Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
28. srp 2010

@farmarska Farmí já teda pn hlásila po telefonu a taky manžu posílala s neschopenkou 😀 No hele,asi už je víckrát neuvidíš néé? 😅 Tak asi bych to řekla na rovinu,že jsi těhotná a že jsi na neschopence.Víc se snad ptát nebudou,to jim snad docvakne né?? 😕 😀 Myslím,že jiný lidi se s tím nemažou 😀

ee.liska
28. srp 2010

@farmarska normoš to na ně vybal 😉 a klidně po telefonu 🙂

@lucierob přesně a to mi v pondělí dokonce odešla hlen. zátka a dle dr jeśem měla do čtvrtka porodit tak nevím 😀 každopádně pokud to nepůjde tak jsem s mojí dr domluvená na vyvolání na TP

petroska
28. srp 2010

ahoj holky.nechcete někdo lahvičky avent uplně nové 125ml+160ml+náhradní savičky 0+?mamka koupila a nevěděla že jich mám moc koupených.jsou to ty novější z tmavšího plastu pruhledné.je to novinka na trhu a nevypouštějí při ohřívání jakési cosi 😅 .dám levněji.malá 80 velká 90kč +savišky za 70.jinak to stojí asi malá 170 velká víc asi.a jeste poupila sem výhodně 2x ohřívačku od avent tak mám jednu navíc také bych prodala,je to skvělá věc i na ohřívání pak pokrmu pro mimi za 300.nová se dá sehnat od 1000kč .Je nová jen po jednom dítěti použitá prý pul roku.jednu si nechám jednu teda prodám tak kdyby někdo chtěl dejte vědět.prodala mi totiž 2 za 1000kč.kukněte na fotečky akorád u lahviček jak sem psala je ten tmavší plast

mari111
28. srp 2010

Ahojík , kinderko se hlási 😀
My samo že ještě nerodíme, už aj taťka povolil a pomáhal ale nezabralo, ta potvúrka se ani nehla,klidně si u ty paródie na sex asi hajala 😅 😀 😀 😀 no tak už nevím jak naní 😔
Holčička si asi neuvědomuje že jako dneska má termín a termíny se maj dodržovat 😠
Jinak jsem byla od 3:20 do asi 6:00 vzhúru, nevím co to jako mnělo bejt, asi stoupa nervozita či co, no nevím, takže jsem to dospávala.
U nás je tak hnusně a jenom 12 stupňú, blééé zima jak v rusku 🙄

mari111
28. srp 2010

Farmíku normalně to na ně vybal a hotovo, myslíš že kdyby tě oni chtěli třeba vyhodit tak by brali nějaké ohledy? Určitě né, takže jim to klidně po telefonu řekni a až budou v klidu tak si tam dojedeš pro věci 😉

nikissek28
28. srp 2010

ahojte holky, tak my máme za sebou debilní týden 😠 přítel má tlapku v dlaze a já jsem skončila v posteli s chřipkou 😒 😠 ☹

mari111
28. srp 2010

@nikissek28 jé jé vy si to umíte vybrat 😒 tak brzké uzdravení přeju

nikissek28
28. srp 2010

@mari111 no ani mi nemluv ☹ a co že tu se ještě nerodí jako 🙂
jinak jste mi poslaly špatné bacilky, já chtěla těhu a mám akorát chřipajznu jak vyšitou 😒

aronek
28. srp 2010

@petroska já bych možná chtěla tu ohřívačku. Jdu do práce, tak aby to měl přítel jednodušší. Za kolik by jsi jí tedy prodala a jaká to přesně je? Mně nějak nejdou zvětšovat obrázky, tak to nevidím 😖

petroska
28. srp 2010

@aronek dám ti odkaz na stránečku http://www.aventbaby.cz/ohrivac-lahvi-a-detske-... at víš jak vypadá. je opravdu jako nová.dala bych ji za 300kč + poštovnén +-kolem stovky asi,možnán i mín-podle toho kolik si na poště řeknou.jednu si nechám a jednu chci prodat at mi neleží.paní měla totiž dvojčátka tak mi je dala obě dvě za 1000

petroska
28. srp 2010

@aronek mužu ti na mail poslat i foto at víš že je opravdu v pořádku...jen jak se dostanu na pc.

aronek
28. srp 2010

@petroska chtěla by jsi ji zaplatit předem, ale kolik, když nevíme poštovné, nebo jí pošleš a já ti to pošlu přesně na účet?

handm
28. srp 2010

Ahoj, tak tady taky vejce 😝
prostě hruuuza...😝

a navíc jsem měla noc jak Mari... od tří do šesti zhruba jsem nespala, jen se převalovala a čuměla do stropu a to jsem to vzdala asi v pul paty a sla k bedne, ale nic nedavali...☹

rano jsme meli pracovní návštěvu, pak jsem vařila oběd a ted tady tak okouním.. ještě budu žehlit...
no tak se holky držte, už to snad brzy přijde!!
mějte se, zatím, já se ozvu!
páááá

mari111
28. srp 2010

@handm no téda, už nám asi začína trošku šiši z toho porodu co? 😖 nojo, musíme vydržet, šak ono už to brzo přijde 😉

wlladka
28. srp 2010

Ahojky,! Tak tady pořád klid, jo?
Tady u nás se počasí trochu umoudřilo. Neprší a občas vyleze i slunko. Zima ale je děsná 😖 tak jsme v bundách a zabalení. V kočárku pytel od emitexu. 🙂
Slavnosti jsou fajn. Ještě vyrazíme na bitvu a večer na ohňostroj. Mrkněte: http://www.valdstejnske-slavnosti.eu/cz/
Jinak tu máme taky letecké dny a tak nám tu nad hlavami sviští různá okřídlená monstra. teď zrovna letěla nějaká stíhačka. Náš Mates zařval: "Gripen!!!"
Tak je u nás veselo.

wlladka
28. srp 2010

@mari111 ty máš na čase. Tak šup šup. ať je Laurinka venku 😀

kopa
autor
28. srp 2010

Holky to je prča 😀 😀 Vy snad na sebe čekáte 😀
Včera jsem četla v mamince,že když berete do 34tt magnezko,že většinou se přenáší a že těhule nemají kontrakce.Tak nevím co je na tom pravdy 😅 😅
@wlladka Tak to máte krásný program 🙂

handm
28. srp 2010

@mari111 no a navic ze me zase furt neco tece, mozna pro jistotu pojedu do porodky, zda se mi to nejak moc a fakt nevim, jak to rozeznat...☹
@kopa no mě Dr řekla vysadit magnesko v 36TT, takze to ze me fakt bude slonice...😝 budu prenaset do 50TT 😲

kopa
autor
28. srp 2010

@handm tak to už můžeš počkat rovnou na mě a Víťu 😀 😀
Jdu vařit,zatím pa 🙂

kopa
autor
28. srp 2010

@handm Teče??? 😕 😕 tak raději jeď 😉

lucierob
28. srp 2010

@handm a jaké to něco je? Plodovka bývá většinou čirá, narůžovělá nebo nazelenalá.
@kopa no tak s tím magneskem nevím.Já jsem ho brala u Roba od 25tt a u Any od 15tt. A rodila jsem o pár týdnu dřív. A kontrakce jsem teda měla šílené. Žádných co 10 min apod.,ale rovnou po 1minutě.

mari111
28. srp 2010

no Kopísku asi budeme čekat na tebe 😀 Handm ty si jak konev, furt z tebe něco teče 😅 No raděj si zajeď , třeba si tě tam už nechaj a budeš to mít brzo za sebou. Ja si počkám 😠

lucierob
28. srp 2010

@handm plodovka může odtékat, aniž by se něco dělo. Pokud ti nepraskne i blan vak, tak nemusíš mít kontrakce.Mě se to stalo taky. Praskla mi voda, ale ten vak mi musela prasknout doktorka. Ale pak se to teda rozjelo pořádně.
@mari111 tak sex nepomáhá? Pak se ještě říká, že pomáhá něco ostrého nebo pikantního. A zkoušíš cvičit na gymbalu?

mari111
28. srp 2010

@lucierob moja sex nepomáha, pikantní už jsem několikrát mněla a na balónu hopsám každej den. No já už jsem smířená s tím, že pudu na vyvolání, jak dlouho po termínu posílaj na vyvolávačku holky?

lucierob
28. srp 2010

já bych řekla, že záleží na konkrétním případu a doktorovi. Zažila jsem vyvolávání už 3 dny po termínu, ale i třeba až 10 den.

kopa
autor
28. srp 2010

@lucierob Luci,to víš že to nemusí být pravda 😉 Já jen,že jsem si včera u toho vzpomněla na holky 😀

Holky a ještě dotaz,co se stane teda nejdřív? 😅 😅 Nejdříve odejde ta zátka a pak ta voda?Vůbec tomu nerozumím.A kdy se pak musí jet do porodky?? 😕

kopa
autor
28. srp 2010
aronek
28. srp 2010

@mari111 mně nenechali přenášet vůbec, první termín a hned ven ☹

mari111
28. srp 2010

No dík Kopísku, sem prostudovala. Aronku no jo , ja jedu až ve středu zas na natáčky a pak na gyndu, ale už jim řeknu ať se mnou něco dělaj, chtěla jsem aby to šlo samo , vyvolávaný porod prej víc bolí, tak nevím, no každopádně už chci rodit. No a jak je to s tím termínem, když mám druhej až 6.9. nenechaj mne čekat ještě dovtedy????

mari111
28. srp 2010

Kopísku nejdřív by mněla zátka pak voda ale není to pravidlo, no a když ti odteče voda tak šup šup do porodky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru