Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
16. srp 2010

ahojík, my byli bez netu , včerejší bouřka nám zrušila modem, tak máme zatím takovej náhradní tak snad vydrží.

No Hani moc moc gratuluju k Oliverkovi, je to drobeček a moc se těším na fotečky 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Pajuš takly gratulka k chlapákovi 🙂

Handm běda ti jestli mne předeběhneš nebo Eli 😠 to bych vám holky teda dala na zadek , to si pište že bych špačkovala 😀 😀 😀 😀
Malá Šarlotka je teda šikovnice, takle hezky už zvedá hlavičku
U nás byla včéra taková bouřka, že to už jsem dlouho nevyděla, takovéj rachot, tak jsem si říkala žeby mi to vyvolalo porod, jak se říka 😅 a ono prdelačku. No tak to vidím fakt do těch vánoc 😠
Katynko 14 dní dovča, tak si krásně odpočiň a zítra si pořádně koukejte na práci 😉

paajaa
16. srp 2010

@hanana: velká gratulce k Oliverovi, ať vám dělá jen radost.

Jinak mi budeme mít taky Olivera. 😀

farmarska
16. srp 2010

mari a nazkoušeli jste Laurinku popohnat společně s manželem..tamtím 🤐 😉
jako nezdržuj provoz 😀 😀 😀 chudáci holky, špuntěj a držej co můžou a ty budeš dělat ofuky 😀 😀 😀 😀

farmarska
16. srp 2010

pájí, tak gratulka k malýmu Olíkoj 😵
a jak je jinak? 😉

m_artasek
16. srp 2010

@farmarska Bobek roste jako z vody, už má 3,10 a granulky mu jedou o sto šest, ale chvilku poslouchá chvilku ne, jak kdy, ale je to hroznej paličák, no jezevčík 🙂 zapomněla jsem reagovat, tak to napravuji. hanana velikáááá gratulace k Oliverkovi, ať se má na světě dobře a celej život ať Vám přináší více radostí než starostí. Paaji gratulace ke klučínovi a neboj holka přijde, napřed kluka, aby pak měl kdo holčičku chránit. katyna6 vy se zítra hezky snažilkujte, ať jsou konečně dvě // a nemusíš nikam do centra, moc Ti to ze srdce přeju. My si ještě počkáme se snažilkováním a jsem zvědavá, kdy nám mudr. povolí sexík, manžel už se nemůže dočkat a já pomalu taky 🙂

mari111
16. srp 2010

Farmi manža je prdlej, on se bojí, prej aby ji něco neudělal, a prej tobě by se líbilo kdyby ti někdo tukal do hlavičky 😀 😀 😀 😀 😀 no asi ho budu muset ožrat, nadrogovat nebo já nevím co a znásilnit 😀 😀 😀 😅

mari111
16. srp 2010

jo a prej si furt stěžuju jak mne všechno bolí , chodím jak kačena a ještě bych chtěla hopsat 😀 😀 😀 no je fakt že někdy už nemúžu ani chodit, ale to ty moje záda.No nic holky, du něco mlsat a koukat na bednu.

farmarska
16. srp 2010

marťásku to je prča, ten tvůj by chtěl, ale zatím nic a ten od mari zase nece, i když by mohl, ba dokonce, mari by to myslím i uvítala
😅
jéé no to je prdel, nejdřív svý chlapi znásilňujeme, abychom měli v bříšku mimi a pak abychom z bříška mimi dostali 😀 😀 😀
já jdu taky čučet na bednu 😉
ted jsem domazala rodině rohlíky k večeři a sobě jsem ohřála párky, tak se jdu na tu telku posilnit 😉 😎 a určo brzy vytuhnu, stávám ted na tu posranou raní zase každej den zase před pátou, tak to na nějaký dlouhý čumendo nevidím 😀

farmarska
16. srp 2010

tak se tu holky opatrujte a já se zítra snad k večeru zase vokážu 😉 a doufám, že mari se mi ozve už z porodnice 😉 🙂 😀 😝

tercie
16. srp 2010

Ahoj zlatíčka, co tu novýho? Mě nejel net, i teď to blbne, snad zvládnu dočíst a i něco napsat, případně hodit fotku, povedlo se mi několik pěkných nových 🙂 Tak jdu na to 😉

mari111
16. srp 2010

jo Farmi to je fakt 😀 nejdřív je znásilňujeme aby šlo mimi dovnitř a pak aby šlo ven 😅 no nejsou ty chlapi chudáčci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 my je vlastně fakt jen zneužívame 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😎

mari111
16. srp 2010

Ajoj Terci, tak už se těším na fotky, jen nevím jestli skouknu ještě dneska, jsem bolavá a blbě se mi chidí, pak když musím z obývaku cez chodbu "až" sem do manži bordelpokojíku. To je metrú a m,etrú a ja fakt už nemúžu chodit, ty moje záda prokletá 😠

maendy
17. srp 2010

@katyna6 Ahoj Katy..... moc tě zdravím a počítej s mojima pěstma..... budu držet aby to vyšlo i bez centra... 🙂

aronek
17. srp 2010

Ahoj, přeji hezké ráno 😀

murynka
17. srp 2010

@hanana 😵 😵 obrovská gratulace k oliverkovi krásná váha i míry 🙂 přejeme do života jen to nej 😵 hlavně zdravíčko 😵 a datum nedatum 😀 😀 asopn na tp budeš vzpomínat 😎 my jsme zase na dušičky 😅 😀 😀 😀
@sarlotta malá je šikulka jak se snaží jéé 😵 😵

ee.liska
17. srp 2010

Dobré ráno 🙂 Už jsem zpět doma z odběrů, výsledky budu mít v pondělí 🙂

@katyna6 moc moc držím palečky ať se snaženíčko povede 😵 😵 a i kdyby náhodou teď ne, tak určitě za chvíli těhulka budeš 🙂

@handm teda, taky už jsi krásně nachystaná 😵

@farmarska to je škoda, že nejdeš na tu KO, takl snad tě objedná brzo 😉

ee.liska
17. srp 2010

@mari111 já nechci předbíhat 😀 😀 ale být tebou radši si pohnu, protože mi přijde že už se něco děje 😀 ale aspoň do soboty to vydržím 😉 Jak píše farmi, vyzkoušej manžu, my taky v pátek udeme zkoušet 😲 😀

@paajaa Oliver je pěkné jméno, mě neprošlo přes manžela 😒

@m_artasek to je už skoro pesan veliký 😎

@tercie jdu juknout na fotečky
tak za dvě hodinky čekám manžu doma, dojede ze služby, musím si ho předcházet protože se odpo chystám za šarlot tak aby mě pustil 😀 poslední dobou strašně špačkuje, když chci někde jet sama autem 😝 to se pak musím pořád hlásit a dodržovat dobu návratu
a ještě dotaz, co budete dneska vařit??? já nemám inspiraci

handm
17. srp 2010

@ee.liska ahooj, heledse, pockej pockej, jak neco deje.. já mám naplánovanou neděli a ty že do soboty vydržíš?!🙂 no to neee, to bys předbíhala... a víš jak by prskala @mari111?!!
jen se chci zeptat, jak cítíš, že se něco děje..??? já právě nic necítím... žádné pocity.. ale od zítra chci mýt ta okna a v pátek popohánět.....🙂 ještě bychom v sobotu tedy potřebovali dojet za známými a hodit oko na jednu svatbu, ale neděle ....😀😀😀😀 super plány... 🙂

ee.liska
17. srp 2010

@handm mám čím dál silnější MS bolesti, malého cítím snad až mezi kolenama 😀 a takový ten pocit jako že juž to bude 😅 ale třeba prostě se jen moc sleduju 😀 😀
my právě jdeme na svícu v pátek tak v sobotu už by to šlo 😀

handm
17. srp 2010

@ee.liska ahaaa, tak já právě nic.. žádný bolesti, žádné poslíky, nebo to nepoznam.. nic ani tuk...😝 😠 😠 😠
občas mě píchne v kyčli, ale to u mě normální a asi dvakrát mě píchlo v "pipce", takže to se taky nepočítá... já budu určitě přenášet jak slonice... uplně to vidim...😝
mamka mi tuhle říkala, že taky poslíky neměla ani s jednim z nas s brachou a oba jsme přenášený, takže to bude jasný 😝

jinak k obědu/večeři mám v plánu smaženici...

ee.liska
17. srp 2010

@handm no nebo budeš rodit úplně bez poslů, prostě najednou šup rup a už to bude 😀 no pipka mě bolí docela dost

nikissek28
17. srp 2010

dobré ráno holky 🙂
kde všechny jste?

handm
17. srp 2010

@ee.liska he, to ja si rikam, abych poznala i to rup sup, ze mi praskla voda, kdyz mam furt ten vytok 😀😀😀 a obcas to vypada jak vic vody..

jen jsem zkoumala vcera jeste tu prukazku a zpravu, co mi napsali v ty poradne a zadny CS jsem tam nemela psany ☹ tak taky vim prd... no, nechame se prekvapit, tedy nic jineho nez cekat nam nezbyva...😝

taky po tobe chteli v porodce krevni skupinu?! ja ji mam psanou v prukazce,a le oni chteli papir s razitkem, tak jsem zas musela ke svy dr, ta to nemela, nekde se to zasantrocilo zrejme, tak jsem musela do laborky pro opis, no proste kino....

handm
17. srp 2010

@nikissek28 dobre ranko, ja tady...🙂

handm
17. srp 2010

jo a domluvila jsem si dneska destskou doktorku!🙂 super!! tak snad uz mame fakt vsechno...🙂

nikissek28
17. srp 2010

@handm a já tady 😀

nikissek28
17. srp 2010

ještě aby mimi už vylezlo 😉 to vám zatím chybí

ee.liska
17. srp 2010

@handm mě CS taky nepíšou, jen mi sem tam řekne kolik je. no vidíš, té dr taky musím zavolat

@nikissek28 ahoj niki, jak se máš?

handm
17. srp 2010

@nikissek28 tak ted jsme tu ve trech 🙂 a jak je?! co to tvoje tělíčko?!🙂

@ee.liska mě to právě ani neřekla.. mam tam napsano neco ve stylu polotuhe hrdlo na 1,5cm volně pro prst či co...

ee.liska
17. srp 2010

@handm já mám: zbytek hrdla pro 2 prsty, hlavička naléhá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru