložku na přebalování. Jakou máte vy doma, nevím jestli tu rovnou nebo tu co je na stranách vyvýšená. Poraďte mi, děkuji.
Jinak já zatím dobrý, náš poklad zatím kope, tak jsem v klidu, akorát to přítel pořád necítí. Ve čtvrtek KO tak uvidíme co nám řeknou.

lucierob
15. srp 2010

nějak nemám moc času. Malá už je mobilní a přes den už moc nespí, však to zjístíš časem sama. A do toho vyžaduje samozřejmě pozornost i druhé dítko.Takže večer odpadávám jak shnilé jabko

lucierob
15. srp 2010

mari jsem se koukala do tvého albíčka a Laurinka si bude teda rochnit v krásném a bezpečném domově

mari111
15. srp 2010

martinka dík za tip, kámoška ji má taky ale po pul roku na opravu, no ja vím že ideal nenajdu, no uvidíme co pořídime.AEG mám sporák a taky jsem moc spokojená. Muj manža taky dlouho necítil, Lauroška se taky věčšinou hned jak na břicho položil ruku uklidnila takže měl smolíka, zato teď jak na ní začne mluvit tak ho klidne aj nakope nebo naboxuje do držky 😀 😀 😀Martinko ja mám dvě podložky, jednu na přebalováku a druhou v koupelně /máme dvě patra/ a mám takove**** http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=1974865 *** http://www.jolis.cz/prebalovaci-podlozka-zirafy...
🙂 Luci dík, no snažíme se aby měla co potřebuje a jsem ráda že sme stihli aspon obývak a ložnici vynovit. Jo dvě dítka dají zabrat, to věřím, ale určitě to krásně zvládaš, jen večer už chceš odpočívat.

mari111
15. srp 2010

Tu kravičkovú v koupelně, ta je celá pogumovaná a ti žirafkovu v ložnici ta má gumu zespodu a nahoře je látková

ee.liska
15. srp 2010

ahojky holky 🙂 po dešti je venku krásně 🙂 jdu jen pozdravit dočtu večer, Manža jede zítra pryč a vrátí se až v úterý tak jdeme na fotbal a večer na pivečko jedno tak pak sem ještě nakuknu 😉 Teď jedu do města na nákup, ať má na zítra nějaké mlsky a sváču, tak užívejte zbytek neděle 😎

sarlotta
15. srp 2010

ahojík holky hezkou neděličku🙂 přeju... malá chrupká, tak jsem si dělala pořádek ve fotkách🙂)..

včera sme měli akční den, tak je asi zmožená 😲 😀 😀 ráno jsme vyrazili na hřiby...a rostouuuu 😎 , pak sme se stavili na slavnostech, malý na kolotoč, já si prošla stánečky a pak na obídek na meníčko a odpolko odpočinek doma a večer na malého vystoupení v kroji🙂

Sem premiérově kojila v lese, v autě a v restauraci 😀 😀 a večer už sem si malou chytře vzala do baby-vaku a te´d si celé město myslí, že máme úžasně hodné dítě 😲 😉 😉 malá v něm spala za zvuku cimbálu hodinu a půl 😝 😉

mari111
15. srp 2010

Šarlotko no vy ste meli krásnej den 😵

maarrtina
15. srp 2010

@mari111 tak jsem na to mrkla, hlavně jsem vůbec nevěděla, že je podložka i s bavlnou nahoře, což je super a vybrala jsem asi tuhle http://www.nejbaby.cz/119|203|209|.d.H599933.pr...

@sarlotta moc Vám to na fotečce sluší akorát Šarlotka tam není vidět. A pěkný houby.
Přítel byl dnes taky, takže zítra asi budu zpracovávat. Budem zase sami týden doma. |A pak bude dělat o víkendu skříně do ložnice a pak i pokojíček ... konečně, ještě ho musíme dnes naplánovat. 😉

mari111
15. srp 2010

Martinko moc hezkou sis vybrala 🙂

mari111
15. srp 2010

holky mne zas pobolíva pupendo ☹ a záda a kyčle 😔 a pipina, jak si furt stěžuju,co 😅 joj ja už chci rodit.
Jinak Hanana nikde tak už ma mimíka asi na světě 😵

lucierob
15. srp 2010

mari- je ta podložka s tou bavlnou dobrá při nehodách? Myslím jako počůrání a pokakání. to mimča totiž strašně rády po rozbalení dělají. 😅

mari111
15. srp 2010

no ja vím Luci, ja budu dávat jednorázovou podložku při přebalování, jinak sem ji brala že to je pro mimi teplejší, pratelný a sou tam žirafky 😀 😀 😀

lucierob
15. srp 2010

no tak to jo,žirafky jsou důležité 😵 . To se dá sundat jen ta bavlněná vrstva?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru