Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
1. zář 2010

jé had ty se koukám bojíš i pohnout, aby jsi si kontrakce nezahnala 😀 A počkej až to na tebe fakt přijde, tak se budeš ještě ráda různě hejbat, aby jsi to rozháněla 😀 😀 hele ale ještě nepovídej, je teprve ráno, třeba ještě během dneška porod dorazí 😉 a když ne, jistí to ten říjen 😀 😀 😀

handm
1. zář 2010

@farmarska zrovna jsme se bavili s manželem, než odjel do práce, že já se těšila do školy -ne do první, ale pak na kamarády a děti obecně, a on jak ho to prudilo, že se těšil jen do první.. 😀😀😀😀
a Robi je tedy už fakt velkej kluk!!!🙂🙂

a fakt už se bojim cokoliv, abych je nezaplašila 😀 a stejně prd 😀 tak jsem si dneska naplánovala vytírání, utírání prachu atd... jsem zvedavá, jestli něco pomůže, ale silně pochybuju...🙂🙂 Už jsem se smířila.....

kopa
autor
1. zář 2010

@handm opět stále mezi živými 😀 😀 😀

Já dneska vstávala v 6 😅 a přijdu si jak po flámu 😅 Tak se nasnídám,obstarám zvěř a půjdu zase do hajan 😀

farmarska
1. zář 2010

jinak myslín aj na aronka, japak to asi v práci po takové době zvládá a hlavně jak to zvládá její manža a malej doma 😕 určitě ale dobře 😉 🙂
a taky chci popřát markee, aby si hezky užila Prahu a těch pár dní volna 🙂 jen doufám, že to neodstoná, tu hnusnou zimu v práci 😝
a taky Marťáskoj chci popřát lepší počasí, aby nám neumrzla a kočko drž se , bejt v práci není nic moc a ještě do toho přesčasy 😝 fůůj 😝 A jak se má Bobek? 😉

handm
1. zář 2010

@kopa 😀😀😀😀😀😀😀😀 jsi mě pobavila
no každopadně ano a ty jdi hezky odpočívat, at mě fakt nepředběhneš...🙂

kopa
autor
1. zář 2010

@handm Já předbíhat nebudu 😀 Mě stačí až konec září 😀 😀

kopa
autor
1. zář 2010

@farmarska Farmí to je pohodička být doma 😀 😀

farmarska
1. zář 2010

jéé hadm takový práce jsi si naplánovala 😅 no fujtajbl 😝 😀 To já dnes plánuje jen válení, ležení, jídlo, pak má za dvě hodky přijet kamarádka s ročním chlapečkem, takže muchlání a pak odpoledne bouchneme dětský šampáňo a nabaštíme se dortíků na oslavu prvního školního dne 😵 Tak koukej do tý doby porodit, at můžu jedním vrzem zapít a oslavit i tebe 😎 😀 😀 😀 😀

farmarska
1. zář 2010

kopi no to ti povím, strašně si to doma ted užívám 😀 😀 a vždycky si jen během dne, několikrát vzpomenu, co že asi tak zrovna toudle dobou dělají 😀 ale jako rozhodně né pro to, že by mi to chybělo 😀 😀 spíš jako uf, ted bych se už musela chystat..a nebo ted bych už vyvážela zeleninu z chlaďáků 😝 😀 😀 😀 no doma mi nic nechybí 😀 😀 😀

handm
1. zář 2010

@farmarska nějak ho ven dostat musím, farmíku 🙂 ale ty hezky provozuj, co máš v plánu!!! zasloužíš si to!!!🙂 krásně odpočívej, lenoš a muchlej a bašti a vůbec...🙂🙂🙂🙂 at se má ten pupíček u tebe moooc dobře!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

farmarska
1. zář 2010

Jinak holky včera jsem si na papíru z toho screningu, co mi tam sestra dala našla nějakej udaj, že mám N(něco) 1,6..a tak jsem to ještě večer psala Terculi a tam mi napsala, že prej je to hodně dobrý 😵 😵 😵 tak mi ještě před spaním udělala takovou radost 😵 😵

handm
1. zář 2010

@kopa mě by býval taky stačil konec srpna... 😉 😉 😉 😉 😠 😠 😠

jsem zvědavá na elizu.. jestli už nerodí 😀

farmarska
1. zář 2010

hadm jen se bojím, že tímto způsobem, jak to vedu a jak jsem si to naplánovala, za chvíli neprojdu dveřma 😅 😅 😅 Asi to pak budu muset trošku zredukovat 😅 ale ten první odpočinkovej tejden..po takový době, si teda jako budu užívat a kynout se vším všudy 😎 😉

farmarska
1. zář 2010

hadm ale ty taky vofatrně! 😕 jako páč jestli začneš rodit, tak aby jsi po tom generálním uklidu vůbec měla sílu a malýho bobistu vytlačila 😨 kdyby náhodou nechtěl vyjet sám 😀
tý jo taky jsem zvědavá na Elí a ten její vak 😀 😀 😀 🤐

farmarska
1. zář 2010

holky abych tu o tom lenošení jen tak neplácala do prázdna, tak já si jdu hezky ještě přibucnout 😉 😀

handm
1. zář 2010

@farmarska no a ?! kynout můžeš jak chceš, ted máš nárok..😀😀😀 a nikdo nemůže ani pípnout!"!!!
jinak zas moc to nebudu přehánět, ale zkusit to musím...🙂 náročný to uplně nebude 🙂
a dobrou 🙂

aja.83
1. zář 2010

Čau holky! Teda vy jste tak ukecaný, až jsem přes tu záplavu slov přehlédla a zapomněla pogratulovat Mari k Laurince! 😲 Tak ooobrovská gratulka a přeji hodně zdravíčka! 😵 😵 😵 😵 😵

aja.83
1. zář 2010

A co jinak? Trochu jsem dočítala o Handm-stále nic a co Eli? Holky, myslím na vás, už ať máte brzy miminečka v náručí! 😉

handm
1. zář 2010

@aja.83 hoj, ty kecko!!🙂 prostě nic no... bobista snad čeká na sníh, aby mu to líp jelo na sáňkách nebo co 😝

aja.83
1. zář 2010

@handm No jo, však už prý někde u nás i sněžilo! To je kosa jak v Rusku, hlavně po ránu! Brrr. Takže bobisto, hupky na sáňky a jedeeeem! 🙂 😀

aja.83
1. zář 2010

@handm Handm a máš nějaký termín, do kterýho když nic, tak něco začnou s tebou dělat? 😅

handm
1. zář 2010

@aja.83 taky jsem mu to už říkala, že na šumavě a krušných už snížek je.. a zima je fakt jak v ruskym filmu po ránu...😝 ale jemu je to egal...
termín mi žádný neřekli, mám jít v pondělí na kontrolu zase do porodnice, kdyz se nic nestane, tak tam by mi snad už řekli, no...

aja.83
1. zář 2010

@handm Tak to na tebe budu myslet, snad si to bobista do té doby rozmyslí! 😉 🙂

handm
1. zář 2010

@aja.83 uvidíme!🙂 dám vědět...🙂
a co ty?! jaký je plán?! už si přesvědčila manžela?!🙂

aja.83
1. zář 2010

@handm No, zatím se mi moc nedaří manžu zpracovat. Máme teď do toho i různé ty finanční problémy a barák po tchýni nemůžem prodat, do toho manžovi hrozí to snížení platu a chystá se na demostraci 😖 , je toho na nás nějak moc, pořád se hádáme, potřebovali bychom, aby se situace trochu vylepšila a uklidnila a pak snad bude s manžou i řeč ohledně mimča. Takže teď to nechám tak nějak "vyhnít" a uvidíme... 😅

handm
1. zář 2010

@aja.83 ahaa ☹ tak to je naprd... jako by nestačilo, že prostě jsou všelijaký denní problémy, tak ještě tyhle s penězma a do toho psychika...☹ jaj, nezávidím ti to... ale snad se to brzy nějak srovná, barák konečně prodáte a máte trochu klidu!!! držím palce!!!!
jdu na ten úklid!! pááá

kopa
autor
1. zář 2010

@handm Myslíš,že mohu mít do Motola menší cestovní tašku a nebo kufřík na kolečkách.Jako nechci tahat věci v igelitce a ani se mi to nevejde. 😅 A to mám nejdůležitější věci pro sebe 😀

handm
1. zář 2010

@kopa já mám batůzek s tím základním na sál, na ten první moment, jak říkali na instruktáži (místo té igelitky) a pak mám normální tašku takovou sportovní, co mi pak přinese manžel až budu na pokoji se všema ostatníma věcma a pak mám ještě připravený batůzek pro prcka s věcmi pro něj, s tím manžel dojede až pro nás pojede, že nás pustí domů..🙂

markee
1. zář 2010

ahojky,
tam je taková zima venku. Fuj, brrrr. No humus.
Tak tu laborujeme,jestli nepojedeme na dovču v zimě-na hory,když teď je to fakt šílený s tím počasím . Sice Praha nás moc láká,ale to ubytování je šílené. Když si vezmu,že známý dali za ubytování s polopenzí od soboty do soboty za 4 lidi v Jizerkách 8900Kč a my by jsme dali za dvě noci jen se snídaní 3tisíce, tak je mi z toho fakt ouzko. Prostě je mi jasný,že Praha je Praha a proto ty ceny budou takové. Ale nějak se s tím nemůžu smířit. Nojo, asi pojedeme do háje na fialky ☹
Pak jsem ještě ráno byla usazená od kamarádky, docela drsně. Kvůli práci a mému názoru na jednu práci. Prostě bych sanitárku nemohla dělat a těch důvodů mám víc. není to neúcta ke stáří,ale prostě já na to nemám žaludek a to myslím doslovně. Ale ona ze mě udělala takového blba nelidského až jsem koukala. Ale já to nemyslím zle,prostě vím na co se cítím. A lidi c,o tu práci dělaj, tak maj můj obdiv. Prý nejsem ještě tak v prdeli, když si nedokážu představit,že tu práci dělám. NO nevím,mám se nad sebou zamyslet či co?! Asi jsem fakt děsná. 😔

madormi
1. zář 2010

teda holky já dnes měla noční můry fuj ☹ samo o kontrole a zdálo se mi o mimoděložním a takových hnusech no vůbec jsem se nevyspala blee ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru